Keresés

Részletes keresés

m a x Creative Commons License 2003.12.21 0 0 112
Te látod a képet? Akkor csak nálam nem jön be, de ez a jobbik eset:-)))))
Előzmény: Gesztenyke (111)
Gesztenyke Creative Commons License 2003.12.21 0 0 111
Gyönyörű,mint akit kicseréltek.:)
Előzmény: m a x (110)
m a x Creative Commons License 2003.12.20 0 0 110
Újabb kép Bonzótól:-))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: m a x (108)
burvinyek Creative Commons License 2003.12.20 0 0 109
jézus, micsoda szőre lett Bonzónak, mint valami óriási nagy jegesmedve:))) gyönyörű:))ápolt és szép.
m a x Creative Commons License 2003.12.18 0 0 108
Knicki és Bonzó küldi:

Előzmény: nextdoor (104)
katakatt Creative Commons License 2003.12.17 0 0 107
Jasska,

a kaját meg a pokrócokat vasárnap felkapom útközben, mert megyek Ócsára a Szent Ferenchez fotózni és egyben az adományt is odaadom nekik.
Ez nagy segitség nekik, köszönöm a nevükben is.

Előzmény: Jasska (106)
Jasska Creative Commons License 2003.12.17 0 0 106
Igyekszem minden hónapban ezt megtenni, csak kicsit normálisabb kajával. Majd írok. Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Előzmény: m a x (105)
m a x Creative Commons License 2003.12.16 0 0 105
Jasska!

Köszönjük szépen!

Előzmény: Jasska (99)
nextdoor Creative Commons License 2003.12.07 0 0 104
Bonzó kutyát Knicki hazavitte!:)))) Bonzó nevetős, tüneményes, kedves. Ha jól érzi magát,ha akar, maradhat véglegesen Knickiéknél:)))
Gesztenyke Creative Commons License 2003.12.06 0 0 103
Sziasztok.
Friss hirek a kutyusokról. Meglátogattam őket,én voltam a télapó.:))
Megnézegettem egyenként Kleo kölkeit,hát imádnivalóak,husosa,félig nyilt szemekkel csodálkoztak rám. Kleó állitólag már nem kéne hogy vérezzen,demég mindig vérzik kicsit.
Zsömike sok új kutyus társaságát élvezi a melegkuckóban.:)
Alika nagyon hamar elfáradt,de az étvágya nagyon okés,már válogat,ha nem füszerezik a kaját,nem eszi meg. A kivizsgálása már nagyon időszerü lenne!!
Szálem kapott egy barátnőt,aki kicsit dominánsabb nála,de nagyokat játszanak.:)
A többiek jól vannak,örültek a ropiknak,puszit,ölelést mindenki nevében átadtam.
Pusszantunk mindenkit:
a Kutyusok es Gesztenyke
Gesztenyke Creative Commons License 2003.11.29 0 0 102
Ja,igen.:)
És kicsi Ali jol megnyalogatta Zsömit,mikor sirt,hogy elmegyünk.:)Hát nem édes?:)))
Gesztenyke Creative Commons License 2003.11.29 0 0 101
Sziasztok!
Mesélek ujabb johireket:)))
Kleó kutyusai tündérkék,már anyu pici hiányára is hümmögnek,sirnak. Nagyot nőttek.:)
Szálem majd kiugrott a bőréből,kiengedtem futtatni is,nagyon élvezte.:)Tiszta kosz lettem,úgy örült.
Ali és Zsömi is tündérek,szintén futkostak,játszottunk,ettek sajtos pogit is,ha láttatok már jóllakottkutyákat lejmolni...:)
Mindenki szépen szót fogadott,nagyon boldogok, híztak,Kleó már egész hájas,és rengeteg teje van.
Köszönöt még egyszer mindenkinek,nem lehet elégszer...
m a x Creative Commons License 2003.11.29 0 0 100
Szia!

