Keresés

Részletes keresés

na-la Creative Commons License 2011.01.12 0 0 430

A 65  XL az  6500 XL helyesen.

Előzmény: na-la (429)
na-la Creative Commons License 2011.01.12 0 0 429

Valószínűsíthető, hogy kérdésem technikailag nem megoldható ! ??  Az aksira közvetlenül nem célszerű külső áramforrással rálépni, mert problémák adódhatnak. A meglévő csatlakozó aljazatba pedig nem tudnál beforrasztani új kivezetést egy másfajta csatlakozóhoz mert olyan minimális hely van, hogy képtelenség.

Nincs valakinek egy elfekvő vagy nem használt autós töltőkábele, ami ehhez a típushoz jó? MYGUIDE Navigator 65  XL a pda típusa. Küldöm a Ft.-t!

De ha bármi más ötlet szívesen veszem!

Előzmény: na-la (428)
na-la Creative Commons License 2011.01.11 0 0 428

MYGUIDE Navigator 6500 PDA-ra szeretnék egy "csak töltés" csatlakozót kialakítani, mert a kombinált csatlakozóját elvesztettem, meg írtó nagy - nehéz volt. Segítséget, tanácsot szeretnék kérni.

A másik kérdésem ezzel a készülékkel kapcsolatban: 2003 WinMoblile van rajta. Ez ugye felejt minden egyedi beállítást ha az aksija lemerül. Lehet-e más WinMo-t föltenni rá, hogy ne felejtsen, vagy akkor még hardveres belenyúlás is kellene? és ezt meg lehetne oldani?

jaszaja Creative Commons License 2011.01.06 0 0 427

oké, köszi, átmegyek!

Előzmény: farkzoli (425)
kvoz Creative Commons License 2011.01.05 0 0 426
Sziasztok. Segítséget kérnék pda vásárláshoz. Nem kell bele gsm modul, nyers pda kéne wifivel, bluetoothszal, amin olvasni tudok, bt-n vagy wifin netezni, és talán egy két filmet nézni.. Olyan 20körül (inkább alatt).. Persze használt.. Láttam itt pár hirdetést, ha a gazdájuk meggyőzne engem hogy jó nekem a pdaja, akkor meg is venném. Köszi :)
farkzoli Creative Commons License 2011.01.05 0 0 425

Ez a topik nem pörög túlzottan, érdemes ránézni a pl. pdaplus.hu, pdafanclub.com, technet.hu lapokra is.

Előzmény: jaszaja (423)
StMiklos Creative Commons License 2011.01.05 0 0 424
Előzmény: gynikol (421)
jaszaja Creative Commons License 2011.01.05 0 0 423

Üdvözlök Mindenkit!

 

Hozzám került egy MYGUIDE Navigator 6500 XL PDA direkt azzal a céllal, hogy megismerjem a PDA-k használatát. Ezért ezt a viszonylag "egyszerű" (! ?) készülékkel kezdenék. Az ismerkedés elkezdődött, ha megakadok szeretnék kérdéseket tenni a megoldásra. Kérdezem: alklamas ez a Fórum gondjaim megoldására vagy keressek mást? Ha valkivel akár privátban is folytathatnám, nem zárkóznám el tőle.

todorriskov Creative Commons License 2011.01.04 0 0 422

Üdv mindenkinek!

 

Eladóvá vált Asus P320 Pda-m,mivel kaptam egy másik telót.

2 éves,megvan minden papírja,doboza,telepítő cd-k,stb.

Magyar windows mobile 6.1 van rajta,KÁRTYAFÜGGETLEN,viszont csak Igo 2006 van rajta,mivel én nem tudom hogy kell rá Igo8-at rakni.Külsőleg megkímélt jó állapotú!Esetleg Gps csere érdekelne!

Ára: 23 000 Ft!

Érdeklődni a todor1009@vipmail.hu címen lehet!

Kérésre képeket küldök!

gynikol Creative Commons License 2010.12.31 0 0 421

sziasztok! lenne egy kérdésem..mio p340 típusú pda-ba lehet szereltetni wifi-t??köszi a válaszokat:)

Petrak Creative Commons License 2010.12.29 0 0 420

Sziasztok!

Egy Samsung Omnia gazdája vagyok. Bemásoltam egy pár fájlt a My Storage-ba.

Egyik nap látom, hogy az elnevezett mappák eltűntek, helyettük 50db mindenféle kriksz-kraksz nevő mappa van. Nem lehet őket kitörölni, átnevezni, mozgatni, egyszóval semmit. Se a telefonnal, se PC-ről szinkronprogival, se commanderrel stb. Kérem akinek volt ilyen segítsen mi a teendő!!!

dog07 Creative Commons License 2010.12.27 0 0 419

Vettem egy HTC kaisert. Hogyan tudom szinkronizálni win7el? Megtaláltam a szinkronizáló közpotot, de azt írja ki, nincs szinkronizálni való eszköz. Pedig a pcre van csatlakoztatva a PDA USB kábellel.Semmit se tudok rátölteni, ill. kiolvasni belőle így.Előre is kösz!

