Keresés

Részletes keresés

Jamieson Creative Commons License 2007.11.28 0 0 182
Támogatnám új epizód(ok) készítését, megfelelő színészek, helyszínek, történet, esetén. Lord Sinclair és Fulton legyen brit, Wide tipikusan amerikai. A rendezés is lehetőleg angol legyen. Az emblematikus elemeknek, mint az autók vagy Brett lakása is modernizálva, de az eredetiekhez igazítva kellene megjelenniük. Clooney és és az említett rendező szerintem nem fér a képbe. Érdemesebb lenne talán kevésbé befutott, de megfelelőbb színészeket keresni. Kár lenne, ha valami paródia lenne az egész..
Előzmény: danny wilde (181)
danny wilde Creative Commons License 2007.11.27 0 0 181

http://www.freewebs.com/thepersuadersreviews/index.htm

 

ez se rossz  oldal...

 

Eleinte nagyon furcsa sőt kellemetlen volt a Sztankay-Láng hangok helyett más szinkronnal nézni a filmeket,de egy idő után érdekessé vált, mert a fordítás is más volt.

Olyan kár hogy csak 24 rész készült belőle.

 

 

A The Persuaders! remake film ötlete Hugh Grantben vetődött fel sok évvel ezelőtt,mert egyik kedvenc sorozata ez.Sokáig úgy volt hogy Stiller és Coogan(brrr...) fogják játszani a főszerepeket,most úgy néz ki  Grant és Clooney a befutók,a rendező pedig a Jóbarátokból David Schwimmer lenne.

 

http://imdb.com/title/tt0464147/

 

Sok rajongó kiakadt ezen hogy micsoda szentségtörés ebből új filmet csinálni, pedig ha jól sikerül azok közül is sokan meg fogják nézni az eredetit akiket eddig egy kicsit sem érdekelt.Ez pedig jó lenne.Az pedig pláne ha a végén megjelenne Tony és Roger mint a Starsky és Hutch-ban az eredeti főszereplők...

Youwine Creative Commons License 2007.11.26 0 0 180
Youwine Creative Commons License 2007.11.26 0 0 179

Király Attila és Kautzky Armand voltak a London Conspiracy címmel leadott, epizódokból összevágott film hangjai

 

 

Előzmény: Thibi (176)
Youwine Creative Commons License 2007.11.24 0 0 178

ma volt egy ismétlés

 

Jamieson Creative Commons License 2007.11.23 0 0 177
Sajnos erről lemaradtam, megvan a teljes kanál sorozat DVD-n, de kíváncsi lennék a mozifilm változatra is. Megpróbálom a porton keresgélni, hátha megismétlik.
Segítenél abban, hogy mi a moziváltozat címe ?? Köszönöm !
Előzmény: James Bond 007 Club (172)
Thibi Creative Commons License 2007.11.22 0 0 176
A végén bemondták, nem emlékszem biztosan, talán Király Attila
Előzmény: f_v_h (174)
Youwine Creative Commons License 2007.11.22 0 0 175

Ezt sajnos nem láttam, esetleg nem a Szolnoki Tibor - Kautzky Armand duó ?

Háda János is szinkrinizálta már Tony-t, remekül.

Előzmény: f_v_h (173)
f_v_h Creative Commons License 2007.11.22 0 0 174
Jut eszembe... Tony Curtisnak ki a magyar hangja ebben a szinkronban, mert a film elejéről lemaradtam, -- gondolom, akkor bemondták -- egyébként pedig nem ismertem fel...
Előzmény: f_v_h (173)
f_v_h Creative Commons License 2007.11.22 0 0 173
Ismét egy új szinkron. Sajnos, nem Láng-Sztankay. A mizifilmváltozatok két régi epizód összeragasztásával készültek, így a meglévő Láng-Sztankais szinkront csak "alá kellett volna tenni". Na, mindegy... Pedig eredetileg ezeknek a mizifilmeknek is volt saját külön szinkronjuk, amelyben a kanalak pl. tegeződtek Fulton bíróval. :)
Előzmény: James Bond 007 Club (172)
James Bond 007 Club Creative Commons License 2007.11.05 0 0 172

Halihó Mindenkinek!

 

Akit érdekel, a Filmmúzeum műsorára tűzi a mozis változatú Minden lében két kanál részeit!

