Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.06.25 0 0 54
Közöd hozzá szerencsétlen? Köztisztviselő. Ízlelgesd a szót.
Tied mennyi? Ingyen nem teheted ezt.:P
(Ezért nem lesz a jobbik soha sehol tényező. Ennyit értek és tudtok.)
Előzmény: antonio margarito (52)
PETUR Creative Commons License 2004.06.25 0 0 53
Mi közöd hozzá?
Előzmény: antonio margarito (52)
antonio margarito Creative Commons License 2004.06.25 0 0 52
mennyi Csapodyné fizetése????
Előzmény: wizes (50)
acontrecourant Creative Commons License 2004.06.25 0 0 51
Szerintetek Csapody viselkedése belejátszik a nacsassszony fullos szoci álllásának megőrzésében???

Csapodyné köztisztviselő, nem "fullos szoci". Az állása is az: köztisztviselői. Plusz törvény tiltja, hogy párttag legyen.

Előzmény: antonio margarito (48)
wizes Creative Commons License 2004.06.25 0 0 50
Beteges dolgok!
Ha valaki tisztességes, akkor a munkáját mindenféle pártállástól függetlenűl a legjobban igyekszik elvégezni!
wizes.
Előzmény: antonio margarito (48)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.25 0 0 49
Ja.:P
Előzmény: Törölt nick (46)
antonio margarito Creative Commons License 2004.06.25 0 0 48
igen, de most nem Orbán kormány van.

Szerintetek Csapody viselkedése belejátszik a nacsassszony fullos szoci álllásának megőrzésében???

Előzmény: wizes (47)
wizes Creative Commons License 2004.06.25 0 0 47
Há nem vagy normális!
Orbánék alatt is az vótt!

nem mindenki akkora barom, hogy Oviktátorka árokásását kövesse!
Fujj!
wizes.

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.25 0 0 46
Ez sok mindent megmagyaráz...
Előzmény: antonio margarito (45)
antonio margarito Creative Commons License 2004.06.25 0 0 45
milyen érdekes, Csapody esmét fröcsög. Az asszony még mindig igazgató Hiller minisztériumában. Ismeretes: HIller sokak szerint az mszp első embere lesz nemsokára.

Csapody feleségével alapítsa meg az mdf Leningrád munkacsoportját.

http://index.hu/politika/belfold/mdf0625/

jesus chaves Creative Commons License 2004.05.21 0 0 44
nkom.hu

Egyébként itt minden ballib arról beszél, milyen szemét vagyok. Persze, véditek a kormányembert, érthető.

De miért fáj nektek ez a topic, ami a polfórum témáinak messze az enyhébb fajtájába tartozik?

csupa mdf szavazó?

Egyébként mégegyszer mondom: Csapodyné nem szimpla köztisztviselő, hanem kormányzati vezető az egyik - szerintem - felesleges hivatalban.

Egyébként akkor is ilyen elnézőek lennétek, ha mondjuk Lovas István felesége lenne ilyen beosztásban?

Előzmény: Törölt nick (42)
qncogi Creative Commons License 2004.05.21 0 0 43
Csapody felesége ott bábáskodik. Csapody meg megszavazta Kovácsot. Kell ennél több?
Előzmény: mibi (40)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.21 0 0 42
És honnan szereztél tudomást erről a tényről?
Megálmodtad,vagyeszedbe juottt, hog y hátha és gyorsan utánajártál?

Valahol lejebb irtad, hog ya topikcimben nincs semmi mocskolódás.
az a három pont a végén azért nem azt sejteti, hogy nagyon örülsz neki és ezért ezt jónak tartod.

Előzmény: jesus chaves (26)
mibi Creative Commons License 2004.05.21 0 0 40
"Miért aljasság az, ha erről nyitok egy topicot? "

Az nem lenne aljassag! Az az aljassag, hogy nyitsz egy fika-topicot, amiben semmifele indoklast nem adsz (ertsd, konretumokkal alatamasztott), hogy mi a baj Csapody felesegenek beosztasaval, majd megprobalod az egeszet valamifele fenkolt erkolcsi aggodasnak feltuntetni. Veletlenul nem Te vagy a Repassy Robert?

