Keresés

Részletes keresés

jozsnagy Creative Commons License 2017.04.07 0 0 628

Eladó a képen is látható prémium minőségű LEXAR pendrive.

aki ismeri nem kell bemutatni.

Természetesen eredeti mint MINDIG!

Vásárlás: Media Markt, Nürnberg - tehát nem himihumi helyről van.
Természetesen a hozzá kapott e-számlát adom mellé amennyiben szüksége van az illetőnek rá.

az egyik ha nem a LEGJOBB és LEGGYORSABB usb 3.0-és pendrive
5db-om van belőle már csak.
Media markt oldali vásárló tesztje (nem én találtam ki):

"Folgende Werte habe ich mit CrystalDiskMark v5.2.0 x64 (5, 1GB) bekommen:

------------ Read [MB/s] ---- Write [MB/s]
Seq Q32T1 ------ 132,6 ----------- 89,58
4K QD32T1 -------- 5,317 ---------- 0,547
Seq ------------ 139,5 ----------- 88,08
4K --------------- 4,784 ---------- 0,497"
árgépen 13900Ftért lehet vásárolni 64gb méretben, 7500Ft a 32gb, úgyhogy az árat nem kell megmagyarázni,

gyakorlatilag harmadáron van!

 

1db: 10.500 Ft
2-4db: 9999 Ft/db
5db: 9500 ft/db

 

több nincs.

megbízhatóságom láthatod: http://hardverapro.hu/tag/jose26
Átvétel: BP 4 ker Káposztásmegyer 2 személyesen
posta: a mindenkori postai díjszabás (ajánlott levélként)

06205219110 vagy jozsnagy30@gmail.com

 

ezeken kereshetsz bátran, itt nem nem nézem

Arni87 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 627

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni abban, hogy van 2 db 8 Gb Sony pendriveom. Az egyiket beolvassa az autóm fejegysége (Clarion CZ200) a másikat nem. Mitől lehet?

Mindegyik fat32 (alapértelmezés), lemez foglalási egysége 16 kilobájt. Ugyan azzal a zene fájlal próbálkoztam, nincsen mappába rakva 

dr5ker Creative Commons License 2013.08.09 0 0 626

Változatlanul nagyon örülnék, valami hasznos tanácsnak! Nem kontakthiba, ez biztos. Hova fordulhatnék a kérdésemmel? Szoftverhiba? Készülékhiba? Megoldható, vagy örüljek, hogy még egyáltalán működik? (Off: Zárójelben jegyzem meg, vettem hozzá mini ceruza akkut és némi utánaolvasás és szakszerű feltöltés után folyamatos zenehallgatás mellett 7+2 órán át bírta! Azért ez nem semmi!)

dr5ker Creative Commons License 2013.07.29 0 0 625

Nem igazán vagyok hozzáértő. Sokat keresgéltem a neten, a Hard Disk Sentinel felület tesztjét elindítva ezt írja: "Hiba: 1117 I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani., Szektor: 0" és a legelső kockát pirosnak jelöli, a többi zöld (jó). És dosban is végzett egy ellenőrzést (már nem tudom hogy csináltam), de akkor is ilyesmi hibaüzenetet írt, hogy "hibás 0. szektor vagy az eszköz használhatatlan". Szétszedni még nem mertem, nehogy bajt csináljak, nem értek hozzá. Szerinted mit kellene még megpróbálnom? És köszönöm, hogy foglalkozol a bajommal! Volt egy hozzánemértő elméletem, hogy ha partícionálom és máshová telepítem a firmwaret, talán kihagyja a hibás szektort, de nem jött be. Egyébként akkor szedi kicsit össze magát, ha mint egyszerű meghajtót csatlakoztatom (van egy lehetőség, hogyha semmire nem reagál a készülék, egy gombot lenyomva tartva csatlakoztatni kell a géphez és hardvertelepítéssel + dfu tools programmal újra feléleszthető). Ilyenkor működik minden kb. 1 percig, aztán megint önálló életet él. Tanácstalan vagyok....

Előzmény: mr_ricsi (624)
mr_ricsi Creative Commons License 2013.07.28 0 0 624

Ha 0. szektorhibás lenne, akkor nem indulna el a firmware, tehát teljesen használhatatlan lenne.

Szétszedni próbáltad? Nem egyszerűen kontakthiba okozza a billentyűk hibáját?

Előzmény: dr5ker (623)
dr5ker Creative Commons License 2013.07.27 0 0 623

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

Egy mp3 lejátszóról lenne szó. Bekapcsolom és csak a gombok felére reagál, a többire nem. A firmwaret újrapakolva néha kb. 1 percig működik minden gomb, majd megint feleződik. Formázni nem engedi a windows. Annyit tudtam kideríteni róla, hogy a 0. szektor hibás. Amúgy tudok rá írni, rajta zenét hallgatni így abban bízom, hogy nem olyan nagy a baj és valahogy orvosolható. De irtóra bosszant, hogy szól egy zene és nem tudom újra meghallgatni, mert a vissszaléptető gomb nem működik, stb, stb. Valahogy nem lehetne ezt a 0. szektort leválasztani? Nagyon hálás lennék mint amatőr egy szakértői tanácsadásért! (Egy meizu x3-ról van szó, nem mai darab)

Előre is köszönöm szépen!

mr_ricsi Creative Commons License 2013.07.02 0 0 622

Ha a DVD portja USB1.1 átvitelt támogatja, akkor nem fog működni. Ha tudja az USB2.0-t, akkor működni fog, de nem veszel észre különbséget.