Nem vagyunk olyan gazdagok:-((
Viszont az a táp kellhet nálad a következő befogadottnak.
Ha útban van, akkor természetesen segítünk eljuttatni valamelyik menhelyre. Nekik bármikor kell bármilyen maradék táp, edények, pokrócok, építőanyagok.
Él az itteni email cimem.

Előzmény: Jasska (99)
Jasska Creative Commons License 2003.11.29 0 0 99
Ez egy érdekes segítő fórum! Bocs, hogy ezt írom, de több, mint 1 hete ajánlottam fel 2 zsák tápot, de senkinek nem kell! Úgy látszik, itt csupa gazdag állatbarát írogat. Ennek örülök, majd keresek valakit, aki rászorul. További sikeres állatmentést! J
Pyramyd Creative Commons License 2003.11.29 0 0 98
Nagyon szívesen, máskor is...

Lenne egy olyan kérésem, hogy legközelebb jobban legyen megszervezve a dolog nem rám eső része...
Nevezetesen:
egyik helyen sem tudtak arról hogy megyünk, és Szilvi sem tudta a pontos címet...
Így kb.1 órával többet utaztunk feleslegesen!

Más...
knicki-vel megígértettem, hogy feltétlen rámszól ha mennek Bonzoért...

Előzmény: nextdoor (97)
nextdoor Creative Commons License 2003.11.29 0 0 97
Sziasztok, nagyon köszönöm, hogy segítettetek Szálem hurcibálásában:))))
Most elmegyek a Gyömrői menhelyre, viszek nekik kaját, és fotózunk is. Ezért ma nem tudok Bonzó ügyében lépni...Ha viszont ennyire biztató kilátások vannak a szomszédságotokban, akkor, amig az ki nem derül, addig talán nem is kéne cipelgetni őt. Rátok bízom, nagyon drukkolok, hogy gazdihoz lehessen utaztatni:)))))
Előzmény: wyldy (96)
wyldy Creative Commons License 2003.11.28 0 0 96
Szia Raggi!

Örülök hogy rendbe jött az ismerősöd kuvaszkéje! :o)))

Ma átszállítottuk Szálemet, és ennek kapcsán láthattuk és simogathattuk Bonzót...
Nagyon megható volt.

Ő nagyon szeretné már, ha lenne igazi gazdija, és úgy néz ki, hogy lesz is neki!
Tegnap felhívtak miatta...
Ráadásul tőlünk nem is olyan nagyon messze lakna. :o)))

hát reméljük összejön...

