Keresés

Részletes keresés

városlakó Creative Commons License 2005.01.14 0 0 15

Ez így van! Csalás az árverés!

Az üzemeltetőket meg nem érdekli.

 

Javaslom írd meg megvonva loginnevű játékosnak a problémádat. megvonva játékos kinevezte magát a KÉKEK hivatalos sajtószóvivőjének:)

Előzmény: dohonyiz (14)
dohonyiz Creative Commons License 2005.01.14 0 0 14

Sziasztok!

Na, nekem most lett elegem az árverésből, mely egyre inkább átverésre hasonlít.....

 

Nézzétek meg mondjuk a most lezárult árverésből mondjuk a hűtőmágnesesnek a licittörténetét......több user is 1-2 percen belül 3-4 licitet is tett, miközben nekem például az utolsó 5 percben használhatatéan volt a licit rész, pedig munkahelyi, 1,5 Mbit-es netem van, "Bika" gépekkel, szóval azzal nem lehetett gond....más meg 1 perc alatt tesz 3-at (beatrix84 például) miközben még ugyanezzel a nickkel más árverésen is részt vett (végignéztem az összes licittörténetet).

 

Meg az is fura, hogy 1 valamire 2 perc alatt 80 licit érkezik.......

 

Ja, és az is érdekes, hogy eddig általában eltelt 4-5 perc, amire átkerült a "Nyertesek" oldalra a nyertesek neve, most már 11:00:45-kor már ott volt......

 

Szóval szerintem nagy csalás az egész!

 

Zoli

Előzmény: glad (12)
városlakó Creative Commons License 2005.01.10 0 0 13

Azzal magyarázzák az üzemeltetők, hogy a liciten nem tudtak részt venni azok a játékosok, akik túl keveset játszottak, mert kevés aranytallérjuk van. Mostanában állandó probléma van a licittel és az Árverés topikban eről megy a vita.

 

Az üzemeltetők kb. 2 hónapja a fáradságot sem veszik, hogy válaszolnának. Megvonva nevű játékos kinevezte magát sajtószóvivőnek. Azt olvastam, hogy a játékot üzemeltető cég a németországi piacra akar betörni ezzel a játékkal, ezért nagyon elfoglaltak.

Lenne mit a jelenlegi verzión változtatni!

 

A sok hírdetés a fórumban nagyon zavaró, de ebből élnek!

Előzmény: glad (12)
glad Creative Commons License 2005.01.02 0 0 12

Nekem a licit nem tetszik annyira.

Miért ne adhatnék meg kapásból valami nagy összeget?

Így lényegében reflex játék a licit.

 

A design nekem se jön be.

Jobb volt a régi.

bm613 Creative Commons License 2005.01.02 0 0 11
Szia!

Aki sokat játszik, annak előbb-utóbb sok marhaság megragad a fejében. Valószínűbb a többnickes, de akadnak olyanok is, akik táblázatban tartanak sok választ. Ezeket arról lehet felismerni, hogy a találataik nagy része 8-10 másodperces. Kiszűrni pedig kb. lehetetlen minden ilyesmit, hiszen nem lehet ellenőrizni, ki ül egy távoli gép előtt, és mit csinál.
Előzmény: Leadfoot (10)
Leadfoot Creative Commons License 2005.01.02 0 0 10

Hello!

 

Na most az előbb vagy valami töbnickessel találkoztam, vagy egy csalóval (nem tudom, létezik-e cheat a Honfoglalóhoz). Mert azt ne mondja senki, hogy valaki fejből nyomja egy játékon belül pontosan (!!!) a tippelős kérdésekben, hogy:

 

1, I. Rudolf mikor vitette a magyar koronázási ékszereket Pozsonyba

2, Mikor indult először nő az amerikai elnökválasztáson

3, Hány áldozata volt a Krakatao 1883-s kitörésének

4, Hány nő van a román parlament alsóházában

városlakó Creative Commons License 2004.11.29 0 0 9

Kicsit durva a Lenin zokni az árverésbe, nem?

Az üzemeltetők hamar megúntak válaszolgatni az újjányitott Üzemeltetőknek üzenem topikba.

