Keresés

Részletes keresés

Kisgonosz Creative Commons License 2003.08.29 0 0 66
igaz, nem hasznaltam semmi 'csunya' szot, de ugyis bele lesz magyrazva..+szoktam...
Előzmény: Kisgonosz (65)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.08.29 0 0 65
nem tartom magam ertelmesnek, sot 'i am nothing',csak nem ertem,hogy kerultem a dugo listajara...bar,hogy oszinte legyek nem is izgat....mint irtam mosolyra fakaszt, hogy azert 'fekete' listra kerulok,mert mertem irni egy evben vagy 3x a dozsa topicba....
oszinte legyek...??
szarom le....csak h amar valaki emleget akkor joggal tegye...
Előzmény: AntiFradi (61)
gguszti Creative Commons License 2003.08.28 0 0 62
"Úgyhogy dugó dugó! "

Az igen! :))
Te aztán komoly ember lehetsz.

Strongnak igaza van, aki normálisan jött hozzánk (legyen zöld vagy bárki más), annak soha nem durva hangnem volt a válasz.
Egyszerűen a folyamatos fikából elég egy idő után, amit ráadásul az állítólagos moderátorok többszöri kérésre sem hajlandóak törölni. Mégis, ebből milyen következtetést kéne levonnunk...?!

Előzmény: Greenie (58)
AntiFradi Creative Commons License 2003.08.28 0 0 61
Greeinie! Mar megint ongolt lottel ...

Tápiószecső, : ertelmes hozzaszolast nem nagyon olvastunk tole
-Greenie, rolad inkabb nem irnek ...
-Kaposvölgye, ezredik fikanick, annyira komoly,mint a gazdaja
-Fradi az NBI bajnoka, Ha a butasag fajna, o mar nem tudna morfium nelkul elni
-Megyebíró, A sotetseg fejedelme
-Fradika, Kozepszeru nulla...stilustalan irasok mondanivalo nelkul
-Kisgonosz, O az egyetlen, aki valoban ertelmes koztetek ...
-Habi, Hat igen ... Prentin/Habi, aki sokakat leszolt,de o szaz ev alatt akkora karriert csinalt Kanadaban, hogy nyugdij elott allva egy kamoinban tolti a fel eletet, hetekig nem latja a csaladjat. Viszonylag jol fizeto rabszolgamunkat vegez, de ettol meg nem ajulok el.

Vannak koztetek normalisak , de veluk szinte senkinek nincs komolyabb problemaja . Vajon miert ? Tegy egy Negro-t a szadba, hatha az ezaltal kepzodo feny megvilagitja a regota sotetsegben sorvado "elmedet" ...

Mielott megkerdezned egy elmes hozzaszolassal, hogy vajon en ki vagyok :

Jelenleg Izraelben tanulok szamitastechnikat , az erettsegimen, es a ket szakmamon kivul beszelek ket idegen nyelvet( angol, ivrit ) elfogadhato szinten, a harmadikat ( orosz ) csak alapfokon . Van egy korrekt latogatottsaggal buszkelkedo weblapom , amit rendszeresen fejlkesztek, es mellette dolgozok egy html alapu jatekon, es egy internetes alapu biztonsagtechnikai rendszeren . Kivancsian varom a valaszodat ( Halleret is ), hogy te vajon ki vagy . Neked is all az ajanlatom, adom a fotom, es a telefonszamom, ha adod a tiedet nyilvanosan .

AntiFradi Creative Commons License 2003.08.28 0 0 59
Zold !

Rad is vonatkozhat az, amit az oregnek irtam. Te megint nagy arccal irogatsz... mered vallalni onmagad, hogy ki vagy ? Vagy te is gyava vagy? Az oreg nagyon eltunt... felti a boret, mint a roka , de elobb-utobb az ove is a falon szarad majd !

