Szerintem ti mind hülyék vagytok, mert a legjobb gityós, mármint szólós az a Neo-Tones -ból az a helyes pasi!! Az tök jó, egyszer ti is nézzétek meg!!! Külföldibol meg a Eric Claptoon a Baech Boyzból!!! Ot ismeri valaki??? Van róla képetek? Köszike!NAcsá! (amugy én is gityózom néha anyám gityóján)
Igen, én is azt javasolnám, hogy a legjobb gitáros vonalán folytatódjon a vita, mivel a legjobb basszer címéért való versengés már úgyis lefutott.
Az én jelöltem Ritchie Blackmore.
Bár ne felejtsük el, hogy kedvencünk 27 éves koráig gitározni tanult, és csak azután váltott basszusra. Ki tudja miféle virtuozitást dobott sutba 4-6-7 vastag húr kedvéért?
nem az enyém a Rick, sajnos
de annak milyen hangja van! a múltkor láttam hitgyülis mûsort, zenekarral, énekléssel, és láss csodát, ott egy 4001-2-3-as Rick, és amit nem hittem el korábban: tényleg összetéveszthetetlena hangja...
Greg Lake nem a legjobb gitáros
Õ A LEGJOBB ÉNEKES
meg a világ eddig termett legjobb zenekarának az énekese...
na, szubjektiv velemenyeket varok, lehet sorrend, lehet eszséket irogatni ki miért jo, techika, pofázmány, vagy ecceruen szép a gitárja/ésvagy a keze :))))))))))