Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.07 0 0 131
Nem baj Laci, ha nem érted, átvehetjük újra.

Pont azt kifogásolom, hogy Népszabadság ügyben nem hallottalak. Másfelől tényleg Mea Culpáznom, kell mert összekevertemaz Illyés alapitbányt, az MSZP házi alapitványával, a Szabad Sajtó Alapitvánnyal, ami annyir a független, mint a Hanti féle Gyermekbarát mozalom.

No és mitől, jó egy jobboldali sajtó. Attól, hogy nem ír az MSZP-SZDSZ galádságairól?

Annyiban, hogyha a Mahirosok nem cselekszenek anno, akkor ma magyarországon 0 jobboldali napilap lenne. És akkor moshattátok volna kezeiteket: a piac az szent!

Előzmény: Probatbicol (128)
Derek Creative Commons License 2003.07.07 0 0 130
"Tudom, hogy nektek baloldaliaknak az tetszett volna igazán, hogyha a jobboldal orgánumai, becsületesen vagy létre sem jöttek volna, vagy tönkrementek volna"

Tetszett volna a rossebeket,miert lenne az jo?
En odahaza hattertvezesnek mindig a HirTV-t neztem,de olyan gyengusok voltak szegenyek.

Előzmény: Törölt nick (127)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 129
Amúgy tele van a gálám azzal, hogy az ember felhoz valamit, akkor a válasz mindig az, hogy jó, jó, de bezzeg a ......

Elismered, hogy az MN ügyei nem tiszták, de bezzeg......

Ez így hülyeség.

Előzmény: Probatbicol (128)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 128
Most mit örjöngsz?

Mikor hallottál engem a Népszabadság dolgairól bármilyen összefüggésben nyilatkozni? Mit beszélsz baromságokat? (Amúgy az Illyés alapítvány mitöl is MSZP-s?)

Láthatóan a saját lelki világodból indulsz ki, amikor felállítod konstrukciódat. Ha pedig tényleg azt hiszed, hogy például nekem nem fontos egy jó minöségi jobboldali sajtó (egészséges konkurencia, vitatémák, verseny, összemérhetöség), akkor sajnos szimpla hülye vagy.

Végül: a lap gazdasági nehézségei mennyiben indokolják a lenyúlást?

Előzmény: Törölt nick (127)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.07 0 0 127
Kedves Probatbicol?

Én elismerem, hogy a MN ügyei nem tiszták. Persze értem én, hogy ilyenkor hőbörögsz, de akkor nem hallottalak hőbörögni, amikor a Népszabadságban az MSZP házi alapitványa az Ilyés alapitván jutott tulajdonhoz. Valahogy ott mindent rendben találtál. Érdekes.

Más.

Imádom azt, amikor "felelősen gondolkodó "független", baloldali "tekintélyek" sóvárognak egy "Ajrópunios" szinvonalú lapra. Hihetetlenűl álszent magatartás ez. Mint ahogy az is, hogy a mostani kormány mindent meg tesz, hogy minél kevesebb pénz menjen az MN-be, illetve, hogy minél drágábban tudja magát előállítani. Így az adott lap kényszerpályára kerül. No és ilyenkor hőbörögni gusztustalan.

Ugyan ez a fajta kényszer vonatkozott minden rendszerváltó pártra, kivéve az MSZP-re, amelyik úgy örökölte a hatalmas vagyont, hogy közben minden gazságért mosta kezeit. Ez is gusztustalan. Mert nekem senki ne próbálja bemagyarázni, hogy egy párt a 90-es évek elején talpon tudott volna maradni stiklik nélkül. Egyszerűen azért mert nem volt esélyegyenlőség. Elég ha csak az ingatlanvagyont vizsgáljuk.
Tény, hogy a Fidesz is csinált hasonló stiklit. Tény az is, hogy törvényes volt. Nem tény, de azért aki normális, beismeri, hogy etikátlan volt.

DE!

Hogy az a párt verje a tam-tamot, aki a kezdetektől fogva, hatalmas előnnyel bírt, és erkölcsi tanmesét adjon elő, az szintúgy gusztustalan. Erkölcs prédikáció egy olyan párttól, amelyik nyertese volt a rendszerváltásnak, akik között ott vannak a múlt rendszer lojális kiszolgálói, pofátlanság

Ezért tartom pofátlanságnak a baloldal olyan zugolódásait, mint amiket te irogatsz.

