Keresés

Részletes keresés

NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 316
"A kisérők magánytalanító hatásától mentsen meg a Teremtő" ne aggodj, meg fog....
egyebkent ne hergelj tovabb...
Előzmény: ciszko (314)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 315
es nem gondolod, hogy mar jo ideje rajta vagyok? ennyire csapongonak tunok, egy kis ide-oda repkedo lelkecskenek, aki nem tudja mit akar? hat (ne) legyen...!
Előzmény: rinpoce (313)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 314
átkozottul kényelmes vagy, nem láttad még a párducokat szexelni? Szóval....jaa Valdez fehér lova...hm a szép csődör és a fehér kanca, szóval nem árt a szellemi társulás előtt sem egy baromian szabadszájú vita, csak hogy teljesen rágerjedjen az ember a témára. Egy szellemi kapcsolat lelki szellemi közösülés,amiben születnek sebek is...baromira tud egy kanos csődör harapni...
Ott kezdődnek a dolgok, hogy megtanulj mindenen nyerni...mert azt mindenen lehet, ha felkészült vagy, Te fiatal vagy, időd mint a tenger, válassz jó hajót, és egy időre keress kapitányt aki ezt-azt meg mer tenni Veled, és Te meg megengeded neki, még a verést is érdemes néha elviselni....és arra gondolni közben, a botnak is fáj, mert több érzelmet táplál irántad, mint aki a kezébe vette, hogy üssön...
A kisérők magánytalanító hatásától mentsen meg a Teremtő, majd ahogy készülsz arra amire fogékony vagy, hogy beteljesítsd, annál jobban elmagányosodsz, és rohadtul élvezni fogod, mert a fejed mindig a víz fölött marad...
Előzmény: NICE (312)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.21 0 0 313
Igaza van ciszkonak, meg fogod találni te magad a saját utadat.. Olyan vagy, mint én 15 évvel ezelött...
Előzmény: NICE (312)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 312
"nehogy má' más vigyen az erdőbe...még elveszítessz valamit"
ha akarod csak nyerhetsz mindenen....amugy ha mas visz az erdobe legalabb egy ideig nem leszel egyedul.....:-)))

meg maradok. most hogy itt vagytok rinpoceval gondolod, hogy lelepek? miattatok jovok ide....

Előzmény: ciszko (311)
ciszko Creative Commons License 2003.07.21 0 0 311
Nem szeretném ha most szállnál ki, boszorka

Ami a New Age-t illeti: azon nincs mit követned, meg kell teremtened a magadét, nehogy má' más vigyen az erdőbe...még elveszítessz valamit....hiába.

Előzmény: NICE (309)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.21 0 0 310
Mert ugy éreztem, ott találtam rá az élet igazságaira! Hogy minden ami van, a tiéd, mindenböl merithetsz, és a következmények is a tiéd! Dönthetsz bárhogy, kisér téged a döntésed! Felelös vagy érte! nem lehet semmit másra kenni, a jo és a rosz is te vagy! És ezt én az életemben már megtapasztaltam. És az a legszebb, hogy ezt a kavalkádot ott is lehet hagyni, HA akarod! Csak élet van, és sors, és a szándékod, hogy mit kezdesz vele...
Előzmény: NICE (309)
NICE Creative Commons License 2003.07.21 0 0 309
szia rinpoce!

azt irod, hogy minden megjeleno ilyen jellegu konyvet elolvastal. az tok jo. mi alapjan indultal vegulis el a buddhizmus utjan? mert ahogy kiderult az hatott rad a leginkabb, mit talaltal benne inkabb kovetendonek, mint mondjuk a New Age-es eszmeben?

Előzmény: rinpoce (308)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.20 0 0 308
Kedves Lenke pár évvel ezelött még az én fejemben is oriási katyvasz volt! Én többet olvastam, és a magyarországon megjelenö MINDEN ilyen témáju könyvet olvastam!
Nem mondom, hogy mamár minden tiszta a fejemben, de elindultam egy egyenes uton, és csak az ágakat kell nyesegetni, amik keresztbe tesznek nekem...
Nagyon boldoggá tett, hogy vége a keresésnek!!!
Előzmény: Hitet Lenke (307)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.20 0 0 307
A világon minden hat ránk. Még az is amiről nem is tudjuk, hogy láttuk vagy hallottuk.

Nem titok, de itt elég hosszú lenne.
Azért nem nevezném szeánsznak. Egy több éves önismereti folyamat egy részét képezték ezek a "visszamenések".

Előzmény: NICE (306)
NICE Creative Commons License 2003.07.20 0 0 306
gondoltal arra, hogy az elolvasottak tudat alatt mennyire hathattak rad a tovabbiakban?

es mi volt a szeanszon? ha nem titok....:-)))

Előzmény: Hitet Lenke (304)
NICE Creative Commons License 2003.07.20 0 0 305
nem. soxor nem jo, ha tudod mik tortentek veled, mert nagy befolyassal lehetnek rad, ha nem vagy eleg korultekinto.
nekem a tanitom mondta el, legalabbis csak elkezdte mondtani, mert en ravagtam....
korabban soxor gondoltam ra mi lehettem, de megszolalt bennem egy megnyugtato hang, hogy ezzel meg varni kellene.
amugy megkerdeztem a tobbi eletem is (a tanitomtol) mivel azt mondta legalabb 4-5 mar volt, de a fennt emlitett okok miatt nem avatott be a tobbibe. legalabbis nem gondolt ra, mert kiolvastam volna.....:-)))

szegyelnivalod nincs. mar amilyen pikans az enyem.....

