Keresés

Részletes keresés

SuperBazza Creative Commons License 2004.08.25 0 0 32

Tudod ez mind szép amit leírtál,sőt lehet igaz is.

De jön a csak.

Csak akkor nem ha egy olimpiai bajnokról van szó. 4-8évet készül és nincs ideje kivárni még fél deci vizeletet? Leülök,megiszok 5 liter vizet és várok. Egy idő után kijön,hisz még visszatartani sem lehet örökké. Tudom,nyilván nagyon durván inzultálta valaki és ez a nagydarab ember nem pofánvágta hanem elszaladt. Na ne...

Miért közleményt ad ki,hisz akkor sem közleményt adott ki amikor a győzelem után nyilatkozott.

Én kiálltam volna Athén közepére és televizelek nekik egy vödröt,hagy vizsgálják a parasztok.

A sietve távozást pedig az Olimpiai faluból gondoltam. Meglepő lenne ha hajnali 3kor indult volna onnan el,hisz akkor még el sem vették az aranyát.

Előzmény: Csbalázs (31)
Csbalázs Creative Commons License 2004.08.25 0 0 31

1. De azt mindenki mondta, hogy nem produkált pozitív mintát.

2. Arra sincs, hogy nem inzultálta.

3. Fazekas útban van hazafelé, kiadott egy közleményt, holnap 14 órakor sajtótájékoztatót tart Szombathelyen, tehát a közvélemény elé áll. Vezetés közben ez bajos dolog.

4. Érdekes, mert ezt még az egyébként tetüként viselkedő, karrierista szarzsák Schmitt is elmondta. Elég szelektíven hallasz.

5. Nem legfeljebb te más lelkibeállítottságú vagy, mint Fazekas. Én sem tudok pisilni ha néznek, pláne, ha a seggemben nyúlkálnak.

6. Sportolónk sietve távozott: 4 órás próbálkozás után, hajnali 3kor, amikor már hónapok óta feszültségben élt. Eldurrant az agya, neked nyilván nem szokott leereszkedni a köd...

 

És még valami: ha doppingvétséget követ el - már pedig ugye azt állítják - akkor az eltiltást von maga után, de "csak" kizárták! Nem tiltották el. Tehát valami nem stimmel...

 

Ez a másik oldala az általad felsoroltaknak és ugye van olyan jogi fogalom, hogy ártatlanság vélelme. Ez még a NOB-ra is kötelező lenne... Egyébként pedig a magyar atlétikai szövetség elmegy akár a nemzetközi sportdöntő bíróságig is. De szvsz már az IAAF visszaadja az aranyat. Fazekast és Annust meg néhányukat egy évvel ezelőtt valaki roppant "bátran" feljelentette itthonról egy névtelen levélben. Azóta kb 50-60szor ellenőrizték őket. Nem buktak le. Nyilván az olimpiára doppingoltak... Na ne, ezt senki nem hiheti el... Egyszerűen példastatuálásról van szó, görög részről meg "terelnek". Terelnek a Kenterisz-ügyről, terelnek a gyalázatos szervezésről, a NOB meg terel egyes sportágakban tapasztalható döbbenetes bírói csalásokról. Zsák a foltja. Schmitt meg ehhez asszisztál. Csak tudnám miért ragaszkodik ennyire görcsösen a székéhez.

Előzmény: SuperBazza (27)
Constn Creative Commons License 2004.08.25 0 0 30
Sajnos ez helyzet. Ha igazán hülyét akarunk csinálni magunkból, akkor egy csomó ötletem van még a bojkotton kívűl is.
Előzmény: SuperBazza (27)
Vámpír Creative Commons License 2004.08.25 0 0 29

Ez szerintem túlzó, mert a többiek ne szívjanak ezért.

Bojkottálják csupán az eredményhirdetést.

 

Előzmény: Törölt nick (-)
Constn Creative Commons License 2004.08.25 0 0 28
Hivatalos vizsgálat pedig nem volt.
Előzmény: Vajk (25)
SuperBazza Creative Commons License 2004.08.25 0 0 27

1.Információk szerint hivatalosan semmiféle közlés nem történt abban az ügyben,hogy a vizelet negatív. Minden csak találgatás,vagy hallomás.

2.Semmiféle bizonyíték nincs arra,hogy Fazekast (egy nagydarab magas erős embert) valóban inzultálta volna két nála jóval kisebb ellenőr. Sőt egyetlen más sportoló sem panaszkodott ilyenre.

3.Fazekas nem áll a közvélemény elé

4.Én egyetlen magyar sportvezető nyilatkozatában sem hallottam egyértelműen kimondva,hogy "Fazekas nem doppingolt".

