Keresés

Részletes keresés

TTAMAS Creative Commons License 2004.07.14 0 0 71

Nem akarok személyeskedni, de én még gumit nem szakítottam el,

 

Én viszont igen. És nem is az őskorban. Szerencsére nem lett belőle "maradandó emlék".

Előzmény: Bonifáciusz (63)
billboy Creative Commons License 2004.07.14 0 0 70

Még katona koromban történt. Körmenden voltunk határőrök, alap kiképzésünket töltöttük, és eskü után 3 napra hazaengedtek mindenkit. Visszafelé  a Déli pályaudvaron vártuk össze egymást, és 3-4 vonat is ment Körmend felé, egymás után. Ki-ki hozott otthonról enni-inni valót, meg 3 nap szabadság élményeit meséltük egymásnak a peronon gyülekezve. Egyik katonatársunkat elkisérte a menyasszonya is, akivel folyamatos csókolózást produkáltak, egy órán keresztül. Velük volt a srác egyik haverja is, aki kényszeredetten félrefordulva álldogált, néha feléjük fordulva, ha felé szóltak. Egyszer a katonatársunk felszállt az éppen induló vonatra, és könnyek között, zsebkendőt lobogtatva búcsúztak el egymástól.

 

A többiek még maradtak, volt még két vonat is, és a közben elfogyasztott alkohol is azt tanácsolta, hogy még maradjunk. Így is lett.

 

Maradt még nagy örömünkre a katonatársunk menyasszonya is, a haverral beszélgetve. Nem telt el egy fél óra sem, már ismét csókolózott, és tapizták egymást, csak mostmár a srác barátjával. Háááát sajnáltuk is a katonatársunkat, és mindjárt le is írtuk az egyébként jól kinéző csajt is, emberileg. Majd felszálltunk az utolsó induló vonatra, nehogy késsünk az eltávról.

 

Telt-múlt az idő, egyszer a katonatársunk kap egy levelet, majd boldogan lobogtatva mondja, hogy nagy boldogság érte: képzeljük el, terhes a menyasszonya!!!

 

Összenéztünk, és mindenki örült a szerencsének.... Este a budi takarítás közben meg is beszéltük, hogy nem szólunk neki a pályaudvaron történtekről, Majd az élet megoldja a helyzetet. Pfúj....

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 68
Nem akarok én semmire kilyuikadni. Az nem trendi.
Előzmény: freyya (67)


freyya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 67
Ez most hogy jön ide? Illetve a hüvelyi herpesz ellen mi véd szerinted? Vagy esetleg be kéne tiltani a nem gyermeknemzési céllal történő szexet? Nem értem, mire akarsz kilyukadni....
Előzmény: Törölt nick (65)
freyya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 66
Hát pedig az öcsikém is így fogant. Eredetileg nagyobb korkülönbséget akartak köztünk. De hát ember tervez, Isten végez...
Előzmény: Bonifáciusz (63)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 65

Nem is beszélve a hüvelyi herpszről vagy hogy hívják amit ellne pl nem véd a gumi, és aztán a csajszi egész életében hordozhatja emlékként ill. bemutatkozásként az új párjának...

Előzmény: freyya (61)
Bonifáciusz Creative Commons License 2004.07.13 0 0 63
Nem akarok személyeskedni, de én még gumit nem szakítottam el, nem is nagyon enném meg , ha ezt mondanák a teherbeesés indokaként.
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 62
Tudom én??? :),de a környezetemben 1-2 nőnek bejött,pedig van olyan gyanúm a fiúk nem akartak 19 évesen egyetem előtt apák lenni.
Előzmény: freyya (56)
freyya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 61
És mi van, ha eldöntötték,  hogy nem akarnak együtt lenni, mégsem hat a gyógyszer, vagy esetleg elszakad az a fránya gumi? Vagy szerinted a teljes önmegtartóztatás a megoldás mindaddig, amíg nem akarnak családot alapítani?
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 60
AZt már csak halkan jegyzem meg, hogy talán gyerekcsinálás előtt kellene azt eldönteni, hogy akartok-e együtt lenni a jövőben, vagy sem. Addig meg esze legyen a kedves pár(zók)nak, hogy mit csinálnak és mit nem csinálnak. De ez csak elméleti rögeszmefuttatás itt.
Előzmény: freyya (57)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 59
A "rugalmas hölgyet" úgy hívják, hogy guminő ;)
Előzmény: billboy (58)
billboy Creative Commons License 2004.07.13 0 0 58
Te egy igazi rugalmas hölgy vagy, minden férfinek ilyen nőt kívánok!
Előzmény: freyya (57)
freyya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 57
Ha alkalmi szexből, vagy akármilyen szexből állapotos lennék, én is megtartanám a gyereket.  Azt viszont a pasira bíznám, hogy kér-e belőlem hosszabb távon vagy sem. Nyitott lennék annak a megoldására is, hogy naponta láthassa a gyereket, anélkül hogy mi kapcsolatban élnénk, ha a kicsihez ragaszkodik. Szerintem mindenre van megoldás.
Előzmény: Törölt nick (52)
freyya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 56
És ez mennyiben kötelezi a pasit arra, hogy feleségül vegye a nőt?
Előzmény: Törölt nick (52)
billboy Creative Commons License 2004.07.13 0 0 55

Én ismerek olyan házaspárt ahol mind anégy gyerek úgy fogant, hogy rendszeresen védekeztek....

