Keresés

Részletes keresés

Krúdy Creative Commons License 2005.03.12 0 0 114

Bocs, de külföldön voltam.

Szóval VIZIBÉBI idesüss!

Március 14   A38 hajó  abudai rakparton a Lágymányosi híd után (v. előtt?):

Scott Hnderson:

Jazz gitáros, de OLYAN  k..tt jó blues még nem hallottatok, amit a zenekará

Blues Band zenekarával jáccik: Komolyan megminden! És nem csak annak, aki a bluest szereti.

A sok zene, meg ajánlás közöt ez egy csemege, úgyhogy adjátok el a a nagyi nachtkastliját, és NYOMÁS!

Március 14.hétfő. 21h
Scott Henderson Blues Band
(USA)
A fúziós dzsessz penge pengetője ezúttal bluest játszik.
Belépő: 4500 Ft..

Más:

MEGJELENT A CD -nk (501 példány)! Ez az első: Keressétek, ahol tuggyátok (egyenlőre sehol se kapható:). G-beer együttes, a borítón maga a nagy El..

Más:

Egyébként kultúrális monológomra semmilyen válasz nem érkezett, biztos időhiány miatt. Sajnos  ki kell jelentenem, hogy a Sorstalanság jó könyv, de nem (OLYAN) jó film.

csorba Creative Commons License 2005.03.04 0 0 110
A régi NeTTón jókat politizáltunk, különben meg ki vagy te, hogy meghatározzál bárkit is, mit hova írjon?! /Izgága./
Előzmény: Törölt nick (109)
csorba Creative Commons License 2005.03.01 0 0 108
Hm,...ham,..politika, ...majd az okosok,... megasztán az olyan mocskos,..még maj'minkis bepiszkolódunk tôle. Szóval megy a propaganda, illetôleg hat a propaganda. Mert ha ex komonistáinknak nem megy a dolog rögtön ez a nóta járja, ugyanis a szavazógépezetük még elég "olajozottan" m?ködik, ha sikerül a tömegeket kiábrándítani, a szavazástól sokan maradnak távol, akkor nagyobb esélyeik lehetnek. Ezért sunyinak találom az általános politikaellenes hangokat. Ami a Sorstalanságot illeti, (a címe hülyeség, mivel a kemény sors a leginkább sors, de mindegy), szóval a regény elég gyengus középiskolai fogalmazási dolgozat szint?, bár egyes nézetek szerint valami-féle hermetikus tartalma volna, ez elôlem elzárva maradt. A filmet a diszbemutatón láttam az valóban sikeres alkotás, a zenéjére nem is emlékszem tulságosan, ezért is kifejezetten leny?gözônek mondható. Valami-féle metamorfózis dolog valóba kiviláglott a film alapján, de a regény ezt kevéssé érzékeltette. Kár, hogy a forgatókönyvet a nem egy hozzáértô írta, talán tényleg oskárgyanús lehetett volna,..de így?
Előzmény: Krúdy (106)
csorba Creative Commons License 2005.03.01 0 0 107
Nagyrabecsülésem a tiéd,...ha a jobboldal három és fél éves gyalázásáig ellenálni tudtál, nem váltál ellenzôjükké már majdnem önállóan gondolkodó lénynek tekinthetô lehetsz. Az a tömény mocsok áradat ami jobbosokra zúdúlt a jólképzett bertelsmann-göbbels-acél féle propaganda fortélyokkal operáló, (jobbára a besúgó listákon is fel fel bukkanó "nagynev?") média katonáink által, hát szép eredmény, amit a részedrôl a független gondolkodásban el tudtál érni. Az átlagnak sajnos kevesebb az ellenállóképessége. A jelenlegi kurzus a m?ködésével éri el azt amit elözôek a médiától szenvedtek el, mármint, hogy kiábrándultak. Vagy rosszul láttalak, értettelek?
Előzmény: vizinikk (105)
Krúdy Creative Commons License 2005.02.25 0 0 106

Bocs gyerkőcök, de ebbe a politika marhaságba manapság már csak az igen primitívek bocsátkoznak bele! Kisdedeknek való játszadozás, felnőtt emberek manapság nem égetik magukat politikával (kivéve persze azokat, akik ebből élnek, de azoknak is égés - még ha meg is éri nekik). Beszélni meg PLÁNE nem szabad róla. Olyan mintha a farkadat vernéd csajozás helyett! Ennyit erről.

