Keresés

Részletes keresés

lujza Creative Commons License 2004.08.23 0 0 9

Hát bakker, sikerült lerohasztanod egy jól indult eszmecserét.

De belátni a hibádat úgyse fogod.

 

Na csá.

Előzmény: Indián (8)
Indián Creative Commons License 2004.08.23 0 0 8

Lujza, Csillagom!

 

A zúj szoft elébb bezárja a bevonandó topicot, s amint akad ideje besorolja a bevont topicba. Éppen ezért csinálom iccaka, mert ekkor a legkevésbé zavaró a Kartácsaknak, és ekkor a legkevésbé leterhelt a rencer.

 

A kellemetlenségért bocsika, de ha holnap délután csinyánám, behalna a fórum.

 

Maradtam hódolattal, mint fent...

Előzmény: lujza (4)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004.08.23 0 0 7
Hát ez most nagyon rossz döntés volt.
Előzmény: Indián (2)
PuPu Creative Commons License 2004.08.23 0 0 6

Hát, - ez is egy elfoglaltság, ha már valaki nem tud érdemben hozzászólni, ugye...

:O)))

Előzmény: Indián (2)
PuPu Creative Commons License 2004.08.23 0 0 5

A forradalmárok mexállták a föpostát...

:O))))

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
lujza Creative Commons License 2004.08.23 0 0 4
S hun vannak a hozzászólások?
Előzmény: Indián (2)
lujza Creative Commons License 2004.08.23 0 0 3
Az ember végre talál két embert, akivel lehet normálisan beszélgetni, erre jönn egy IQ negatív modera, és letörli..
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Indián Creative Commons License 2004.08.23 0 0 2

Nem, nem történt hiba. Kérlexépen, vonom sorban össze a Megyó-lemondásos-járulékos-sodrásos-ganajságos topicokat - a közleményekben láccik is, meg szóttam a polmodis topicban is.

 

Engedelmeddel - vagy anélkül is - ezt a topicot törölni fogom.

 

Maradtam 10telettel, mint fent...

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
lujza Creative Commons License 2004.08.23 0 0 1

Ühüm.

Néhány éve hibát követtem el.

Feliratkoztam erre a hülye f0rumra..

MrJones Creative Commons License 2004.08.23 0 0 0
Jahh.

Elszállt minden.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2004.08.23 0 0 topiknyitó
Valami hiba történt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!