Keresés

Részletes keresés

shu14 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 95292

Köszi.

 

Nekem az a fura, hogy változott a véleményem pár ember kapcsán a műsor óta. Van akiről negatív, van akiről pozitív irányba. Nem tudom, hogy ez azért van-e, mert akkor rosszul, elfogultan láttam őket, vagy mert tényleg ennyit fejlődtek/visszafejlődtek. Pl. ott van Horányi Juli is, mennyire szerettem az X alatt, most meg valami narkós élien, olyan benyomást kelt. A sokat kibeszélt Patrik kapcsán se feltétlenül jó irányba változott a véleményem, finoman szólva. A fordítottja ritkább, Reni, Viktor, Enikő három olyan, aki kifejezetten pozitív irányba ment el nálam, talán még van 1-2, ha jól megerőltetem a gondolataimat.

Előzmény: vanda62 (95290)
vanda62 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 95291

Még az jutott eszembe, hogy Muri Enikőt az x-faktorban nem láttam, az az évad a sok munka miatt nekem kimaradt. Muri Enikő nekem Adele magyar hangja a Profilozókból. A sorozat is, Muri szinkron alakítása is nagyon tetszett, úgyhogy Murit kedvelem. Igazi maximalista profi. 

Előzmény: shu14 (95289)
vanda62 Creative Commons License 2024.02.24 0 1 95290

Király Viktor számomra közömbös, engem nem fogott meg, de nem gondolom, hogy nincs helye a zenében. 

Tóth Veraról, Rúzsa Magdiról, Radics Gigiről ugyanaz a véleményem, mint neked. 

Előzmény: shu14 (95289)
shu14 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 95289

És a többiekkel hogy állsz? Csak úgy kíváncsiságból...

 

Amúgy egyetértek, ez egy olyan brand, amit nem szabad ilyen alávaló szégyentelenségnek alávetni, kizárt, hogy magasabb színvonalat kapjunk, mint bármelyik ordibátor sztárbansztáros műsorban.

Előzmény: vanda62 (95288)
vanda62 Creative Commons License 2024.02.24 0 0 95288

Nekem Reni a kedvencem, én már a verseny alatt is neki drukkoltam. Lenyűgöző hatást gyakorolt rám a Summertime előadása, azóta is kedvelem. 

 

Én kedvelem a Caremelt, vannak dalai, amit nagyon szeretek, de úgy vélem, hogy jobb szerző, mint amilyen énekes. Ízlése, hallása, előadóképessége kiváló, de a hanganyaga nem mindig elegendő a megírt dalhoz. 

Előzmény: shu14 (95287)
shu14 Creative Commons License 2024.02.24 0 1 95287

Unpopular opinion:

 

Király Viktor számomra a legtehetségesebb Megasztár győztes, és Reni a második.

 

Tóth Vera szerintem se hal, se hús, jó hang, de nincs semmi karaktere, ráadásul én Cserhátit, akit leutánzott, se nagyon kedvelem.

Caramelt sose kedveltem, mint énekest (mint, embert, igen), számomra ezek a romás hajlítgatások idegesítőek, és szerintem ezekkel csak leplezi a korlátait.

Rúzsa Magdi lehet, hogy jó, és a maga idejében szerettem is, de mostanra egy kifejezetten zavaró, fellengzős nő lett, számomra zavaros zenei ízlésvilággal, és már a hangja sem olyan, egyre erősebb orrhangot hallok ki belőle.

Radics jaj, inkább hagyjuk.

 

Reni nekem egy kifejezetten szimpatikus nő lett, emellett tetszik a különleges hangszíne, utólag tök szépen oldott meg feladatokat a megasztárjában is (őt akkoriban nem kedveltem, főleg Kállay miatt), Viktor meg lehet, hogy akkoriban nem volt jó, de ma már az egyik legnormálisabb, legautentikusabb előadó, a Csináljuk a Fesztivált-ban is egészen libabőrös volt a Balázs Fecóval.

 

Sok ilyen van az X faktorban is, mármint, akiket akkor nem kedveltem, de azóta igen (Muri Enikő pl), és akiket akkor igen, de most már kiráz tőlük a hideg (pl. Vastagék).

Előzmény: Fruzsi_na (95264)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.24 0 0 95286

Igen. Vannak,akik nagyobb figyelmet meg karriert érdemeltek volna. De sajnos valamiért feledésbe merültek. Vagy "rossz" évadba jelentkeztek. Vagy nem tudtak élni a lehetőséggel, nem tudtak olyan kapcsolatokat kialakítani. Vagy köszönték szépen,de nem kértek belőle.

