Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.28 0 0 35
Nekem úgy tűnik, most teljesen halott az online tudakozó...
went wrong Creative Commons License 2003.06.28 0 0 34
LF, köszi az infót, a precíz utánajárást!
Előzmény: LUCzI FERencz (33)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.06.28 0 0 33
Na, lecsekkoltam. Mind a 198-on, mind a honlapon. 2 db előfizetés, céges kedvezménnyel, de magán néven. Egyik sincs benne. Sem névre keresve, sem a számra.

parkvárosi lány Creative Commons License 2003.06.28 0 0 32
OK, lehetett tévedés, hogy a voda publikálásra odaadta a titkos számokat a Matávnak.

Az viszont emeletes patkányság a részükről, hogy NEM HAJLANDÓK INTÉZKEDNI, HOGY A MATÁV VEGYE LE!!!

Én már 4 napja reklamáltam, 5 mailben, és szarnak rá!

Előzmény: Solt (31)
Solt Creative Commons License 2003.06.28 0 0 31
OK, tényleg felháborító a hanyagság, de nagyon úgy néz ki, hogy nem szándékosan adták ki a számokat, hiszen akkor mindenkié ott lenne.
Ezért próbáltam volna valami logikát találni benne, hogy kik kerültek ki. Lehet, hogy a csak a magánszemélyek adatai, lehet, hogy a fizetés módja, lehet, hogy az előfizetés dátuma stb. a kritérium.

"Úgy néz ki, mindegy. Hiszen vitamaxos is nyilvánossá vált már."

Nem az előfizetés típusát (prepaid-postpaid), hanem az előfizető jogi státuszát pedzegettem. Parkvárosi lány meg is értette, és megerősítette a gyanút, hogy esetleg valóban a titkos számok közül a magánszemélyek adatai kerültek ki.

Mondom, ez is szívás, (kisebb, hiszen a többség cégként köt szerződést, viszont érzékenyebb, hiszen így teljesen személyes adatokról van szó) de a székházgyújtogatás helyett szerintem hasznosabb megérteni, milyen jellegű hiba miatt kerültek ki adatok. Így nyomatékosan lehet kérni a Vodafone-t az adatok visszahívására, és feszegetni a felelősség kérdését, és így talán nem KGBs és egyéb hülye agyrémek szövögetéséről szólhat a topic, hanem valami hatékony fellépésről.

Előzmény: went wrong (26)
went wrong Creative Commons License 2003.06.28 0 0 30
Kérem, aki csak teheti, csekkolja a 70-es saját/barátjának/ismerősének/boldog és boldogtalannak a titkos vagy vitamaxos számának elérhetőségét az országos tudakozóban a matav.hu/tudakozo akár a 198 elérhetőségen. És írja meg ide, ha publikus a száma, mert az illegális, és a voda hibázott.

Köszönet.

w w

halacka Creative Commons License 2003.06.28 0 0 29
Van egy nagyon rossz érzésem: tisztelt szolgáltatóink (mobil + vezetékes) egymásnak jó pénzért, vagy a fene tudja miért át(el)adják előfizetőik adatbázisát! Konkrétan: barátnőm titkosan kezelt Westeles számára Panononos számról érkezik folyamatosan több reklám (névre szólóan - vezetéknév+keresztnévvel, éppen csak a lakcíme hiányzik!) SMS, Pannonos (titkosított számmal) ismerősöket Voda megkeresi és megpróbálja átcsábítani hozzájuk, stb.
A KGB cak vicc volt! A módszerre akartam utalni...
üdv.: halac(ka)
Előzmény: went wrong (28)
went wrong Creative Commons License 2003.06.28 0 0 28
halacka, szerintem ez nagyon nagy baj. Felgyújtás nélkül, de akkor is baj, hogy titkos számok ott megjelennek. Szerintem a Pannon is súlyos szerződés- vagy legalábbis "kérés"sértést (bár ilyen jogilag nincs) követ el ha titkos számot átad.

OFF

Hogy jön ide a KGB?

