Keresés

Részletes keresés

Desire Creative Commons License 2004.11.29 0 0 85

Ha valami büdös, akkor keresni kell egy olyat, aminek jó szaga van, és nem kell szagolgatni a penetrát, ha csak nincsenek extra mazochista hajlamai az illetőnek! Szerintem. :)

rali Creative Commons License 2004.11.29 0 0 84
Dehogynem igaz.
Előzmény: kedvesibolya (32)
Szivárványszagú Csótány Creative Commons License 2004.11.21 0 0 83
Engem is zavart a sugárhugyozásuk a koleszban mindig, amikor rejszoltam, de szerintem nem szarnak büdösebbet, mint mi, férfiak.

A fingjaikról pedig csak annyit szeretnék mondani, hogy tévedsz. A szemérmes pukizásaik sokszor csábosak, beleszagolok a seggükbe, mint kutya. Andalító.
Előzmény: tündértakony (-)
trueblod Creative Commons License 2004.07.23 0 0 82

kedves lány !

 

folytatólagosan személyeskedő megjegyzéseidből következtetve kettőnk közül nem én jöttem indulatba;)

 

>> " mindazonáltal bárki válasz kaphat arra a kérdésre vajon miféle élőlény rejtezik a trueblod nikknév mögött"

 

Egy biztos... nekem van humorom ;)

 

 

Előzmény: valamilanykabatban (81)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.23 0 0 81

nos

alighanem fatális és brutális tévedés volt a részemről hogy elkezdtem vitatkozni veled

kiváncsi voltam mitől jössz indulatba, már kaptam választ:)

 

 feladom, legyen inkább igazad.....kifinomult vitakultúráddal amúgy sem tudnék mit kezdeni :

 

lsd."nekem elég ha én tudom, hogy nem tévedek",

"részemről csupán akkor veszem észre jelenlétüket, mikor használni kívánok egyet önök közül"..

-

 ezek kivédhetetlen érvek, és mindazonáltal bárki válasz kaphat arra a kérdésre vajon miféle élőlény rejtezik a trueblod nikknév mögött

 

és egyébként alighanem ralinak van igaza:))

 

válasz | megnéz | könyvjelző

2004.07.19 11:56:12 (67)

 

Akár használt kotont is rágcsálhatna, nem?  :DD

 

Előzmény: valamilanykabatban (66)


 

Előzmény: trueblod (80)
trueblod Creative Commons License 2004.07.23 0 0 80

Egyet árulj el.. kedves vitatárs.. mi köze a vitának asszonypajtáshoz?

 

Az ő minőségi jellemzése mely módon fogja érdemben befolyásolni a vita tárgyát? Azt érzékelem, hogy amíg róla beszélgetünk, nem kell a témába vágó érvekre felened, elég a személyeskedő szurkálás is.. én pl. NEM kérdeztem a TE kapcsolatod (ha van, ha nincs) részleteire, mivel ennek NINCS köze a vitához...

 

Persze tudom.. mikor az érvek fogytán vannak, mikor a vitát már csak megszokásból folytatja valaki, akkor minden eszközt felhasznál, hogy vert helyzetből legalább döntetlenbe küzdje magát... megértem ugyan, de szánalmasnak tartom...

 

Érdemi vitához vissza..

igazad van, jelenséget közelről ismerem.. Részemről sokat járok uszodába/szaunába és ott aztán rengeteg (nem csak láb) gombás nővel találkozom.. szaunában, uszodában.. elég undorító.. pláne mikor még kövérek is.. a szájápolási szokásaikat nem is emlegetve..

 

 

még szerencse, hogy nincs tükör

 

amikor elhatároztam ,hogy írok a topicba az azért volt, mert a nagyfokú női igénytelenség már komolyan veszélyezteti a szépérzékem.. utálok szörnyülködni

de, mint a fenti ábra is mutatja kényszarítenek rá.. naponta

Előzmény: valamilanykabatban (79)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.21 0 0 79
nyilván ezt a körömproblémát ELÉG KÖZELRŐL ismered:)
nagyon sunnyogsz asszonypajtásról:)
Előzmény: trueblod (78)
trueblod Creative Commons License 2004.07.21 0 0 78

Csodás vitapartnerem!

 

többet vártam.. eleinte az érvelési képesség, később már csupán a kreativitás terén, de hiába..

.. igazságtalan világban élünk, s mint minden mást, el kell fogadjam ezt is ;))

 

Egyet viszont pozitívumként értékelek.... felismered a különbséget, mégha annak igazi természetét nem is érzékeled...

fontos különbség: nekem elég ha én tudom, hogy nem tévedek, ám számodra ez kevés.. nem hibáztatlak ezért, SŐT mélységesen megértem, hisz valakinek meg kell értenie, s el is kell fogadnia ezt is ;))

 

kicsit más..

 

ez azért tarol nem?

 

észrevettem, hogy a nők legtöbbje azért festi a lábán a körmöt, mert így nem látszik ha gombás.. hát EZ mennyire undorító (és ráadásul milyen büdös is)..

