Keresés

Részletes keresés

miguALE Creative Commons License 2008.12.09 0 0 30
látom mostanság nem sűrűn járnak ide, de hátha:

Eladó vívófelszerelés, jobbkezes, 175-190 közti magassághoz, nadrág, hónaljvédő, plasztron, 2 párbajtőr, 3 vezeték, sisak, kesztyű(vadiúj, 1hétig használtam, gumis,nagyon jól tapad).minden frankó, csak kénytelen vagyok abbahagyni a vívást, és hát így most csak áll benne a pénz. a nadrág 350n, a többi 800n. Az árról megegyezés szerint. Jó lenne ha egyben kéne vkinek.
ímél jöhet a sumidm(itt-a-kukac)gmail(itt-meg-a-pont)com
üdv, Misi
sztc Creative Commons License 2008.08.22 0 0 29

Linkajánló:

Vívás ("nem amatőr" és "amatőr" vívás)

Százhalombattán: lásd.

 

http://sztc.uw.hu/

 

2008. szeptember 2. hetétől indulnak az edzések.

Vívóterem: 2440 Százhalombatta, Damjanich u. 24., 1. Számú Általános Iskola, nagy tornaterem

Tőrvívás: van
Párbajtőrvívás: van
Kardvívás: nincs
Kezdő gyerekcsoport: van
Versenyzők: vannak
Hobbi-vívás: van

Agoo10 Creative Commons License 2006.12.10 0 0 28
Mi van reklámozod a PBT Fencing-et???
sermak Creative Commons License 2006.11.30 0 0 27

Hello Sprint!

Az elektromos pengén van hegy is?

CsePeti Creative Commons License 2006.09.30 0 0 26

70-ik életévében elhunyt Fülöp Mihály, Magyarország utolsó tőr világbajnoka, aki az 1957-es világbajnokságon, 21 évesen győzedelmeskedett.

A Magyar Vívó Szövetség saját halottjának tekinti.

Filburt Creative Commons License 2006.09.05 0 0 25
Hol lehet a régi (sztenderd) kis csavaros párbajtőr hegy helyett az un. 'olasz' fajtát venni? Állítólag sokkal megbízhatóbb, könnyebben szerelhető, bár nem túl ismert.
Sprint Creative Commons License 2006.08.25 0 0 24

VÍVÓFELSZERELÉS JUTÁNYOS ÁRON

 

Eladóak a következő felszerelések (irányadó árak):

- elektromos párbajtőr (1999-es penge, NEM használt): 9.000 Ft

- elektromos párbajtőr penge (1999-es, NEM használt): 2.500 Ft

- kb. 1 évet használt, nagyon jó állapotban lévő, jobbkezes női (kb. 160 cm-es magasságra) plasztron: 10.000 Ft

- 3 fegyveres fejvéd nem FIE 350N fekete (kb. 2 évet használt, jó állapotban): 6.000 Ft

- kb. 35-36-os cipő (kb. 1 évet használt, jó állapotban): 5.000 Ft

 

A tőrhöz + pengéhez 1.500 Ft-ért adnék még egy fegyvertáskát + egy párbajtőr testvezetéket.

 

 

hjuli Creative Commons License 2005.04.24 0 0 23

 

eladó egy sajnos tényleg alig használt 38as női plasztron (16000Ft) és egy mellvéd(6000Ft)

 

06-30-85-99-465

Strasszer Creative Commons License 2005.04.21 0 0 22
én meg 36. :)
szombaton lesz verseny a vasasban. nem jön vki?
Előzmény: Filburt (21)
Filburt Creative Commons License 2005.04.21 0 0 21
13 évesen késő? B-))))))))

28 évesen kezdtem. B-))))))))

Filburt
Előzmény: zsofoff (20)
zsofoff Creative Commons License 2005.03.28 0 0 20

szevasztok!

hát ide se sűrűn jártok!

