Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.28 0 0 31
egyhattizenhatvé, hátulhajtgyárilagsperr, valami 135le gyárilag, de könnyedén fokozható és imád forogni!;o)
Előzmény: deltaforce (30)
deltaforce Creative Commons License 2003.11.28 0 0 30
Csángó! Mit tud ez a Corolla?
Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.28 0 0 29
Zsír gép! jogerős!:o)
Előzmény: Tschangow (25)
Tschangow Creative Commons License 2003.11.28 0 0 28
RWD :))) Driftautó :))
Előzmény: Tschangow (27)
Tschangow Creative Commons License 2003.11.28 0 0 27
Jaja, Nissad!

Toyo Corolla AE86

Előzmény: AstraF16v (26)
AstraF16v Creative Commons License 2003.11.28 0 0 26
Mi ez, valami Nissam? :)))
Előzmény: Tschangow (25)
Tschangow Creative Commons License 2003.11.28 0 0 25
Részemről ez viszi a pálmát,AE86:



AstraF16v Creative Commons License 2003.11.28 0 0 24
Diesel:

Audi A3 2.0TDI ("140Le" ~ 160Le) DSG Q
VW Polo 1.9TDI ("130Le" ~ 150Le)

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.27 0 0 23
Melyik a legjobb hot-hatch?

1,6-ig
Mini Cooper S/ Mini Cooper S Works

2,0-ig
Ford Focus RS
Honda CTR

2,0 fölött
Alfa 147 GTA
Renault Clio V6
VW Golf R32

Diesel
Seat ibiza Cupra R
Skoda Fabia RS

RadiX Creative Commons License 2003.11.27 0 0 22
Xantia Activa V6 ;-)
Előzmény: xcsabo (10)
puha Creative Commons License 2003.11.27 0 0 21
Sziasztok!

Hát persze hogy az Ibiza!:-))

Tuningolható, és ha törik szerintem olcsón lehet kasztnielemeket venni. Bár ebben nincs igazán tapasztalatom.
Nézz át az 1,8T fórumba. Annyira hibátlanok az autók, hogy alig van hozzászólás:-))

Előzmény: xcsabo (10)
deltaforce Creative Commons License 2003.11.27 0 0 20
Szerintem a Golf I GTI.
Nekem 5 db ilyen kocsim volt, az utolsót 12 éve adtam el.
Miért jó? Erős, gyors, igénytelen, semmi elektronika, ami miatt bármi olyan gond lehet hogy még a szakszervizekben sem jönnek rá 2 hónap alatt hogy mi a baja a gépnek.
Persze nem lehet egy modern erős méregzsákkal összehasonlítani, de a maga idelyében szerintem verhetetlen városi versenyautó volt.
deepak Creative Commons License 2003.11.27 0 0 19
Mint írtam, csak az elnevezés különböző, mert az s16 és a GTi ugyanaz.:)

Most egyet hirdetnek is a traderen.

Előzmény: Oszy1.816v (18)
Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.27 0 0 18
ja, oanról még nem hallottam:o)
Előzmény: deepak (17)
deepak Creative Commons License 2003.11.27 0 0 17
Nem XSi-t írtam, hanem GTi-t.:)
Az ugyanaz:)
Előzmény: Oszy1.816v (16)
Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.27 0 0 16
nem! az s16 az N3-as versenyautó alap, 167Le 2dugattyús fékek elől 6gang erősített kaszni stb...
az XSI nem ilyen
Előzmény: deepak (15)
deepak Creative Commons License 2003.11.27 0 0 15
Persze a Pug 306 GTi ugyanez.
Előzmény: deepak (14)
deepak Creative Commons License 2003.11.27 0 0 14
Peugeot 306 s16 2.0i 167 LE
Előzmény: xcsabo (10)
xcsabo Creative Commons License 2003.11.27 0 0 13
Igaz, bocsi....
Előzmény: Oszy1.816v (11)
Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.27 0 0 12
http://www.nickread.pwp.blueyonder.co.uk/images/pr2.jpg

:o)

http://www.nickread.pwp.blueyonder.co.uk/images/willypic2.jpg

Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.27 0 0 11
a Corsa GSI max 1.8-as, nem???
Előzmény: xcsabo (10)
xcsabo Creative Commons License 2003.11.27 0 0 10
Autó vásárlás előtt vagyok, és kb. 3 M van rá (természetesen részletre). Nos az elképzelés - akár használt akár új lesz - hogy ezt az álomhatárt nem szeretném átlépni. A kinézett autók:
használtban:
- renault clio sport 2.0 (phase II)
- seat ibiza 1.8 20vt
- opel corsa gsi (a 2 literes)
- fiat punto hgt
- citroen xsara vts (a 2 literes)
újban:
- renault clio dinamique 1.6 16v
Érveket és ellenérveket várok a döntés segítéséhez.
cső
x
xcsabo Creative Commons License 2003.11.26 0 0 9
Ez sem rossz (igaz egy kicsit Opel fun):
http://www.autoteszt.com/kifejt.php?id=96&&archiv=1
x
Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.26 0 0 8
Összehasonlító teszt:
http://www.renaultclub.hu/renaultclub.hu/mikes/letoltes/cikkek/r19teszt/r19teszt.zip

Clio16v teszt(nem a Williams, hanem az 1.8)
http://www.renaultclub.hu/renaultclub.hu/mikes/letoltes/cikkek/clio16v/clio16v.zip

Zoldalma Creative Commons License 2003.11.26 0 0 7
Holnap este jutok haza, 1-2 régebbit fel tudok tenni (205GTI vs. Polo G40, ilyesmik).
Előzmény: xcsabo (6)
xcsabo Creative Commons License 2003.11.26 0 0 6
Vélemények, összehasonlító tesztek, stb....
x
Előzmény: xcsabo (-)
Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.26 0 0 5
télleg, most hogy mondod, öööö nem;o))))))))))))))))))))))))))

de az egy nagy 10millás kategória, szal felesleges összehasonlítani:o) egy 1993-as verdával:)

Előzmény: Törölt nick (4)
Oszy1.816v Creative Commons License 2003.11.26 0 0 3
Ez igen egyértelmű! Renault Clio Williams!:o)
Előzmény: xcsabo (-)
Zoldalma Creative Commons License 2003.11.26 0 0 2
Márkától függetlenül? Akkor én se szólok :-)

zoldalma@205gtidrivers.com :-)

ESI Creative Commons License 2003.11.26 0 0 0
Perpill szvsz a Civic Type R, A Focus RS és a Seat új vasában g0nd0lk0dnék...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!