Keresés

Részletes keresés

Zealander Creative Commons License 2003.05.01 0 0 85
Dehogy gondolom, hogy az összes ilyen férfival dolgod volt. Nem is értem, hogy miért feltételezed, hogy érdekel kit és milyen szellemiségűt vittél az ágyadba... Ahogy a régi és bizonyára elcsépelt mondás szól: mindenki magából indul ki. A saját tapasztalataiból. Érted? Én pl soha nem írnám le, hogy minden nő kurva, mert nincs ilyen tapasztalatom. Viszonyulás kérdése az egész. No meg némi igényesség sem árt. Ebben pl máris irányíthatsz, hogy ne ilyen farkasokkal hozzon össze a sors. (Az általánosítás amúgy is félrevisz szvsz...)

Zealander

Előzmény: rinpoce (80)
Amida Creative Commons License 2003.05.01 0 0 84
Rimpo!...ha leírod a nevemet utána ilyen szavakat ne használj..ha megkérhetlek
Előzmény: rinpoce (76)
Amida Creative Commons License 2003.05.01 0 0 83
Kedves Szofi!
Tegyünk úgy hogy nőnemű vagy. Felkérhetlek egy táncra. Tudod csak a nőket viselem el. Most nézd a srácokat és...:-o)
Előzmény: Sophia_ (79)
Amida Creative Commons License 2003.05.01 0 0 82
Rinpo:kevés a porcikám, hogy kordába tartson, írányitás...mi az...Ki látja rajtam kivül az én ösvényemet, ki tudna segiteni, ki kérte bárkitől, hogy váltson meg? Haggyatok má ezzel a ki irányit meg kit. Mond ha igazán szarban vagy sajnálkozáson kivül mit tunnak adni..ki irányit?
Én magam.
Előzmény: rinpoce (73)
rinpoce Creative Commons License 2003.04.30 0 0 80
Nehogymár azt gondold, hogy az összes "ILYEN" férfival dolgom volt!!! Hát hogy birnám én asztat!!!

De tényleg? Miért gondolod, hogy személyes tapasztalat? Én vagyok egy személyben a nép????

Előzmény: Zealander (77)
Sophia_ Creative Commons License 2003.04.30 0 0 79
:)
Előzmény: Zealander (77)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.30 0 0 78
Mint a héccencség?
Aszondjahogy:
1. Keresztelés
2. Első áldozás (oltáriszentség)
3. Bérmálás
4. Konfirmálás (gyónás)
5. Házasság
6. Egyházi rend
7. Utolsó kenet

(lehet, hogy nem jól tudom, de mindegy)

Szóval ez a hét dolog olyan biztos, mint hogy irányítja valaki az életünket?
Hmmm...
Háát, ha te mondod rinpo...
:-D

Előzmény: rinpoce (71)
Zealander Creative Commons License 2003.04.30 0 0 77
Fura egy pasikkal lehetett dolgod kedves rincpoce. Sajnálatos...

Zealander

Ui: Tudod vannak olyan szánalmas, töketlen fickók akik szeretik és tisztelik a nőket. Persze csak azokat lehet tisztelni, akik önmagukat is szeretik/tisztelik. Stb,stb, blam bla, bla:)

Előzmény: rinpoce (76)
rinpoce Creative Commons License 2003.04.30 0 0 76
Ahogy itt Amida meglehetösen mozgalmas életét olvastam, felmerült bennem a kérdés, hogy életünk más és más szakaszában más és más irányit minket. Szokták mondani némely férfira, népiesen szolva, hogy a frka irényitja pl....
rinpoce Creative Commons License 2003.04.30 0 0 75
Atti!

Vágd ide már a képembe lécci egy mondatban, mi irányit? Félvak vagyok, csak 10, uszkve 20 sort vagyok képes elolvasni, utána komába esem! ;-)

rinpoce Creative Commons License 2003.04.30 0 0 74
My Dear Hoc-hoc!
Elfelejtetted leirni a nagy röpködés közben, hogy téged micsoda irányit??
rinpoce Creative Commons License 2003.04.30 0 0 73
Látom, Amida, téged az összes porcikád irányit...
Előzmény: Amida (65)
rinpoce Creative Commons License 2003.04.30 0 0 72
Téged mi irányit, elnyomott?
Csak igy egyenesbe, bele a képembe lécci!
Előzmény: Törölt nick (67)
rinpoce Creative Commons License 2003.04.30 0 0 71
OLyan biztos, mint a hétszentség, Bigi!
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.30 0 0 70
A topikindítóra pedig mégegyszer kérdem: biztos, hogy irányítja valaki az életemet, életünket?
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.30 0 0 69
Ha ezt el kellene olvasnom, inkább bevallanék mindent...
:DDD
Előzmény: Silan (68)
Silan Creative Commons License 2003.04.30 0 0 68
Köszönöm, hogy elolvastatok.