én is vívok, féúton vok kard és tőr között éppen. osc, de mivel csak 14 vok, én még beleférek a nem amatőrök közé, habár versenyre nem járok:)

hát, igen, 13 évesen már némileg késő volt hozzá, főleg a tőrhöz.... de most új vizekre eveztem, asszonták, kardban még lehet némi esélyem. oscben ki kihez jár??? üdv

doondoon Creative Commons License 2005.02.27 0 0 19

sziasztok, mi történt veletek azóta?

mindenki túl van a kötelező begyakorlásokon és már szabadon vívódhattok a páston?

a tapasztalatok, sikerélmények jöhetnek :)

személyesen már a második órámon is túlvagyok, kitöréskor néha már repül a pénz is, és nagyon élvezem.

ugyan az órák legnagyobb részében futkorászunk körbe-körbe és felzárkóztató  szintű az egész, a lábam meg mintha egy lovat vinnék, azért jó.

szerintem beszélgessünk mi (ama)tőrvívók :)

Előzmény: Filburt (18)
Filburt Creative Commons License 2004.09.27 0 0 18
Annyi minden azert nem tortenik. B-)))

Csutortokonkent van Tor-kor, vmi nevleges nevezesi dij fejeben korbe lehet hentelni a tobbieket es lesz vmi rangsor a sorozat vegere.

Filburt
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 17

Most hogy olvasgatom az írásokat bennem is némi nosztalgia ébred...

 

Korábban jómagam is párbajtőröztem, de már 13 éve nem fogtam pengét a kezemben.

 

Egészen érdekesnek találom ezt a dolgot. Lehet, hogy megint csatasorba kellene állni? :)

 

Aki lejár ezekre, az amatőr edzésekre az néha írjon már egy kis beszámolót arra kérném.

 

 

 

 

slank Creative Commons License 2004.09.24 0 0 16
helló. használt vivó felszerelést szeretnék venni, plasztron, nadrág, stb. 165cm vagyok. ha vk tud vmt, írjon: minijul@hotmail.com
feco71 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 15
Tudtok olyan könyveket vagy weblapot ahol a párbajtőrvívás rejtelmeiről lehet olvasgatni?
Strasszer Creative Commons License 2004.09.17 0 0 14
Ja, és az OSC-sek honlapja:www.amatorvivas.hu
Strasszer Creative Commons License 2004.09.17 0 0 13
Nem kell igazolt versenyzőnek lenni. Sőt, nem is szabad. Vannak amatőr és veterán versenyek, ezeken lehet indulni. Aki indul az országos felnőtt bajnokságon (azaz van versenyzői engedélye), az ezeken a versenyeken nem indulhat. A verseny előtt aláirsz egy papirt, hogy saját felelősségedre indulsz (ez helyettesiti az orvosi igazolást :)) ). De erről az OSC-ben is tudnak mesélni, ősszel ott is lesz egy verseny (legalábbis eddig mindig volt).
A BVSC-ben az iskola benn van az árban. Viszont csak 2x van edzés egy héten. De akkor lábmunka (nem kötelező, de ajánlott), iskola, asszózás.
Előzmény: feco71 (10)
feco71 Creative Commons License 2004.09.17 0 0 12

Hello Filburt,

 

Nem, én az Istvánnál. Nagyon jó edző. Türelmes a végtelenségig. Amit egy óra alatt meg lehet tenni 7 totál különböző emberrel, azt ő megteszi :-)

Előzmény: Filburt (11)
Filburt Creative Commons License 2004.09.16 0 0 11
Te kinel vagy? Az Andrasnal?

Filburt
Előzmény: feco71 (10)
feco71 Creative Commons License 2004.09.16 0 0 10

Hello,

És a BVSC-nél mennyi a tagdíj egy hónapra? Az edzések lelkiismeretesek?

Eddig a felkészítés a kezdőtanfolyamon nagyon jó. Viszont ha vége lesz (2-3 hónap múlva) akkor már külön kétezer Ft-t kell fizetni iskolázásonként. Ez már sajnos nem olyan vidám.

És a BVSC-ben igazolt versenyző vagy, vagy ott is amatőr. Hogy van ez az egész? Ki milyen versenyen indulhat?

