Keresés

Részletes keresés

JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.11.11 0 0 403
Sok leguánt láttam már, de olyat még egyet sem, aki megette volna azt a leguán tápot... :)

Minél hamarabb szerezzétek be azt a port, faggassátok ki az eladót, hogy melyik a legjobb az állatnak, és olyat vegyetek, bár ha egy mezei állatkereskedésbe mentek be, tuti nem fogják tudni, de ha Budapesten laktok, menjetek el a Trionyxbe, vagy a Dohány utcában a Tutuara állatkereskedésbe, ott igazán értenek hozzá, és segítenek is.

Minden nap alaposan porozzátok meg az ételt, keverjétek össze, és simán megeszi, csodát fog művelni vele, meglátod:)

Üdv

Előzmény: Borcsamama (402)
Borcsamama Creative Commons License 2003.11.11 0 0 402
Kösz Zsuzsa, kösz JaMaN !
Kaptunk egy ismerős keredkedőtől ajiba valami apró zöldkukacot a multkor. NAgy dobozban volt, és spéci leguánvitamin. Tökéletesen tojt rá. Mintha ott se lett volna, gondosan kikerülte, és megette ami körülötte volt. Azóta gondoljuk, hogy nem szereti a vitamint, biztos sose kapott előtte. De ez a por új nekem, gondolom az az előnye van, hogy azt nem tudja kikerülni, mint a zöldes-barnás apró kukac szerű vitaminját. Próbáltam persze saláta levélbe csempészni, de úgy se kellett neki. Most elindulunk a héten por szerző körútra.

Borcsamama

Előzmény: JaMaN és Gonzi (401)
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.11.10 0 0 401
Az tényleg igen nagy baj, ha nem szórod vitaminporral a kaját!!!

Szerintem még ma szerezz be, de nem érdemes spórolni, vegyél neki Sera tipusút, elég drága, legalábbis a többihez képest, viszont nagyon jó. És lehet direkt zöldleguhoz kapni!

Minden nap szórd meg a kajáját vitaminporral!

Akkor megvan miért étvágytalan, ezt sürgősen pótolni kell!

Előzmény: Borcsamama (399)
zsuzsa Creative Commons License 2003.11.09 0 0 400
Nem adsz enki semmi kiegészitő ásványi anyag-vitamin port? Hát az elég nagy baj...

Akkor valószinüleg vitaminhiánytól étvégytalan.

Párszáz forintért kapsz állatkereskedésben.Hetente 1-2 alaklommal adok neki, ha többször kap, az sok, akkor mindig olyan meszeset tüsszög.

Jaaj én még mindig keresem Norbi leendő új gazdáját. Szóljatok, ha kell valakinek.

Előzmény: Borcsamama (399)
Borcsamama Creative Commons License 2003.11.09 0 0 399
Mi az, hogy porozzátok az ételét.....??????
Ez valami vitamin?

Borcsamama

Előzmény: JaMaN és Gonzi (398)
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.11.07 0 0 398
Sziasztok.
ha porozzátok az ételét a legunak, attól nagyon megjön az étvágya.
Vedlésnél is sokat segít neki, úgyhogy ilyenkor mindig egy kicsivel többet szórok a kajájára, és szépen, egyenletesen levedlik.

egyébként nem kell megijedni, ha kevesebbet eszik néha, ha egyáltalán nem eszik, az baj, de ha csak kevesebbet, az nem akkora tragédia, nekik is hullámzó az étvágyuk, akárcsak az embereknek :)

A téltől sem kell nagyon félni, Gonzi tavaly télen még egészen kicsike volt, kicsit többet tüsszögött ugyan, de nagyon jól viselte:))
Talán egy fokkal nagyobb izzót érdemes betenni nekik.

Üdv

Borcsamama Creative Commons License 2003.11.05 0 0 397
Köszi mindenkinek!
Mióta elhagyta szerveszetét az a fehér valami megint eszik. Bár nem túl sokat, de azért 6-7 karika ubi lecsúszott!!
Kicsit aggódunk, mert ez az első telünk leguánnal
!