Előzmény: Ilhilla (95283)
vanda62 Creative Commons License 2024.02.24 0 1 95285

Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem a kereskedelmi televiziózás egyáltalán nem méltó ahhoz a fajhoz, amelyik egykor piramisokat, katedrálisokat épített, és olyan dalokat alkotott meg, mint az Elindultam szép hazamból. Ezen belül a Tv2 a mai állapotában, a mai irányítás alatt egyátalán nem méltó ahhoz, hogy Megasztár néven gyártson műsort. Meg vaygok győződve róla, hogy egy aljas, ízléstelen, minden esztétikai értéket nélkülöző trash realityt fognak belőle gyártani. Azokat a naiv fiatalokat sajánlom, akik a hangjukat és az arcukat fogják adni ehhez, mint elhasználható alapanyagok.  

szuszetti Creative Commons License 2024.02.24 0 0 95284

Értem, amit mondasz, de nem biztos, hogy a felkínált lehetőség vagy a felkínálkozó lehetőség annyira kellemes lett volna számukra, bárki számára. Eszter talán tudatosan maradt ki a körforgásból és tette volna ugyanezt akkor is, ha esetleg egy gyengébb évadba jut be.

 

Szirota Jennifer elkerülte az érdeklődési körömet, de ezt a dalt nemrég nagyon felkapták tőlük:
https://www.youtube.com/watch?v=cb9saDsdyUY

 

 

 

Előzmény: Ilhilla (95283)
Ilhilla Creative Commons License 2024.02.24 0 0 95283

Az is érdekes, hogy mindkét műsornak voltak "nagy vesztesei", pl. az X faktorban már a válogatón kiejtették Szirota Dzsenifert (nem emlékszem, hogy írja a nevét) és a CsiSz második helyével sem tudták a rivalda fényben tartani, eltűnt a szemünk elől. A Megasztár nagy vesztesének tartom Szabó Esztert, aki -ha nem Rúzsa Magdi évadában indul- sokkal nagyobb sztár lehetett volna, így pedig saját magát távolította el a szereplésektől. Egyedi hangja engem nagyon megfogott anno. Igaz, Kontor Tamásnak szült két szép gyereket, ők legalább emlékeztetik a múltra és boldoggá teszik. 

Előzmény: Fruzsi_na (95281)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95282

https://24.hu/szorakozas/2024/02/23/megasztar-2024-pely-barna-zsuri/

 

Pély Barna azt mondja, ha felkérnék,vállalná. Én nagyon örülnék neki. Én nagyon bírtam. Szerintem ő jó választás lenne. És kíváncsi lennék,hogy most hogy zsűrizne. Imádtam az ikonikus "Ez most nem jött át" és a "nézők,hol a fületek" mondatait. 

Előzmény: Ilhilla (95279)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95281

Ahogy írtam valószínűleg utólag az idő megszépítette a dolgokat. És hogy a tehetségutatók egyre silányabb színvonalát látva,ezeket az évadokat ma már egész vállalhatónak látom. Nyilván az első három évaddal volt a csúcson a műsor. A Király Viktoros évadban amúgy én még szerettem Hient (csak ott sajnos idő előtt kiesett) és Bencsik Tamarát is. A Tolvai Renis évadban is ugye ott volt még Kökény Attila,KSA,Patai Anna. Akikről ma is lehet hallani. Illetve Lakatos Yvette. A Radics Gigis évadból igazából Gigin kívül más nem maradt fent. Talán ezért is írtam, hogy nekem Gigin kívül más nem nagyon maradt meg abból az évadból. Az igaz, hogy már az első pillanattól fogva egyértelmű volt, hogy Gigi fogja megnyerni. A többiekkel meg csak kitöltötték a műsor időt. Így nyilván ott nem volt izgalom. De még ez is a vállalható kategóriába tartozik.

Előzmény: Dávidking (95275)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95280

Őket én is szívesen látnám. Kérdés, hogy ma már vállalnák-e.... Illetve, hogy milyen irányba akarják elvinni a műsort. Nem vagyok naiv, és pontosan tudom, hogy amit 2004-ben el lehetett adni,az már 2024-ben nem működik. És hogy ma már a "szósölmédia" is kikerülhetetlenné vált. És hogy nyilván meg akarják majd fogni ezt a réteget is. De azért reménykedek, hogy nem mennek egy bizonyos szint alá. És hogy azért olyan ember is lesz a zsűriben, akinek tényleg lehet adni a szavára.

