Keresés

Részletes keresés

Tóth Arnold Creative Commons License 2013.03.15 0 0 130

Közgazdaságtan, mikroökonómia, makroökonómia, nemzetközi gazdaságtan, vállalati pénzügyek, statisztika oktatás tanári tapasztalattal, hatékonyan. Várom hívását: 06305411068

szakdolid00 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 129

Szakdolgozat, házi dolgozat írása - több éve, megbízhatóan!!!


Elkészítjük Neked!

Szakdolgozatok, házidolgozatok, beadandók írását vállaljuk! Tételkidolgozás!

Területek: nemzetközi tanulmányok/kapcsolatok, kereskedelem, marketing, menedzsment, gazdálkodás, turizmus, kommunikáció, közszolgálat, jog, szociális munka, egészségtudományok, logisztika és még sok minden más!

Rövid határidővel is!

Ár: megegyezés szerint

 

szakdolid@gmail.com

Gabi2013 Creative Commons License 2013.02.28 0 0 128

Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

Ha problémátok van a Gazdaságmatematika,  Statisztika, Számvitel tárgyakkal, HF beadandók megértésével,akkor szívesen segítek a felkészülésben, nappalisoknak, levelezősöknek egyaránt. A hét bármely napján és este is. Tanári diplomám van , nagy gyakorlatom és szeretek fiatalokat tanítani, okosítani. Hívj bátran, az óradíjat megbeszéljük. T: 30-4635 664

Tóth Arnold Creative Commons License 2013.01.13 0 0 126

Közgazdaságtan (mikroökonómia, makroökonómia, nemzetközi gazdaságtan) felkészítés tanári tapasztalattal. Elérhetőségem: 06305411068

falken23 Creative Commons License 2012.12.18 0 0 125

Szervusztok:  52 éves, Elte diplomás matematikus vagyok. 24 éve foglalkozom oktatással főállásban.Analizis, valszám, statisztika 1,2, valamint operációkutatás  tárgyakat tanitom. Helyszin: Kálvin tér. Óradij: 3200 ft/90 perc, illetve 2-3 fő esetén jelentős kedvezmény. Segitségemmel még ezeket  a félelmetes tárgyakat is le lehet gyürni.
Hivjatok bátran!
Telefon: 06 20 43 29 407roland.steinbach@gmail.com

szakdolid00 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 124

Szakdolgozat, házi dolgozat írása - több éve, megbízhatóan!  Elkészítjük Neked!

Szakdolgozatok, házidolgozatok, beadandók írását vállaljuk! Tételkidolgozás! Fordítás franciára és angolra!

Területek: nemzetközi tanulmányok/kapcsolatok, kereskedelem, marketing, menedzsment, gazdálkodás, turizmus, kommunikáció, közszolgálat, jog, szociális munka, egészségtudományok, logisztika és még sok minden más!


Rövid határidővel is!!!!

Ár: megegyezés szerint

Email: szakdolid@gmail.com

soska71 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 122

KIADÓ LAKÁS

 

A Kodolányitól nem messze a Tomori köz 2-ben kiadó egy 58 m2-es egyedi fűtéses panorámás gyönyörű lakás szigetelt, felújított házban. 2 külön (!) bejáratú szoba, külön (!) étkező konyha. Mosógép, hűtő van.

Bérleti díj 80eFt/hó. Közös költség 11.600 Ft. Fűtés átalány előző év alapján 6.000 Ft/hó erre a lakásra.

Villamossal 1 megálló a Frangepántól vagy 10 perc séta.

Itt érdeklődhetsz: sjcs@t-online.hu vagy 70/5168287

Soós János

Nadri88 Creative Commons License 2012.05.22 0 0 121

Kedves Kodolányisok! 

Érdeklődni szeretnék, hogy nem tudna-e helyettem elmenni valaki egy Székelyföldi útra a főiskolával? Sajnos nem tudok elmenni! 

22. 000Ft, 5 nap, 4 éjszaka, napi kétszeri étkezéssel, utazással és a programokkal! 

Az út: május 24-28 között lenne! 

Hátha! 

Üdvözlettel: 

Adrienn

Miss_Sziszi Creative Commons License 2011.11.30 0 0 120

Szia! :)
Én most vagyok elsőéves turizmus-vendéglátás szakon Budapesten.