Előzmény: Greenie (58)
Greenie Creative Commons License 2003.08.28 0 0 58
Nevetséges vagy dugó!:)
Az itt felsorolt nickek és a közted lévő értelmi szint közötti különbséget zongorázni lehetne. Persze nem a te javadra!
Úgyhogy dugó dugó!

Előzmény: Dugó (21)
AntiFradi Creative Commons License 2003.08.28 0 0 57
Lehet, hogy ez IRL kiadas, nem baj... legfeljebb letiltanak meg egyszer :)

Figyelj, oreg !

Akkora arcod van, hogy a Hosok terere em tudnal besetalni vele,de senki sem tudja, mire . A sajat szurkolotarsaid sem igazan tudjak, ki fia/borja vagy .

Belabacsi - rol koztudott , hogy korrekten uzemelo vallalkozast vezet , eli az eletet normalis embere modjara . Minden lila egy sportag szovetsegenek az elnoke . Te ki vagy ? Olyan arctalan, amorf senki vagy, mint anno Uteraszaro Arpad, akirol a topictarsai sem tudtak, kicsoda . LG-rol,es tarsairol volt itt kep , sot rolam is . Ti viszont nagyon rejtozkodtok...talan a kommunista ellenallo mult emleke , vagy vmi mas oka van ?

Hogy ne csak pofazzunk : en kiraktam mar a kepem a kocsmaba ,ha kell, kirakom megint . Az egyik mobilom szamat is megadhatom.Gonosz tudja az icq szamom ...

Adod?Mered vallalni onmagad? Vagy meg ehhez is gyava vagy ? Te utcak, terek gyereke ...

Tudod, mi is poenkodhatnank irl kiadassal , mondjuk intruder, vagy mash nevenek kozzetetelevel , esetleg Wisey pannonos szamaval , es hasonlokkal , de mi nem tesszuk.Nem azert , mert nekem itt barmifele felnivalom lehetne toletek ... Ultra,SS eleg sok embert ismer . Ok sem tennenek ilyet ...miert csak velunk van IRL g.cizes ?Mert ez a ti "szintetek" ...

Előzmény: Haller tér (54)
maribor Creative Commons License 2003.08.28 0 0 56
Ácsi, ácsi, ácsi! Ne ferdítsél légyszives, mert könnyen rádsüthetik, hogy hazudsz!!! És most biztos, hogy igazuk lesz!!!
Topic:
Ghuree az előbb írta le, hogy olvassa.
Én sosem állítottam az ellenkezőjét.
Tények:
Ki mondta, hogy maguk a tények senkit sem érdekelnek???
Arról van csak szó, hogy a csököttségedből, az időnkénti alpári hangnemedből és modorodból sokan nem kérnek.
Köszönjük megtisztelő látogatásaidat (már ami az olvasást illeti), de ennél tovább ne menj légyszives.
Ha ezentúl valami olyat olvasol, ami nem tetszik, vagy igaztalannak vélsz azt írd be a tényesbe a cáfolatoddal, és ha valaki vitázni akar Veled az majd ott megtalál.
Előzmény: Haller tér (55)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.08.28 0 0 53
nyissal, ebben mar van gyakorlatod...
Előzmény: AntiFradi (52)
AntiFradi Creative Commons License 2003.08.28 0 0 52
Kene nyitni nehany topicot . Ajanlott cimek :

A zsidozo fradistak es a Pava utzai zsinagoga
A ciganyozo fradistak es az Illatos ut
A komcsizo fradistak, es az "atkosban" kapott fullos stadion
A lilamajmozok esete a zold majommal
EEE - Szurkoloi megnyilvanulasok
EEE - A tartalekos Loki lealazasa ( 05.30 )
EEE - Szurkoloi szervezetek kozotti osszhang
takacsi fobiaja, avagy a nem letezo magyarellenesseg

Oda mehetnenek a zoldek egymast okositani, az Ujpest topicban a kutya sem kivancsi rajuk.

