Keresés

Részletes keresés

kiskopi Creative Commons License 2004.12.21 0 0 233

Hello

Nézd meg az A80 adott leirást, a semminél jobb lesz....

 Elvégre hasonlitanak egymásra...

Megtalálod a linket egy kicsivel lejjebb.

Előzmény: sitim (230)
krob11 Creative Commons License 2004.12.21 0 0 232

Canon A95

 

Help!

Ki tudna a canon Ps A95-höz magyar nyelvűleírást szerezni.

Így elég nehéz használni.

 

Előre is köszi!!!

feribacsi Creative Commons License 2004.12.17 0 0 231
Nékem is volna egy alig használatos a80. Eladó. Ár fix 55E.
sitim Creative Commons License 2004.12.17 0 0 230

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni, megszerezni az A85-ös géphez a teljes (100 oldalas...?) magyar használati útmutatót?

scs_ Creative Commons License 2004.11.24 0 0 229
eladó a Cannon PowerShot A80 as 4 megapixeles fényképezőm tartozékokkal együtt (Hama tok, Ansmann aksi+töltő, 32 és egy 512es ultra2es kártya, kábelek, doboz). 1hónapos a gép, teljesen gyári állapotban. az ár 100.000 forint. gerdif@axelero.hu ra várom az érdeklődőket
petre2 Creative Commons License 2004.11.23 0 0 228
köszi szépen a segitséget
Előzmény: feribacsi (227)
feribacsi Creative Commons License 2004.11.22 0 0 227

Megtaláltam itt van e. a80 töltötte fel.

http://a80.fx3.hu/

Ezúton 1000x tenkjú a80 kollégának, a melóért!!!

Bakata Creative Commons License 2004.11.17 0 0 226
A topicban visszafelé megtalálod a linket, ahonnan letölthető, valahogy idén március eleje/február vége az időpont, amikor felkerült.
Előzmény: petre2 (225)
petre2 Creative Commons License 2004.11.16 0 0 225

Haliho mindenkinek

 

Vki legyenszives mondja meg, hogy honnan tudok az A80-asomhoz magyar nyelvű utasítást szerezni, mert anélkül jópár funkciót nem tudok nyelvismeret hiányában kihasználni. (ha a e-mailem-re külditek a letöltési hely cimét, még jobban fogok örülni :))) )

Köszi!

scs_ Creative Commons License 2004.11.08 0 0 224

Üdv,

nemrég vettem egy A80as gépet, és odáig eljutottam, hogy lehet rátenni előtét objektívet. Tudna valaki erről bővebb felvilágosítást adni, akinek volt már tapasztalat ezzel kapcsolatban. Én a fókuszt szeretném növelni, hogy mi szükséges ehhez, illetve milyet érdemes venni, és hol?

mregg Creative Commons License 2004.11.06 0 0 223

Sajnos bokrok teendőim miatt nem tudtam elvinni a gépet a boltba (CCS Pécs). Azonban telefonon beszéltem velük, és rosszak az előjelek. Van futárszolgálatuk aki viszi hozza a "vidékiektől" (bajai vagyok) a cuccot ez pozitív. A boltos rákérdezett a hibajelenségre. Elmondtam. Erre Ő - A garancia papíron is rajta van hogy szennyeződésre nem vonatkozik a garancia és a tisztítás 15.000,-Ft !!! és a futár költségét is ki kell fitetni +4000 -. Próbáltam neki magyarázni telefonon a dolgokat de ő csak szajkózta a saját szövegét. Ez meggyőzőtt arról hogy csak személyesen fogom intézni az ügyet. Hát rosszak az előjelek. Ja. 3-4 hét a javítás és cseregép csak 1 hónap után! Negatív. A további fejleményekről beszámolok. Ha van adatotok estleg a pesti szervíz árról osszátok meg. Üdv mindenkinek.

 

Bakata Creative Commons License 2004.10.23 0 0 222
Igen, én is arra gondoltam, hogy nem baj az ilyen szervíz, de azért amikor megláttam...tényleg suszterműhely-tipusú...viszont nagyon normálisak voltak meg szakszerűek...csak azt nem értem, miért ilyen igénytelen ezzel kapcsolatban a Canon...
Előzmény: feribacsi (221)
feribacsi Creative Commons License 2004.10.23 0 0 221

1 pötty volt, de szerencsére kívül.

Az, hogy ilyen lo.asz szervízük van, az jó hír! Nem sok a hibás cucc.

Előzmény: mregg (220)
mregg Creative Commons License 2004.10.23 0 0 220

Köszi!

Azt hiszem felkészültem. Még azt is átgondoltam hogy azt is mondhatják hogy a  nyáron túlmelegedett és emiatt... Erre nem tudok mit mondani csak azt hogy nagyon vigyáztam és nem maradt napon stb. stb.

Egy kicsit félek pedig tényleg nem én vagyok a hunyó. Ha úgy lenne akkor én is garancián kívül javíttatnám.

