Keresés

Részletes keresés

Ottóka25 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 7
Előzmény: Ottóka25 (6)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.05.19 0 0 6
látom azért jó páran elmentek offtopic irányba, és nem igazán babás nyereményjátékokat posztolnak..mert, hogy az elmúlt jó pár bejegyzés nem igazán szólt a babás nyereményjátékról..azonban most indul egy új és talán az eddigi legizgalmasabb nyereményjáték, pici babákkal kapcsolatosan..amit nagyon érdemes mengézni..csak egy egyszerű fénykép feltöltésével igen komoly kis díjakat lehet nyerni
Galina7 Creative Commons License 2010.04.22 0 0 5
A Nestlé Ennivaló Manager márciusi fődíj nyertesével készített interjú itt található:  http://www.nestle.hu/eletmod/staticpages/news/interju_az_ennivalo_manager_jatek_marciusi_nyertesevel.aspx

 

Még van esély az áprilisi 2, 5 milliós fődíjra!

www.ennivalomanager.hu

 

 

scarbor Creative Commons License 2004.01.21 0 0 4
Ha pl en kulfoldrol reszt veszek egy ilyen nyeremenyjatekban(internetes),esetleg nyerhetek is?Vagy szamit az, hogy ki honnan jatszik?Bolondok lennenek meg a postakoltseget is bevallalni,igaz?
Vagy ha megadok otthoni cimet az ugy fair?
Sokszor gondolkodtam mar ezen:o)
Minke Creative Commons License 2004.01.21 0 0 3
Hááát....

Na, azért még beírom ami most találtam, nyereményjáték a neten Baba ajándékcsomagért:
Kattints ide!

Minke Creative Commons License 2004.01.20 0 0 2
Mildi babakajó/italokkal kapcsolatosan nem tudok nyereményjátékot?
Minke Creative Commons License 2004.01.20 0 0 1
TESCO Babahetek
amennyiben Ön február 8-ig 1500 Ft felett NESTLÉ bébiételeket, illetve február 15. előtt legalább 5000 Ft értékben PAMPERS pelenkát vásárol, garantáltan hazavihet egy bébi-ajándékot!
1500 Ft felett vásárolt NESTLÉ bébiételeket?
Nem kell mást tennie, mint a számlával felkeresni a kasszák mögött található szerencsekereket, ahol hostesseink készséggel várják Önt. Egy pörgetés után máris Öné a hat bébi-ajándék egyike!
Mit lehet nyerni pontosan?
Mindig jól jönnek, ha baba van a háznál:
Pohár, tányér, centi, partedli, hűtő mágnes, fénykép album
Milyen NESTLÉ termékek vesznek részt a játékban?
Üveges bébiételek
Üveges bébiitalok
Tejpépek
Tápszerek
Petit Menue-k
Valamint az új, poharas bébi-joghurtok és -desszertek
Legalább 5000 Ft értékben vásárolt PAMPERS pelenkánt?
A NESTLÉ megajándékozza Önt egy 500 ml-es itatócsőrös bébiitallal, melyet ugyancsak a kasszák mögött lévő hostesseknél lehet átvenni.
Minke Creative Commons License 2004.01.20 0 0 0
Pampers nyereményjáték:
A Pampers Midi és Maxi méretű pelenkák vesznek részt az akcióban, és csakis a Total Care jelzésű termékek.
Az alábbi darabszámú zacsik az alábbi pontokat érik:
Midi: 32db (1 pont), 68db (2 pont), 94 db (3 pont)
Maxi: 27db (1 pont), 56db (2 pont), 80db (3 pont).
Egy zacsiról csak egy embléma fogadható el, mégpedig az elejéről a nagy baba-mama embléma(álló), melyet úgy kell kivágni, hogy a darabszám is rajta legyen.
Az összegyűjtött pontokért lehet Fisher Price játékokat választani.
8 pont: Formarakosgató vagy Vízben használható játék
12 pont: Telefon, Zenélős Elefánt
18 pont: Zenélő csiga, Táncos bogárka
32 pont: Activity asztal, Zenélő csodamasina (járás segítő)
A beküldési cím:
DONO KFT
FISHER PRICE PROGRAM
BUDAPEST
PF.909
1463
Az akció 2004 december 31-ig tart!
Minke Creative Commons License 2004.01.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nagy nyerményjátékokban résztvevő-pontgyűjtő, vonalkódgyűjtő...stb. vagyok. :)
Arra gondoltam, hogy itt összegyűjthetnénk a folyamatosan meghirdetett nyereményjátékokat, illetve akciókat, mivel én is sokszor lemaradok, mert nem ismerem őket például. :( :)

Mindjárt teszek is be ide most aktuális nyereményjátékokról leírást, amit éppen tudok, de hátha más meg nem. :)

Minke

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!