Nov.16-17 (péntek, szombat)

 

Üdv: Csaba

 

Ha esetleg valakit érdekelne a régi Ivanhoe sorozat Sir Roger Moore-ral az írjon ide:

 

jamesbond007@dunaweb.hu

Youwine Creative Commons License 2007.06.25 0 0 171
Eladnám vagy elcserélném a teljes sorozatot 8 DVD-n. Karcmentes, hibátlan, egyszer nézett.
Jamieson Creative Commons License 2007.06.11 0 0 170
Úgy tudom, hogy az első 12 részt '71 szeptember és '72 között, a második 12 részt pedig '73-'74 körül forgatták. Szerintem nálunk '76- '77 körül került adásba, ami a körülményekhez képest még mindig gyorsnak számított. De mindenesetre nagyon kíváncsi lennék a tényleges dátumra.
Előzmény: danny wilde (169)
danny wilde Creative Commons License 2007.04.13 0 0 169
Szerintem 73-ban vagy 74-ben, szóval nem sokkal a kinti bemutató után.Legalábbis ez akkor gyorsnak számított!:-))
Előzmény: Jamieson (164)
Youwine Creative Commons License 2007.04.12 0 0 168

Akkor tehát, amint az várható volt, az öles betűkkel hirdetett "DVD melléklet" és "eredeti szinkronnal"  dupla átb*szás.

 

Mondjuk ugyanennek a kiadványnak a tegnapi egész oldalas címlapja húszcentis betűkkel ez volt: Gáspár Virág szakított.

 

Na bazz.

 

Előzmény: f_v_h (167)
f_v_h Creative Commons License 2007.04.12 0 0 167

Én kíváncsiságból megvettem az egyik részt (Vezércsel). A kép -- természetesen, mivel ez VCD -- sokkal rosszabb mint a DVD-s. A szinkron pedig nem az eredeti, hanem a kilencvenes években készült verzió.

Előzmény: Youwine (166)
Youwine Creative Commons License 2007.04.10 0 0 166

Valamelyik bulvárlapban (Napi Ász ?), keddenként mellékletben a sorozatot adják, méghozzá az ígéret szerint "eredeti szinkronnal. A mai lapban a 10. sorszámú lemez volt, címe ANGIE, ANGIE.

 

Veszi valaki, tudna referálni a képről, hangról ?

 

szjozsi79 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 165
A .dat file egy az egyben standard mpeg (mpeg 1 vagy 2, nem tudom), csak más kiterjesztéssel. A .dat filet át lehet nevezni mpg-nek és akadály nélkül lejátssza a médialejátszó.
Előzmény: rettentó (163)
Jamieson Creative Commons License 2007.03.06 0 0 164
Tudja valaki, hogy legelőször mikor került adásba Magyarországon a sorozat ??
rettentó Creative Commons License 2007.03.06 0 0 163
A Napi Ászban egyenként vannak a részek video CD-n minden kedden 249-ért. Már megvettem az első négyet, amiből a 2-est és a 3-ast nem volt hajlandó a számítógépen a VCD player program lejátszani. A VCD-n dat file van, ezeken meg valamiért mpg volt. Szerencsére lehetett konvertálni Media Coderrel aviba. Mivel nem mindegyik részt tudom megvenni, a jövőben is ezt veszem, de aki teheti, vegye meg a DVD-ket. Így van lehetőségem válogatni. Eddig a Nyitányt néztem meg. Igazából a poénok és a színészi játék miatt jó még ma is.
Jamieson Creative Commons License 2007.03.02 0 0 162
A 4. DVD hátulján van egy kakukktojás; az a kép ahol Tony Curtis egy zöld angol sportkocsi kulcsait veszi át. Az autó egy Jensen Interceptor a korát megelőző brit sportautó, amely technikailag és felszereltség tekintetében még a korabeli Astonokat, Jaguarokat is felülmúlta. Az angol honlapon olvastam, hogy Tony Curtis házat is vásárolt Angliában és a Jensen cégtől kapott egy autót - ekkor készülhetett a kép.
Imimet Creative Commons License 2007.02.27 0 0 161
Mammut Saturn: 499 Ft/DVD, mind a 8 rész kapható.
Beavis86 Creative Commons License 2006.12.11 0 0 160
Ja, én is erre apellálok... Remélem még jön Tony Curtis kis hazánkba, mert akkor lesz egy egészen értékes kis "Minden lében két kanál" korongom. Mondjuk szerintem már így is az. :-))
Imimet Creative Commons License 2006.12.11 0 0 159
Igazából úgy lett volna teljes a sztori, hogy amikor Tony Curtis itt járt Mo-n, vele is aláírattad volna... Sőt Láng Józseffel és Sztankay Istvánnal is alá lehetne íratni :-)))
Előzmény: Beavis86 (158)
Beavis86 Creative Commons License 2006.12.11 0 0 158
Szia! Angyal kiadásáról sajnos én sem tudok semmit. :-(( De ez a díszdoboz jó hangzik. A sztori egyébként tényleg igaz. :-)
Imimet Creative Commons License 2006.12.11 0 0 157
Ez jó sztori volt, főleg ha igaz :-) Szóval éppen nálad volt egy Persuaders DVD is... Mázlista!

