Keresés

Részletes keresés

Anus Creative Commons License 2004.04.23 0 0 502
Nem volt nagyobb!
Sajnos olyan sem, amit helyette szerettem volna, aminek a hátsó pántja széles felül, az úgy kerekiti a seneket. :-(
Előzmény: Törölt nick (501)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.23 0 0 500
Pedig egy ilyenben izgalmasan festenél :)))
Előzmény: Anus (499)
Anus Creative Commons License 2004.04.23 0 0 499
Nem kevesebb, hanem több!
Én 99%-ban tangát hordok, ez meg olyasmi, mint egy nagyon szexi rövidnadrág.
Sajnos lányos zavaromban elnéztem a méretet, igy a lányomé lett. :-)
Ő az!
Előzmény: antipinokkió (497)


antipinokkió Creative Commons License 2004.04.22 0 0 497
Mi az, hogy bugyiszerű izé? Annyira kevés az anyag, hogy már azt sem lehet tudni, micsoda? ;DD
Előzmény: Anus (496)
Anus Creative Commons License 2004.04.22 0 0 496
Jó van na, itt vagyok!
Jalentem, ma vettem egy fekete bugyiszerű izét, este bemutatom a páromnak.
600 ft volt, ha nem tecc neki, az gond.
Majd beszámolok.....:-)
Előzmény: Törölt nick (495)
Anus Creative Commons License 2004.04.14 0 0 493
Kozmetikus szempontból irtó gáz vagyok. Utoljára 1991-ben voltam, az esküvőnk előtt arckezelésen.
Még a szempillafestést is házilag oldom meg. :-)
Előzmény: Törölt nick (492)
Anus Creative Commons License 2004.04.13 0 0 491
Fogalmam sincs, hogy mivel lehet védekezni a kullancs ellen, nekünk a Frontline nevezetű folyadék van a macska nyakára csepegtetve, az véd egy hónapig atkák meg bolha ellen.
Eddig mindenki azt mondta, ez a legjobb, bár elég drága. Macs viszont tényszerűen nem vakarózik, pedig a látszat ellenére kint lakik.
Az index jó ideje haldoklik, fogalmam sincs, mi célja ezzel és meddig lesz ilyen.Javaslom, hogy minden hozzászólást ments el egy ctrl+c erejéig mielőtt elküldöd, mert nagyobb az esélye, hogy eltűnik, minthogy beiródik elsőre a topikba...:-(
Előzmény: Törölt nick (490)
Anus Creative Commons License 2004.04.13 0 0 489
Én itt vagyok, csak szintén ritkábban és sokszor morcosan az index lassúsága miatt.
Helló lányok, üdv. RD!
Bemutatnám az újmacskámat, Szemit.
Előzmény: mézesmackó (487)
mézesmackó Creative Commons License 2004.04.13 0 0 487
én jól köszönöm :o)
hát én sem tul sürün járok erre... sok ember nick eltünt
Előzmény: Törölt nick (484)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.13 0 0 485
mi is kénytelenek voltunk nélkülözni Téged és már hiányoztál is ... :)
Előzmény: Törölt nick (484)
mézesmackó Creative Commons License 2004.04.13 0 0 483
én igen :o)
Előzmény: Törölt nick (482)
mézesmackó Creative Commons License 2003.12.16 0 0 481
meg fogom...
Előzmény: Törölt nick (480)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 480
és miért nem kérdezed meg?
Előzmény: mézesmackó (479)
mézesmackó Creative Commons License 2003.12.16 0 0 479
egyéb :oDD
most voltam augusztusban
de előtte tavaly aug-ban voltam... az az egy év nem volt semmi....
vannak pillanataim mikor legszivesebben felhivnám h ha megyek nem maradhatnék? örökre?
Előzmény: Törölt nick (478)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 478
Olasz vagy magyar? Vagy egyéb? :)))
Milyen sűrűn találkoztok?
Előzmény: mézesmackó (477)
mézesmackó Creative Commons License 2003.12.16 0 0 477
Megyek Hozzá
Vicenza mellett él...
Előzmény: Törölt nick (476)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 476
hűűűű :)))))))))
Miért veszekednél? Ezt felejtsd is el gyorsan, ne koncentrálj erre, mert akkor minden idegszáladdal azon leszel, hogy ne, és ez már feszültté és ingerültté teszi az embert.

Merre mentek?

A családban én vagyok a "kicsi", úgyhogy megyek a "nagyokhoz", ott lesz az össznépi banzáj. Nekem csak a sütést kell bevállalni. Tiramisut kértek, meg valszínű Buyakka joghortos sütijét csinálom, meg valami nagyon csokisat vagy almás fahéjas muffint. Még nemtom :))) A Kedves a jövő héten szabin lesz, így a fát ő intézi.

Előzmény: mézesmackó (475)
mézesmackó Creative Commons License 2003.12.16 0 0 475
Én most nem készülök elő...
Vasárnap utazom :oDDDDD jajjjj alig várom... Olaszországba 3 hétre, ott fogom tölteni a karácsonyt, a szilvesztert meg a szülinapom is...
tavaly itthon voltam iszonyatos volt ám egyedül.
és most édeskettesben leszek Vele 3 hétig... még sose voltunk csak ketten ennyi időt :O)
megfogadtam h nem veszekszek ... jajjj nehéz lesz DE KI KELL BIRNOM...

