Keresés

Részletes keresés

Fafara Creative Commons License 2004.07.19 0 0 133

bekk from dö nyaralás

van valami új kitalálnivaló itt?

araya Creative Commons License 2004.07.19 0 0 132

a 9es meg valami beugratás?

vagy csak túl könnyű feladvány?

1es black sabbath a hasonló című dal.

Előzmény: Törölt nick (128)
Wisey_ Creative Commons License 2004.07.17 0 0 130
A 8-as Jorn Lande. A Beyond Twilight lemezről a Shadowland c. dal, ha jól sejtem.
Előzmény: Törölt nick (128)
Wisey_ Creative Commons License 2004.07.17 0 0 129

A belinkelt felvételen a Ramones hallható, de természetesen elfogadjuk a megfejtést.

Én is a Motörhead lemezről ismerem, csak később kerestem rá az eredetire.

Legközelebb igyekszem nehezebbet adni :)

Előzmény: Törölt nick (128)
Wisey_ Creative Commons License 2004.07.17 0 0 125

Bár van még egy-két megoldatlan feladat, bedobok egy újabbat, hadd pörögjön a topic.

 

milehet02

araya Creative Commons License 2004.07.15 0 0 124

nem, de közel jársz.

 

amúgy erősen uborkaszag van az indexen is.

Előzmény: Törölt nick (123)
araya Creative Commons License 2004.07.14 0 0 121

ok. sajnos nem ismerem, pedig ez a mike gyerek mondhatni egész ügyes dobos.

 

az én két benntmaradt feladványomról egyenlőre nem akarok több segítséget írni.

szerintem fafara például biztos ismeri mindkettőt.

Előzmény: Törölt nick (120)
araya Creative Commons License 2004.07.14 0 0 119

ez akkor mike teranna ugyi?

 

 

ja az én két feladványom közül gazella 99es a nyest meg 95ös.

Előzmény: Törölt nick (118)
araya Creative Commons License 2004.07.14 0 0 117

basszusgitár vagy dob?

bár ha jobban belegondolok, nem nagyon ismerek se iylen se olyan szólóalbumot

Előzmény: Törölt nick (116)
araya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 115

na oki toki, könnyü volt, de kellett a sorhoz.

 

ha jól látom az én két feladványomon

http://araya.uw.hu/naezmiagazella.mp3

http://araya.uw.hu/naezmianyest.mp3

 

kívűl nincs megfejtetlen feladvány csak ez:

http://www.freeweb.hu/tomsawyer/temp/ezmi7.mp3

szerintem egy kis segítséget kérnénk hozzá

 

Előzmény: Törölt nick (114)
araya Creative Commons License 2004.07.13 0 0 113

pontosan azt mondom. mindhárom szám "saját".

a wobatot meg írd be pontosan. lehet hogy valaki nem érti.

Előzmény: Törölt nick (110)
Wisey_ Creative Commons License 2004.07.13 0 0 111

A "naezmiarépa" ismerős, de nem ugrik be. A többi teljesen ismeretlen.

De addig is beszállok egy új feladvánnyal:

 

milehet01
araya Creative Commons License 2004.07.12 0 0 109

hm most olvasom csak

ytse jam

akkor neked már megvan a megoldás

Előzmény: Törölt nick (105)
araya Creative Commons License 2004.07.12 0 0 108

mondjuk úgy, hogy időben az volt először,

 

ja és persze egyik se feldolgozás, mindhárom szám az adott banda sorlemezén jelent meg.

Előzmény: Törölt nick (106)
araya Creative Commons License 2004.07.12 0 0 107

örülök, hogy tetszik nektek a legutóbbi feladványsorom:)

belterjengésre fel!

Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.12 0 0 103

hát ez marha jó ! és ezek nem feldolgozások? akkor ezért a három részletért megérte megnyitni ezt a topicot.

Az első In Flames is lehetne

Előzmény: araya (102)
araya Creative Commons License 2004.07.12 0 0 102

na ebben a hozzászólásban van a megfejtés, bár egyből tagadod, de a menyét nem más mint a Madball - Pride címú dalának eleje, az 1996os Demonstrating My Style albumról.

 

na a következő feladványokban egy téma több féleképpen, avagy ki lop kitől.