Forygo77 Creative Commons License 2010.12.21 0 0 417

Htc Wildfire

Előzmény: Forygo77 (416)
Forygo77 Creative Commons License 2010.12.21 0 0 416

Vodás, Angol nyelvű fóliás, nov. 3.-án vásárolt minden tartozékával 8gb kártyával 2.2-es fagyos joghurt-al :) Gyönyörű hibàtlan állapotban kizàrólag kp-ért eladó.
06704186581 Ha érdekel hívj!!! Budapest-Salgótarján vonalon fàhozszállítás :)

Giordano Creative Commons License 2010.12.20 0 0 415

Jól működő Fujitsu Siemens N560-ért lehet valamit kérni manapság? Annyi a hiba, hogy a gps antenna csatiról hiányzik a sapka.

Vagy felejtsem el, hogy eladom?

 

Kösz,

 

ÜDV JG

todorriskov Creative Commons License 2010.12.20 0 0 414

Üdv!

Eladóvá vált Asus P320-as PDA-m.Megkímélt állapotban van,gyári dobozában papírjaival,telepítő cd-vel.

Magyar 6.1-es Windows Mobile rendszerrel,beépített wifivel és gps vevővel.Telefonként is használható.

Igo 2006-al használtam,de elmegy rajta az Igo 8 is csak én nem értek hozzá és nem tudom hogy lehetne rátenni.

Kihasználatlanság miatt eladó!

todor1009@vipmail.hu-ra várom az ajánlatokat!

Kérésre természetesen képeket küldök!

TWCRASCAL Creative Commons License 2010.12.19 0 0 413

Sziasztok!

 

Volt egy ASUS P526-om, amit teljesen fel újítottam, és el ajándékoztam az unoka testvéremnek. Nála fel merült az az igény, hogy szeretne rajta netezni, WIFI-vel. Windows mobile 5.5 fut rajta, ha jól emlékszek, de nincs rajta WIFI. Én hirtelen mondtam neki, hogy simán megoldható, de ahogy jobban utána próbáltam olvasni, nem is olyan egyszerű a dolog azt hiszem.

 

Ha teszek hozzá egy WIFI adaptert, akkor menni fog? Pontosabban milyen eszközt javasoltok ahhoz, hogy a WIFI menjen rajta?  Lehetséges egyáltalán ezt összehozni?

 

Köszönöm a segítséget!

 

Üdv.

Leontheproof Creative Commons License 2010.12.13 0 0 412

eladó egy jó, megkímélt állapotban leledző HP IpaQ H5550 Intel XScale PXA255 400Mhz, 3,8" transflective TFT 320x240, ujjlenyomat olvasó, WIFI, Bluetooth, infra, 3,5-ös jack,mikrofon,hangszóró. Az akkumlátor alig egy éves, izmosabb használatban is 2-3 napig viszi a gépet.

Hozzá adom: Töltőkábel, asztali dokkoló(tölt usb-ről is), fém védőtok amiben 2 plusz SD kártyának is van tárolóhely, 1 gigás SD, rajta egy-két fontosabb program (pl. Winamp, CorePlayer (Divx), NES emulátor sok játékkal)

Ha szerzel mellé egy Bluetooth-os külső gps-t (kb 5-6000 ft), akkor az IGO 8 is kiválóan fut rajta.

Az első fizető jelentkező viszi!!!!

 

10.000ft

 

leonaprofi@theend.hu

 

szedmák bakter Creative Commons License 2010.12.11 0 0 411

Hát, én Motorola Milestone 1-est, vagy HTC Wildfire-t ajánlanék. (Bár utóbbin nincs billentyűzet.)

 

Ezek androidosok, igaz, újonnan picit drágábbak, használtan nem tudom.

 

Ha androidost veszel, figyelj arra, hogy már meglegyen hozzá az Android 2.2-es frissítés. Én nagy boldogan vettem Motorola XT720-at, amire a cég megígérte a 2.2-es frissítést, majd váratlanul bunkó módon visszavonták. A 2.1-el meg annyi súlyos hibája van, hogy minden tulaj őrjöng, és el akarja sózni. 2 hónaposan, hibátlanul, karcmentesen, extra cuccokkal a 104.000-Ft-os ketyerét már 75.000-ért meg lehet venni...

Előzmény: dog07 (409)
mellari Creative Commons License 2010.12.10 0 0 410

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!
MIO A501-s PDA-m van és nem tudom szinkronizálni a pc.-vel.Win 7-t használok.

Nincsenek meg a telepítő cd-im.