Tudom, hogy nektek baloldaliaknak az tetszett volna igazán, hogyha a jobboldal orgánumai, becsületesen vagy létre sem jöttek volna, vagy tönkrementek volna. És akkor lehetne 100% egyoldalú sajtóviszhang, ahol a jobboldalt a 168 Óra képviselné.

Nem vagytok normálisak!

Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 126
Ez miért jelent megszorítást?
Előzmény: Xlen (117)
ALADÁR Creative Commons License 2003.07.07 0 0 125
Érdekelne milyen közöd van Pethő Sándorhoz és fiához? Te voltál náluk a kertész?
Előzmény: Probatbicol (87)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 124
Még nem tudom, talán holnap.
Előzmény: elemes (121)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 123
No, és mire emléxel, nagyfiú?
Előzmény: Abakumov (122)
Abakumov Creative Commons License 2003.07.07 0 0 122
A te nagyhangú hőzöngésed ugyan mitől lenne tény?

Tudod, én 95 elején már kinőttem a nagycsoportból, és télleg emléxek.

De figyelj, ott lejjebb valami főszerkesztőt kerestek rajtad...:)))

Előzmény: Probatbicol (120)
elemes Creative Commons License 2003.07.07 0 0 121
azt mondjad inkabb, hanyan neztek a vasarnap ejszakai friderikuszt. kifurja az oldalam a kivancsisag.
Előzmény: Probatbicol (120)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 120
A te emlékezeted mitől tény?

Egy nagy francot versenyeztek. Csányi kifejezetten irtózik a médiabefektetésektől, több esze van, mint Princznek. Nem lehetne már lapja, rádiója, tévéje? Lehetne, de nem akarja, mert tudja, hogy aknamező.

Amikor kiderült, hogy a Nemzet kifekszik és bedőlt az előző tulajdonos, Horn bekérette Princzet és nyomatékosan "rábeszélte", hogy vegye át a PB Sajtóholdingba a lapot. Így került egy teljesen idegen környezetbe, ahol zömmel liberális újságok voltak (MaNcs, 168 óra és társaik).

Előzmény: Abakumov (119)
Abakumov Creative Commons License 2003.07.07 0 0 119
Érdekes... Én úgy emléxek, hogy kifejezetten versenyzett érte Princz az OTP-s Csányival...

De a tények nehogy megzavarjanak!

Előzmény: Probatbicol (118)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 118
A nagytudású Horn Gyufa, rossz lelkiismeretétől vezettetve megparancsolta Princz Gábornak, hogy mentse meg a lapot, nehogy balhé legyen. (Ugyanezt tette a DUNA TV-vel). Meg is volt a köszönet. Talán bizony a Magyar Nemzet nem volt kőkeményen ellenzéki Horn alatt? Dehogynem! A Gyufa meg csak nézett, mint a moziban...
Előzmény: sz (112)
Xlen Creative Commons License 2003.07.07 0 0 117
"Jövőre viszont a kormány 1-1,5 százalékponttal akarja csökkenteni a deficit/GDP arányt (idén 5 százalék körül lesz)."

Előzmény: Kiraly (116)
Kiraly Creative Commons License 2003.07.07 0 0 116
A Magyar Nemzetben tudatos hazudozas folyik. Pelda erre a kovetkezo cikk amiben a cim koszonviszonyban sincs a tartalaommal. Kerdem en hogy ezekutan sirnak hogy vesztesegesek?

Medgyessy Péter: Jövőre jön a drasztikus megszorítás

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=157143&rvt=5

krampampilu Creative Commons License 2003.07.07 0 0 115
Előzmény: krampampilu (113)
armagnac Creative Commons License 2003.07.07 0 0 114
Segítség, ellenzéki napilap!
krampampilu Creative Commons License 2003.07.07 0 0 113
kistehetségű klónocska!

Megvan már a Völkischer Beobachter főszerkesztője?

Mert szerintem először azt illene megkeresned...:)))

Előzmény: Probatbicol (108)
sz Creative Commons License 2003.07.07 0 0 112
ha elfogadnák a kormány pénzét, nyilvánvalóan megszűnne (bár, a fene se tudja...) a d209-ezés, elvtársozás, ügynöközés és a kormány balf*szságaival lennének kénytelenek foglalkozni. nem kéne aggódniuk, ezzel is meg lehet tölteni egy napilapot...
Előzmény: Probatbicol (108)
Derek Creative Commons License 2003.07.07 0 0 111
" és ez a puhapöcsű kormány a végén még meg is szánja őket. Na, az lesz szép!"

Ez bizony nagyon is benne van a pakliban,ugyanugy ahogy Horn alatt is allami penzbol injekcioztak a lapot. Ha meg hagyna a kormany,hogy megszunjon akkor meg azert kapna a jobboldalrol, ezt viszont nem fogjak felvallalni.

