Keresés

Részletes keresés

JOEKER Creative Commons License 2003.12.02 0 0 10
Nem azzal foglalkoztok, - mint ami a feladatotok volna...! A vezeto - vezessen..., melos - dolgozzon..., a kormany - kormanyozzon..., a focista - golt lojjon..., a zsivany - zsivanykodjon..., de ne keverjuk a dolgokat...! Te mar ha elkezdted leirni a velemenyedet, - akkor probalj a tenyeknel maradni...! Bar mi tortenik az orszagban, - azert mindig Qrban Viktor a felelos...! Nem tudtok mast, csak orbanozni...! Gondoljatok, csak bele...! Mi lenne, ha.....? Mit csinalnatok...?
geszthi Creative Commons License 2003.12.02 0 0 9
En sosem ertettem meg hogy felnott emberek a 40 ev kommunizmus meg plane a Rakosi szemelyi korszak utan ujra erre vagyjanak...meg olyan partra amelynek vezetese centralizaltrabb mint az mszmp volt.

De hogy ezen jelensegek es ilyen teljhatalmu vezerek meg allandoan a jobboldali nemzeti partoknal forduljanak elo...sosem ertettem.

Előzmény: Konrad (4)
Fine Tune Creative Commons License 2003.12.02 0 0 8
Öregem, ilyen érvrendszerrel aztán könnyű mindig az MSZP-re szavazni.
Előzmény: jebigati (7)
jebigati Creative Commons License 2003.12.02 0 0 7
igazabb a topik cime mint gondolnad.
a sorozatos tamadasok a forint ellen
simicskaek muve. a fidesz kormanyzasa
alatt elsibolt milliardokkal csinaljak
kulfoldrol, jarai segit nekik belulrol.
minden ut orbanhoz vezet. 2006ra o lesz
a leggazdagabb ember ebben az orszagban
jebigati
acontrecourant Creative Commons License 2003.12.02 0 0 6
Nem vezet minden út Orbánhoz - de sok út vezet Orbántól...

:-)

kiski Creative Commons License 2003.12.02 0 0 5
Orbán lubickol a 'társadalmi támogatottságban'
Hmm.
Orbán Viktor fejőházat avatott.
Előzmény: Konrad (4)
Konrad Creative Commons License 2003.12.02 0 0 4
Nem akartam élesebben véleményt nyilvánítani az Orbán hívekről, mert akkor csak sárdobálás lesz belőle. Tény, hogy Orbán lubickol a 'társadalmi támogatottságban', és már régen nem szolgál, mint ahog azt elvárta 89-90-ben az akkor hatalmon lévőktől...
Előzmény: geszthi (3)
geszthi Creative Commons License 2003.12.02 0 0 3
Nem azert, az csak jo lenne. Hanem azert mert a jobboldfali hivek mint a birka mennek utana, barmit is kitalal. Az a neha mar Rakosit idezo (szaevente ha szuleto nagysag, Orban is megmondta cikkek az MN-ben) szemelyi kultusz az oka.

Itt az indexen is lathato, hogy egyesek belehalnanak ha a letagadhatatlan tenyek miatt biralni kellene (birosagok befolyasolsa, prejudikalas stb) ugy ahogy azt azert az ellen oldalra csak hozzak ujra es ujra.

Előzmény: Konrad (2)
Konrad Creative Commons License 2003.12.02 0 0 2
Mondok én jobbat. Képzeld el, hogy mindig mindent Jézustól eredeztetünk. Naponta rengetegszer! Mindig, amikor a dátumrül van szó :-)

Meg aztán, ha a gazdaságról beszéltünk, szokták Bokrost is előrángatni. Akkor ő is viszonyítási pont?

De tény: Orbán a legnagyobb ellenzéki párt vezetője (majdnem vezért írtam, de ha azt németül teszem, még megsértem itt a pógári közepet), nem utolsó sorban az előző kormány miniszterelnöke. Ezért kikerülhetetlen.

Előzmény: charubdys2002 (-)
velo Creative Commons License 2003.12.02 0 0 1
Na hopp egy 0!
Az utolso mondatoddal igazat mondasz, de az elotte levovel elrontottad.
Mit bizonyitott a fidesz kormany?

SZVSZ annyit hogy kar volt oket megvalasztani 98-ban , mert ok is ugyan azt csinaljak amit a tobbi politikus(lopnak mint az allat).

Előzmény: charubdys2002 (-)
devereaux Creative Commons License 2003.12.02 0 0 0
"...túl kellett ígérnie magát..." Ez tetszett.

Most pedig egy baráti NULLA.

Előzmény: charubdys2002 (-)
charubdys2002 Creative Commons License 2003.12.02 0 0 topiknyitó
Unalmas már, hogy a kormány, a balos média, de még az index jegyzetei is rendszerint valamely téma megvitatásánál rögtön megtalálja vonatkozási pontként Orbánt.
A mostani index jegyzetben pl. megtudhatjuk, hogy a gazdasági válság amibe tartunk, nem ám a mostani kormány hibája, hanem személyesen Orbán Viktoré, mert az előző kormány alatt tapasztalható gazdasági biztonság és a mostanihoz képest jólét vezetett ahoz, hogy az MSZP-nek túl kellet ígérnie magát és a válság emiatt következik be.
Másrészt viszont szerencsére kétélű ez a fegyver, mert mindíg emlékeztetik az ingadozó szavazókat arra, hogy a rizsagép MSZP és klientúrája helyett van egy reális alternatíva ami már egyszer bizonyított, a Fidesz kormányzás idején.
Ideje lenne már az mszp kormánynak végre a kormányzással foglalkoznia és vállalni a hibákat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!