Nézzétek meg hogy nálatok nincsenek ilyen rendellenességek.

Mint mondtam majd beszámolok.

Előzmény: Bakata (219)
Bakata Creative Commons License 2004.10.22 0 0 219
Mi rögötön amikor megvettük leejtettük, nem lett nagy baja, de fájt a szivem érte, úgyhogy elkezdtem a szervíz után nézni...döbbenetes volt, a canon honlapján egy telcsiszám van megadva, azt felhívtam, mondtam, hogy mi a baj, hablatyoltak, nem tudták, aztán harmadszori-egyre ingerültebb hívásomra elárulták, hogy ők tulképpen csak a diszpécserek, vigyem be az egyetlen mo-i márkaszervízbe, ami Bp-en van a Somogyi Béla u-ban a VIII.ker-ben a Corvin Áruház háta mögött. Láttam magam előtt egy klasszul berendezett, felszerelt szervízt, aztán legnagyobb meglepetésként egy kis cipészműhelyre emlékeztető szervíz volt. A szervízesek egyébként nagyon készségesek voltak velem- gondolom, mert nem garanciális szervízelést kértem, volt ott vki, aki azt kért...kicsit más minőségű volt a társalgás...készülj fel erre, sok sikert!!!!
Előzmény: nikonaprofi (218)
nikonaprofi Creative Commons License 2004.10.22 0 0 218
A jogszabály annyiban változott, hogy cserélni három napon belül kötelesek, amúgy neked kell a garancialevélen feltüntetett márkaszervízt felkeresned. Cserekészülék kötelező voltáról a jogszabályban szó sincs. A vonatkozó kormányrendelet : 151/2003. (IX. 22. ) Ha rákeresel, részletesen le van benne írva minden.
Előzmény: mregg (217)
mregg Creative Commons License 2004.10.22 0 0 217

CCS I. Pécsen vásároltam.

Jövő héten visszaviszem. Kíváncsi vagyok hogy mit lépnek.

Majd beszámolok.

 

Előzmény: sadddam (216)
sadddam Creative Commons License 2004.10.22 0 0 216
mindenképp vidd vissza!!
az ilyen hiba 100%, hogy gyári hiba, s mint ilyet kötelesek kicserélni (megcsinálni szerintem macerásabb és jobban is jársz, ha ragaszkodsz a cseréhez, ill. ha mindenképp javítani akarják, elvileg kötelesek a javítási időre cseregépet biztosítani). hol vetted és milyen garanciát kaptál hozzá?
Előzmény: mregg (215)
mregg Creative Commons License 2004.10.21 0 0 215

Üdv mindenkinek aki olvassa!

Gépem babusgatása tisztogatása során egy kis foltot vettem észre

az objektíven. -Nosza letisztítom.-Gondoltam én. És akkor jött a

megrázkódtatás, ugyanis a folt belül van. Alaposabb szemrevételezés

után a rekesz ernyőjén egy vízcsepp szerű képződményt vettem észre.

Ez valami viszkózusabb anyag. Áttetsző zsír vagy olaj csepp.

Valószínűleg ettől származik a pötty az objektív lencséjének belsején.

Találkozott már valaki ilyennel? A gép garanciális még. Szerintetek van rá

esély hogy megoperálják és még jó is marad a gép. Gondolom nem olyan

egyszerű egy ilyen lencserendszert szétszedni. Mit tegyek?

feribacsi Creative Commons License 2004.10.18 0 0 214

Hasonlóakat tudok írni róla!

Részletgazdag képek. Nagyon jól használható félmanuális fehér egyensúly állítás, ami nagyon fontos a különféle világítások miatt. Az automata nem mindig 100as.

Rengeteg manuális funkció, iso stb. Nagyon el lehet vele rontani a végeredményt, de odafigyeléssel nagyon hasznos dolog. Rossz fényviszonyok közt is tökéletesen működő AF, gondolom a segédfény miatt. 2100 -as akkuról nem akar lemerülni már egy hete. 2*megtöltöttem az általa 244Mb -osnak felismert kártyát, de nem. Videókat, vakus képeket. Nagyon jól bírja. Összehasonlítási alapnak ebből a szempontból a HP635-ös volt számomra. Két zongorát össze kell tolni a különbség meghatározásához.

Negatívumként a kihajtható rendkívül kis méretű lcd kijelzőt tudom ráverni, az elég gyatra. A helyére pattintva, inkább alulról nézve jó a kontraszt, ami azért van, mert feltételezték, hogy úgy is kihajtva fogják használni, úgy meg megfordul ugye.

Elég sokat nézelődtem, de árban őt tudtam a legjobban megvenni.

A másik kiszemeltem a Sony W1 volt. Úgy érzem nem bántam meg, bár a Sony hatalmas lcd -je kívánatos, a 2db akku viszont nem biztos, hogy hosszú életű.

