Keresés

Részletes keresés

fonail Creative Commons License 2007.08.04 0 0 48
Sziasztok!

Olyan weboldal sablont keresek, amit egy magamfajta, webkészítéshez semmit sem értő ember is tud kezelni. Fotók, referenciák bemutatásához szeretném.
Ismer valaki ilyesmit?
Köszönöm!
benxx Creative Commons License 2006.07.12 0 0 47

Hello mindenkinek!

Segítségre van szükségem!

Van flash menum egy oldalhoz. És az oldalt az lazán át tudom szerkeszteni meg minden és a flash menu menupontjának a szövegét is át tudom rendesen írni. A helyzet az hogy azt nem tudom hogy hol kell alá olyan hivatkozást rakni hogy hogy másik html dokumentumra menjen át. Úgy szeretném legalábbis az lenne a legjobb ha meglehetne oldani úgy mint a Dreamweaverben hogy csak jobb egér-Make Link vagy pedig legalul a rublikában a gyorslinkelés de ha más a megoldás az se baj.

Üdv:Benxx

Aki tud segíteni az küldjön privit vagy ahogy tetszik neki! :D köszi mégegyszer előre

benxx Creative Commons License 2006.02.17 0 0 46

Köszönöm a válaszodat!

Előzmény: fabioinfo (45)
fabioinfo Creative Commons License 2006.02.14 0 0 45

A webdesign koronázatlan királya az Adobe Photoshop. Persze számtalan programmal lehet képeket előállítani, de talán nem véletlen, hogy a profik szinte mind a Photoshopot használják.

Fabio

weblapkészítés, kereső optimalizálás
Előzmény: benxx (44)
benxx Creative Commons License 2006.02.07 0 0 44

Sziasztok!

Elnézegetvén a sablonokat azon töprengtem, hogy hogyan lehet pontosabban mivel és milyen nyelvel lehet ilyen sablonokat összedobni?

Üdv:Benxx

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.01 0 0 43
Ez jó:

Joomla! - Copyright (C) 2005 Open Source Matters. All rights reserved.
Előzmény: bellini (40)
benxx Creative Commons License 2006.02.01 0 0 42

Üdv Mindenkinek.

Segítséget szeretnék kérni.

Vannak websablonjaim amikben vannak olyan filek hogy PSD. Ezt ha átírom Photoshoppal akkor ha mentem utánna mit kell csinálni hogy azt a sablont egy HTML dokumentumra rá tudjam helyezni??? Mert próbáltam kiexportálni mint amikor egy SWF esetében kell csinálni de ezt valami másmilyen formában teszi meg.

Kérlek segítsetek

Köszi

Üdv: B.

Pistike Creative Commons License 2006.01.29 0 0 41
Gratula. tényleg szép.
Mi is a joomlát használjuk.
A joomla.lap.hu-n még több theme van :)
Előzmény: bellini (40)
bellini Creative Commons License 2006.01.29 0 0 40
www.joomla.hu oldalon van nagyon sok sablon. Az en oldalam igy nez ki http://www.kakukk.ro
ati70x7 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 39

Én is próbálkoztam valamiilyesmivel. Vannak olyan programok, amik az SWF fájlokból FLA-t tudnak csinálni (pl: Sothink SWF Catcher), de azért elég nagy macera még így is. Nekem leginkább a TemplateMonster flash sablonok jöttek be.

(pl: http://www.fabio.hu/web-flash-sablonok.php)

Előzmény: bull13 (38)
bull13 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 38
Hello mindenkinek,
Segítséget szeretnék kérni. Letöltöttem pár ingyenes flesh menü mintát, meg teljes
sablon mintákat is , Nem tudok bele szerkeszteni nem tudom átnevezni a menüket
linket bele szűtni meg semmi ilyesmit. A macromedia flesh mx el próbáltam . Valmi más
progival kell?
Ha valaki tudja hogy kell az privizzen erre a mél cimre lurko25@axelero.hu
előre is kösz!
Toncsiking Creative Commons License 2005.03.13 0 0 37
szép munka
fabioinfo Creative Commons License 2005.02.26 0 0 36

Megújult a weblap sablon áruházunk!

A TemplateMonster profi web design sablonjait áruljuk továbbra is, átutalásos forint számlát is tudunk adni. Sablonjaink előnye, hogy ritkán találkozhatsz velük az Interneten - nem szorulsz kínos magyarázkodásra megrendelőid előtt, hogy miért hasonlít annyira az egyik konkurenciára az oldal...

Az előző hozzászólásra reagálva, valóban szükséges egy kis HTML ismeret a sablonok testreszabásához, így valóban inkább a profi webdesignerek szoktak tőlünk vásárolni. De a HTML megtanulható. A profi megjelenésre pedig szükség van!

Fabio web design eszközök

Egy kis bónusz:

Ingyenes HTML Meta Tag Generátor
Előzmény: allwin (35)
allwin Creative Commons License 2005.02.11 0 0 35
Látszik hogy a felső mind a Fabio sablonjai alapján készült. Meg sem közelíti a TemplateMonster-eseket amiket árultok. Egyébként nem egy sablont mocskos nehéz átszabni ( ha nem az összeset ) és talán a Flash-t a legkönnyebb, mert azt úgy készítik a szerzők, hogy két három kattintás és már ki is cserélted a logót, a szöveget ilyesmit. Azért megegyezhetünk abban, hogy még a Dreamweaver is nemegyszer csúnyán összeakad a mellékelt CSS-el.
Ám Flash-ben még az effektek is megmaradnak. Lásd www.honlapot.hu.
ati70x7 Creative Commons License 2005.01.22 0 0 34
Ha jól látom, az oldalatokon ajánlott profi honlapok ugyanazok, mint amik a fabio.hu oldalon is megtalálhatóak. Kicsi a világ....
Előzmény: honlapsablonok.atw.hu (31)
gergo9 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 33

Bocsi, most látom nem is 0, csak a hozzászóló ablaké!