Szóval hol is tartottam? Ja, igen szóval Sorstalanság! Olvasam a könyvet,. 3 x is nekirugaszkodtam, de aztán.... Szóval utána alig tudtam letenni! Minden pátosz és hamis érzelgősség nélkül beszél a gyilkosokról és az áldozatokról, egy gyerek szemén keresztül! Csoda NA!

Aztán a film: tegnap néztem meg: röviden:  JÓ!

Minden német fanyalgás, meg kritika dacára: ROHADT JÓ!

A Morricone zenéje sem giccses, hiába mondják. A Köves Gyuri meg...sokkoló!

Az előadás után az egész nézőtér ott maradt némán....sokáig!

A film is felnőtt a könyvhez ( forgatókönyv: Kertész).

Hogy aztán valaha (el)olvastam volna Nobel díj nélkül? Szégyenlem, de valószínűleg nem.

Nam  megyek felrakom a WAR - tól a : " Me and Baby Brother" c. számot.

Sziasztok bébik!

El

vizinikk Creative Commons License 2005.02.24 0 0 105

csorba:

három és fél év kormányzás után az igaz magyar rendszerint utálni szokta a regnáló kormányt.....  de talán a tízszerese is kevés lenne ahhoz, hogy újra az általad olyannyira kedvelt jobboldalt kívánnánk vissza.

áldás, békesség.

Előzmény: csorba (103)
csorba Creative Commons License 2005.02.24 0 0 103
Csúnyaszájú, tisztességes nick-neved dacára magadat megtagadni álnév alatt sem tudod! Jellemzô!
Előzmény: Törölt nick (102)
csorba Creative Commons License 2005.02.24 0 0 101
Szevasztok! Rég nemlátott cimborák, most, hogy nem a polgári oldal regnál, valahogy nincs "ellenzékinek" hazudott gy?lölködés a hatalmonlévôkkel szemben. Bezzeg a régi szép idôkben, mennyit kellett magyaráznom, ne bántsátok azokat akik tesznek értetek ezt azt. Mondhattam: lesz még idô amikor olyanok regnálnak, akik csak a maguk hasznát keresik. Lett! /Csipkelôdjünk egy kicsit, vagy ne?/
vizinikk Creative Commons License 2005.02.21 0 0 100
elküldjük a nettóra, bájologjon a sokfülűvel. (bár onnan is kiverték valamiért - hogy miért, nekem valahogy nem jött le - pedig mennyi scriptet nyomott fel oda!)
Előzmény: krissszta (95)
krissszta Creative Commons License 2005.02.20 0 0 99
Nincs meg az emiled. Hehe
Előzmény: Krúdy (97)
Krúdy Creative Commons License 2005.02.20 0 0 98
Nehogy kivedd, mert (el)vérzik) : a kocsmáros ért ehhez, miert itt már embert is öltek.
Előzmény: velorex0 (86)
Krúdy Creative Commons License 2005.02.20 0 0 97

Szia vén tengeri izé!

Milyen jókat dumáltunk meg anyáztunk stb. Ha lehet, maradjunk a dumánál.

Azért mégis csak sikerült a régi csapatot egy kicsit felrázni.

Sajnos azt kell látnom, bármennyire is utáltuk-piszkáltuk egymást, ez a 1999-2000

csapat olyan mint a Kádár időszak. Akkor derül ki, hogy jó, amikor vége van.

Kern: Rossz ez de annyira mégse rossz, mint az ami utána jön (vagyillesmi).

Szóval IGENIS volt tűz meg szenvedély meg ÉLET!

Más:

Most a fülünkön is a Holocaust meganácizmus jön ki.