Előzmény: Ilhilla (95279)
Ilhilla Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95279

https://www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/megasztar-2024-zsuri/j2bl57j

 

Őket is szívesen látnám, kíváncsi lennék, mennyit és mennyiben változtak azóta. 

Ilhilla Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95278

Még tavaly előtt is azt nyilatkozta Geszti Péter pl., hogy szívesen lenne ismét zsűritag az X-ben. Én őt pl. szívesen látnám.

Előzmény: Fruzsi_na (95273)
Ilhilla Creative Commons License 2024.02.23 -1 0 95277

Szolnoki palacsintafesztiválon történt, én is szolnoki vagyok, hallott az ember ezt-azt! 

Előzmény: vanda62 (95274)
Dávidking Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95276

Nem vagyok benne biztos, hogy az elmúlt hét eseményei után is nagyon akarná majd Curtist foglalkoztatni az RTL a jövőben.

Előzmény: schanc (95267)
Dávidking Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95275

Erre én is kíváncsi leszek, hogy ki tudnak-e még hozni valami újdonságot, valami pluszt ebből a formátumból. A régi szériákat még nem nagyon követtem. A másodikat láttam, de tinédzser voltam még, nincs túl sok emlékem. A Király Viktorosról már valamivel több van, és pont, hogy azt éreztem nagyon gyengének. Az utolsó kettő már jobban tetszett. A ötösből ott van pl. Kállay-Saunders András, akinek a mai napig figyelem a karrierjét. Sajnos az a széria egy kicsit elhalványult a frissen berobbanó X-Faktor mellett. A Gigis évadot is szerettem. Bár tény, hogy kicsit olyan volt, mint a sportban az ilyen gálaesemények. Szórakoztató, de túl sok tétje nem volt. Kezdetektől egyértelmű volt, hogy Gigi fog nyerni. Gigit egyébként én mindig is túlértékeltnek tartottam. Szakos Andit, és Bihal Rolandot kedveltem leginkább onnan. Andival nem tudom mi lehet, Roland viszont a Dalban szerepel a zenekarával, a tavalyi szériában is voltak.

Előzmény: Fruzsi_na (95264)
vanda62 Creative Commons License 2024.02.23 0 1 95274

Ha az alkalmi partnere nő volt, tizennégy évet betöltötte, és beleegyezett, akkor nem bűncselekmény.

Előzmény: Ilhilla (95271)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95273

"nem biztos, hogy csak a fiatalok igényeit kell kiszolgálni, ha pl. behoznak egy "nagy öreget", aki még mindig kellően népszerű a széles rétegek között, az lenne a legjobb. "

 

Igen. Nyilván minőség szempontjából sokat hozzátenne a műsorhoz. De ahogy írtam, szerintem ők nem vállalnák.

Előzmény: Ilhilla (95270)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95272

Éppenséggel Dér Heni is innen indult :D

Előzmény: Ilhilla (95270)
Ilhilla Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95271

Esetleg Azariah. Bár lehet,hogy ő nem vállalná.  

 

Kizárom őt, mert simán "levadásszák", ha megpiszkálják, hogy hány éves is volt akit "megrontott" a Toy-toy mögött! 

Előzmény: Fruzsi_na (95268)
Ilhilla Creative Commons License 2024.02.23 0 0 95270

Egyetértek, a zsűri kiválasztása szinte a legfontosabb feladat ezeknél a műsoroknál. 

Nem biztos, hogy az a helyes irány, ha a régi versenyzők közül választanak, mert pl. Caramel nem biztos, hogy jó választás. Szakértelme megvan. de nem jó a "beszélőkéje", ahogy Király Viktornak sem. 

Majkát és Jocit elszippantotta az X faktor (mondjuk ők nem hiányoznak innen), de pl. Tóth Gabi helyett U(aki tuti benne lesz), a magam részéről szívesen látnám pl. Dér Henit, vagy Pásztor Annát.

 

...és az nem biztos, hogy csak a fiatalok igényeit kell kiszolgálni, ha pl. behoznak egy "nagy öreget", aki még mindig kellően népszerű a széles rétegek között, az lenne a legjobb. 