Előzmény: Ghuree (49)
maribor Creative Commons License 2003.08.28 0 0 51
Talán ferencvárosi szurkolótársaink ezt nem a barátkozás jeleként fogják érteni...
Előzmény: AntiFradi (50)
AntiFradi Creative Commons License 2003.08.28 0 0 50
Kizart... hetfon megint belefutnak egy sima harmasba , aztan meg parasztfelkeles lesz, mert ot fordulo utan is nulla pontosak . Majd egyutt sirnak az egerszegiekkel . :)))
Előzmény: maribor (48)
Ghuree Creative Commons License 2003.08.28 0 0 49
"Az volt, hogy megcsinálta valaki a Tényes Bélát." Miért nem írod le, hogy te csináltad?
Nincs azzal semmi baj. Nyitottál egy topicot, igaz, a címzettet sohasem érdekelte. Akit érdekelt, az belenézett (én is olvasom), akit komolyabban foglalkoztatott a téma, az cáfolt téged. Mióta U-Boat kiszállt, egyedül maradtál. Írtad-írtad a "tényeidet", majd rájöttél, hogy egyre kevesebb embert érdekelsz. Igaza van Dugónak: visszajöttél az Újpest topikba és ott folytatod, mert ott látja az is, akit kurvára nem érdekelsz. Rombolsz.

Ghuree

Előzmény: Haller tér (38)
maribor Creative Commons License 2003.08.28 0 0 48
És ha mondjuk, elsőre, jövő szerdáig ezt a kedélyeskedő stílust a többség (mindannyian) meg tudnátok/tudnánk tartani...
Előzmény: R.P.P. (47)
maribor Creative Commons License 2003.08.28 0 0 45
Idézet lg18 topic indítójából:

"Most gondolom sok zöld jön majd a rendőr dumával és az "egyből rohantok a moderátorokhoz" dumával. Nekik javaslom: egyszer az életben, még ha nehezükre is esik, gondolkodjanak ember módjára, és nézzenek bele a topikunkba!"

A rendőr duma bejött...
Gondolom, KD barátunkat ha kirabolják például, akkor a Húsos Szakszervezethez megy feljelentést tenni.

A "nézzenek bele a topikunkba!" felhívást kéretik SZÓSZERINT venni kedves KD és HT szurkolótársak. Csak benézni, mindent a szemnek...

bedroll Creative Commons License 2003.08.28 0 0 44
:))

Na és egy ilyennel kéne szótérteni...

:)))

Kisgonosz Creative Commons License 2003.08.28 0 0 41
mosolyra fakaszt..:)

Előzmény: Dugó (21)
Fradista1899 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 40
Strong!

"1899 ! MUltkor megirtad, hogy hol tiltottak le , amlekszem ...szerintem te is tudod, hogy az MTK topicban irtal marannyi szepet, hogy azert jart volna a tiltas ...es akkor meg hazai palyarol, es a sztalinvarosi topicrol ne is beszeljunk ( aatilla idejen ... ) . "

Bizony. Ki is tiltottak.
És amikor jogos volt a moderálás nem is hőbörögtem.

H.T és K.D egyébként valóban hajlamosak túlzásokba esni.
Mint ahogy én is.

Előzmény: AntiFradi (30)
Dugó Creative Commons License 2003.08.28 0 0 39
Nem inkább te jöttél hozzánk, mert a tényesbe nem válaszoltak neked?
Mert unják a dumádat?
Az van, hogy észrevehetnéd magadat, nem kíváncsi rád senki.
Sokkal szimpatikusabb volt (és még nem is zavart!), amikor heti 2-3 alkalommal benéztél és mondtad a makogásodat, mint most, amikor folyamatosan erőlködsz.
1-2 kivétellel el sem olvasom amit irsz. Unom.
Előzmény: Haller tér (38)
lg18 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 37
Három napja kb féltucat hozzászólás Tomikára mutatott és "köcsög lila" meg hasonló szövegek szerepeltek a válaszokban...

gondolom töröltek kapásból valakit.

Előzmény: Dugó (34)
lg18 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 36
kösz!

