A zúj szoft elébb bezárja a bevonandó topicot, s amint akad ideje besorolja a bevont topicba. Éppen ezért csinálom iccaka, mert ekkor a legkevésbé zavaró a Kartácsaknak, és ekkor a legkevésbé leterhelt a rencer.
A kellemetlenségért bocsika, de ha holnap délután csinyánám, behalna a fórum.
Nem, nem történt hiba. Kérlexépen, vonom sorban össze a Megyó-lemondásos-járulékos-sodrásos-ganajságos topicokat - a közleményekben láccik is, meg szóttam a polmodis topicban is.
Engedelmeddel - vagy anélkül is - ezt a topicot törölni fogom.