Előzmény: Strasszer (9)
Strasszer Creative Commons License 2004.09.15 0 0 9
Ha törik a penge, akkor újat kell venni. szerintem biztos nem vállalnak garanciát rá. Én 3 év alatt eltörtem 5-6 pengét. Fogyóeszköz. :)) Tapasztalatom, hogy mindig verseny előtt törik el, ezért ajánlott minimum kettőt tartani a tőrbőll Az allstar jobb, mint a pbt, pl asszem nagyobb energiát nyer el a szúrásból. Amúgy a BVSC-nél jó a hangulat, edzés csak 2x van 1 héten. Nekem az a legnagyobb bajom, hogy nálunk sok a lány, akikkel nehéz gyakorolni a versenyekre, mégse úgy szúrnak, mint egy férfi. :)) A jövő hétvégén lesz verseny a Nemzeti Lovardában, utána hétvégén meg Keszthelyen.
Filburt Creative Commons License 2004.09.15 0 0 8
A minoseget nem tudom. A pbt-rol azt hallottam (meg nem kerdeztem naluk ra), hogy ha torik a penge, akkor az garancia. Merthogy nem torhet. Ha ez igaz, akkor az komoly.

Filburt
Előzmény: feco71 (7)
feco71 Creative Commons License 2004.09.15 0 0 7

Köszi az infót Filburt.

 

Most már én is lecsekkoltam ezeket.

egy pbt ukrán villanypárbajtőr 11.500 Ft

 

az all stárnál 15.000 Ft. Annyival jobb az all star amennyivel drágább? A sisakok is 3 -4 ezerrel többek mint a pbt-nél. Pedig valamilyen forumon azt olvastam, hogy az all star olcsóbb mint a pbt!!! Nekem nem úgy tűnik...

Most akkor mi van?

Előzmény: Filburt (6)
Filburt Creative Commons License 2004.09.13 0 0 6
Ahoj,

Felszereles:
1) hasznaltan (nem lenne gusztusom)
2) www.pbtfencing.hu
3) all-star bolt a Dohany sztriten, de kivulrol nagyon csoffadtnak tunt, weblapjuk nincs, stb. stb.

Filburt
Előzmény: feco71 (5)
feco71 Creative Commons License 2004.09.10 0 0 5
Sziasztok. Én az Ama-tőrbe kezdtem járni. Már volt két edzésünk. Teljesen előlröl kezdünk. Én több mint 15 évvel ezelőtt vívtam úgy 3-4 évik.  A csoportunk fele vívott már valamikor, de a másik fele totál kezdő. De egy percig se bánom, mert van mit feleleveníteni... Anno kardozó voltam, de most szívesen kipróbálom a párbajtőrt. A BVSC-nél milyenek az edzések és a hangulat? Hol lehet olcsóbb de jó felszerelést kapni? Remélem lassan már arra is szükségem lesz... Nem csak az alapozás
Strasszer Creative Commons License 2004.09.06 0 0 4
Szia!
Pesten van több klub is. Az egyik az OSC (a Puskin mozinál), amit te is találtál. Van a BVSC (én oda járok :)) ) (M3 'elején', Szőnyi u.), van az UTE (Király utca), MTK (vhol a Csatár u. környékén).
Filburt Creative Commons License 2004.05.04 0 0 3
Tegnap voltam az elso edzesen. Funny volt, ugraltunk ossze-vissza, meg vivo alapallas es erosites. Nekem teccik.

Filburt

Előzmény: Filburt (2)
Filburt Creative Commons License 2004.04.21 0 0 2
Ezt talaltam: http://amator-vivoklub.fw.hu/

Tegnap ott voltam, szimpatikusak, 26 oranyi felkeszites van, utana lehet lejarogatni vivni. Hamarosan indul egy kezdo csoport.

Filburt

Filburt Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1
Hejj, ha van uj infod, akkor irj! B-)))

Koszi!

Filburt

Előzmény: Gézáék (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!