 

 

 

 

Előzmény: valamilanykabatban (76)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.21 0 0 77
annak vagy tanuja amit önként választottál.......
Előzmény: Törölt nick (75)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.21 0 0 76
:)
válaszod kimerítő jellegéből arra következtetek, hogy igen csak jófelé kerestem az elhantolt ebet
egy kövér, büdös és buta nő engedelmes férjének lenni.....biztos nemrossz:)igaze:DD?? nemszégyenaz...számos sorstársad van
szerintem is van különbség férfi és nő közt
számos külső és belső
de nem az hogy ki büdösebb nálad:)
egyébként remélem hogy a sok boldog ember közül akik téged körülvesznek....mindenki:DD
Előzmény: trueblod (74)
trueblod Creative Commons License 2004.07.21 0 0 74

Kedves kékharisnya!

 

Látom emancipált lelked nem bírja legyűrni a tudatot, hogy vannak még emberek és helyek, akik nem csak felismerik, de el is fogadják a nemek közti (külső és belső) különbségeket.

 

Kár.. nem azért kár, mert nem tudod elfogadni (ahhoz az egyéni intelligencia mellett az egyéni belátás képessége is kell), hanem azért, mert megbélyegzed mindazokat, akik másként gondolják. Mi, azon őszinte kevesek, akik ezt felvállalják bizony belátó fajta vagyunk...

 

Nem erőltetünk, nem kényszerítünk.. aki viszont jól érzi így magát, azt befogadjuk... egy napn majd magányosan (esetleg csoki és fagyizabálással) töltött estéid egyikén rádöbbensz majd talán MIRE kódolta a nőt a gonosz természet.. talán majd rájösz, hogy a genetika téged is kódolt..

 

amit sajnálok, hogy lehet addigra már késő.. addigra már végérvényesen tönkretetted a saját életed (esetleg párod, gyerekeidét is) és az esélyt a boldog élethez eljátszottad.. gondold végig.. büszkeség vagy boldogság?

 

én boldog ember vagyok és boldog emberek vesznek körbe (néhány közülük kövér és büdös is) TE is lehetnél egy közülük.. csak nyújtsd ki a kezed és hagyd magad mögött a buta gndolatokat, amik megmérgezik a körülötted lévők életét

 

menj békével lányom

 

Előzmény: valamilanykabatban (73)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.20 0 0 73
Pofika:)
a valóvilágban te lehecc a legméretesebb PAPUCS akit valaha valakiis látott:)
(igaz a lábszagos fajtából:DD)
Mami szól és te ugrasz mindatom:PP
bármibelefogadom


Ki az abszolút papucsférj?
- Akinek otthon keveset szabad, de amit szabad azt muszáj.
(höhö) te választottad te szagolod:DD
Előzmény: trueblod (72)
trueblod Creative Commons License 2004.07.20 0 0 72

ööö... hajlandó? nem tudom.. sosem kérdezem meg a körülöttem lévő tárgyakat, hogy szeretik-e amit csinálnak (talán nem érdekel?)

 

én nem szoktam megkérdezni a cigit, hogy elszívhatom-e, nem szoktam megkérdezni a sört, hogy megihatom-e.. pláne nem kérdezem meg a széket, hogy ráülhetek-e

 

meghagyom az ilyen kérdéseket azoknak, akik nem tudjék mi mire való és minek hol a helye ;)))

 

a kölkök mellett..a konyhában..
Előzmény: valamilanykabatban (70)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.20 0 0 71
Hát, hogy a férfiak és a nők is büdösek, de a nők jobban.
Előzmény: keresoffi (69)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.20 0 0 70
huha
veled nagyobb a baj mint hinnéd
mert nem a tested és különféle részei a legbüdösebbek (habár azt sem lehet túlszárnyalni)
hanem amit gondolsz
ha akad nő aki veled hajlandó közelebbi kapcsolatra (amit nem nagyon hiszek)
akkor az súlyosan megérdemel téged
ég álgyon
Előzmény: trueblod (68)
keresoffi Creative Commons License 2004.07.20 0 0 69
Sziasztok ! Mire gondoltok hogy a nok budosebbek ?
trueblod Creative Commons License 2004.07.20 0 0 68

Amikor a nők azt hiszik, minden miattuk történik csak nevetni tudok...van széles szék és keskeny szék

 

ez olyan, mint a szék.. a szék lehet plüsstámlás, karos, kényelmes, kényelmetlen, de CSAK szék.. nem a szék körül forog a világ, nem a szék okozza a globális felmelegedést.. ha néha meg le is porolja az ember a széket, attól még csak egy dologra használja:

 

ráül.. aztán észre se veszi, hogy ott van (max akkor, ha érzi, hogy büdös, mint a fene, akkor kitisztíttatja)

és van oan eccerű, kis kedves is

 

szóval kedves szé.. izé.. kedves hölgyeim..  ;) ugyan ne értékeljék már túl saját szerepüket.. részemről csupán akkor veszem észre jelenlétüket, mikor használni kívánok egyet önök közül.. vagy ha egyikük épp zavarja a szépérzékem ;))