 

(Egyébként milyen különbségre gondolsz? Hogy például a 90 perces filmet fél óra alatt lejátsza?)

 

Egyébként lehet méretlimit is a DVD-ben, ezért nézd meg a kezelési útmutatóját, hogy mekkora a legnagyobb pendrive, amit kezelni tud. A limit lehet 4, 8, 16 vagy 32 GB-nál is.

Előzmény: Törölt nick (621)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.02 0 0 621

Adott egy régi DVD lejátszó USB csatlakozóval. Ezzel USB 3.0 szabványú pendrive működni fog? És, ha működik érzékelni fogok bármilyen különbséget a 2.0-hoz képest?

szuszogós Creative Commons License 2013.06.15 0 0 620

HPUSBDisk  ezt probáld ki hátha segit a gyalulásban /format!/.   ;-))

Előzmény: seci (619)
seci Creative Commons License 2013.06.12 0 0 619

Koszonom, kicsit nyugos volt letolteni a cuccot, de megerte :)

 

The media is likely to be defective.

6.8 GByte OK (14447304 sectors)

24.3 GByte DATA LOST (51055928 sectors)

24.3 GByte corrupted (51055928 sectors)

 

-seci

 

Előzmény: szuszogós (618)
szuszogós Creative Commons License 2013.06.11 0 0 618
Előzmény: seci (615)
szuszogós Creative Commons License 2013.06.11 0 0 617

Óóóóó döglött link !!!!

Előzmény: szuszogós (616)
szuszogós Creative Commons License 2013.06.11 0 0 616

h2testw_1.4.zip von download.heise.de

ezt próbáld ki. :-)

Előzmény: seci (615)
seci Creative Commons License 2013.06.11 0 0 615

Egy kis update. Ugy tunik, hogy 4GB folott bekrepal, azaz 

 

Ezt masolom:

23/09/2011  11:45     4,185,102,336 u.vhd

 

copy u.vhd f:u1.vhd /v       

1 file(s) copied.

copy u.vhd f:u2.vhd /v

ERROR Verify - f:u2.vhd       

1 file(s) copied.

copy u.vhd f:u3.vhd /v

ERROR Verify - f:u3.vhd       

1 file(s) copied.
copy u.vhd f:u4.vhd /v

ERROR Verify - f:u4.vhd       

1 file(s) copied.

 

es igy tovabb

 

-seci

Előzmény: seci (614)
seci Creative Commons License 2013.06.11 0 0 614

Vettem egy 32GB-os USB pendrive-ot, Toshiba nevre hallgat.

 

Namarmost fel akarok ra irni 4 evednyi sorozatot, minden evad cca 24 resz .mp4 + .srt.

Szepen el is kezdi felirni, felirja az elso evadot (48 file), aztan a masodik evadbol is 2x2 filet, aztan a tobbit nem.

DOS-promptbol copy /verify eseten szepen jon a hiba az 52. file utan.

 

Illetve ennel rosszabb a helyzet, ha siman a windows-os felulettel masolom, akkor azt mondja, hogy minden OK, amig ki nem huzom addig latja is a fileok neveit - a 4 konyvtarral egyutt. Olvasni is tudja a fileokat - csak a 2. evad 3. epizodtol kezdve nagy uresseget olvas.

 

Ha szepen eltavolitom, majd visszateszem, akkor a 3./4. evad konyvtarja tok ures.

 

Leformaztam mar N-szer, XP/Win7 alatt ugyanez. Megneztem HDDScan-3.3-nel, az ellenorzes semmi hibat nem talal.

 

Ha valakinek van otlete ne sajnalja osztani az eszt :)

 

Koszi

-seci

 

mr_ricsi Creative Commons License 2013.04.05 0 0 613

A windows Lemezkezelőjében próbáld meg particionálni, és ezt követően formázni.

Ha nem működik, akkor a gyártói oldalon nézz szét, talán akad egy formázó tool. Ha ez sincs, akkor gariban cseréltesd ki a pendriveot.

Ha gari sincs már, akkor szét kell szedni, megnézni a vezérlőIC típusát, és annak típusára rákeresve formázó toolt keresni.

Előzmény: fuego_turbo (612)
fuego_turbo Creative Commons License 2013.04.05 0 0 612

Sziasztok!

 

Remélem működik ez a forum, mert van egy problémám.

Van egy 32 gb platimun pendrive-om.