Előzmény: jesus chaves (36)
acontrecourant Creative Commons License 2004.05.21 0 0 39
Csendben jegyezném meg, hogy Csapodyné legalább 15 éve dolgozik a NKÖM-ben, illetve jogelőd intézményeiben.

Most egyetértek veled, Zolika! Nem lehet olyan országban demokráciáról beszélni, ahol az ellenzékbe került politikusok családtagjai nem lehetnek köztisztviselők, folyamatos a politikai tisztogatás. Ez fideszes/rákosista logika lenne...
:)

A jobboldali olvtársak némelyike azt hiszi, hogy Magyarországon mindig (hideg)háborúnak muszáj lenni.

Előzmény: Szabó G. Zoltán (31)
noir2 Creative Commons License 2004.05.21 0 0 38
rendben, még igazad is lehetne, ha nem most jutott volna el a tudatodig ez a felháborító információ.

vmilyen oknál fogva (nem is értem, miért) az mdf kellemetlen a fidesznek, tördelné a hegemóniát, megkérdőjelezi a vezér nagyszerüségét, söt az mdf elnökasszonya (a megátalkodott) képes Grószhoz hasonlítani ezt a szent embert, erre mindenféle likakból előszivárognak olyan semmilyen infók (kinek a felesége, gyereke, nyula...hol?), melyek által próbálják az mdf-t úgymond kompromittálni egyes legények..

miközben a fidesz már mmindentől, és mindenkitől távol áll, és nincs Mo-n már olyan párt, szervezet, épeszű pártelnök, aki ezeknek a bolsevista módszerekek bedőlne, túl sok "szövetségest" morzsolt szét a markában ez a parasztvakító tömörülés...
de azért hajrá

Előzmény: jesus chaves (36)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.21 0 0 37
Tudod Barátom, vannak intézmények amelynek a vezetői az intézmény tevékenységének fontossága miatt (amellett, hogy igazgató, stb. címet viselnek) még helyettes államtitkári címet is kapnak.Az, hogy egy ilyen "helyettes államtitkár" nem tagja a kormánynak!!! lehet, hogy neked újdonság. Tudod, egy csomó főosztályvezető is helyettes államtitkári címmel IS rendelkezik, és ők sem politikusok.Annak meg, hogy számodra egy intézmény mekkora fontossággal bír, talán nincs akkora jelentősége.:-) "Szép dolog a radikalizmus mondotta a hülye sebész, és eltávolította a neki nem tetsző testrészt." Onnantól nem is volt gond az illető cölibátushoz való viszonyával!
Előzmény: jesus chaves (36)
jesus chaves Creative Commons License 2004.05.21 0 0 36
nem fogod fel, hogy semmi közöm a Fideszhez? Ne fogod fel, hogy nem hirdetem a Fidesz politikáját?

Egyszerűen utálom az mdf-es mentalitást, Lezsák, Csapody, VIP hiteles Herényi, K és H botrányba keveredett Kónya féle ájtatos manókat.

Miért aljasság az, ha erről nyitok egy topicot?

Előzmény: Wouldnotsayso (35)
Wouldnotsayso Creative Commons License 2004.05.21 0 0 35
Meg kellene tudni, hogy

1, mióta dolgozik Cs.-né az intézményben az adott beosztásban

2, kellett-e hátszél ahhoz, hogy Cs.-nét oda kinevezzék (valószínűleg igen, mert az ilyen vattaállásokat renszerint networking útján lehet megszerezni)

3, volt-e szakmai oka az elődje menesztésének (na ez már sikamlósabb lehet, lásd pl. PSZÁF, KSH, etc.., ahol kilóg a politikai lóláb...)