Előzmény: Raggi (95)
Raggi Creative Commons License 2003.11.28 0 0 95
Sziasztok!
Bonzó hogy van?
Megkérdeztem az ismerősömet, de megvan a kuvasz kutyija (tök jó, hogy meggyógyult) és mellette van egy másik is, szóval nem tudja Bonzót befogadni. Sajnos.
Előzmény: nextdoor (80)
wdriver Creative Commons License 2003.11.26 0 0 94
szia Lajka!
annyira eltűntél, remélem nem rokkantál bele anyagilag a pzs alapítvány megsegítésébe.
én sem régóta, de újra itt vagyok, egyelőre ücsörgök és nézelődök, nehéz ezt a társaságot követni, így szimultán vagy öt topikban :o)
remélem jól vagy, meg a Miki is. meg a kiabálós kutyáid is.
aki szereti a cicákat, írjon, és küldök 7 nagyon ari képet, ide nem tudom felrakni.
Nextdoor, Te mindenképp kapsz!
üdv a többieknek is
rita
wyldy Creative Commons License 2003.11.26 0 0 93
jött is, meg ment is a méla...
Előzmény: nextdoor (80)
Gesztenyke Creative Commons License 2003.11.26 0 0 92
Kedves nextdoor! Másik topikon válaszoltam.
Lajka! Ha kell körbeimádni és jót mondani Aliról,beszállok,tudod mennyire szivemcsücske :))))
Annyira de annyira szeretnivaló :)))
Előzmény: nextdoor (85)
csin Creative Commons License 2003.11.26 0 0 91
Így van. Én már nagyon kíváncsi vagyok. A dagi fiú rémlik haloványan. Na sebaj, majd ha jöttök minden jól kiderül! :o))
Előzmény: masztiff (90)
masztiff Creative Commons License 2003.11.26 0 0 90
Laci igen, Ot ismerem is, Jozsi is beugrik. Talan ugy emlekezni fogsz, hogy volt egy rotweileres nagyon dagi emberke, sokszor Vele voltam, Neki kan kutyusa volt, nekem meg kislany. Azthiszem Janosnak hivtak. A kutyusa eleg okos volt.
Agi is. Gondolok valakire aki lehetsz, de sztem tevedek...:)) Nem baj ugyis hamarosan latjuk egymast...
Előzmény: csin (89)
csin Creative Commons License 2003.11.26 0 0 89
Na mégegyszer! naná hogy ismerem Mariannt is, Editet is, Edit húgát Ágit is, stb. Néhány név: Szilárd, Izabella, Ernő, Józsi, Laci stb. Rémlik valami? :o))))))
Előzmény: masztiff (88)
masztiff Creative Commons License 2003.11.26 0 0 88
Igen, regen volt, de a kikepzoket altalaban ismertem... Akkor Te ismered Mariannt nem, O meg mindig ott van. Meg valamilyen Edit, Neki vizslaja volt. Hu a tobbieknek a nevet nem tudom, de ha latlak lehet megismerlek...
Előzmény: csin (86)
LAJKA Creative Commons License 2003.11.26 0 0 87
Aliról még: ő egy csupaszív kutya. Fontosabb volt neki a simogatás, mint a séta, persze azért enni is szeret! Nem olyan öreg, középkorú lehet, csak megviselt a sok hányattatás miatt. Szerintem egy érző lelkű gazdi nagyon jól járna vele, aki nem kiállításokon akar szerepelni, vagy felvágni a parkban a kutyával, hanem kutya-társat keres. Egyelőre inkább kertbe lenne jó, vagy max. földszintes házba, hogy ne kelljen lépcsőznie. A kivizsgáláson persze még sok múlik.
A többi kutyával eddig mindig barátságos volt, sőt aggódott értük. Egyszer egy szomszéd kaukázusi közeledett, arra nagyon basszus hangon rámorgott, amitől visszahőkölt. Ez volt az egyetlen, amikor hallottuk a hangját.
Előzmény: knicki (51)
csin Creative Commons License 2003.11.26 0 0 86
Hát valami rémlik a kutyukból, de tök őszintén téged nem tudlak beazonosítani. Hátha te emlékszel rám: két németjuci, kanok, az egyik Jeff, a másik Nico névre hallgatott. Jeffnek nagyon látványos volt az örző-védője. Az öreg többnyire az örző-védő vége felé vetette be a kutyámat. Meg onnan is ismerhetsz, hogy kiképzést tartottam a kezdő csoportnak.
Előzmény: masztiff (83)
nextdoor Creative Commons License 2003.11.26 0 0 85
Szálem?
Előzmény: Gesztenyke (84)
Gesztenyke Creative Commons License 2003.11.26 0 0 84
Sziasztok!
Szombaton délután megyek újra ki, ha minden igaz egy ujabb jólelkű segitővel.
Gazdit is keres egyik ismerősének,kistermetű,fiatal kutyusnak.
masztiff Creative Commons License 2003.11.25 0 0 83
Rottweiler. Elisz. Nem tudom, hogy megismersz-e igy, talan ram ismersz. Aztan meg volt amikor ket rotival jartyam, az enyemmel mar nem kellett sokat torodni, mar tudta a dolgokat, a masik Atos volt...
Előzmény: csin (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!