Keresés

Részletes keresés

rickecske Creative Commons License 2005.05.24 0 0 25

Talán még a biztonság is nagyobb lett volna. A retikül letépők, zsebesek is talán el lettek volna hajtva általuk.

Ezt már megint elkapkodták.

Előzmény: Briko (24)
Briko Creative Commons License 2005.05.18 0 0 24
Mindenkinek jó lett volna, az összes üzlettulajdonos - bérlő - alkalmazott várta a megvalósulást. Pech. Majd megcsinálják máshol, ott fog komolyabb bevételt generálni a környezetében lévő üzleteknek.
Előzmény: rickecske (23)
rickecske Creative Commons License 2005.05.18 0 0 23
Igen, a Blikkben. Attól, hogy bulvár, ennek a hírének örültem volna, így csak sajnálni tudom én is.
Előzmény: Briko (22)
Briko Creative Commons License 2005.05.17 0 0 22
Ja, a Blikkben?... Érdekelne, honnan szedték az információt.... Valami kretén állat be is rágott rendesen, mert délután bombariadó volt, a parkolóban fagyoskodott a fél lurdy egész délután. De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem lesz szexcenter (sajnos).
Előzmény: rickecske (21)
rickecske Creative Commons License 2005.05.17 0 0 21

Mizújs? Az előző héten lehetett olvasni róla, hogy mégis lett szerződés.

Kösz

Briko Creative Commons License 2005.05.03 0 0 20

Passzolom a kérdést, magánvéleményem, hogy szerintem abból nem lesz semmi.

 

Brikó

Előzmény: rickecske (19)
rickecske Creative Commons License 2005.05.03 0 0 19

Attól, hogy nem lett semmi a dologból, remélem azért a kápolnát még odaépítik! Mert ugye, nem csak azt akarták ilyen módon is megakadályozni?

Briko Creative Commons License 2005.05.02 0 0 18
Akkor még nem volt szó szexplázáról - legalábbis én nem hallottam róla.
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.02 0 0 17

Köszi!

 

Ahhoz képest elég nehezen hozta össze a sajtó a Szexplázát + a leendő befektetőt, ha ez már akkor publikus volt.

 

Üdv

Előzmény: Briko (16)
Briko Creative Commons License 2005.05.02 0 0 16

Hali!

 

A közelben lakok és több ismerősöm is dolgozik ott a bevásárlóközpontban (pl. a feleségem...)

 

Üdv

 

Brikó

 

ui.: az A2-ről szóló hír megjelent még tavaly a népbutító blikkben is, az ártörővel meg tele volt plakátolva a ház...

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.02 0 0 15

Ezt Te honnan tudtad októberben???

A többi infód is elég precíz!

Ugye egyáltalán nem a Lurdynak dolgozol :))

 

http://index.hu/tech/net/forum1886/

 

