Keresés

Részletes keresés

Alfika Creative Commons License 2011.03.09 0 0 1692

Én ezt használom mp3 vágására, egyszerű éstud magyarul:

 

mp3DirectCut

Előzmény: Spanci (1691)
Spanci Creative Commons License 2011.03.09 0 0 1691

Köszönöm szépen. Végül nem sikerült kipróbálnom, mert a telefonomat nem ismerte fel a számítógép, pontosabban szar lehet a zsír új kábel, mert egyéb kütyüt meg felismert.

Nekem Spirom van, de idejöttem, mert itt nagyobb a mozgás és végül mégiscsak Ericsson. Eddig Nokiás voltam és nem is töltögettem soha, úgyhogy totál kezdő vagyok, minden segítségnek tudok örülni:o)

Abban tudnál segíteni, hogy mp3-as fájlt milyen progival tudnék szerkeszteni (lehetőleg magyar nyelvű), mármint hogy ne az egész zene legyen, hanem csak egy része, mert csengőhangnak szeretném? Vagy melyik topikba menjek, ha ide nem való ez a kérdés?

Előzmény: Laci6802 (1690)
Laci6802 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 1690
Szia. Megkeresed az adott zenét majd jobb egér billentyű kétszer és ott kiválasztod a küldés opciót majd a küldés helyét. A teló memóriakártyáját a legalsó sorban szokta mutatni, úgy mint "F , G , vagy H " meghajtó, külső memória, vagy memoricard. Ide katt és már megy is át.
Előzmény: Spanci (1689)
Spanci Creative Commons License 2011.03.09 0 0 1689

Sziasztok!

Még sosem töltöttem számítógépről mp3-at mobilra. Elmondanátok hogyan kell ezt csinálni? Adatkábelt ma vett a férjem, de valszeg nekem kell majd foglalkoznom a töltögetéssel.

Nagyon hálás lennék ha valaki segítene egy kezdő háziasszonykának:o))))))))

pene25 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 1688

Sziasztok!

 

Nekem egy Sony Ericsson K770i most járt le róla a garancia és a kijelzője csak fehéren villog nem jön be semmi kép.

Valaki tudna segíteni hogy milehet a baja??????

Elöre is köszi

Kcsita Creative Commons License 2010.12.23 0 0 1687

Szia!

 

Frissítve, már a 2.1-es van. Rendben, megnézem, hátha sikerül.

 

Köszi, és Kellemes Ünnepeket kívánok neked!

Előzmény: CEnt-12 (1686)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 1686

Helló+

 

meik verzió vana  telefonon? android 1.6 , vagy 2.1?
mert ha jól tudom akkor a 2 fölötti verziókhoz nem lehet progit tenni, de elméletileg az 1.6 varzióhoz jó ez a program:
Total_Recall
Próbáld meg hátha sikerül és használni tudod...sajnos itt már nem tudok sokat segíteni mert én levagyok maradta az ilyen androidos csúcstelóktól

Előzmény: Kcsita (1685)
Kcsita Creative Commons License 2010.12.22 0 0 1685

Szia!

 

Sajnos tönkre ment a telefonom. Nem lehetett bekapolcsi a telcsit. Ennyi volt :(. Sajnos, így jártam. Vettem egy SE X8-as telcsit. Kéne egy kis segítség: alapból nincs benne a telefonbeszélgetés felvétel funkció, így le kell tölteni hozzá egy programot. Kérdés melyiket? Akár hányat szedtem le, mindegyik csak az én hangomat vette fel, a másik félt nem. Ha tudsz, vagy vki, az szóljon.

 

Köszi  előre is a segítséget!

Előzmény: CEnt-12 (1684)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.17 0 0 1684

Üdv!

Neked is ajánlom a szoftverfrissítést, szinte biztos vagyok benne, hogy megoldódik a problémád :)

Előzmény: Kcsita (1680)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.17 0 0 1683

Helló!


Ürölök, hogy sikerült és nem kelett tőle megválnod :D
köszönöm a pozitív viszajelzést :)

Előzmény: SimJoci (1682)
SimJoci Creative Commons License 2010.11.17 0 0 1682

Szia "CEnt-12"

 

Nagynehezen sikerült többszöri próbálkozás után csatlakoztatni a telefont a gépemhez és a SEUS is felismerte most már.

Lehet hogy a kontakt spray segített, nem tudom :)

 

Telepítette rá a legújabb frissítést és újra életre kelt a teló :-)

 

Sajnáltam volna ha tönkre megy és újat kellett volna vennem, mert egy egész jó telefon és már megis szoktam.

A másik meg az hogy eddig még csak SE telóim voltak (GA628, T10,T200,K750i,K850i) és valószínű hogy ezután is az lessz.