(kezdő vok)

Előzmény: 500806 (213)
500806 Creative Commons License 2004.10.15 0 0 213
Köszönöm a kedvességedet, de ezeket már elolvastam. Én használati tapasztalatra lennék kíváncsi, azon túlmenően amit a szakmai leírás tartalmaz.  
feribacsi Creative Commons License 2004.10.14 0 0 212
Előzmény: 500806 (211)
500806 Creative Commons License 2004.10.14 0 0 211

Például?????

Legalább tudjam, hogy mit kell figyelni, ha venni akarok!!! 

feribacsi Creative Commons License 2004.10.14 0 0 210
Sokat böngésztem utánna, és az a80 egy kategóriával jobb gép, több funkcióval.
Előzmény: 500806 (208)
feribacsi Creative Commons License 2004.10.14 0 0 209

Sziasztok!

A magyarnyelvű nagyon érdekelne, ha van megoldásod, akkor megköszönném.

 

Már szétnyomkodtam a gépet, kezdem sejteni képességeit. Megvagyok vele elégedve. a manuális funkciók nagyon bejönnek. Főleg a fehér egyensúly állítás fantasztikus. Szobai lámpafénynél, álványról 100-as képeket készít, vaku nélkül! Vak sötétben is 1 osztályú a fókusz. Már-már félprofi a gép.

Előzmény: a80 (111)
500806 Creative Commons License 2004.10.14 0 0 208

Bocsi, hogy közbe vágok, de elolvastam egy jópár hozzászólást és abból azt szűrtem le, hogy a Canon PS A85-öst nem érdemes megvenni!!!

Valóban jól látom vagy csak félre értettem valamit?????

Kezdő lévén elnézést, ha nem jól értelmeztem valaki hozzászólását!!

Esetleg kérhetnék tanácsot??? 

poloznik Creative Commons License 2004.09.19 0 0 207
Kösz a segítséget, de úgy néz ki a kártya a hibás. Próbáltam más gépben, kártyaolvasóval, Kodak szaküzletben, nem tudtak vele mit kezdeni. Visszavittem oda ahol vettem, de ott sem tudták megformattálni se. Az A85-ös is formázáskor egy E50 hibaüzenettel válaszolt. Garanciális, ki fogják cserélni, de ez engem nem vigasztal. Elképzelhető, hogy a fényképezőgép vagy egy kártyaolvasó kinyírja a Compact Flash kártyát? Azért a fényképezőt is megnézetem a szervízben, hátha firmware-t kell benne frissíteni. És mi a poén? Tavaly ugyanígy jártam Olaszországban, de akkor egy HP 320-as géppel... :((( Firmware-t kellett frissíteni benne, mert hibásan kezelte a 128 MB SD-t.
Bokora Creative Commons License 2004.09.18 0 0 206

A szervizben pontosan meg fogják tudni mondani, mi a hiba, mit jelent az E51. Ha pedig már a gép is tudja, hogy mi a hiba, akkor valszeg javítható, de lehet, hogy csak a kártya miatt nem műxik. Próbáltad más kártyával a gépet? Egyből kiderülne, hogy mi a rossz.

A kártyához lehet internetről is letölteni javító szoftvert, ami ugyan fizetős, de állítólag jó. Nekem megvolt, de sajna letöröltem és a nevére nem emlékszem, de szerintem keress rá különböző szoftverbázisokban, külföldiekben is. Sok sikert.

 

A.

Előzmény: poloznik (204)
Bakata Creative Commons License 2004.09.18 0 0 205
Poloznik, vmelyik nap hallottam a rádióban egy cégről, amelyik azzal foglalkozik, hogy kártyákat hoz helyre, azt mondták, ha nem mechanikai, hanem szoftverproblémáról van szó, 98%-ban elő tudják hozni a az elveszett fájlokat, mechanikai probl. esetán 60% az sély. Sajna a nevüket nem hallottam, csak bíztatásként írom, meg hátha vki tudja, h mi a nevük.
Előzmény: poloznik (204)
poloznik Creative Commons License 2004.09.17 0 0 204
Sziasztok!
Lenne egy nagy problémám, igaz nem A80-as géppel hanem A85-össel, de nem akarok ez miatt új topikot nyitni. Ma hajnalban értem haza Tunéziából, de szervízbe csak jövő héten juthatok el, vidéki vagyok. Fotózgattam a sivatagban a vadiúj A85-össel, és a gép egyszer csak kiírt egy "E51 error" vagy milyen üzenetet (a köv. gombnyomásra eltűnt), és azóta nem tudok a kártyára fényképet rögzíteni és a rajta lévő kb. 200 képet sem tudom megjeleníteni, csak egy "Memory card error" hibaüzenet jelenik meg. Kártyaolvasóval sem lehet megnézni a kártya tartalmát. Egyébként egy KINGSTON 512 MB-os kártya. Vann vmi tippetek hogy mitől lehet, és hogy a kártya tartalmát vissza lehet-e nyerni valamilyen módszerrel? Segítségeteket előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!