( Mivel a többi szakot nem ismerem, se ott tanulókat, így arról a következőkben nem tudok nyilatkozni ) 


Nos a következő mondatommal, lehet sokak illúzióját fogom összetörni, de TANULNI KELL A KODOLÁNYIN is. Annyi összeszedett hülyeséget olvasni itt a neten, hogy itt se tanulni nem kell, se semmit csinálni, mert mindenből átmész.... ésatöbbi. Aha. Akkor fogalmam sincs miért tanultam tegnap este fél 12-ig... :D Szóval sajnálom emberek: Itt is tanulni kell. Nem adják ingyen a KETTEST! :D

A sulit én csak ajánlani tudom Neked, hangsúlyozom turizmusos vagyok, szóval nem tudom pontosan milyen a többi, de elnézve a társalkodóban állandóan tanuló arcokat, biztos a többi szakon is tanulni kell :) 

Először nagyon féltem, hogy milyen lesz, mert tényleg olvasni nagyon sok negatív kritikát a neten, de ebből nem kell elhinni semmit. Én nem mondom, hogy tökéletes suli a Kodolányi, itt is van hülye tanár (mint akárhol máshol!), de idáig abszolút elégedett vagyok vele! A Kodonál van nehezebb suli is ez tény ( nevet nem írunk :)) ), viszont az sem normális, hogy egy iskolában stresszben tartsák az embert, mert olyan elérhetetlenek a követelmények. De erről ennyit. :)

Viszont felhívom a figyelmed, hogy nagyon jó matekosnak kell lenned ahhoz, hogy ne szenvedd végig a 3,5 évet, ugyanis nagyon sok matekos ill. matekra épülő tárgyunk van, így aki nem vmi fényes belőle -mint én se- így az igen igen megszenved vele. Persze nincs lehetetlen, én is különórákra járok. :) (és megint csak hozzátenném, hogy a min. 2-em van meg, ill. remélem lesz!)

Amúgy bocsi, ha kicsit bőrére eresztem az írományomat, csak eléggé felspanolom magam az olyan kritikákon, hogy "itt nem kell tanulni semmit" :D Engem államira vettek fel, szóval -bőven- elértem azt a pontosan 399 pontot, így nem tartom magam egyáltalán hülyének, de még így is csak hogy megvannak a tárgyaim...
Suliról? A legnagyobb negatívuma talán az, hogy idegennyelvet nem lehet beleépíteni a tárgyaidhoz, szóval a nyelvvizsgát fakultatív módón kell megszerezni. Maga az épület nagyon szép, jók a tanárok -kivétel meg erősíti a szabályt :D- Ha valamire kíváncsi vagy még (ezek után a fél oldal után :D) nyugodtan kérdezz :)) És bocsi a regényért :))
Minden jót! :)
Sz. 

 

ui.: a leírtakat nem csak én gondolom így, hanem nagyon sokan mások is :)

Előzmény: Emese1123 (119)
Emese1123 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 119

Sziasztok!

A Kodolányi János Főiskolára szeretnék járni. Mit tudtok róla mondani? Jó suli? Mert ahogy a honlapot nézegettem nagyon tetszett, de azért jó lenne olyanoktól hallani, akik oda járnak :) Köszi :)

Peterlakaskiado Creative Commons License 2011.10.21 0 0 118

KIADÓ ÚJPEST KÖZPONT, METRO MELLETTI, ÚJSZERŰ,CIRKÓS,ERKÉLYES, BÚTOROZOTT, GÉPESÍTETT, 52 NM–es 1,5 SZOBÁS 1 EMELETI, TÁGAS,TÉGLA LAKÁS! CSENDES, TISZTA,RENDEZETT, ÚJÉPÍTÉSŰ NEGYEDBEN, PÁR LAKÁSOS HÁZBAN.  UTCA: IV. kerület. Venetianer.  Kiadó, max. 3 nem dohányzó, HALLGATÓ LÁNYNAK!  Mellékutca forgalomtól távol van, tiszta a levegő,csend és nyugalom, mégis központ!  Pár lépés a park, az újpesti piac, orvosi rendelő,Duna és a Római. Minden egy helyen van! Rezsi ktg. minimális, a 2,7 m-es belmagasság, combi cirkó és az EGYEDI mérőóráknak,szigetelésnek köszönhetően! BÚTOROZÁSA: Energiatakarékos izzók, Új Fagyasztó, újszerű mosógép,nagy TV, mikró, írólámpa, 3 íróasztal, 2 ágy +kanapé, fotelok, porszívó, villanytűzhely,étkező 4 székkel, akasztós szekrények, komódok stb. Folyamatosan karbantartva.

Továbbá, Nyugati és keleti fekvésű, lift nélküli, világos, biztonsági ajtó heveder zár,amerikai konyha, tágas fürdőszoba, mediterrán festés,ingyenes utcai parkolás, Upc  WIFI

Dohányzás, háziállat nem megengedett! Ár: 79000 Ft.(közös ktg. bent van) +rezsi!!  Kaució: 200000 Ft.  Tel.: +36703517258    

Nagy Zsombor Creative Commons License 2011.10.06 0 0 117

Sziasztok!

Fiatal életvidám tanárházaspár 10 éves tapasztalattal, félkészítést vállal ZH-ra, vizsgára a Pillangó utcai metrótól 100m. 2011-ben tanítottam a PSZF-n........

Anna: statisztika, operációkutatás, analízis, valszám
Zsombor: analízis, valszám, opkut számítógépen, adatelemzés (Dr. Jánosa András féle könyv alapján), adatbáziskezelés

 

 

Első órából 50% kedvezmény, csoportok jelentkezése esetén is.


zsombor.akademia@gmail.com
30-317-60-48

VIDEOTON 1941 Creative Commons License 2011.09.15 0 0 116

VIDEOTON 1941 Creative Commons License 2011.09.15 0 0 115

St.Vendel Söröző

 

Székesfehérvár Móri út 62.