Akkor mégis jó valamire a linketek :))

gergo9 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 32

Üdv.

Mi történt? Eltűnt a lapotok, csak nem bekrepált a "vállalkozás"? Kevesen vették igénybe mi?

Sajnálom, mert én már nagyon gondolkodtam egy letöltésen :((

Azok az ingyenes külföldi izék meg elég "labilisak" és veszélyes "behetolókkal" is többet találkoztam a kelleténél :))

Esetleg meg kellene próbálkozni más fizetős megoldással is, mert úgy hallottam hogy az emeltdíjas sms-ekből nagyon kevés marad az embernél.

Ha újraindulnátok feltétlen javaslom a keresőoptimalizálást (alap szinten is), nekem nagyon bejött.

Úgy kéne rágyúrni, hogy a google és társai :) websa....ok,honla....blonok stb-re titeket hozzon az első 10 ben.

Azért nem írtam ki a kulcsszavakat teljesen, mert kis mértékben is, de ez a fórumhozzászólás is rontaná a listaeredményeteket. Igaz most még a PageRank-je 0, de mi van ha előbb utóbb páran belinkelik, mint egy jó kis fórumot... (nem vicc).

Kitartás, nem volt ez rossz kezdeményezés...!

Előzmény: honlapsablonok.atw.hu (31)
honlapsablonok.atw.hu Creative Commons License 2004.12.21 0 0 31
Sziasztok!

Most indult honlapunkról ingyenesen, illetve pár forintért tölthetők le HTML és Photoshop sablonok. Ez még csak a kezdő kínálat, de hétről hétre új sablonok fognak felkerülni, ezért érdemes időnként újra ellátogatni az oldalra. Hasznos a honlapgyártásban még kevésbé járatosaknak, vagy azoknak, akiknek sürgősen kéne egy webdesign.
Címünk: http://honlapsablonok.atw.hu
ati70x7 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 30
Meg lehet-e ezeket a sablonokat forintért is kapni? A bankkártyám adatait nem szívesen adnám meg a weben senkinek. Ki lehet ezt kerülni valahogy?
Előzmény: fabioinfo (29)
fabioinfo Creative Commons License 2004.11.16 0 0 29
Valóban rá kell szánni egy kis időt a sablonok átalakítására, de szerintem jó hatásfokkal lehet így haladni: Néhány általunk átszabott sablon alapján készített weboldal található a http://www.fabio.hu/weblap-referenciak.php oldalon. Az axe.hu kivételével a felső 9 mind a fabio.hu sablonjai alapján készült.
Előzmény: gergo9 (5)
gergo9 Creative Commons License 2004.11.10 0 0 5

Hali!

Mutatsz nekünk ilyet, amit te szabtál át?

Előzmény: paradox_ (4)
paradox_ Creative Commons License 2004.11.07 0 0 4
http://www.templateshop.be
Én innen szoktam venni, s meg vagyok vele elégedve. (ua. mint a fabio.hu, marmint a fabion is ezek vannak kint)
Azért mielőtt letöltötök egy ilyen templatet, tudjátok, hogy ez nem két kattintás lesz,
mire sikerül megfelelően átalakítani, de kiindulásnak jó, úgy átlagosan 40 munkaóra még ezekkel is van mielőtt leadod megrendelőnek.

Üdv:
paradox
fabioinfo Creative Commons License 2004.10.29 0 0 3
A csomagokban PSD, és amelyik flash-t is tartalmaz, (egyébként a többségben van flash és flash mentes verzió is) ott FLA fájlok találhatók a HTML forrás mellett. Illetve az összes használt font fájl. A grafikák szerkesztéséhez én az Adobe Photshop-ot ajánlom, a flashez a Macromedia Flash MX-et, a HTML-hez nekem a Macromedia Dreamweaver a kedvencem, de használható az MS FrontPage is, vagy ingyenesek közül ajánlom a HTMLKit programot.
Előzmény: ati70x7 (2)
ati70x7 Creative Commons License 2004.09.29 0 0 2
Csúcs szuper! Milyen program kell hogy átirjam a szövegeket? A logot is le kellene cserélnem, de egyébként tök jó!
Előzmény: fabioinfo (1)
fabioinfo Creative Commons License 2004.07.14 0 0 1
www.fabio.hu Több mint 2000 weboldal sablont találhatsz itt.
Előzmény: nyitrai (-)
sz Creative Commons License 2004.04.15 0 0 0
üdv,

1. nem templetes, hanem templates. gondolom csak véletlen volt.
2. google.com - aki keres, talál.
3. nulla.

Előzmény: nyitrai (-)
nyitrai Creative Commons License 2004.04.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok.

Olyan letölthető weboldal sablon gyüjteményt keresek, ahol elöre meg vannak szerkesztve weboldal sablonok (templetes).
Tudtok valami jó honlapot ahonnan, letölthetöek hasonló dolgok?

Elöre is köszi: Ig

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!