Keresés

Részletes keresés

himvesszővagyok Creative Commons License 2004.06.23 0 0 27
CSo Gityósok!

Szerintem ti mind hülyék vagytok, mert a legjobb gityós, mármint szólós az a Neo-Tones -ból az a helyes pasi!! Az tök jó, egyszer ti is nézzétek meg!!! Külföldibol meg a Eric Claptoon a Baech Boyzból!!! Ot ismeri valaki??? Van róla képetek? Köszike!NAcsá! (amugy én is gityózom néha anyám gityóján)

Törölt nick Creative Commons License 2004.06.22 0 0 26
Igen, én is azt javasolnám, hogy a legjobb gitáros vonalán folytatódjon a vita, mivel a legjobb basszer címéért való versengés már úgyis lefutott.

Az én jelöltem Ritchie Blackmore.

Bár ne felejtsük el, hogy kedvencünk 27 éves koráig gitározni tanult, és csak azután váltott basszusra. Ki tudja miféle virtuozitást dobott sutba 4-6-7 vastag húr kedvéért?

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (25)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.06.22 0 0 25
Hendrixen vitatkoznék veled.
A basszusgitárost illetően maximálisan igazad van.
Előzmény: SEDI (24)
SEDI Creative Commons License 2004.06.22 0 0 24
jimi hendrix
szendőfi balázs
és be is csukhat a topik
rugarigo Creative Commons License 2004.06.22 0 0 23
Technikailag, zeneileg: Eric Johnson (1996 ban játszott a G3-ban pl)
"Feelingre": Angus Young, Malcolm Young
BahnScorper Creative Commons License 2003.06.19 0 0 22
Ki ne felejtsük:

Viktor Smolski, Criss Oliva, Axel Rudi Pell, Mathias Jabs és persze a Schenker tesók... ;-)

Shrine Creative Commons License 2003.06.11 0 0 21
namost összenyalaztam a billentyuzetet...
Borzas Creative Commons License 2003.06.11 0 0 20
nem az enyém a Rick, sajnos
de annak milyen hangja van! a múltkor láttam hitgyülis mûsort, zenekarral, énekléssel, és láss csodát, ott egy 4001-2-3-as Rick, és amit nem hittem el korábban: tényleg összetéveszthetetlena hangja...

Greg Lake nem a legjobb gitáros
Õ A LEGJOBB ÉNEKES
meg a világ eddig termett legjobb zenekarának az énekese...

Jimmy Page-röl jut eszembe:


Előzmény: LAJKA (19)
LAJKA Creative Commons License 2003.06.10 0 0 19
Hát még nem volt???
halljátok az igazat: Jimmy Page és Greg Lake
Előzmény: Shrine (-)
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 18
nekem meg ilenem van es maradok is a gibsonnal ;))))
http://www.gibson.com/products/gibson/bass/img/ThunderbirdIVLE-ebony.jpg
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 17
Ez egy Rickenbacker 4000-es basszusgitár! Akarok egy ilyet, nem adod nékem?
Előzmény: Borzas (15)
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 16
dönölü:)
Előzmény: Borzas (15)
Borzas Creative Commons License 2003.06.10 0 0 15
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 14
kolbaszzsonglőr na
:)
vagy BASSZ*meg ,)
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 13
es kolbaszzsonglő. azer asse kutyabol szalonna:)
Előzmény: bogyó (12)
bogyó Creative Commons License 2003.06.10 0 0 12
De ő basszprímtamburás.
Előzmény: Shrine (11)
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 11
de akar lagzi lajost is ide sorolhatnam ;))))))))))))
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 10
mérne? ,DD
Előzmény: bogyó (8)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.06.10 0 0 9
Ry Cooder
bogyó Creative Commons License 2003.06.10 0 0 8
hetfield?

:-)

Előzmény: Shrine (4)
Borzas Creative Commons License 2003.06.10 0 0 7
Fripp mert teljsen egyedi, nagyon elborult, és emllett olyan gyors hogy az eszméletlen
May mert szines, összetéveszthetetlen, frappáns, szikár
Előzmény: Borzas (6)
Borzas Creative Commons License 2003.06.10 0 0 6
gitár: Robert Fripp, Brian May
baszás: John Myung, Tony Levin
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 5
Gitáros Thurston Moore, basszgitáros Les Claypool.
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 4
akko ma enishadd:)
bass:
jeordie white
mieszko A. Talarczyk
nikki sixx

gitarosok

john lowery
james hetfield

Metaldetector Creative Commons License 2003.06.10 0 0 3
Bass gitaros....Steave Harris (Iron Maiden)
Solo gitaros....Glenn Tipton (Judas Priest)
halcsávó Creative Commons License 2003.06.10 0 0 2
page hamilton
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 1
Steve Howe / Tony Levin
Infomaker Creative Commons License 2003.06.10 0 0 0
Daczi Zs0lt
Előzmény: Shrine (-)
Shrine Creative Commons License 2003.06.10 0 0 topiknyitó
na, szubjektiv velemenyeket varok, lehet sorrend, lehet eszséket irogatni ki miért jo, techika, pofázmány, vagy ecceruen szép a gitárja/ésvagy a keze :))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!