ON

Előzmény: halacka (27)
halacka Creative Commons License 2003.06.28 0 0 27
Kedves went wrong:
Mielőtt felgyűjtanánk a Voda székházát: két jóismerősöm PANNON-os (a szolgáltató által "titkosan kezelt") telszámaa is simán olvasható a MATÁV on-line tudakozójában...
MATÁV=KGB??
Előzmény: went wrong (25)
went wrong Creative Commons License 2003.06.28 0 0 26
Akinek benne van a titkos száma az privát, vagy céges néven fut?

Úgy néz ki, mindegy. Hiszen vitamaxos is nyilvánossá vált már. Tök mindegy, milyen vodaelőfizetés - elszúrták.

Még jelentkezőket - még!!

Mert ez megengedhetetlen. Súlyos szerződésszegés. Ilyent nem lehet csinálni.

Mentsétek le a tudakozó-képepernyőket. Ahogy írtam alább.

És jelentkezzetek még, még!

Előzmény: Solt (23)
went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 25
parkvárosi lány: isten hozott a klubban. Akiket a voda kiadott. :(

Várom mások jelentkezését is!! Ebből jó nagy botrány lesz; nagyon remélem! Azon vagyok.

Plíz, aki vodás, vagy van vodás ismerőse, csekkolja a tudakozós megjelenését!

Előzmény: parkvárosi lány (22)
parkvárosi lány Creative Commons License 2003.06.27 0 0 24
Az enyém magánelőfizetés. Annál rosszabb :-(
Mondjuk, elvileg semmi ciki nincs abban, hogy névvel-utcával-házszámmal szerepelek a világhálón, de mégiscsak én szeretném eldönteni, hogy ezt akarom-e.

És nem akartam. Amikor a vodánál az előfizetői szerződést megkötöttem, akkor határozottan beikszeltem, hogy ne hozzák nyilvánosságra az adataimat.

Nem is értem, ezt hogy merészelték, hogy képzelik. Kik ők, hogy bármit megtehetnek a szerencsétlen fogyasztóikkal???

Előzmény: Solt (23)
Solt Creative Commons License 2003.06.27 0 0 23
Két vitamax és egy RnR titkosak, és a tudakozóban sincsenek fent. Mind céges.
Akinek benne van a titkos száma az privát, vagy céges néven fut?
parkvárosi lány Creative Commons License 2003.06.27 0 0 22
Én is benne vagyok a Matáv tudakozóban, névvel-címmel, a vértitkos voda-előfizetésemmel :-(((

Dörgedelmes 5 db mailt írtam ennek a patkány vodának már, 2-re visszaírtak, hogy adjam meg a titkos kódomat is (a már megadott számom, nevem-címem, és ügyfélazonosítóm mellett), MERT ANÉLKÜL NEM HAJLANDÓK SZÓBAÁLLNI VELEM!!!

Megadtam mintegy másfél napja. Azóta semmi.
Rohadjon meg ez a tetves vodafon!!!

Előzmény: went wrong (21)
went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 21
Azért ne adjátok fel, mert a matav.hu/tudakozo egy kalap szar momentán, légyszi, ott van még a 198, tudjuk már meg, hogy mennyi titkos voda szám került át a matávhoz jogtalanul. Valszleg rengeteg, de nyilván sokan nem is neteznek az érintettek közül, és nem olvasnak Index fórumot; fogalmuk sincs, hogy nyilvánosak lettek telszámilag akaratuk ellenére. Nekik máshogy kell elmondani ezt a disznóságot. Aki ismer vodást, adja át!
Előzmény: NeoXon (20)
NeoXon Creative Commons License 2003.06.27 0 0 20
Jaja, eleg sz*r a matav tudakozo oldala. Nekem kb. negy-otodszorre hozza be a talalatot, azt is csak akkor, ha a "hasonlo nevueket" doboz is be van pipalva es tobbszor is ujraprobalom a keresest (kozben mas nevre is keresek, majd ujra visszaterek az elozo nevre).
Szoval jo gagyi tudakozo adatbazist csinaltak, az biztos!
Előzmény: Timna (19)
Timna Creative Commons License 2003.06.27 0 0 19
kérdez a halál az drága is meg nem is érdekel annyira, no meg a matáv hülyesége miatt nehogymá' fizessek :))
Előzmény: went wrong (18)
went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 18
Timna, akkor kérdezz rá magadra a 198-on, plíz!