 

 

 

Előzmény: valamilanykabatban (66)
rali Creative Commons License 2004.07.19 0 0 67
Akár használt kotont is rágcsálhatna, nem?
Előzmény: valamilanykabatban (66)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.19 0 0 66
látod, hát ez a te problémád.
hogy összekevered a cukormentes rágót a babasamponnal
az egyik külsőleg a másik belsőleg és NEM MINDEGY hogy melyikmelyik
bár lehet hogy nem ettől habzik a szád:)
(én is megkérdeztem egy szakértőt: az ok :valószínűleg kidobott egy nem túl no1 nő igaze??:DD)

a plasztikai sebész sem tud megoldani mindent különben neked se lenne ennyi bajod:DD
Előzmény: trueblod (65)
trueblod Creative Commons License 2004.07.19 0 0 65

Megkérdeztem két szakértőt..

 

Jenő bácsi szerint orálisan fixált vagy (evéskényszer + kényszeres szájszag)

Mikor megkérdeztem mit javasol, egy kollégájához irányított, aki plasztikai sebész és mindkét próblémá(da)t kezelni tudja...

radikális beavatkozást javaslok

 

Én persze tudok egy egyszerűbb megoldást...

 

használd ezt ;))

És ezt szeretném ajánlani többi kedves hölgytársadnak is.. jah..  aki nem szeret fogat mosni rengeteg cukormentes rágó kapható ;))))))

Előzmény: valamilanykabatban (64)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.16 0 0 64
igazad van jobb ha 30 méteres körzetemben nem érzem a rádjellemző szagtájfunt
közben rájöttem hogy bizonyára súlyproblémákkal is küzcc
hisz minden bajodat (beleértve a nőket elrettentő szagodat is) kivetícc másokra
szóval egyél gyümölcsöket attól a kipárolgásod is javulni fog
ja és lehetőleg olyan módszereket javasolj amiket magad is használsz (lsd fogmosás) még szerencse hogy itt a neten nem tudod kinyitni a szád:))
Előzmény: trueblod (63)
trueblod Creative Commons License 2004.07.16 0 0 63

öö a 10m-t kicsit keveslem.. de a "...nem engednélek.." szövegrész helyére a "..nem tudnál megközelíteni.." -t javaslom

 

 

Egyébként a ventillátoros kabát helyett javaslom a fogyókúrát és a lengébb öltözéket.. persze ez utóbbit csak akkor, ha nem vagyok jelen ;))

 jah.. és mivel nem csak a tested párolog ki.. a fogmosást is ;))

 

10 m? nem is csoda ;)

Előzmény: valamilanykabatban (62)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.16 0 0 62
kicsit lassan esett le:) én már sokkal előbbre vártam ezt az érvet igaz én női aggyal gondolkozok, ami köztudottan fejlettebb
még nem láttál japán ventillátoros kabátot? nemmi? ez már meg se lep
nyilván elbódít a zoknijaid -hát hogyismondjammár finoman- penetranciája:DDDD
Előzmény: version9 (61)
version9 Creative Commons License 2004.07.15 0 0 61
amugy ha te nyaron kabatban vagy akkor kurva budos lehet mar ne is haragudj
Előzmény: valamilanykabatban (60)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.15 0 0 60
áááá dehogy
éééééén szerelmes????? egy ilyen büdösbe???????
Előzmény: szilvácska (59)
szilvácska Creative Commons License 2004.07.15 0 0 59
Ti valójában szerelmesek vagytok ?
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.15 0 0 58
ja.
és te semmilyen oldalamat nem tudnád megnézni mert tizméteres körzetembe se engednélek:DD
Előzmény: trueblod (56)
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.07.15 0 0 57
látom hogy amellett hogy meglehetősen büdös vagy:DD de nem vagy hülye.
és jól látod
nem vagyok elég buta és önérzetmentes hogy eléggé kompati bili legyek neked
és egyébként
önerőből is meg tudod oldani hogy kitiltsanak bárhonnan
nem akarom rontani az esélyed a kifinomult illatommal:PP
Előzmény: trueblod (56)
trueblod Creative Commons License 2004.07.15 0 0 56

közben megnéztem a weboldalad... asszem nem jönnénk ki túl jól.. én a csinos, de buta és önérzet nélküli nőket kedvelem (hoszabb távon) te a weboldalad alapján a fenti kategóriák közül minimum kettőnek nem felelsz meg..

 

 

különben is.. ciki lenne ha két rohadtul büdös ember beülne valahová kávézni.. mert külön-külön még csak-csak.. de nem venném a lelkemre ha miattad tiltanának ki valahonnan ;)

 

amúgy.. 

a férjezett nők nem csak büdösek, de randák is

 

hiába sírtok ha fáj az igazság ;))

Előzmény: valamilanykabatban (54)
trueblod Creative Commons License 2004.07.15 0 0 55

randizunk? ;)

te is bejössz nekem ;))))

Előzmény: valamilanykabatban (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!