Tévedést olyannal szemben hajlandó vagyok elismerni, aki maga is elismeri a tévedését. Viszont olyannal szemben, aki még sohasem ismerte el, hogy tévedett, nem fogok ilyet elismerni.

Az anyázós topik megvan, többen mégse használják...

Előzmény: JOcika (27)
Dugó Creative Commons License 2003.08.28 0 0 34
Ok. nem kerítünk neki.

"Fradi-topicba beíró újpestieknek."
Keresnél nekem ilyeneket ha megkérlek?
Segítek kicsit. Visszanéztem 8 oldalt, de nem találtam. A héten még nem írt oda lila, ha jól láttam. Persze biztos van (lehet nem láttam jól). Csak nem ua. a létszám mint nálunk.
Egyenlő mércét hiányoljuk csupán.

Előzmény: Lecso11 (29)
JOcika Creative Commons License 2003.08.28 0 0 32
Felsorolsz nekem olyan fikanickeket, akikről tudod, hogy Fradisták? Akiket eddig említettél nem fikanickek. Mindegyik egy nickről ír. Mondjuk az megesik, hogy kitiltják, és akkor csinál egy újat. Ez viszont nem számít fikanicknek. Vagy ilyen alapon Te is ezt csinálod jelen pillanatban is.
Előzmény: AntiFradi (30)
AntiFradi Creative Commons License 2003.08.28 0 0 30
Jocika ! Te ugy erzem, nem lettel megszolitva :)) Azert valaszolok neked is ...

A Strong nick anno a sajat neven irt a Fradi topicban, mig mostanaban egyre tobbszor fordul elo , hogy a regebb ota idelatogato fradistak fikanickeken jonnek be anyazni, amig meg nem unjak, vagy le nem tiltjak oket valahol ...hogy "Strongnak nincs joga hozza, hogy kinyissa a szajat ? " Allitolag demokracia van . Magyarorszagon, es meg Izraelben is ;)))

1899 ! MUltkor megirtad, hogy hol tiltottak le , amlekszem ...szerintem te is tudod, hogy az MTK topicban irtal marannyi szepet, hogy azert jart volna a tiltas ...es akkor meg hazai palyarol, es a sztalinvarosi topicrol ne is beszeljunk ( aatilla idejen ... ) .

Igen egyszeru a keplet . Valamelyik lilanak kene nyitnia egy masodnicket , es azon bemenni a zoldtopicba rombolni, mint toletek nehanyan . Ha annyi ideig megussza tiltas nelkul, mig Haller ter, vagy Greenie, akkor elhisszuk , hogy egyseges a moderalas. Arra meg egyik zold sem vete a faradtsagot, hogy reagaljon arra, amit a kopasszal kapcsolatban irtam ...talan azert, mert igazam van ?

Előzmény: JOcika (12)
Lecso11 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 29
mögb korábbról ismerem más -kosárlabda- fórumokról (személyesen nem),és az ő esetében -más Fradistákkal ellentétben- a nick nem fikanick, bár nem akarom megvédeni, úgyhogy akkor ezt hagyjuk.

Arra,hogy nem éreztem kéztetést,pedig a mentésgem az,hogy nem emlékeztem rá. Tudod,a Fradisták sem tökéletesek:)
Az a hozzászólás? Nem járt a kötekedésen az eszem,csupán egy enyhe túlzásra reagáltam,ami után talán a válasz az volt,hogy jó,akkor 2%... vagy valami ilyesmi. Úgyhogy azt hiszem ennek a beírásnak nem kell ekkora feneket keríteni.
Üdv.