(egyébként tényleg igen f.s ma a matav/tudakozo; 3 féle böngészővel is próbáltam.)

Előzmény: Timna (17)
Timna Creative Commons License 2003.06.27 0 0 17
Nekem EGYÁLTALÁN nem működik ez a matávos kereső :))
Semmire nem ad semmilyen találatot, de azt se mondja hogy nincs ilyen. SZZZAAAR :D
Előzmény: went wrong (-)
Teljesen Átlagos Vadtulok Creative Commons License 2003.06.27 0 0 16
Ne fáradj, több pénzzel jobb neveket lehet adni, majd adnak helyetted úgyis...

Az enyém nincs benne, én is megúsztam.

Előzmény: went wrong (15)
went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 15
Kösz, NeoXon. Ezek szerint szelektív a voda bénázása. Bénázás? Nevezhetném súlyos szerződésszegésnek a titkos szám publikálását?
Előzmény: NeoXon (14)
NeoXon Creative Commons License 2003.06.27 0 0 14
Nekem nem szerepel a nevem a listaban, pedig van 2 titkos vitamax es egy titkos elofizeteses is. Megusztam :)
went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 13
Köszi Miklós!

4!

Előzmény: csmiklos (12)
csmiklos Creative Commons License 2003.06.27 0 0 12
Ez tényleg így van.

Én is vettem magamnak egy vitamaxos telefont, titkosan, és láttam a nevemnél a matáv online tudakozóban.

A vicc az, hogy elhagytam a kártyát, le akartam tiltani, de az ügyintézéshez kell a szám ugye. Amit én nem tudtam fejből.
Mondom a nőnek, új a kártya, nem tudom, legyen kedves, nézze már meg. Nevem, címem, kódom, minden.
Mondja, azt látja hogy van, de le van titkosítva, nem tudja megnézni, mi a száma.

Mondom neki, ne izéljen már, a MATÁV tudakozóban ott figyel a titkos szám, a voda alkalmazott meg nem tudja megnézni?

Elő kellett keresnem a papírokat, mert ő nem látta....

Vodafone rulez!

M.

went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 11
Köszi, Cadolzburg, jó megoldás.

Akkor eddig már 3 titkos vodás számunk van a Matávnál nyilvánosan elérhetővé téve.

Mások?

(Az esetleges bizonyítás kedvéért a matav.hu/tudakozo-n a megfelelő nevet kikeresve Print Screen majd Imagingbe vagy akármibe Paste megoldással ha lehet mentsétek már el a képet!)

Előzmény: Cadolzburg (10)
Cadolzburg Creative Commons License 2003.06.27 0 0 10
Én tudok jobbat:

Felhívom a 198-at, kérem egy 9. kerületi ismererősöm számát, név, cím alapján...

Erre megadnak egy Vodafone-os számot, pedig ismerősöm szerint az is titkos... Igaz a (Vodás)szám a sajátja...

Előzmény: went wrong (-)
Ja-Je Creative Commons License 2003.06.27 0 0 9
Szerinted nem tudják megnézni hányszor és kik hivták? Tart nekik vagy 2 percig......

Nagy Testvér figyel téged

Előzmény: johevi (4)
went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 8
Jeleztem, corneliana, telefonon is (be is írták a gépbe a panaszt, tegnap rákérdeztem), és emilben is; az emilt a HIF is megkapta.
Előzmény: corneliana (5)
went wrong Creative Commons License 2003.06.27 0 0 7
KaRminCa: hoppá!

Akkor most már még jobb lenne, ha minél többen ellenőriznétek... Plíz!

Előzmény: KaRmInCa (6)
KaRmInCa Creative Commons License 2003.06.27 0 0 6
Hmm, az enyém is fent van. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!