 

 

Csapolt Soproni akció 

Korsó: 245ft

Pohár: 150ft

 

Karaoke

Csocsó

Mérközések kivetítőn

Free Wifi

Minőségi pálinkák

Italakciók

 

Nyitva a hét minden napján!!!!

eszterk78 Creative Commons License 2011.09.09 0 0 114

Halihó! én arra jelentkeztem! tudunk értekezni?

Előzmény: Vivi02 (112)
*Dalma* Creative Commons License 2011.09.04 0 0 113

Sziasztok! Van, aki nappali szocmunkára jön Bp-re? A gólyatáborról lemaradtam, gondoltam ismerkedem egy kicsit =) ha valakinek van kedve, msn: eleniel@freemail.hu

Vivi02 Creative Commons License 2011.08.10 0 0 112

Sziasztok! Van valaki aki andragógiára jelentkezett, levelezőn? Vagy valaki aki ezen a szakon tanult, szívesen várnék beszámolókat! :))

BKriszti92 Creative Commons License 2011.08.01 0 0 111

akkor lenne kedved ismerkedni?:D az msn címemet már leírtam az első hozzászólásomban :)

Előzmény: nemethzsofi (110)
nemethzsofi Creative Commons License 2011.08.01 0 0 110

Igen engem is Pestre vettek fel:)

 

Előzmény: BKriszti92 (109)
BKriszti92 Creative Commons License 2011.08.01 0 0 109

bocsi, de nem neked írtam, hanem nemethzsofinak :) de sok sikert a sulihoz! :D

Előzmény: Diana94 (108)
Diana94 Creative Commons License 2011.07.31 0 0 108

Én fehérvári leszek:)

Előzmény: BKriszti92 (107)
BKriszti92 Creative Commons License 2011.07.30 0 0 107

Hello,aham...bocsi, lemaradtXD te is? :D

Előzmény: nemethzsofi (105)
Diana94 Creative Commons License 2011.07.29 0 0 106

Szia!:) Nem, Fehérvárra, írtam is:) És te?:) Te Bp-re mész?

Előzmény: nemethzsofi (105)
nemethzsofi Creative Commons License 2011.07.28 0 0 105

Szia:)

Budapestre fogsz járni?

Előzmény: BKriszti92 (102)
Diana94 Creative Commons License 2011.07.24 0 0 103

Sziasztok!:) Szeptembertől a Kodolányin, Fehérváron leszek kommunikáció média szakos, és kicsit aggódom, hogy mindenki idegen lesz:) Ha valaki szintén ide jön komm. szakra, dobjon már egy mailt, vagy vegyen fel nyugodtan msn-re. Szívesen beszélgetnék, jó volna ismerni pár embert.
email: szutsdiana@gmail. com
MSN:diane0628@windowslive. com

BKriszti92 Creative Commons License 2011.07.23 0 0 102

Sziasztok! Én szeptembertől nappali szocmunkára megyek...szívesen ismerkednék jövőbeli társaimmal :D (akár más szakról is)  msn címem: beres.krisztina888@hotmail.com

&bátortalan& Creative Commons License 2011.07.04 0 0 101

2011. július 15-én 16 órától lovári nyelvtanfolyam indul Dunaújvárosban.

A helyszín: ROSTI PÁL GIMNÁZIUM ÁLTALÁNOS ÉS SZAKKÉPZŐ ISKOLA (Dunaújváros, Bartók Béla tér 2-4).

 

Bővebb információ: http://www.romanishib.hu/?p=730

 

bayer1 Creative Commons License 2011.06.25 0 0 100

Szia!

 Én is turizmus vendéglátás szakra felvételizek. A Kodolány és BGF között szeretnék választani. Milyen szempontok alapján döntsek. A Kodolányin a nyílt nap szimpatikusabb volt számomra, de ennél többet szeretnék tudni. Milyen volt ott taulni, a gyakorlati időt hol töltötted, az elméleti vagy a szakmai képzésen van a hangsúly?Az első év mennyire nehéz, milyen tantárgyakra kell különösen odafigyelni? A szakmai nyelvvizsgát már az első évben le lehet tenni? Mennyire nehéz a középfokhoz képest? A mester képzéshez milyen nyelvvizsga szűkséges? 

Üdv.   Roland 

Előzmény: Mike172 (97)
Jenci S Creative Commons License 2011.06.21 0 0 99
Előzmény: Bodza23 (98)
Bodza23 Creative Commons License 2011.06.19 0 0 98

Sziasztok!

 

Szept-től szeretnék iskolába járni, azonban a szakot még nem döntöttel el. A Pedagógia szakkal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy minden tantárgyra kiképeznek, mert ez ugye általános pedagógia. Azért kérdezem, mert pl. az énekléssel, testneveléssel hadilábon állok. Pontosan miket is oktatnak itt? 

 

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!