Előzmény: Dugó (28)
Dugó Creative Commons License 2003.08.28 0 0 28
Lecso11!
Téged azért raktalak közé, mert sosem éreztél késztetést erre. Na pontosan így szoktak csúsztatni a társaid is.
Amúgy te milyennek titulálnád a hozzászólásod?
Látod...megint a kötekedésen jár az eszed. Mint akkor.
Mellesleg ha emlékem nem csal a Képek belinkelése a kocsmában sem voltál túl visszafogott, sőt volt vmi történelmi ismétlés is. De hát mind1, nem te vagy a legnagyobb probléma. Sőt.
A stílusa nem üti meg a mércét ne káromkodásnak vedd, hanem provokálásnak, örömködésnek, stb.

mögb eddigi pályafutása 6 hozzásózlás. Inkább nem mondok az "érvedre" semmit.

RRP: nem azért mondtam, hogy kezdjük el. Nem akarok vitatkozni.
itt a forrás: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9018155&uq=46289
:)))

na mind1, nem akartam ennyire belemerülni a témába, csak, hogy érzékeltessem a helyzetet írtam pár sort.

Előzmény: Lecso11 (24)
JOcika Creative Commons License 2003.08.28 0 0 27
Nem tisztem, hogy bárkit is megvédjek, de azért az hozzátartozik a témához, hogy mégis csak lg van "otthon", tehát nem biztos, hogy neki kellene idomulnia. Néha téved, lehet, hogy el sem ismeri, de sztem ez a másik oldalra is igaz.
Amúgy fölösleges ez az egymásra mutogatás. Nyitni kell egy topicot, ahol mindenki anyázhat, tényezhet, fikázhat és ott csinálni. Mi sem örülünk, amikor a topicunkat telebasszák, tökmindegy, hogy lila csinálja vagy lokista.

Hajrá Fradi!

Előzmény: R.P.P. (26)
Lecso11 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 25
vagy rögtön itt van mögb nickje. Akit én nem ismerek személyesen,de azt tudom,hogy körmendi kosrálabdadrukker (emitaa én pl. kifejezetten utálom őt,de ez más téma),és hogy a fradinak szurkol-e azt rajta kívül szerintem senki sem tudja/tudhatja.
Azt tudom,hogy ő ezt írta:

mögb válasz erre | adatok | e-mail 2003.08.15 21:24 (45497)

Sajnos ma megint nagyot égett az Újpest.

Amíg gyuri bácsi az edző, sajnos sokszor így lessz

Ez bizony tényleg kemény kritika ellenetek. De a stílusa szerintem nem különb,mint -akár- a Fradi-topicba beíró újpestieknek. Mellesleg még csak az sem biztos,hogy Fradi-drukker.

Ez rögtön 2 nick,azok közül,akiket felsoroltál.
Tudom,hogy vannak,akik tényleg olyan stílusban írnak,akik adott esetben érthetően nem tetszenek nektek,de hidd el, a Fradi-topicban is vannak,olyanok,akik újpestiként "a stílusa ...mondjuk így nem üti meg a megfelelő mércét.

Előzmény: Lecso11 (24)
Lecso11 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 24
Igazad van,tényleg,elfelejtettem,hogy EGYSZER már írtam a lilatopicba, viszont,ha ezt sértőnek,illetve az újpest érdekeit sértőnek tartod,illetve, ahogy írod "Akiknek a stílusa ...mondjuk így nem üti meg a megfelelő mércét. Ha ezt így gondolod erről,akkor tényleg baj van...

Lecso11 válasz erre | adatok | e-mail 2003-08-16 11:02:55 (45530)

aha 1%...hát persze...
[előzmény : (45529) lg18, 2003.08.16 10:59]

lg18 válasz erre | adatok | e-mail 2003-08-16 10:59:41 (45529)

Annak a mindenkinek kb. 1%-a volt lila...

viszont ide csak zűdek jöttek.

Előzmény: Dugó (21)
Dugó Creative Commons License 2003.08.28 0 0 23
kiegészítés:
"Rajtuk kívül kb. még egy tucat ember jött hozzánk (lehet kicsivel több is), akikkel érdekes módon nem volt semmi probléma. (ha gondoljátok felsorolom őket is)"

Volt közöttük fradista is.

Előzmény: Dugó (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!