Keresés

Részletes keresés

Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1086
Most nézem, tényleg írtam. Szerintem arra gondolhattam, hogy nem biztos, hogy bárki is luxusnyaralóra adakozott. Legalábbis én nem.

b
Előzmény: Báthory Ödönke (1085)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1085
Mikor írtam én olyat, hogy "ciki, ha ez adományból készült"?

b
Előzmény: Törölt nick (1084)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.08.14 0 0 1083
Köszi, hogy fölhoztad a topicomat.

Nem az a ciki. Felőlem öntsék aranyba, az se érdekel (mellesleg hallottam valakitől egy olyan vádat, hogy a Gyömrőin a FSZA egyik teljesen magánhasználatú szobája arannyal van burkolva. Ezt nem hiszem el)
Az volt a bajom, hogy a Campdéviddel kapcsolatban három állítás hangzott el gyülis vezetők szájából:
1-nem létezik
2-létezik, de gyerektábor
3-nem gyerektábor, és bárki használhatja

Nos, a háromból minimum kettő hazugság. Még ez se volna baj, hiszen mindnyájan hazudunk szorult helyzetben. Nekem azzal van a bajom, hogy amikor ez a hazugság kiderült, akkor bocsánatkérés helyett nekiálltak kidumálni.

Ha már felhoztad a topicomat, akkor olvasd el a fényképeket követő néhány hozzászólást. Kidumáltuk ezt rendesen.

b
Előzmény: Törölt nick (1082)
ti_me Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1081

Földi, melléütöttem az embargot..nehogymá ezt is fölródd :-)

Előzmény: ti_me (1080)
ti_me Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1080

Kedves földi!

 

Csináltam neked egy gyors fölmérést: Íme az eredmény:

 

Az első szám a hsz-ainkból a magyar szavak számát mutatja, a  második (a  "/" utáni pedig a nyevtöréses szavaink számát..beleszámítva a Titanillának írt hsz-omat is..és nem  számítva az idézeteinket.)

 

 

nyelvtörési pontozás állása  : Pompano: 148/30  százalékban: 20%

                                                 ti_me     : 179/                         1%

 

Nyertél! Gratula! :)

 

 A vidámparki görbetükör megirigyelhetné torzításaidat! ..A túlzásaidból kiindulva (mint amilyen ez is: "allando angol sziporkaidat" ) azt is kezdem érteni , hogy mit érthetsz a "hitelesség" szó alatt. :D ..meg arra  is fény derült, hogy nem  vagy tisztában az "állandó" szó jelentésével ...sem a sziporkáéval..

 

Ja, és ..nincs embergo. Felőlem annyit írsz, amennyit akarsz ..

 

megfogadom a tanacsodat, nem valaszolok neked tobbet

Azt akartam csak mondani neked, hogy arra az email címre hasonlító közleményre ne kattints rá, mert az nem az. De látom, hogy sokkal szájbarágósabban kell írnom neked. Sebaj..nem kell félned...nem fogom sokat koptatni a billentyűzetemet .

 

Béke neked! ... magyarul.../De csak az allergiád miatt/

Előzmény: Pompano (1074)
elterito Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1079
A nyelvek ravasz disznók. Nincsenek tiszta másiktól elkülönülő formában, a rokon nyelvek határterületén keverednek, és néha a nem rokon nyelvek is tesznek ilyet. Hasonlóak némely fajokhoz. Ez az a jelenség, amely még relatíve legközelebb áll a biológiából ismert evolúcióhoz.
Előzmény: Titanilla_ (1068)
elterito Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1077
Nem az Urat, hanem magát a lelkét. Az ilyen dolog lehet emberi konfliktus is (Úrtól független). Amúgy vfo tényleg tud rosszindulatú lenni, meg tudom érteni, ha valaki kiakad rá.
Előzmény: Törölt nick (1076)
vfo Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1075
Khöm.

Szóval én miért is nem vagyok hiteles?
Előzmény: Pompano (1074)
Pompano Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1074

 "Vennéd észre, hogy a "beszéded"ben (az 1062-esben is ) alig lehet magyar szót találni.. (ha  ez  egyáltalán beszédnek mondható"

 

 Telleg ? Ez csak egy tukor neked, azert irtam igy. Erted ?

 

 

 "Nem is tudtam, hogy te ilyen hájliegyükéted vagy.."

 

 Miutan nekem sincs idom sokat olvasgatni, kulonosen teged, ezert csak az 1055-os valaszodra szaladtam vissza. De ha te az allando angol sziporkaidat viccnek szanod (biztos sokan gurulnak is a nevetestol), akkor en miert nem viccelhetek ? De usse kavics, megfogadom a tanacsodat, nem valaszolok neked tobbet. egyezzunk meg, te se irsz nekem, en se neked, jo ? En speciel nagyon orulnek neki ! Meg azert irjal valamit, tied az utolso szo, aztan tarcsuk befele kovetkezetesen.

Előzmény: ti_me (1070)
Szabo-Karesz Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1073

Sziasztok!

 

Elnezest, hogy irok, de lenne egy kerdesem. Engem  Szabo Karcsinak hivnak es nevetseges, de akit keresek ot is:)) Nekem azt irta egy ismerosom emailben, hogy a Karesz ide szokott irni, persze lehet, hogy mas nevet hasznal, ami ertheto. Ha valaki tud valamit Szabo Karesz-rol, akkor kerem irjon nekem emailt, mert nagyon fontos ugyben szeretnek vele beszelni, talalkozni.

szabokaresz2@freemail.hu a cimem. Koszonom, ha valaki tud segiteni.

ti_me Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1072
:)
Előzmény: Titanilla_ (1066)
ti_me Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1071

OK. Megnéztem a 118-as hsz-t. ( meg az odavonatkozókat is, a 99-es hsz-t is , amúgy  nem  érek rá  olvasgatni most)

 

Látom, otthonosan  használod anyanyelvünk ritkán  használt cifra kifejezéseit is. Csak nem nyelvápolást akarsz művelni az  új gyülekezet(ed)ben?