Borcsamama

Előzmény: zsuzsa (394)
Pepszi Creative Commons License 2003.11.03 0 0 396
Az én legumnak mindig van valami fehér anyag is az ürülékében. Egész kis kora óta ilyen, azért gondolom, hogy ez normális dolog.
Mamut79 Creative Commons License 2003.11.02 0 0 395
Sziasztok!

Nálam is az a probléma, hogy Ottó hetek óta nem eszik vagy csak keveset. Nálam bevált egy megoldás. Teleengedtem a kádat langyos vízzel és beleraktam Ottót. Jót úszkált! :-) Közben pedig a normál ürülék mellett elhagyta a belét egy fehér salakos anyag is. Azóta többet eszik. Valószínűleg valamiért nem volt jó az emésztése. Próbáld ki a meleg fürdőt!

Mamut

zsuzsa Creative Commons License 2003.11.01 0 0 394
Norbi se zabál kétpofára, de hasmenése még sose volt. Sajnos nem tudok tanácsot adni... hátha valaki más tud.
Előzmény: Borcsamama (393)
Borcsamama Creative Commons License 2003.11.01 0 0 393
Halihó!
Örülök, hogy azért jár erre néha valaki.
Süsükéért aggódok. Melegítjük a lakosztályát infralámpával, de nagyon étvágytalan. Alig eszik! Lehet, hogy ez télen normális? Ma viszont teljesen tejföl állagú és színű székletet produklált. Ez talán mégsem normális.
Tud valaki segíteni???

Borcsamama

zsuzsa Creative Commons License 2003.10.31 0 0 392
A Playboyban meg a szakállas agámáról, mi ? :-)))
Előzmény: JaMaN és Gonzi (391)
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.10.31 0 0 391
Szia!

Mindjárt meg is nézem....

Nincs meg valakinek véletlen a legújabb CKM?
Van benne egy cikk a zöld leguról :)

Előzmény: Manó (390)
Manó Creative Commons License 2003.10.30 0 0 390
Na itt is egy kis reklám

a lakatlansziget.hu oldalon futó chat-en létrejött egy terrarisztika szoba, ahol szeretettel várunk minden a érdeklődőt online beszélgetésekre.

további infó: www.terrarium.hu

zsuzsa Creative Commons License 2003.10.16 0 0 389
Hali. Beirtam ezt az iguanainfoba is . Ha valakit érdekel szóljon.

Az a helyzet, hogy mi is el szeretnénk adni Norbit. Egyedül én tudom megfogni, takaritani. Nem vad, csak a gyerekienek kicis a keze és félnek. Norbi meg a kutyáinktól fél egyre jobban. Szegény jobb, törődő gazdát érdemelne. Jól ellátom, de kiengedni csak ritkán tudom, amikor be vannak zárva a kutyák. Én 17 ezer Ft-ot gondoltam terráriumostul, napfénylámpástul,vitaminostul.Norbi 2 éves múlt.
ha valakit érdekel 368-11-54 este hivjon vagy irjon julivera@mail.datanet.hu. ha lehet hüllőbarát fiu legyen ( a lökött lányok, az én lányaim is valahogy félnek tőle, pedig kedves jószág )

Iguanainfo Creative Commons License 2003.09.08 0 0 388
Hello!

Engedjetek meg egy kis önreklámot. Szeretném, ha ellátogatnátok fórumomba, és ott megosztanátok tapasztalataitokat olyan témákban, mint "Terráriumépítés" vagy éppen "Boltok Feketelistája". A cím:

http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=iguanainfo

Köszönöm a figyelmet.