Előzmény: Probatbicol (108)
puzdra Creative Commons License 2003.07.07 0 0 110
Figyelj, Probatbicol!

Ne is törődj vele. Mondd vissza az előfizetést, oszt járasd a MANCS-ot. Abban nem lehet csalódnod. (meg persze a Dörmögő Dömötört)

puzdrád

Előzmény: Probatbicol (108)
puzdra Creative Commons License 2003.07.07 0 0 109
„…Gyurcsánynak kádbetétjei vannak, abból is csak három csúcsmodell:
Apró Antal, Apró Piroska és Dobrev Klára. :ĐĐ” ÍROD

Bocsánat, hogy a csapos… de szerintem kimaradt két betű : „..Gyurcsánynak kádERbetétjei vannak…” hát így valahogy.

Előzmény: Szelid Dion (106)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 108
Személyes okaim vannak arra, hogy idegesítsen, ami a lappal történik. Nem tudom úgy kezelni, mint egy sima lappiaci terméket. Pozitív előítéleteim vannak vele szemben, családilag, történetileg, szakmailag.

Amúgy Liszkay csináljon , amit akar, de ez nem magánügy.

Aztán abban meg nagyon igazad van, hogy nem fog ez menni, jön a sírás-rívás, meg hogy ki vannak rekesztve, elkezdik zsarolni a közpénzeket, és ez a puhapöcsű kormány a végén még meg is szánja őket. Na, az lesz szép!

Előzmény: Lewinfiú (107)
Lewinfiú Creative Commons License 2003.07.07 0 0 107
Nem értem, miért van Probat kartács úgy oda. Hiszen Ez a MN nem AZ a MN. Már jó 10 éve, hogy halbiológus kartácsék kinyiffantották. Azóta semmi közöm hozzá, pedig mindig MN volt azelőtt. Családilag.

Legyen Liszkayé. És maj' kíváncsi leszek a Nagy Nyafira, amikor a veszteség adatok nyilvánvalóvá lesznek. Akkor majd nem az lesz az érv, hogy ha kapunk zsetont, akkor becsszó jó lapot csinálunk, és nem ilyen hisztérikus frusztrált szellemi epeömlést. Akkor majd az lesz az érv, hogy "az egyetlen ellenzéki lap", meg ilyenek. Közben meg csak jó újság van meg rossz újság. A MN sem kivétel.
Egy Nagyon Rossz Újság. Sajnos, tegyük hozzá. És nem azért rossz, mert jobb oldali, hanem azért rossz, amilyen hangnemben ír. Ezt kérem nem szabadna. Ez ártalmas.

Szelid Dion Creative Commons License 2003.07.07 0 0 106
" az Orbán-vagyon. /Előre jelzem, hogy nagyobb lesz, mint Medgyessyé, Gyurcsányé, "

Gyurcsányt csak tessék békén hagyni:Đ
Gyurcsánynak kádbetétjei vannak, abból is csak három csúcsmodell:
Apró Antal, Apró Piroska és Dobrev Klára. :ĐĐ

Előzmény: Törölt nick (102)
eftárs Creative Commons License 2003.07.07 0 0 105
"sunyiság megint előjönni való, tahó paraszt módjára"

Azért nyugtass meg, ugye ennek ("tahó paraszt")szinonímáit nem szoktad volt használni, mondjuk valamelyik etnikai vagy vallási kisebbséget megemlítve valamilyen pejoratív(büdös, vagy mocskos) jelzős szerkezetben?

Ugye a balliberális oldal vigyáz az ilyesmire?

=:O

Előzmény: Probatbicol (87)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.07 0 0 104
Gyenge.
Előzmény: Probatbicol (103)
Probatbicol Creative Commons License 2003.07.07 0 0 103
Mi van, nem megy a nagy számok összeadása? Megrettentél a feladattól?
Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.07 0 0 102
"...add össze - úgy saccperkábé - hogy mekkora az Orbán-vagyon. /Előre jelzem, hogy nagyobb lesz, mint Medgyessyé, Gyurcsányé, csak meg ne lepődj!/"


Provokátor úr!

Azér' ennyire primitíven nem kéne. Rendben, hazudozol, rágalmazol, ez a szakmád, hobbid, stb, de tarts mértéket, mer' így tényleg komikussá (mondhatnám közröhej tárgyává) válsz.

Ha te ezt élvezed, az persze más.

Előzmény: Probatbicol (90)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!