 

Arra viszont nem  derült fény-- a cicerói mondataid ellenére sem--, hogy vfo miért nem  hiteles...Netán, mert a S. mondta?:) Vagy mert beletrafált az igazságba?   egyébként1@értekvele  Ne válaszolj, nem emailcím:)

Előzmény: Pompano (1058)
ti_me Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1070

Ki az , aki "mixelni matyart with english"?

 

Földi, legyen egy csöpp önkritikád !

 

Vennéd észre, hogy a "beszéded"ben (az 1062-esben is ) alig lehet magyar szót találni.. (ha  ez  egyáltalán beszédnek mondható

 

Egyebkent csak dzsokolok ! 

Összekevered a viccet a bumeránggal.

A vicc akkor vicc, ha telibe talál.....úgy látom a te "vicced"  téged talált el :DD

Előzmény: Pompano (1065)
Pompano Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1069

 

 Ja, ertem. Akkor jo' van. 

Előzmény: Titanilla_ (1068)
Titanilla_ Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1068
Nem könnyen zavarodik a nyugalmam, de arra szerettem volna utalni, hogy nincs keveretlen nyelv az őshazában se.
Előzmény: Pompano (1067)
Pompano Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1067

 

 Csak nagy ritkan, elszorva keveri, ugye ? Vagy ugy se ? 

 

 Bocs, ha nagyon megzavartam a nyugalmadat, azt hittem marha vicces vagyok, ugyanis en tok jok jokat kuncogtam itten magamban. 

Előzmény: Titanilla_ (1066)
Titanilla_ Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1066
Nem keveri minden egyes postjában, de ez a thread is az offtopic sorsra fog jutni.
(Ez magyarországi IT nyelven volt.)
Előzmény: Pompano (1065)
Pompano Creative Commons License 2006.07.14 0 0 1065

 

 Oh yeah ! Tudod, ti me jonni Florida, s mixelni matyart with english, juno !? So ...aztat tinkeltem, hogy ha every single beirasaban keverni a tu lengvidzset, so....akkor izier neki megerteni. 

 

 Egyebkent csak dzsokolok !  

Előzmény: elterito (1064)
elterito Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1064
ez valami hunglishozás?
Előzmény: Pompano (1062)
Pompano Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1063
golgozat = dolgozat
Előzmény: Pompano (1062)
Pompano Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1062

 

 Szent dzselozival vacsingollak, milyen egyszeruen megoldottad a lajfodnak a colorfulozasat.  Ha lekatoltad a graszt, tekelj egy lukot a mar mensonezett fvo- golgozatra, mennyire hiteles is a gaj. Hatha better junozod a tinget.

Előzmény: ti_me (1060)
Pompano Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1061

 

 Koszi az idezetet, csak nem ertem ebbol mi derul ki ? Te mit szurtel le ebbol ?Szivesen elolvasnam az egeszet, de hogyan, hol talalom ?

Előzmény: Titanilla_ (1008)
ti_me Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1060
OFF:)))  --most csak nem érdemben  válaszolok neked..mert fűnyírok..csak vmi fontos miatt fölugrottam... s közben  benéztem ide is.. szóval , ami a szinezéket illeti, abban igazad van...mostanában ezt érzem időszerűnek..Bárcsak meglenne még az Ichthus is meg a cox..meg a ken12..!!! Be gyönyörűséges  színfulness lehetnék!:)
Előzmény: Pompano (1058)
belll Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1059

Jeleztem választ?

 

Olvasd már el, hogy mire reagáltál!

Ott nem arról van szó, vagy nem értetted meg, vagy mittudomén.

üdv

belll

Előzmény: Báthory Ödönke (1052)
Pompano Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1058

 

 Valoban ? Akkor szives figyelmedbe ajanlom az "Uj gyulekezet alapitasa" topikban 118-as rajtszammal indulo, vfo-nak cimzett valaszomat es annak korulmenyeit. Ott vfo parades brillirozasa fenyes bizonysagot tesz, mennyire "hiteles", "megbizhato" tanuja az esemenyeknek.

 

 Off !

 

 Te most mer' vagy ti me, elotte nem sokkal meg fish ? Igy colorfullabbnak erzed magad ? De telleg, csak ugy kerdezem ?

Előzmény: ti_me (1054)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1057
Hűha, elfelejtettem. Sebaj, talán megkérdezi majd valaki más, és akkor én is elolvasom.

b
Előzmény: belll (1048)
ti_me Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1056
mármint '94-ben
Előzmény: ti_me (1055)
ti_me Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1055

Nem is tudtam, hogy te ilyen hájliegyükéted vagy :))..azon az alkalmon különben mi is ott voltunk..és a végén a Derek P. kezet is fogott velem (is) :DDD..sajnos:)kezet mostam azóta.:(((

 

:D

Előzmény: Titanilla_ (1008)
ti_me Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1054
Épp valami hasonlót akartam írni neki  én is, de ön megelőzött. :)
Előzmény: vfo (1003)
ti_me Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1053

van egy angol eredetije, aminek semmi köze a bagyhoz.

 

Meg az itteni beszélgetéshez se, mert itt a BAGY kiadásról van szó.

 

Jé, ezt nem is tudtam!

Azért  mégiscsak yó, hogy valaki  odafigyel, hogy ne nagyon menjen félre  a téma. :D

Előzmény: belll (1031)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!