A Bukást láttam (nekem teccett), a Sorstalanságot még nem (állíłtólag nem jó).

Vélemény?

El

PS: vizimanci a blues -al még jövök!

Krisszta: a régi emilre kűggyél már valamit!

Előzmény: Kero (96)
Kero Creative Commons License 2005.02.18 0 0 96
megpartizzuk
Előzmény: krissszta (95)
krissszta Creative Commons License 2005.02.18 0 0 95
és ha pussycat jön?
Előzmény: vizinikk (89)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.18 0 0 94
barátkozzon vele a kozarek. (annak szép nyakkendői vannak)
Előzmény: Kero (93)
Kero Creative Commons License 2005.02.18 0 0 93
bolond emmerich barátunk mondta rulla hogy ugy beszel mint egy raccsolo ven kurva :-))

telleg, azzal a diszfasszal mivan?
Előzmény: vizinikk (92)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.18 0 0 92
én? vazze......
Előzmény: Törölt nick (91)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.18 0 0 90

mit akarsz mecceni, veló?

csak műanyag kés van.

Előzmény: velorex0 (86)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.18 0 0 89

gyűlik a csapat, de ha lehet, a misianyut ne hozzátok ide

:-DDD

vizinikk Creative Commons License 2005.02.18 0 0 88

mégha vak is lenne, de a foghíjas beszédet a bőrödön érzed!

yak....yak! 

Előzmény: krissszta (85)
velorex0 Creative Commons License 2005.02.18 0 0 86
háát... ha ekkora csinnadrattával csinálod akkor nemcsak vaknak hanem süketnek is kéne lenni....

talán egyszer mi is megösmerkedünk, húsvétkor kimenös bárány vagyok - persze csak rövid madzagon..

(nincs valakinek egy bicskája, az enyémet bennehagytam valakiben legutóbb)

:-)

..
Előzmény: krissszta (85)
krissszta Creative Commons License 2005.02.17 0 0 85

Azt hittem, h eltitkolhatom... de hát előttetek semmit nem tudok.

Tudod Zsófi, a szerelem vak:)

Előzmény: Törölt nick (82)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.17 0 0 83
basszus, hiszen több füle van, mint foga.....
Előzmény: Törölt nick (82)
nettomazsola Creative Commons License 2005.02.16 0 0 81
csak nem szegyelled????
Előzmény: krissszta (80)
krissszta Creative Commons License 2005.02.16 0 0 80
Huhh ez rossz vicc volt!
Előzmény: krissszta (79)
krissszta Creative Commons License 2005.02.16 0 0 79

Nem kellett azt híresztelni:)

Előzmény: Törölt nick (78)
krissszta Creative Commons License 2005.02.15 0 0 77
Vagy éppen az újabb áldozatát zaklatja:)
Előzmény: Törölt nick (76)
vizinikk Creative Commons License 2005.02.15 0 0 75

Várom a szuperbulirészleteket!

Sajnálom az Equust- nagyon jó cd-t hoztak össze tavaly, ami aztán - ki tudja miért, szerintem a reklám teljes hiánya miatt egyáltalán nem fogyott.

Volt viszont egy lemezbemutató koncertjük a régi Berlin étterem helyén, egy baromi szar akusztikájú teremben, ahol Pribil és Jenő együtt döngették a gitárokat - rég hallottam akkora zenét!

Előzmény: Krúdy (72)
krissszta Creative Commons License 2005.02.13 0 0 74

laca-faca! Ez jóóóó! Él még egyáltalán?

Látod: mindenki olvasgat, mint kiderül, csak nem írnak. Egy-két ösmerős, és gyűlünk.

Előzmény: Törölt nick (68)
krissszta Creative Commons License 2005.02.13 0 0 73

Én jól:) Túl jól.

Látom jön itt mindenki, mint dögszagra a legyek.

Mi van Santana bácsival? Mindig Te jutsz az eszembe:)

Kölökkel évente két sms.

Előzmény: Krúdy (70)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!