5.Én egy kemény focimeccs után is tudok 75ml-t vizelni (egy felespohár meg egy pici) még ha az atyaúristen is néz. De lehet,hogy én vagyok genetikai csoda.

6.Sportolónk sietve távozott.

 

És még sok meg nem magyarázható dolog.

 

Ettől még lehet bojkottálni,de szerintem inkább szegezzük figyelmünket a még versenyben lévő sportolóinkra.

 

Hajrá Magyarország!

 

U.i.:Még mielőtt bárki is megkérdezné,igen,véleményem szerint Fazekas nagyon nem tiszta...

Constn Creative Commons License 2004.08.25 0 0 26
Meg Pikó szerint sem, aki ott volt.
Előzmény: Vajk (25)
Vajk Creative Commons License 2004.08.25 0 0 25
Schmitt szerint nem vizsgálták meg amit adott, csak lezárták.
Előzmény: nezz_körül (24)
nezz_körül Creative Commons License 2004.08.25 0 0 24
Hát ciki az ilyen elszólás...
A vizsgálat negatívnak mutatta a leletet,
tehát Te ennek ellenére csak REMÉNYKEDSZ abban , hogy mégis doppingolt volna.
Előzmény: Oliveira (3)
Vajk Creative Commons License 2004.08.25 0 0 23

Kizárták és eltiltották.

Meddig kellett volna még ott maradnia?

Előzmény: Traubi (22)
Traubi Creative Commons License 2004.08.25 0 0 22
Volt-e dolga? Pl. hátravolt az eredményhirdetés. Nem akart semmit tenni, hogy addig tisztázza magát?
Előzmény: Vajk (21)
Vajk Creative Commons License 2004.08.25 0 0 21

miért engedte el a vezető?

Volt még ott dolga?

Előzmény: Traubi (20)
Traubi Creative Commons License 2004.08.25 0 0 20

"Nem menekült, hanem sportveztetői engedéllyel távozott."

 

Jah, az atlétikacsapat vezetőjének engedélyével. Előle miért is menekülne?

Előzmény: Vajk (19)
Vajk Creative Commons License 2004.08.25 0 0 19

Nem menekült, hanem sportveztetői engedéllyel távozott.

 

Fazekas hazafelé úton adott egy nyilatkozatot, amiben teljesen más van, mint amit Schmitt mondott, miszerint negatív volta  lelete: Schmitt szerint meg sem vizsgálták a pisijét.

 

na most mi a kép?

 

belagyi Creative Commons License 2004.08.25 0 0 18
eddig az összes érmes megtette... kivéve két magyart.
Előzmény: Vil-Arnis Merras (17)
Vil-Arnis Merras Creative Commons License 2004.08.25 0 0 17
Ezzel az akcióval végképp leégették magukat a szememben az idei olimpia szervezői. Lám-lám, megértük végre, hogy az olimpia is a mutyizás és intrika fellegvárává alacsonyodik le... még jó, hogy az ókori görög olimpikonoknak már a csontjai is elporladtak, mert különben forognának a sírjukban.

Mellékesen, lehetne közvéleménykutatást tartani arról, hogy kinek van hangulata vizelni, amikor valami buzzancsdoki markolássza a tökeit. Nekem nem nagyon menne.
hooopkins Creative Commons License 2004.08.25 0 0 16

Nem, már késő. Az ügy tényként van kezelve szerte a világon. Másnap reggel a helyszinen kellett volna beszélnie. És nem olyan marhaságokat fecsegni, hogy vallásos, és hasonlók. Egy doppingbotrányba keveredett versenyzővel biztosan szivesen csinált volna interjút bármelyik tévétársaság. pl. a magyar. Ha velem történt volna igazságtalanság, még ma is transzparenssel járkálnék fel-alá, éhségsztrájkba kezdek, és követelem az igazamat. Ezekután már fölöslegesen kapálózik sajnos. Oda a hírnév, oda a becsület.

Ha pedig tényleg doppingolt, nem kell kiállni mellette, mert hibázott. Nagyot. Nagyon nagyot.

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.25 0 0 15
Sajnállak. Valóban gyakori a nem objektív döntés.
Előzmény: ttommy75 (13)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.25 0 0 14
O.K.:))). Te meg fizesd a repülőjegyemet Athénig.
Előzmény: cemper (12)
ttommy75 Creative Commons License 2004.08.25 0 0 13
Érdekesnek tartom az olimpián működő bírókés ellenörök itéleteit.

Nem ez az egyetlen eset, amikor nem teljesen szubjektív a döntés. Tegnap sima blokkolásért kiállították a játékosunkat a lenygel bírok, vizilabdában is volta furcsaságok....