 

Mégegyszer köszi az útmutatásokat:-)

Előzmény: CEnt-12 (1677)
waterbanyan Creative Commons License 2010.11.17 0 0 1681

Cégünk különféle elektronikai termékek, hordozható számítógépek és más elektronikus szerkentyű a legalacsonyabb áron

Kereshet davismicro lekérdezés termékeinket, vagy keressen kulcsszó brandsdragon

Kcsita Creative Commons License 2010.11.16 0 0 1680

Nem tudom elolvasni az smst. Ráadásul, ha fényképezni szeretnék, akkor visszamegy a főmenűre... Szeretem a telcsit, de kezdem elveszteni a türelmet.

Előzmény: CEnt-12 (1679)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.16 0 0 1679

Helló

Ha részleteznéd a problémát, akkor könnyebben tudnánk segíteni :)

Előzmény: Kcsita (1678)
Kcsita Creative Commons License 2010.11.16 0 0 1678

Sziasztok,

 

Miért csinálja a telom, hogy egy üzenet, később  már hibásként írja ki? (K810i). Sűrűn előfordul...

CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.16 0 0 1677

Helló!

Hát elméletbe úgy működik a dolog, hogy lenyomod a C-t és miközbe nyomva tartod csatlakoztatod a géphez, ami majd csatlakozás után pár másodperc múlva kiírja, hogy most engedje fel a C billentyűt és megkezddi a jelenlegi (hibás) szoftver felismerését. Ilyenkor nem szokott semmit kijelezni a gép (gonodolok az ilyen buborékokra, hogy új eszköz csatlakoztatva stb...) és a telefon se fog semmit reagálni hanem a SEUS fogja kiírni, mint fentebb mondtam, hogy el kell engedni.

Ha netán a SEUS sem fogja felismerni akkor érdemes (egy havertól) kölcsönkérni másik kábelt (hátha a tied megtört) és ellenőrizd a telefon csatlakozóját...sajnos a sony-nak erős örökletes betegsége a csatlakozó oxidálása (ilyenkor zöld "tutyi" van a csatlakozó érintkezőin) és gondolom biztos tapasztaltad, hogy nem veszi elsőre észre a headsettet.
Remélem sikerül, mert a szervizesek 80% ránéz a telefonra és csak annyit mond nem javítható cseréld le nekem van pont most akciósom...

Szóval sok szerencsét :)

Előzmény: SimJoci (1676)
SimJoci Creative Commons License 2010.11.16 0 0 1676

Szia

Köszi a gyors reagálást :)

 

Letöltöttem a legújabb SEUS programot,magyar nyelvű meg minden:) de mikor kéri hogy csatlakoztassam a telefont a "C" nyomvatartásával , a gépem nem ismeri fel a telefont,így nem tud a program tovább vinni a következő lépéshez.Gondolom akkor megjelenne egy "Tovább" gomb, hogy folytassam a frissítést.

 

Mit lehet ilyenkor tenni? Gyanítom hogy szervíz lessz a vége:(

Előzmény: CEnt-12 (1675)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.15 0 0 1675

Üdv! (sajni a fórum elég halott szóval velem kell beérned :D )

 

A probléma a telefon szoftverével van. Ezt otthon is tudod korrigálni.

nem lesz másra szükséged mint egy gépre, stabil internet elérhetőségre, s a telefon kábelére nameg egy programra ami frissíti a telefon szotverét (SEUS) (a program a sonyericcson hivatalos honlapján ingyenesen letöltheted magyar nyelven) A program használata ropant egyszerű csak kövesd a lépéseket.

A frissítés után sajnos elvesznek a képek zenék stb...ami a telefon memóriájába tartószkodott (ha memória kártyára vannak téve a dolgaid akkor a frissítés előtt vedd ki a memkártyát és a kártya adatai megmaradnak)

ha a telefon számok a telefonra voltak mentve akkor sajnos azok elvesznek, de ha a SIM kártyára lett mentve akkor azok megmaradnak:)

 

Sikeres szoftverfrissítést kívánok!


(ha bármi kérdésed van a biztonság kedvéért akkor itt ted fel nyugodtan)

 

Előzmény: SimJoci (1674)
SimJoci Creative Commons License 2010.11.15 0 0 1674

Sziasztok

Olyan gondom adódott ,hogy a K850i telóm kikapcsolt miközben a számítógéppel össze volt kapcsolva kábelen keresztül (egy fényképet másoltam át).
Kihúztam a gépről, de azóta sem tudom visszakapcsolni a telefont.
Ha bekapcsolom, akkor villan egyet a kijelző, a nyomógombok és a hátoldalon a kamera kék kör ledje folyamatosan világítanak, de nem történik semmi.
Utána ki sem tudom kapcsolni a gombjával, csak ha kiveszem az akksit.
Ha szám.gépre dugom, a gép sem ismeri fel.