4, ad absurdum, kifejezetten Cs.-né kedvéért hozták-e létre az adott "vatta"állást

5, végül a reá bízott feladatokat megfelelően ellátja-e Cs.-né

Azaz rengeteg háttérinfo hiányzik, így a dolog kicsit lóg a levegőben, nem több a dolog, mint vádaskodás, és esetleg jól beleillik a Fidesz MDF beolvasztó-lejárató kampányába, ami már megy egy ideje.

WNS

jesus chaves Creative Commons License 2004.05.21 0 0 34
Nem tudtam erről, most ehhez mit szóljak? Én nagyra tartom Bakay Kornélt, úgyhogy ez a hír engem is felháborít. Ennyit tudok erről mondani.
Előzmény: Törölt nick (32)
jesus chaves Creative Commons License 2004.05.21 0 0 33
Bocsánat nem "dolgozik az NKÖM"-ben, hanem kormányzati vezető pozícióban tevékenykedik. Ez egy kicsit más.

Szerintem egyébként az ilyen feleslegesügyi álintézményeket fel kellene számolni. Nem Csapodyné miatt, hanem az ország érdekében. Nem csoda, hogy Szlovákia is elsüvít mellettünk, ott kicsit értelmesebb dolgokra fordítják a pénzt, mint közalapítványokra és minisztériumi háttérintézményekre.

Tamás topictárs néhány hozzászólással lejjebb leírta ennek az igazgatóságnak a tevékenységét. Kb két titkárnő ellátná ezt a munkát, aki jól kezeli a wordot és az emailt.

Szánalmas, és nevetséges, hogy amióta számítógéppel dolgoznak a közigazgatásban, tehát az érdemi munka a tizedére csökkent kb, azóta a minisztériumi közsemmittevők létszáma kb a háromszorosára nőtt.

Mondd meg Draskovits haverodnak, hogy a köztisztviselői létszámot, és az államigazgatás költségvetését nyugodtan lecsökkenthetné a 40 %-ára, én nem sírnék utánuk. Önkormányzatokkal együtt.

Magyarországon a keresőképes lakosság több mint fele az állami szférában dolgozik. Ezért nagy az adó, nem jönnek befektetők sem.

Utálom azt, ami történik itthon.

Előzmény: Szabó G. Zoltán (31)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2004.05.21 0 0 31
Csendben jegyezném meg, hogy Csapodyné legalább 15 éve dolgozik a NKÖM-ben, illetve jogelőd intézményeiben.
Hat éve, 1998-ban meg, a Külügyi Bizottság tagjaként, én is támogattam Martonyi külügyminiszteri kinevezését. Mert úgy gondoltam, jó külügyminiszter lesz. És nem azért, mintha a feleségem valamelyik fideszes minisztériumban dolgozott volna.
Előzmény: jesus chaves (-)
jesus chaves Creative Commons License 2004.05.20 0 0 28
??? Nem tudom, miről beszélsz. Dobj valami linket
Előzmény: Törölt nick (27)
jesus chaves Creative Commons License 2004.05.20 0 0 26
Figyelj, én nem Fidesz politikus vagyok, nem vagyok Orbán fanatikus, mindössze, mint választópolgár felvetettem azt, hogy Csapody Miklós MSZP-vel kapcsolatos, egyéni kerületben FIDESZ támogatással megválasztott ellenzéki képviselőtől szokatlan magatartása vajon összefügg-e felesége kormányzati szerepvállalásával, vagy pusztán magasztos elvek vezérlik.

Szerinted ehhez nincs jogom politika iránt érdeklődő emberként?