Üdv: Zoltán

Előzmény: Briko (14)
Briko Creative Commons License 2004.10.06 0 0 14
Az első emeleten hamarosan nyit az A2 Wellnes Center 5500 négyzetméteren, a földszinten a közért mellett pedig az Ártörő Ruházati Diszkont.
Caipi Creative Commons License 2004.07.11 0 0 13
Szerintem kicsit üres szegény.. de a MAX közértnek eszetlen jó választéka van (pl. mindig ott veszem a limette-et a Caipirinha koktélhoz) és a STONEHENGE pubban nagyon finom a kaja.. Meg óriáspalacsintát sem tudok máshol, mióta a Kálvin téri bezárt.
Előzmény: Briko (-)
Mitoszkiller Creative Commons License 2004.07.11 0 0 12
hmm...gyanús topik.
Briko Creative Commons License 2004.07.11 0 0 11
A gyógyszertár tényleg hiányzik, de arról nem a Lurdy tehet. Ki is van írva az egyik üzlet ablakára, hogy csak a hivatal engedélye hiányzik, amit valszeg. nem kapnak meg.
Előzmény: takkI (8)
képhiba Creative Commons License 2004.07.11 0 0 10
Nekem bejön.
Mitoszkiller Creative Commons License 2004.07.11 0 0 9
ahhoz képest, hogy kivülről mekkora hodály a belső hasznos, nézelődők által bájarható területe fika. Pont olya, mint amikor hajdanán reklámozták a nyugati-téri (volt Marx-tér ) Skála-áruházat aztán kiderült hogy a hatlams üvegpalota valójában MÁV-székház vagy mi és az aljában van egy kis szarság áruházacska.
takkI Creative Commons License 2004.07.11 0 0 8
Most kicsit csökkent a szememben a Lurdy, mert nem találtam gyógyszertárat benne :( pedig fontos lett volna..... bár mozira még mindig kiváló szerintem :)
takkI Creative Commons License 2004.07.02 0 0 7
Az tény,hogy nem a legjobb helyen van, de autóval szerintem mindegy merre indulok el :D A tömeg miatt viszont nem...ezért jobb talán a Lurdy kicsit ,mint a többi, bár mostanában ott is egyre több embert látni - még jó, hogy nem járok sűrűn plázákba.
Briko Creative Commons License 2004.06.30 0 0 6

Szerintem pedig vannak új bérlők: nemrég nyitott a Liliput játékbolt, egy bőrös-táskás üzlet, Flamenco kávézó. Láttam kiplakátolva ill. már épül az új Albacomp üzlet (ez a régi Pannon helyén, szóval jó nagy lesz), egy használt CD-DVD bolt (a fodrászat mellett), új fehérneműs is lesz a csajoknak.

 

Egyébként tényleg nem a legjobb helyen van, nem egy találkozási pont, mint pl. a Westend, de mondjuk én is utálom a tömegnyomort. Kocsival prímán megközelíthető, mindig van szabad parkoló is.

 

Ja, minden második héten ingyenes koncert van, ami azért máshol nem jellemző.

Előzmény: Maribel (4)
takkI Creative Commons License 2004.06.30 0 0 5
szerintem meg pont azért jobb, mint a többi,mert kevese(bbe)n vannak....bár ritkán voltam ott moziban, de akkor sem voltak sokan és ez tetszett.
Maribel Creative Commons License 2004.06.29 0 0 4

Sztem nincsenek új bérlők. Mindenki az első emeletről költözött le a földszintre. Tömegközlekedési és utasáramlási szempontból nagyon rossz helyre épitették.  Lakónegyed nincs a közelben ez egy ipari övezet.  A ferencvárosi dzsumbuj közönségét most ne számitsuk pláza szempontból fizetőképes keresletnek.  Ennél több szót ez a ház nem is érdemel.

Miért jó a mozi ?  Tipikus plázamozi, pont olyan mint bármelyik másik a városban. 

Előzmény: Briko (3)
Briko Creative Commons License 2004.06.18 0 0 3
Egy időben nagyon sokat szidták, szinte teljesen kiürült, most úgy tűnik, kezd magához térni a ház. Szinte állandóan látok új bérlőket, egyre több az ember, és a mozija szerintem a legjobb a fővárosban.

Egyébként ez az első általam nyitott topic, bocsi a rutintalanságért.

Brikó

Előzmény: Maribel (2)
Maribel Creative Commons License 2004.06.18 0 0 2
NEKED mi a véleményed ?
Ez igy nagyon gyenge topic kezdés. Kéne valami vitainditó, vagyvalami.
Előzmény: Briko (-)
joder Creative Commons License 2004.06.18 0 0 1
no comment
Előzmény: Briko (-)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.06.18 0 0 0
0 értelme van oda kimenni

Előzmény: Briko (-)
Briko Creative Commons License 2004.06.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Mi a véleményetek a Lágymányosi híd pesti hídfőjénél lévő bevásárlóközpontról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!