Olvasta a fene, én csak végignyomkodtam rajta a Page Down-t.

Előzmény: ATTee (24)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.30 0 0 67
Ki irányítja... tipikus idealista kérdés, hiszen a kérdésben ott bújik 'az Irányító' fogalma...

Nincs irányító. Semmi bizonyíték nem létezik 'az Irányító' létezésére. Van viszont környezet, van viszont emberi elme, azon belül van egy olyan nehezen körülírható valami, amit akaratnak, szándéknak szokás nevezni. Ha érvényesül, "az" irányít, de az út rögös és kanyargós, és ott a környezet a maga valós hatásaival.

...lya igen, s - majd' - minden elmében ott egy 'én', 'aki' kérdéseket tesz fel... egy időben olyan mint a szivacs, s mint a szivacs is, felszívja azt, ami a környezetében van... amit abból később kiereszt, az lehet tiszta lé és zavaros lötty is... sok múlik tehát a környezeten, amiből felszívódik az 'én' nagy része...

Köszönöm rp, hogy megnyitottad ezt a topic-ot!

Előzmény: rinpoce (-)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 65
Miért? Te még nem csináltál hülyeséget?
Előzmény: Törölt nick (62)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 63
1312
Előzmény: Törölt nick (62)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 61
Igen voltam. Szűkszavú lettél. Álmosodsz?
Máshol is égettünk hullákat, vagy elástuk...jó szokás szerint...menni vagy megdögleni, de a hullákat eltakarítani...szaros dolog!
Előzmény: Törölt nick (60)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 59
Hol ez, hol az. Mindent megtettem amit ember túléléssel megtehet. De mindent jó időben, jó helyen. Ja dutyiba nem voltam.
Előzmény: Törölt nick (56)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 57
Gangesz...Varanasi.
Előzmény: Törölt nick (55)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 54
Norvég,Svéd,NSZK,Francia,Csád(Libya),India,Dél-Afrika,Kenya(Zambia),
1975-ben kezdtem. Előtte KGST kőröztek:Lengyelbe, Csehszlovákiába, a többibe nem...a SZU-ból a KGB dobott ki.
Előzmény: Törölt nick (53)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 52
Most éppen Te, szerénytelenség nélkül. Megyek utánad, mi értelmes marad összefüggéstelenül egy egy topicban.
Egyébként Jung nyomán én magam. Próbálnák elvitatni ezt a jogomat. Zen. Tudatos szamurály.
Halász, vadász katona...mindenre jutott időm szerte a világba...többet voltam kinn mint benn
Mint egy elátkozott rónin,úgy csavargok, de a sárkány jegyében születtem...ez jár nekem, a nyughatatlan élet.
Előzmény: Törölt nick (51)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 49
Asszem megvan az 1300. hozzászólásod.
Jut eszembe ha én azt mondom 50 Te mit tudsz mondani?
Előzmény: Törölt nick (48)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 47
Te vagy olyan mnt a sasmadár...zuhanórepülésben...
Előzmény: Törölt nick (46)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 45
Tőlem!:-)
A fenébe...nem érlek utól!
Előzmény: Törölt nick (44)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 43
Azt hittem az e-mail címedben a "-csil" Csilla rövíditése, ne haragudj de egy fokkal szimpatikusabb lennél...Amida - férfias. De ezt egy srácnak nem fogom bebizonyítani. O.K.?
Előzmény: Törölt nick (42)
Amida Creative Commons License 2003.04.30 0 0 41
A nicked miatt!
Én meg tökös legény vagyok és lányokra gyüjtök...az értelmes ritka mint a fehér holló,
mindenik azt hiszi elég festeni a hajat növeszteni (silicon) a cicit és kész a karrier...bár az összes barátom nő...én nem tom...mindegyik tanul, pedig nem is csúnyák...esküszöm
Előzmény: Törölt nick (40)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!