Mi lehet a probléma, illetve mit tanácsoltok a probléma megoldásához?

A segítséget előre is köszönöm!

CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.11 0 0 1673

Helló!

Mivel a be/ki kapcsoló gomb nem a bill panelen foglal helyet hanem a telefon tetején, ezért bilpanes szallagkábel sérülése melett is be tudod kapcsolni, de valószínü, hogy a PIN kódnál már bajba leszel, de letudod ellenőrizni a munkádat, hogy jól tetted-e be a kijelzőt.

Előzmény: Junior mv (1672)
Junior mv Creative Commons License 2010.11.11 0 0 1672

Sziasztok!

 

Van egy kis problémám. K800-asomban ki akartam cserélni a kijelzőt, csak közben elszakadt a bill. panel szalagkábele. Ha ráteszem így a kijelzőt akkor bill. nélkül be kéne hogy kapcsoljon? Mert letesztelném az új kijelzőt, csak nem akart bekapcsolni.

==T== Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1671

Köszi!

 

Egyelőre nem találtam olyan csillag csavarhúzót, ami elég kicsi lenne a művelethez, de majd megnézem jutok-e valamira!:)

Előzmény: CEnt-12 (1670)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1670

Akkor fogadni mernék, hogy a kamera "kapcsoló" pöcke törött le, azaz nem veszi észre, hogy ha elhúzod a fedőt. Ezt elméletbe szervizekbe kicserélik, gyakorlatba nem tudom, de házilag is lehet vele kezdeni valamit.vedd le a hátlapot (2 kis csavar tartja a hátlapot ha azokat kicsavarod letudod pattintani)Bal oldalon a vaku alatt megtalálod azt a kis kapcsolót aminek valószínüleg letörött a pöcke...(a kapcsoló fektetett helyzetbe van) ez a kis kapcsoló elég könnyen mozgatható ezért valami kis csavarhúzóval vagy kis hegyes tárgyal kapcsold az ellentétes irányba és valamivel rögzítsd az álapotát (pl fogpiszkálónak a végét a résébe belenyomod, hogy ne tudjon visszaugrani)

mivel a kis pöcök valószínü hogy letörött ezért a kamera védő fedél mozgatását nem fogja észrevenni vagyis azt hiszi, hogy az le van húzva, ezért a menüből már el tudod indítani a funkciót.

Előzmény: ==T== (1669)
==T== Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1669

Bingó! :S

Előzmény: CEnt-12 (1668)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1668

Akkor kitalálom, hogy ha elhúzod a kameravédőt nem történik semmi és ha menüből indítod el akkor ezt írja ki:

Nyissa ki az obijektívtakarót

Előzmény: ==T== (1667)
==T== Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1667

Excel-ben megvannak, meg a sim-re rá lett másolva, szóval úgy tűnik az a kisebb gond.

 

Be lehet kapcsolni, meg minden, a kamera döglött be.

Előzmény: CEnt-12 (1666)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1666

Üdv A K750 utódainal lehet mondani a K800 K850 W800-at,,,vagyis én ezeket ismerem de lehet, hogy több is van. Én személy szerint ha nagyon tetszett a 750-es akkor a K800-at ajánlom, sznte ugyan az csak feltuningolva (nagyob kijelző, 3.2-es kamera stb...) A számok lementéséhez jó lene tudni, hogy mennyire hallt meg a telefon..tehát be lehet-e kapcsolni és netán navigálni is lhet vagy se kép sehang?

Előzmény: ==T== (1665)
==T== Creative Commons License 2010.11.07 0 0 1665

Sziasztok!

 

Sajna úgy néz ki egy leejtés következtében elbúcsúzhatok 5 éve jól szolgáló k750-esemtől, bár még teszek egy próbát, menthető-e.

 

Az első kérdésem az lenne a kérdésem, hogy mely SE telefononk tekinthetők a k750i leszármazottjának. Gondolom egyfelől a k850i, de esetleg van még későbbi is?

 

A másik kérdésem, hogy a telefon memóriában tárolt számokat le lehet-e valahogy meneni, és ha igen, hogy.

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

 

 

 

 

pbf Creative Commons License 2010.11.01 0 0 1664
Köszi

Megpróbáltam. Tényleg csak elméletben lett magyar nyelvű a szoftver, gyakorlatban nem jött össze.
Előzmény: CEnt-12 (1663)
CEnt-12 Creative Commons License 2010.10.31 0 0 1663
Üdv!

szerintem próbáld meg SEUS-al a szoftvert frissíteni, utána elméletbe magyar menüs lesz:)
SEUS-t (Sony Ericsson Update Service) a sony ericsson hivatalos oldalán letöltheted, használata egyszerű, csak kövesd az utasításokat.
Előzmény: pbf (1662)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!