Thommypl Creative Commons License 2004.11.27 0 0 8

Én ritkán játszok, az érdekelne ma az a különszoba?

Cactus72 Creative Commons License 2004.11.27 0 0 7

Ugy gondolom neked is az az érdeked, hogy minél több jep pontot szerezz.

Hisz igy lehet csak fejlödni.

na gyere és játszunk egy versenyszobát.

 

Cactus72 Creative Commons License 2004.11.27 0 0 6

Ha összekerülsz vele egy játékban, kérlek nem lágy bunkó, mert énsem vagyok az. Kérlek játsz tisztességesen, énis ugy játszok. És kérlek ne menj a váramra ( a jep pont fontosabb ), mert énis rámegyek a te váradra.

ugyhogy ha velem játszol lágy becsületes, játékos, és ne ellenség, hanem játéktárs.

 

Cactus72 Creative Commons License 2004.11.27 0 0 5

uff !

Lehet hogy ismertek, lehet hogy nem.

Lehet hogy már játszottunk, lehet, hogy még nem, de az is lehet, hogy majd fogunk egyszer játszani. Tök mindegy, hogy a versenyszobában, vagy a különszobában, de.................

 

 

városlakó Creative Commons License 2004.09.26 0 0 4
A honfoglalón már moderátorok sincsenek. Az üzemeltetőket különösebben nem igazán érdekli mi a helyzet.
trazz Creative Commons License 2004.08.27 0 0 3

Ha jobban körülnézel a webes játékok között, azt fogod tapasztalni, hogy NINCSEN olyan játék, ahol egy idő után ne jelennének meg a többnickes ill trágár júzerek... Legalábbis akkor, ha valamennyire ismert. Harcolni lehet (és kell is) ellenük, (mármint a trágár játékosokra gondolok), de eltüntetni soha nem lehet őket addig, amíg a játék bárki számára szabadon elérhető.

A fejlesztési határidőket meg az égadta világon senki nem szokta tudni tartani... O:)

Ami a szponzorokat illeti : ez is sajnos velejárója annak, ha egy játék ingyenes. Valamiből fenn kell tartani... És az sem árt ha némi nyereség is van.

Egy dizájn meg kinek bejön, kinek nem... Egy fórumban feltett kérdésekre válaszolni sem éppen egy leányálom, különösen akkor ha a fél fórum szemétből áll (mint gyakorlatilag mindenhol)

 

A fentieket gyakorlatilag szinte bármelyik hasonló játékról el lehetne mondani...

 

(megjegyzés : mielőtt félreértene valaki, közöm nincs a honfoglalóhoz, még játékosként sem)

Előzmény: városlakó (2)
városlakó Creative Commons License 2004.08.26 0 0 2
Ne aggódj csak az egyik játékos vagyok, leírom azért nehogy azt gondolja valaki, hogy egy üzemeltető vagyok!
Előzmény: AArt (0)
AArt Creative Commons License 2004.08.25 0 0 1

Bocs, már elolvastam a topikleírást is, a kérdésemet visszavonom... (Az EU-s változat nekem személy szerint nem hiányzott, de ettől még lehetne...)

AArt Creative Commons License 2004.08.25 0 0 0

Megkérdezhetem, miért a kérdés? (Csak nem az egyik készítője vagy üzemeltetője a topiknyitó?)

 

Én elég régen (még újkorában...) játszottam vele egy keveset, az ötlet nagyon tetszett. Akkor még más volt a dizájn, sokkal jobb, szebb, gyorsabb, mint most. (Nem olyan "trendi", ami egy ilyen játéknál szerintem kifejezetten előny.)

 

Lényegében csak egyetlen dolog nem tetszett a megvalósításban: nagyon könnyen megunható volt, mert a kérdések nagyon hamar ismétlődtek. Ez még a dizájnváltáskor is így volt, én akkor szoktam le róla.

Előzmény: városlakó (-)
városlakó Creative Commons License 2004.08.25 0 0 topiknyitó

Negatív, pozitív tapasztalatok a honfoglaló internetes játékról!

Akinek van véleménye a játékról az írjon ide!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!