Már azt hiszem én sem fogom nézni az olimpiát... Az előbbiketől is rossz volt már a szájízem... Most aztán már nyelni sem tudok... :-(
cemper Creative Commons License 2004.08.25 0 0 12
Ők csak a BOTRÁNY nyelvén értenek. Valamit tenni kéne.

Told le te is a gatyádat a stadion közepén.
Előzmény: Törölt nick (5)
mmuller Creative Commons License 2004.08.25 0 0 11

Egyetértek.

Ez a hazamenekülés bennem is kérdéseket vet fel.

De! Most akkor volt teszt, vagy nem volt teszt? Az egyetlen vizsgálatra elegendő mintát megvizsgálták már, vagy sem?

 

Az is tény, hogy nem algebráról, irodalomról, és kovalens kötésről szól az olimpia, és sajnos ma Magyarországon valaki vagy versenysportol, vagy képezi, műveli magát.

Más téren is így van ez, elég csak megnézni a kereskedelmi média által termelt félkegyelmű, írástudatlan "sztárokat".

Előzmény: hooopkins (9)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.25 0 0 10
Én is arra várok, hogy Fazekas szólaljon meg. Ha doppingolt (ami ismétlem, a minta szerint nem valószínű), akkor ki kell állni az emberek elé, és meg kell mondani! De hol volt a válságos pillanatokban Schmitt, aki csak annyit mondott, hogy Fazekas hibázott? Akkor is ki kell mellette állni, ha tudom, hogy doppingolt.
Előzmény: hooopkins (9)
hooopkins Creative Commons License 2004.08.25 0 0 9

Miért sietett annyira haza? Miért nem tartott sajtótájékoztatót? Miért nem tiltakozott? Mielőtt elvárnánk másoktól, hogy álljanak ki mellette, neki magának  is ki kellett vona állni a világ elé, és vállalni az igazát. Menekülésszaga van a dolognak. Fáj nagyon, hogy ez így alakult, de alakulhatott volna másképp is. Csak rajta múlt.

 

Én másfél évig voltam katona. láttam és átéltem néhány cifra dogot. De továbbmegyek, minket az iskolaorvos is megmogyorózott középiskolában. Sőt, mikor a pályaalkalmassági vizsgálaton pisilni kellett a pohárba, a néni, aki az ablak mögött ült, le sem vette a szemét rólam. Ha van szégyenlős ember, akkor egy tizenéves serdülő igazán az. És csodák csodája, mindenki pisilt. Lehet, hogy majdnem-olimpiai bajnokunk életéből kimaradtak ezek a (nem éppen kellemes) élmények?

 

Más. Tudjuk, hogy sportolónak nem kétszázas iqval éll az ember. Azért mégis jobb lenne kevesebb botrányos viselkedésről szóló hírt kapni. Nemtudom, ki hogy van ezzel, a visszafogottabb stílus nekem jobban bejön, és azt gondolom, hogy az ország megítélésének is jót tenne.

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.25 0 0 8
Ez sem rossz. Sőt, megfontolandó.
Előzmény: mmuller (7)
mmuller Creative Commons License 2004.08.25 0 0 7
Szerintem is elegendő lenne egy egységes jelzés, ami minden képernyőn, híradásban, fotón ott hírdetné, mi is történt. A szpíkerek a világ minden pontján kénytelenek lennének elmagyarázni a kedves nézőknek, miért is látják azt, amit látnak! S talán az ilyen figyelem még több erőt adhatna a sportolóinknak, amivel még jobb helyezéseket gyűjthetnének, és sok-sok eredményhírdetés dobogóján díszelegne a tiltakozás jele!
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.25 0 0 6
Az a beteg barátom, aki igazságtalan döntésekbe belenyugszik! Tiltakozni kell az ostoba versenybírók és a balkáni színvonalon szervezett parlagi olimpia ellen!
Előzmény: pik20d (4)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.25 0 0 5
Lehet.  De végső megoldásként CSAK ez jöhet számításba! Impotens sportdiplomatáktól, fűben hallgató sportvezetőktől, jogilag primitív gondolkozású NOB tisztviselőktől mit várjunk? Ők csak a BOTRÁNY nyelvén értenek. Valamit tenni kéne.
Előzmény: HegeG (1)
pik20d Creative Commons License 2004.08.25 0 0 4
Öreg, Te beteg vagy!
Előzmény: Törölt nick (0)
Oliveira Creative Commons License 2004.08.25 0 0 3
Úgy van, egy karszalag, vagy egy egyenpóló kéne, amit mondjuk minden éremátadáskor viselnek. Csak az meg elég ciki, ha kiderül h mégis doppingolt...
Előzmény: HegeG (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!