 

töltsétek le majd megértitek:

http://araya.uw.hu/naezmiagazella.mp3

http://araya.uw.hu/naezmianyest.mp3

http://araya.uw.hu/naezmiawobat.mp3

 

Előzmény: Törölt nick (100)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.12 0 0 101

igen, ez számomra szinte kötelező feladvány volt ;-). ez a téma különben feltűnik a Macrosolutions to megaproblems-ben is.

A Mekongot olyan jól nem ismerem, csak a részlet voivodossága miatt gondoltam, hogy ők azok.

Előzmény: Törölt nick (99)
araya Creative Commons License 2004.07.12 0 0 98

mondtam már menyét nyújorki

tehát nem bad reli

Előzmény: Chaosmönger (95)
araya Creative Commons License 2004.07.12 0 0 97

voivod

a dimensionről, mingyán mondom számcímet is

Előzmény: Chaosmönger (96)
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.12 0 0 96

...és egy új feladvány

 

 

T03
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.12 0 0 95
és egy tipp a menyéthez: Bad Religion
Chaosmönger Creative Commons License 2004.07.12 0 0 94
a 6-os nem Mekong Delta?
Előzmény: Törölt nick (90)
araya Creative Commons License 2004.07.12 0 0 92

csak találgatok, de a 7es nem living colour? a 6os meg forbidden talán?

Előzmény: Törölt nick (90)
-B. Creative Commons License 2004.07.09 0 0 91
A Louder Than Love 89-ben jelent meg 1ébként (eredetileg a címe Louder Than Fuck lett volna, csak hát ugye a fránya kiadók :-)
Tetszik a topic, bár kicsit belterjes :-)
Előzmény: araya (85)
Fafara Creative Commons License 2004.07.08 0 0 89

na ez tök ciki, a cd megvan pár hete, mentségemre legyen mondva, h csak kétszer hallgattam meg futtában.

viszont még gondolkodtam is, h mi ez, valami kiadatlan péniszszalvéta dal?

viszont a gitározás egyértelműen jarzombekes.

a hőség monnyon le.

Előzmény: Törölt nick (88)
Fafara Creative Commons License 2004.07.08 0 0 87

nem nagyon láttam klipeket. vagyis keveset, de azokra emlékszem.

nemtom sajnos. majd ha elárulod, biztos az lesz, hogy: baaaazzz. tényleg.

Előzmény: araya (85)
araya Creative Commons License 2004.07.08 0 0 85

soundgarden igen na végre. kicsit szemét feladvány volt, gondolom a blekhólszánvoncsjukám könnyebb lett volna.

tehát :

Soundgarden - Full on Kevin's Mom a  90es Louder Than love albumról.

 

 

a másik számhoz videoklipp is készült, ilyen tipikus keménykedős, kedilekkes, fehér atlétatrikós jellegű. nem tudom hogy ez segít e.

Előzmény: Fafara (84)
Fafara Creative Commons License 2004.07.08 0 0 84

a második soundgarden, hehe

az első marha ismerős, de nem ugrik be

 

az én feladványomban a második a legendás Cenvrion zenekar volt (érdemes a kritikát elolvasni róluk nálunk majd megnézni a honlapjukat :) )

az elsőt csak viccből raktam fel, nem gondoltam, h lesz ebből játék, egyébként egy beatles feldolgozás, több órás próbálás után, helter skelter. ebm+metal verzióban. élőben nem gépdob volt. a gitááááros meeeeeg..... öööööö...

Előzmény: araya (80)
araya Creative Commons License 2004.07.08 0 0 80

akkor ez olyan mint a pékes vicc.

 

na további segítség az én két megmaradt feladványomhoz:

http://araya.uw.hu/naezmiamenyetenekkel.mp3

nem cro mags, nem sick of it all,

nem agnostic front, hanem ...

 

 

http://araya.uw.hu/naezmiarepaenekkel.mp3

ezt viszont nem hiszem el, hogy nem ismeritek fel.

voltak már egyszer magyarországon előzenekarként, én akkor nem akartam 40ezer divatmetálos között megnézni őket. állítólag utálták is őket rendesen, de 5 év és néhány emtíví sláger után mindenki kedvencévé váltak.

 

 

 

faf áruld már el a két feladványodat mostmár jól.

Előzmény: Törölt nick (70)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!