 

Sőt a teherbe esést követő 3-4 hónapban még mesese is volt a hölgynek. Érdekes kivételek is vannak.

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 54
Annak,a rafkós nők így szokták.
Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.13 0 0 52
Az a nő,aki így szerez magának férfit az a női nem szégyene.Ismerek 1-2 párt ahol a fiú úgy lett férj,és apa,hogy az alkalmi szexpartner bejelentette,állapotos,és ő bizony megtartja a gyereket.
Előzmény: BéRita (46)
Bonifáciusz Creative Commons License 2004.07.13 0 0 51

Azért azt is eléggé bonyolult megtudni, hogy tiéd- e a gyerek, mielőtt megszületik.

 

Azért meg 9 hónapot várni, fentartva a kapcsolatot, s a végén lehet, hogy a férjjel közös gyereknek örülhetsz Te is!

Előzmény: freyya (50)
freyya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 50

Ha nem akarod a gyereket, akkor tiszta sor, a nő legfeljebb nem szól a férjének, hogy esetleg más is szóba jöhet apaként. Feltéve persze, hogy nem pl. színesbőrű vagy, ami egyértelműen látszódhat a bébin.  

Ha ragaszkodsz apai jogaidhoz, az már eléggé összekuszálhatja a helyzetet.

Előzmény: Bonifáciusz (49)
Bonifáciusz Creative Commons License 2004.07.13 0 0 49

Akad azért olyan eset is, amikor alkalmi kapcsolatba kerülsz egy férjes asszonnyal, és úgy jön a teherbe esés...

 

Eleve lehet feltételezni, hogy a csaj állandóan védekezik, másrészt ki az apa? a férj, vagy a szerető?

billboy Creative Commons License 2004.07.13 0 0 48
A mai világban azért egyre többet lehet tapasztalni, hogy hölgyek tudatosan vállalnak egyedül gyermeket, sokszor az apa sem tudja meg. Tehát egyáltalán nem a férfi megszerzése, vagyoni szempontok ( gyerektartás, öröklés(?!), stb.) vannak szem előtt.
BéRita Creative Commons License 2004.07.13 0 0 46

Én mindig későn érkezem,de hát ez van velem...

Én is ismerek felcsinált hölgyet,nekem semmi bajom nincs e szóval,sőőt nagyon is helyénvaló némely esetekben!

Az sem kicsit undorító,ha valaki behálózza a pasiját,és szó szerint felcsináltatja vele magát,mondjuk a védekezésről lebeszélve olyan indokkal,hogy ő nem lehet terhes,vagy szed gyógyszert,vagy ilyenek!

Csak egy dolgot kell megjegyezni az ilyeneknek,hogy a gyerek,vagy a gyerekek nem tartanak össze két embert!

Sajnos sok ilyen esetet láttam életemben,és  éltem is meg szakítást gyerekes párral.

Nehéz dolog a gyerekek felnevelése,sokan pedig csak a megszerzésükre törekszenek,de mi lesz utána?

billboy Creative Commons License 2004.07.12 0 0 45

Na de Uraim!

 

Hátrébb az agarakkal, térjünk vissza a topik eredeti támájához, ha lehet!

 

Ebben a mai világbn valahogy mindjárt megsértjük egymást, ahelyett,  hogy tisztelnénk. Legyetek kivételek.

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 44

Mit te szamár? :D Neked kellene azt idézni én hol írtam hogy egy nő szüzen menjen férjhez, ezzel jöttél, pedig szót sem ejtettem róla.

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 43
Akkor idézd, hol írtad.
b., Én még csak úton vagyok. Te már rég azt csináltál magadból.
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 42

Nem hézagos, csak azon erőlködsz hogy ferdíts

b., <-- hülyét csinálsz magadból :(

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 41
Neked nem. Nekem igen.
Előzmény: Casanova007 (38)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 40
Kicsit hézagos az emlkezeted.
b., Mi van, ha nem jegyzem meg?
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.12 0 0 39
A saját véleményedet úgy sarkítod ahogy akarod, de az enyémet csak én sarkithatom, ezt jegyezd meg. Sehol se írtam hogy a nő legyen szűz, inkább afelé hajlok hogyne legyen az, de nem ez a lényeg. Egyébként ugyanezt írtam az előbb is. Ha jól emlékszem, márpedig jól emlékszem, azt is írtam hogy hogy nem problémás ha akarja sajátjaként nevelni más gyerekét saját döntésből.
Előzmény: Törölt nick (37)
Casanova007 Creative Commons License 2004.07.12 0 0 38
Azért az nem mindegy, hogy a sajátodat neveled, vagy csak egy szeretni való kakukkfiókát, hiába szereted a csajt.
Előzmény: Törölt nick (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!