és te? Mi újság veled? rohangálás ajándékok után? sütésfőzés?

Előzmény: Törölt nick (474)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 474
mi történt Veled, mióta nem jártál erre?
hogy telnek a karácsonyi előkészületek?
Előzmény: mézesmackó (473)
mézesmackó Creative Commons License 2003.12.16 0 0 473
szerintem is :o(
Előzmény: Törölt nick (472)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.15 0 0 472
ez olyan jó kis topic volt!
Előzmény: cheshirecat (471)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.29 0 0 471
Én még (?) itt nem tartok, attól függetlenül, hogy normális ember tartom magam én is...
Előzmény: nansens pinguinchiken (470)
nansens pinguinchiken Creative Commons License 2003.05.29 0 0 470
A velejárókat én figyelembe se veszem. Tojok rá ki mit gondol. Az se érdekel, hogy nem vásárolhatok akárhol akármit. Nem attol érzem jól magam a bőrömben hogy több vagyok mint kellene, hanem mert normális emberi lénynek tartom magam (na jo szerintem jól is nézzek ki) és akármennyi plusszal, minusszal is annak tartanám magam. Vannak barátaim, van csomó sok tenni valóm, van sok jó dolog a világon. Mért érdekelne bárkinek/bárminek a csomagoplása. Elszurtam az életemből jó sokat a sanyargatásra. Egy pár éve abbahagytam és azóta jól érzem magam. ELfogadtam hogy soha nem leszek kisebb annyival amennyivel eredetileg akartam.
Előzmény: cheshirecat (469)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.29 0 0 469
Én nem györtöm magam, nem is akarom, olyan megoldást szeretnék találni, ami hatásos és azzal sztem mindenki egyetért, hogy az nem az önsanyargatás.
Jól hangzik a 'jól érzem magam a bőrömben'...
nade mivan, ha valaki azt gondolja, hogy attól nem érzi magát jól a bőrében, hogy x+-szal többb?
Én nem tudok magammal ilyen nagyvonalú lenni, +10 még csak-csak (jó is lenne, ha csak annyi lenne!), de +50 minden szempontból sok. Nem is a számok a lényegesek, hanem a velejárók...
Előzmény: nansens pinguinchiken (468)
nansens pinguinchiken Creative Commons License 2003.05.29 0 0 468
Hát persze hogy nem. Jojo effektus ezerrel. 5 kilót leadni egy hét alatt nem vészes. Igaz halálra gyötröm magam :(( Nem is nagyon csinálom durván mostanában, nem nagyon van miért, kiért.
Alapvetően én nem szeretnék fogyni, csak a kondimhoz ragaszkodom. Ezért a sok mozgás. Szoval jól érzem magam a bőrőmben és tök mindegy hogy ezt 10 kiló vagy 50 kiló plusszal gondolom...
Előzmény: cheshirecat (467)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.29 0 0 467
5 kiló?! az nagyon durván hangzik! :)
Mindenesetre nekem időm sincs arra, hogy annyira foglalkozzak vele. Már régóta (elvből, nem kimondottan fogyózás okán) igyekszem odafigyelni a kajálásra, bár "hibák" itt is becsúszhatnak :). Ez viszont nem tűnik elegendőnek, mert híztam az utóbbi időben, sajnálatos módon, úgyhogy most eszeveszetten szeretném magam rábírni némi "formabontásra". :)
És te azokat a leadott kilókat meg is tartod?
Előzmény: nansens pinguinchiken (466)
nansens pinguinchiken Creative Commons License 2003.05.29 0 0 466
Ha komolyan foglalkozom vele akkor 1 hét alatt 5 kiló is lemegy, persze ilyenkor nem zabálok, csak éppenhogy ropogtatok. De, csak ha ugy hetenete egyszer-kétszer nyomom és mellé odafigyelek a kajára, (azaz mindent megeszek amit kivánok, de inkább sok ásványvízet iszok) akkor ugy havi 5-7 kiló megy le és a kondim valami bámulatosan fejlődik.
Előzmény: cheshirecat (465)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.29 0 0 465
A "bevált" az egy sima női torna, kezdve onnan, hogy bemelegítés, nyújtás, erősítés, lazítás, szóval alaposan, de nem megerőltetően minden fokozat. Elég kellemes volt, ami nem azt jelentette, hogy fogytam volna tőle túl sokat, ahhoz sajna nem volt elég intenzív és nem is használtam elég ideje (talán a motiváltság sem volt kellő mértékű és akkor megeszi a fene az egészet :)), de tény, hogy jobban éreztem magam tőle.
Neked vannak számszerűsíthető ereményeid, mondjuk az említett stepaerobic-kal?
Előzmény: nansens pinguinchiken (464)
nansens pinguinchiken Creative Commons License 2003.05.29 0 0 464
És mi volt a bevállt?
Egyébként én csak kotyogok. Ne vedd komolyan:)) ! Nekem nem jött be, de sokaknál biztos müködik, mert sokan keresik. Szóval remélem nálad eredményesen fog müködni.
Előzmény: cheshirecat (463)
cheshirecat Creative Commons License 2003.05.29 0 0 463
Bárki bármikor belekotyoghat! :)
Mosmá' igazából mindegy, mert miután a beváltat tönkretettem, utána vettem ezt a kazettát, szóval muszáj lesz kipróbálni...azért ennél jobban ne vedd el a kedvem! :)
Előzmény: nansens pinguinchiken (462)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!