Előzmény: schanc (95265)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.22 0 0 95269

A negyedik évadban Fekete Dávidot is elég csúnyán megalázta Amikor konkrétan kijelentette a döntőben, hogy belehal,ha nem Király Viktor nyeri meg. Nem beszélve arról, amit Radics Gigivel leművelt. Oké,az első pillanattól fogva nyílvánvaló volt, hogy azt az évadot Gigivel fogják megnyeretni. A többiek pedig csak töltelékversenyzőként voltak ott mellette. De akkoris.... Úgyhogy igen,Mester Tamásnak voltak dolgai.

Előzmény: UrsusMaritimus (95258)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.22 0 0 95268

Rúzsa Magdi nem hiszem,hogy elvállalná. Gáspár Laci állítólag marad az X-Faktor zsűrijében. Curtist a Sztárban Sztár után lehet,hogy nem reckíroznák még egy műsorukban. Király Viktor,Caramel,Radics Gigi meg Tóth Gabi vagy Tóth Vera simán szóba jöhet. Főleg,hogy ők is ebből a műsorból indultak. Nekem van egy olyan érzésem,hogy közülük legalább egyikük benne lesz a zsűriben. Ha meg akarják fogni a mai generációt,akkor simán szóba jöhet Marics Peti. Az utóbbi időben úgyis elég sokat foglalkoztatja a csatorna. Esetleg Azariah. Bár lehet,hogy ő nem vállalná.  

Előzmény: Peraltada (95266)
schanc Creative Commons License 2024.02.22 0 0 95267

Na, ez az. Gabi és Laci konkrétan vállalhatatlan. Gigi sem alkotott nagyot a Faktorban. Marics meg túlzás volt a Sztárban sztár zsűrijében is 

Curtis most RTL-figura, szerintem ő nem lesz.

 

Magdit, Caramelt el tudom képzelni, ők normális zsűritagok voltak a maguk műsoraiban, de főleg Magdin nagyon csodálkoznék. Viktor sem lenne rossz.

Előzmény: Peraltada (95266)
Peraltada Creative Commons License 2024.02.22 0 0 95266

Zsűrinek én egy Caramel, Király Viktor, Rúzsa Magdi, Radics Gigi négyest el tudnék képzelni.

Akik szerintem ténylegesen lesznek: Tóth Gabi, Gáspár Laci, Radics Gigi, Curtis. Esetleg még Marics Peti szóba jöhet valamelyikük helyett. Meglátjuk mennyire jön be a tippem.

schanc Creative Commons License 2024.02.22 0 0 95265

A zsűri érdekes kérdés lesz. A fiatalabb generáció nagy része alkalmatlan a feladatra, de ha a célközönség megkívánja, őket fogják futtatni.

Előzmény: Fruzsi_na (95264)
Fruzsi_na Creative Commons License 2024.02.22 0 0 95264

BRÉKING!!! Viszatér a Megasztár!!!! Igazából én szerettem ezt a műsort. Ez a műsor még képes volt valóban tehetséges előadókat kitermelni. Kétségtelenül az első három évadával volt igazán a csúcson a műsor. Mai fejjel (és talán az utána jövő egyre rosszabb színvonalú tehetségkutatókat látva is) talán már a Király Viktoros és a Tolvai Renis évadot is még egész vállalhatónak gondolom (meg hát az idő is megszépítette a dolgokat). A Radics Gigis évad nekem már olyan semmilyen volt. Gigit leszámítva más nem is maradt meg abból az évadból. De mindigis sokkal többre tartottam ezt,mint az X-Faktort (talán az első két évada,ami ez alól kivétel). Őszintén szólva én kíváncsi leszek,hogy mit kezdenek ezzel a formátummal 2024-ben. Mennyire fogják tudni megfogni ezt a generácíót. Mert, amit 20 meg 12 évvel ezelőtt el lehetett adni, az ma már valószínűleg nem működik. Na és kik lesznek a zsűriben (akik akkoriban ott ültek,nem hiszem,hogy ma már vállalnák)? 

drag22 Creative Commons License 2024.02.22 0 0 95263

2024-ben 12 év után visszatér a Megasztár a TV2-re, 40 millió forintos főnyereménnyel, ami mellé társul egy Los Angeles-i dalfelvétel és egy videoklip is:

https://sorozatwiki.hu/hirek/12-ev-utan-visszater-a-megasztar-a-tv2-re/

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!