Előzmény: malaclopo (23)
jesus chaves Creative Commons License 2004.05.20 0 0 25
természetesen nem Szalai Annamáriára gondoltam.:-)
Előzmény: Probatbicol (20)
malaclopo Creative Commons License 2004.05.20 0 0 23
orbán ennyire lealjasította a népet4 igazából az mdf-ben Csapody az, akit legjobban el tudok fogadni4 mert ő is emberből van! nem örültem néhány megnyilatkozásának, d, tiszteletben tartom! de, ennek a vezérnek nagyon a begyében van, mert egy becsületes ember, semmit nem tudtak találni ellene, az ostennek sem hajlandó a fidesz vezér seggét nyalni, értelmes ember, önálló gonolatai vannak, ha orbánnak sikerülne bedarálnia az mdf-et, biztosan nem maradna politikus, amíg nem talál egy olyan pártot, ahol megalkuvás nélkül képviselheti az általa vallott kereszténykonzervativ értékrendet, ami tőlem ugyan nagyon távol van, de, tiszteletben tartom a hívők hitét, és, a határontúli magyarok ügyének megytélésében sem értek egyet, de, azt a javára írom, hogy ő csak segíteni próbál, szemben orbánnal, aki oda is exportálta a gyűlölködő páűrtpolitikát, megosztást, ellenségnek kikiáltást! szóval, nem vagyok meglepve, hogy most családján, ha egyáltalán az ő feleségéről van szó, támadják; mert ebben is kivétel; a FIDESZ családok arról híresek, hogy millió helyről, millió helyre összefonodva milliárdjainkat nyúlták le4 Csapody családjára, meggyőződésem, a bíróság nem kondor cica féle ítéletet hozna, hanem kijelentené, hogy egyértelműen megállapítható, a rágalmaknak semmi alapja nincs! támogatnék egy kezdeményezést, hogy adjuk össze a pénzt, és igenis forduljanak bírósághoz, mert a fidesz cslaádgyaláűzása már túlmegy minden határon! mocskos alakok! nem véletlenül rá ugranak! mert tudják, hogy megvesztegethetetlen! akkor pedig nincs helye a fidesz uralta áljobboldalon, mert ott csak a hazugsáég, gátlástalanság élhet meg, és aki nem hódol be, ilyenekkel próbálják ellehetetleníteni, és a sok fidesz fan ordít, kövezzük meg!
Előzmény: qncogi (6)
zorki Creative Commons License 2004.05.20 0 0 22
Pixy
A kérdést nem neked akartam feltennei a topiknyitó jesus chavesnek szántam.

Hüle voltam, bocsi.

Előzmény: Törölt nick (19)
zorki Creative Commons License 2004.05.20 0 0 21
Pixy
Mondjuk nem tom mióta létezik ez a hivatal és mióta vezeti Csapodyné, csak úgy általánosságban kérdem, akkor miért is kifogásolja a jobboldal, hogy a hivatalokban lecserélik a vezetőket?
Ha nem cserélnék le, akkor meg mindenki aki marad az áruló?
Tényleg kezd meghibbanni a politikai közélet!
Még megélhetjük, hogy egy fideszes pártkádert leváltanak, mert felesége állami hivatalban dolgozik, ha meg még vezetőbeosztásban is, akkor ki is zárják a pártból, akarom mondani a szövetségből?
Előzmény: Törölt nick (19)
Probatbicol Creative Commons License 2004.05.20 0 0 20
Te szerencsétlen, már Szalai Annamária is komcsi?
Előzmény: jesus chaves (10)
qncogi Creative Commons License 2004.05.20 0 0 18
Állati xar egy életed lehet neked.Mindent csak a torzítós szemüvegeden keresztül nézel és persze így fel isfedezed a szörnyűségeket. Aztán meg nem hagynak nyugodni.:D
Most az mdf lett a közellenség, mert a fideszhez kicsik vagytok és szerencsétlenek, magatoktól semmi nem jut eszetekbe csak a mások csesztetése, a tilccsuk be...stb. Ellenfelek meg főleg nem vagytok a baloldalnak.
Egyedül kapálóztok, ugrándoztok. Úgy is maradtok.
Előzmény: jesus chaves (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!