Előzmény: Törölt nick (301)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.20 0 0 304
végülis az én világképem szerint biztosan csak a sajátoméra
Előzmény: NICE (303)
NICE Creative Commons License 2003.07.20 0 0 303
csak a sajatodera...
Előzmény: Hitet Lenke (299)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.20 0 0 302
de :)
Előzmény: Törölt nick (301)
NICE Creative Commons License 2003.07.20 0 0 300
szia anderson1

de mindenesetre tisztabb.... az igaz latottak elmondasara fogekony. mert olyan reszek nyilnak meg, amibe a mostani eleted vagyait nem tudod belekeverni. ha arra kernek, hogy nyisd meg a hideg viz csapjat nem fogod a meleget megnyitni...

tenyleg meseld el mi tortent!

Előzmény: Törölt nick (298)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.19 0 0 299
Ebben a témában elég vegyesen, de alig emlékszem már rájuk.
Volt valami "előző életek, jövendő életek", aztán olvastam Weiss-től az Életek-Mestereket, Detlefsent, Rudolf Steinert, Wiktor Charont, meg ki tudja még miket.
Valamennyire megismerkedtem a hinduizmussal, kevés budhizmus, néhány new age. Nem sorolom.

Mindez biztos hatással volt a világlátásomra, de azért a mostanit saját magamnak alakitottam ki. Hogy a saját, vagy más sugallatára...... ki tudja? :)

Előzmény: NICE (296)
NICE Creative Commons License 2003.07.19 0 0 296
konkretan miket olvastal?
Előzmény: Hitet Lenke (294)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.19 0 0 295
Ha az alvás-ébrenlét hasonlatod hoztad, akkor képzeld el, minden életed egy álom.
Amikor felébredsz, emlékszel az álmaidra. Elvileg akár mindre is emlékezhetsz.
Viszont amikor álmodsz, nem tudod mi is történt a tegnapi, tagnapelőtti, multheti álmodban
Előzmény: alfredoo (273)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.19 0 0 294
Nem tudom. Régóta nem olvasok ilyen tipusú könyveket. Mások ilyen témákban leirt gondolatai nem igazán tudnak lekötni.
Régebben olvasgattam mindenfélét, de azután valahogy úgy éreztem, nincs ezekhez közöm.
Vagy olyasmi van benne ami számomra nem elfogadható, vagy nem mond semmi újat.

Nem is igen foglalkozom ilyen témákkal. Csak itt az indexen szeretek néha vitázgatni.

Előzmény: NICE (292)
NICE Creative Commons License 2003.07.19 0 0 293
"mert saját vágyainak kivetülése az egész, amit látott"
ja, csak nem hipnozis alatt. annyira nem vagyakozhatsz semmi utan, hogy az a "mas" tudatallapotban elojojjon...
Előzmény: Törölt nick (265)
NICE Creative Commons License 2003.07.19 0 0 292
nem kell az elsovel kezdeni, olvasd el a masodikat es a harmadikat. szerintem megeri! de tenyleg...
Előzmény: Hitet Lenke (291)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.19 0 0 291
Hitet Lenke, ez tisztara ugy hangzott, mintha a Beszelgetesek Istennel c. trilogiabol olvastad volna. Lehetseges? :-)))

Minden lehetséges :) De megvallom nem olvastam. Egyszer, úgy 6-7 éve talán a kezembe került az első, belelapoztam, de nem találtam annyira érdekesnek, hogy végigolvassam.

Előzmény: NICE (289)
NICE Creative Commons License 2003.07.19 0 0 290
ezt nem gondolod komolyan...?
Előzmény: Borvo (266)
NICE Creative Commons License 2003.07.19 0 0 289
sziasztok!

"A mások gyakran felhozott érv, hogy Napóleon ugye csak egy volt, mégis többen "emlékeznek úgy", hogy ők voltak. Nos ez sem biztos, hogy nem igaz. Igaz ehhez már egy lényegesen bonyolultabb világképet, párhozamos idősikokat, vagy időtlenséget kell elképzelni, ami belátom nem túl könnyen fogható. (megjegyzem hozzám ez áll a legközelebb) "

Hitet Lenke, ez tisztara ugy hangzott, mintha a Beszelgetesek Istennel c. trilogiabol olvastad volna. Lehetseges? :-)))

Előzmény: Hitet Lenke (282)
ciszko Creative Commons License 2003.07.19 0 0 288
Te azt nagyon jól tudod, ott rejtőzik az életeken áthúzódó vezérlés, és bölcsesség, belső mélységeink nem artikulált tartalma.
Előzmény: babujaju (287)
babujaju Creative Commons License 2003.07.19 0 0 287
mégis mi tortenik az agy tobbi részében?
Előzmény: ciszko (283)
Hitet Lenke Creative Commons License 2003.07.19 0 0 286
Én (majdnem) mindent kiprobálok ami az utamba akad és érdekesnek igérkezik. :)
Előzmény: rinpoce (284)
ciszko Creative Commons License 2003.07.19 0 0 285
Ki fene fog hipnotizálni?
Előzmény: Törölt nick (279)
rinpoce Creative Commons License 2003.07.19 0 0 284
Te is voltál visszavezetésen Lenke a Hitetlen???
Előzmény: Hitet Lenke (282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!