 

dog07 Creative Commons License 2010.12.09 0 0 409

Ja, és navigáció is fontos lenne. Meg én winmobileosat szeretnék, de esetleg az androidot is elviselje, kijelzője meg jól támogatott felbontású legyen. Előre is köszönöm!:)

Előzmény: dog07 (408)
dog07 Creative Commons License 2010.12.09 0 0 408

Sziasztok! 30-50 ezer forint körül szeretnék PDA-t használtan venni. Milyen típust tudnátok ajánlani. Nekem a billentyűzet fontos lenne, meg a wifi, mert MSnezni akarok róla. Meg fényképezője se legyen rossz. Magamnak a HTC touch Pro-t és a HTC Kaisert(Tytn ii)-t néztem ki. Kinek mi a véleménye ezekről a készülékekről. Ami még nagyon fontos lenne: Mi a különbség az eredeti HTC Kaiser és a HTC által t-mobilnak gyártott MDA Vario 3-as készülék között? ugyan azok lennének, csak más előlapi gombokkal? Előre is köszi a segítséget!

Taylor39 Creative Commons License 2010.11.02 0 0 407
sziasztok egy kérdésem lenne Mio p560 lehet frisiteni ..

Windows 6.0 van rajta.... .

Windows 6.1 re

Windows Mobile 6.5 fellehet telepiteni ..vagy nem ////
i
konok témát fisiteni valamit

3 napja böngészek nem találok hozzá semi béna

elöre is köszönöm
netbook Creative Commons License 2010.10.29 0 0 406
airis t620, mindenre alkalmas amit leírtál!
2 éve nyúzom, esik zuhan csattan de semmi sem nyírja ki. és az ára is nagyon jó,

http://gimpex.unas.hu/spd/unas_113229/AIRIS_T620_BT_wifi_Navigacios_rendszer_autoba
Előzmény: szedmák bakter (405)
szedmák bakter Creative Commons License 2010.10.28 0 0 405
Sziasztok,

sajnos kimúlt a jól bevált Asus P535-ösöm. Nem tudom eldönteni, mit vegyek helyette. Nem vagyok az az évente cserélgetős típus, az Asus 4 évig volt nálam. Ami nekem lényeges (illetve amit megszoktam az előző PDA-n) navigáció, emlékeztető, wifis net, hangos angol-magyar szótár, akadozásmentes filmnézés, játékok, sokféleképpen beállítható ébresztőóra, és hogy Windows Mobile révén rengeteg (ingyen) szoftvert lehetett hozzá szerezni. Jó, persze ezeket manapság szinte mindegyik tudja, de nem tudok választani, valami megbízható, tartós készülék kéne...van valami javaslatotok? (100-120 000 Ft körülre gondoltam max.)

Érintőképernyős Nokiákat nézegettem (Van egy Nokia 6230-asom, és közel 6 éves folyamatos használat után is kitűnően működik), de egyet sem láttam még közelről.
bokato Creative Commons License 2010.10.15 0 0 403
Basszus!Wi-fi kártyát akartam irni.
Előzmény: bokato (402)
bokato Creative Commons License 2010.10.15 0 0 402
Szia!
Sikerült venni sd kártyát?
Előzmény: Törölt nick (401)
Bszandra Creative Commons License 2010.08.18 0 0 400

Köszönöm a választ!

 

Abban tudsz esetleg még segíteni, hogy honnan érdemes rendelni? és mire kell figyelnem? (Mondtam, nőből vagyok...)

 

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (398)
Taky1234 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 399
Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni? Mindenképp egy Htc Hd2 öt szeretnék vásárolni, de nem tudom honnan érdemes beszerezni, Speedshop vagy esetleg valahonnan máshonnan, budapesten személyes vásárlással. Megbízhatóak ezek az online rendelések? És ha igen honnan érdemes rendelni? Az árak annyira eltérőek oldalak között hogy teljesen elbizonytalanított hogy egyáltalán mennyibe is kerülhet a készülék, láttam már újonan 110 e ért és láttam 160 e ért és mindenhol friss a hírdetés...Ti pl honnan vettétek és mennyiért?
a választ elöre is köszönöm :)
Bszandra Creative Commons License 2010.08.18 0 0 397
Sziasztok!

 

Segítségre lenne szükségem. Van egy HP iPaq 1940-es készülékem. Kábelen keresztül tudok rajta netezni, de szeretném vezeték nélkül is használni. Viszont ellentmondó információkat kaptam: a kézikönyve szerint kell bele kártya (CF vagy SD, ezt maga sem írja le egyértelműen...), egyes fórumok szerint nem kell bele semmi, csak a beállításoknál kell valamint matatni.

 

Le tudja írni nekem valaki kompetens érthetően, szájbarágósan, hogy mi is a helyzet? (Nőből vagyok, és szőke, szóval halmozottan hátrányos helyzetű, legyetek velem kíméletesek...)

 

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!