A probléma ott van ezzel az eszközzel, hogy működés alatt (zenéthallgattam) figyelmetlenségből kihúztam és azóta, ha visszadugom felismeri a Windows, mint cserélhető lemezt, de ha meg szeretném nyitni, vagy formázni, akkor azt írja ki, nincs lemez a meghajtóba.

 

Lehet ezzel kezdeni még valamit?

 

Köszi előre is a válaszokat.

 

Üdv István

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.27 0 0 610

Van egy pendrive-om, amit rég nem használtam. Szerettem volna most használat előtt formázni, de nem engedi magát, írásvédett lemezt ír ki. Mi ilyenkor a teendő?

Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.09.30 0 0 609

Szerintem ne törődj vele.

Előzmény: kzoli73 (608)
kzoli73 Creative Commons License 2011.09.30 0 0 608

De nálam az a kiinduló probléma,hogy berakom a pendrive-ot a gépbe,hogy képeket rakjak rá/töröljek róla,majd a munka végeztével nem veszem ki egyből (van,hogy 1-2 órát is bent van a gépben).Viszont az adott programból kilépek. Aztán amikor ki akarom venni (ilyenkor már csak a puszta asztal van,mert nincs elindítva semmilyen progi),akkor kiírja,hogy valamilyen program használja,így nem lehetséges a biztonságos eltávolítás. A Feladatkezelő sem mutat futó programot. Akkor mi a frász használja??? Hol,hogyan lehet megnézni,hogy mi az a program?

Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.09.29 0 0 607

Nem hiszem.

Én sokat másolok pendrive-ra, mikor kész kihúzom, oszt annyi. A cucc rendben ott van rajta.

Előzmény: mr_ricsi (604)
kisbetu Creative Commons License 2011.09.29 0 0 606

"Ki az a hülye, aki másolás közben veszi ki a pendrájvot?"

 

Az, aki nem tudja, hogyan működik az oprendszer.

Vén rókák persze már win 3.1 alatt, floppínál megtanulták.

Előzmény: Családos, Dolgozó, Vidéki (603)
mr_ricsi Creative Commons License 2011.09.29 0 0 605

1, hagyd a gépben hosszabb időre, és később már nem lesz vele ilyen gondod.

A víruskereső, az indexelő, a scandisk első alkalommal mind szeretné végigscannelni a meghajtót. Amíg ez nem sikerül nekik, mert mindig megszakítod az ellenőrzést, addig a következő alkalommal megint újrakezdik.

Előzmény: kzoli73 (598)
mr_ricsi Creative Commons License 2011.09.29 0 0 604

"A TC folyamatábrán jelzi, hogy hol tart, mikor van kész."

Amikor a folyamatábra végigér, még nincs minden adat a pendriveon. Hanem az oprendszer lemezcacheében, és csak valamikor később lesz kiírva.

A leválasztás egyik funkciója, hogy a utasítja az OS-t a cache tartalmának kiírására.

Előzmény: Családos, Dolgozó, Vidéki (603)
Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.09.28 0 0 603

A TC folyamatábrán jelzi, hogy hol tart, mikor van kész.

Ki az a hülye, aki másolás közben veszi ki a pendrájvot?

A CD-DVD lemezt sem akarjuk kivenni az íróból, míg nem végzett.

Előzmény: kisbetu (602)
kisbetu Creative Commons License 2011.09.28 0 0 602

Totálkomander tudja megcsinálni, hogy másolásnál lefoglalja a fályl helyét, aztán fokozatosan beletömi az anyagot. Ha lassú az átvitel, akkor biza ki tudod úgy ráncigálni, hogy a cumó még nincs ott.

 

Ha meg az oprendszer cache-ében van még a fele, akkor keresheted legközelebb.

Előzmény: Családos, Dolgozó, Vidéki (601)
Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.09.28 0 0 601

Én ezzel nem szoktam foglalkozni. AMi rajta van, az rajta van. Nem a kettő között.

Előzmény: kzoli73 (600)
kzoli73 Creative Commons License 2011.09.28 0 0 600

Ha csak egyszerűen kihúzom,akkor sérülhetnek a rajta levő fájlok.

Előzmény: Családos, Dolgozó, Vidéki (599)
Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.09.27 0 0 599

1, kihúzod, és kész.

2, nincs.

Előzmény: kzoli73 (598)
kzoli73 Creative Commons License 2011.09.27 0 0 598

Helló! Segítséget szeretnék kérni  2 gondommal kapcsolatban: 1: A pendrive biztonságos eltávolítását nem tudom elvégezni,mert azt írja ki,hogy valami program használja. Miközben (szerintem) semmilyen progi nem használja,mert megnéztem a Feladatkezelőben. Kérdésem: hogyan és hol tudom megnézni,miért nem engedi kivenni a gépből a pendrive-ot,miféle progi használja még és hogyan lehet azt leállítani? 2: Egy 1-4-8-16 GB-os pendrive-nál sosem tudom azt a mennyiségű memóriát kihasználni,amennyi rá van írva,csak ettől kevesebbet. Van-e rá mód,hogy a teljes rá írt memóriát használhassam? Köszi a választ előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!