Én meg éppen pénteken vettem meg a Kanál díszdobozt. Állítólag karácsonyi akció van az RTL-nél, ezért a Minden lébent most 690-ért adják a http://www.dvdbolt.co.hu/-on. Még aznap érte lehetett menni, és rögtön díszdobozban adták, pedig nem is azt rendeltem meg (a díszdoboz nem volt akciós), szóval 5520 lett volna, de mivel nem tudtak visszaadni, csak 5000 volt az egész. Ez persze nem olyan jó sztori mind a tied...
Igazából, mivel kiadói akcióról van szó, másutt is le kellett volna vinniük az árat, de nem nagyon tették azt meg másutt. Persze lehet, hogy jövő nyáron már 599 lesz a hipermarketekben is.

Angyal sorozat kiadásáról tud valaki?
Előzmény: Beavis86 (156)
Beavis86 Creative Commons License 2006.12.11 0 0 156
Szevasztok! Akit érdekel, írtam egy hoszabb lélegzetű elemzést a "Minden lében két kanál" azon részeiről, amit anno tutetem-től kaptam meg régi szinkronnal. Gyakorlatilag tüzetesen összehasonlítottam a régi szinkront az újjal. Ha valakit érdekel látogasson el a szinkronhangok.hu oldalra. Ezenfelül pedig egy hete talákoztam Roger Moore-ral. :-)) Volt egy üres órám az egyetemen és hallottam, hogy aznap hagyja el a hiltont. Hát odamentem és mit ad isten épp jött ki a hotelből!! Odamentem, hozzá, hogy "Excuse me Sir Roger, would you mind signing me this copy of >>The Persuaders<< DVD?" Mire nagyon széles mosollyal azt válaszolta, hogy "Of Course". Teljesen elájultam. Csak aztán nem fogott valami jól a tollam, és adott mégegy autogrammot a saját tollával miközben elmesélte, hogy annak idején ő Gregory Peck-től kért autogrammot és hogy az ő tolla sem fogott, így nem kapott. Aztán akkor megfogadta, hogy ha ő nagy sztár lesz nála mindig lesz kéznél egy jó toll, hogy tudjon segíteni a hanyag rajongókon. :-)) Nagyon udvarias volt. Tényleg kellemes ember. :-)) Nagy mázlim volt. :-D
Imimet Creative Commons License 2006.07.24 0 0 155
Koszi a cikket, akkor lehet, hogy csak az MSAT az Angyal sorozatot tudta csak vegigadni? A cikkben emlitett probalkozast nem lathattam, mert Lang Jozsef es Sztankay Istvan hagjat meg en is megismerem, feltunt volna! Az Angyal viszont eredet szinkronnal ment!? Ugyanakkor azt irtatok, hogy az sincs meg, es azt is ujragyartjak ?! A 90-es evekben pedig mintha megis lattam volna a sorozatot, akkor az meg regebben lehetett es egy masik tv-ben... Allitolag a diszdobozhoz eleg olcson is hozza lehet jutni, pl. allitolag a Hungaroton Megastore-ban a Duna Plazaban 6000 korul van, szoval erdemes lesz korulnezni.
Előzmény: tutetem11 (154)
tutetem11 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 154

Természetesen megoldom a topic problémáját:-):-):-)

 

szerencsére archivizáló tipus vagyok:-)

Mindjárt bescennelek egy 1997 szeptember 30-i cikket abból minden kiderül egyszer és mindenkorra:-)

 

Amúgy szintisztán emlékszem az m-satos filmekre. azt hittem leülök amikor meghallottam a Kautzky-Szolnoki kettőst...

 

 

És akkor itt a cikk:-) HAsznositsátok egészséggel:-):-).-)

 

Előzmény: Imimet (151)
tutetem11 Creative Commons License 2006.07.22 0 0 153

Természetesen én megoldom a topic problémáját:-)

Szerencsére archiváló tipus vagyok igy mindjárt bescennelek egy 1997 szeptember 30-i cikket:-)  ebből minden kérdésetekre választ kaphattok:-)

 

 

Előzmény: Imimet (151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!