Tuningolható, és ha törik szerintem olcsón lehet kasztnielemeket venni. Bár ebben nincs igazán tapasztalatom.
Nézz át az 1,8T fórumba. Annyira hibátlanok az autók, hogy alig van hozzászólás:-))
Szerintem a Golf I GTI.
Nekem 5 db ilyen kocsim volt, az utolsót 12 éve adtam el.
Miért jó? Erős, gyors, igénytelen, semmi elektronika, ami miatt bármi olyan gond lehet hogy még a szakszervizekben sem jönnek rá 2 hónap alatt hogy mi a baja a gépnek.
Persze nem lehet egy modern erős méregzsákkal összehasonlítani, de a maga idelyében szerintem verhetetlen városi versenyautó volt.
Autó vásárlás előtt vagyok, és kb. 3 M van rá (természetesen részletre). Nos az elképzelés - akár használt akár új lesz - hogy ezt az álomhatárt nem szeretném átlépni. A kinézett autók:
használtban:
- renault clio sport 2.0 (phase II)
- seat ibiza 1.8 20vt
- opel corsa gsi (a 2 literes)
- fiat punto hgt
- citroen xsara vts (a 2 literes)
újban:
- renault clio dinamique 1.6 16v
Érveket és ellenérveket várok a döntés segítéséhez.
cső
x