Tsilla Creative Commons License 2003.09.04 0 0 387
Én még csak egyszer maniküröztem Pistit. A napokban akartam újra, de amióta így lehült a levegő olyan nyugtalan. Alig birom megfogni, egyfolytában ás, és kaparja az üveget. Akkor csinálta ezt, maikor hozzám került (novemberben hoztam haza). Egyébként szeret kézben lenni, de csak az enyémben. Egyszer nem voltam bent a szobában, unokahúgom bement és megfogta... Hát nem kellett volna, úgy arcon csapta, hogy 2 kb hétig egy piros csík éktelenkedett a pofikáján.
Előzmény: Legu (384)
Legu Creative Commons License 2003.09.04 0 0 386
Ez a kep akkor keszult mikor meg kicsike volt , azota nehezebb a feladat . Es lassan az ollot is cserelhetem :)) .
Előzmény: Legu (385)
Legu Creative Commons License 2003.09.04 0 0 385
Előzmény: Legu (384)
Legu Creative Commons License 2003.09.04 0 0 384
Szia !

A karmok vagdosasa egy igazi elmeny :))) !
En 2 hetente rendszeresen vagom a kolykok kormet , utana aranyosan a foldon kusznak-masznak a szunyoghalo helyett !
Egyebkent a ket legu kozul egyik sem szeret kezben lenni , de a kormok vagdosasa kozben nagyon nyugodtak szerencsere .

Előzmény: Tsilla (379)
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.09.03 0 0 383
Jajj, nem azért mondtam :)

Egyébként nekem is elég "visszafogott" a gépem, és a supergamez nem mindig gyors, de nem annyira vészes:)

Üdv

JaMaN

Előzmény: Tsilla (382)
Tsilla Creative Commons License 2003.09.03 0 0 382
Bocs, hogy bátorkodtam itt kérdezni! ;-)
Egyébként észrevettem, csak ez a gép elég gagyi és nem jött be az oldal. De megígérem, hogy benézek oda is (ha végre hazahozhatom a szervízből, a másik gépet)!
Előzmény: JaMaN és Gonzi (381)
JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.09.03 0 0 381
Sziasztok:)

Mégegyszer, hátha valaki nem vette észre:)

http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=iguanainfo

Érdemes benézni :)

Pepszi Creative Commons License 2003.09.03 0 0 380
Az enyémnek egyszer az állatorvos levágta, mert amúgyis be kellett altatni egy kisebb műtét miatt, úgyhogy kihasználta az alkalmat.
Tsilla Creative Commons License 2003.09.03 0 0 379
Sziasztok!

Ti szoktátok vágni a legutok karmait?

JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.09.02 0 0 378
Sziasztok!

Az Iguanainfo fórumába átmásolom az itteni hozzászólásokat, lesz erre egy külön topic:)

Kérlek, nézzétek meg :)

Üdv

JaMaN

JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.09.02 0 0 377
Sziasztok!

Az Iguanainfo-nak megnyílt a fóruma, szerintem érdemes lenne ott folytatni az eszmecserét:)
Egyrészt ott csak a leguánokról van szó, másrészt több topic is van több témakörben.

a cím: http://forum.supergamez.hu/forum.php3?azonosito=iguanainfo

Kérek mindenkit, hogy nézzen be:)

JaMaN és Gonzi Creative Commons License 2003.09.01 0 0 376
Sziasztok!

Sajnos így hirtelen nem tudok senkit, aki bevállalná az állatkát.....

a tali nekem bárhol jó, csak jó legyen mindenkinek ;)

Üdv

JaMaN

Mamut79 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 375
Hali!

Ha valakit érdekel, ezt találtam az aproneten:

Anyagi okok miatt sürgősen eladó egy 7éves, gyönyörűszép, egészséges Zöld Leguán. Csak terráriummal együtt. A terrárium egyedi tervezésű, fa+üveg+fémrács alkotóelemekből álló, asztalosmunka. Ennek az értéke 45ezer forint, szóval a Leguán ingyen van. Az állat nem agresszív, ellenben igen félős. Kérésre küldök képeket. Kérem csak olyasvalaki jelentkezzen aki jól gondját viseli majd.

--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2003-08-27
Feladó: Tamás Lejárat dátuma: 2003-09-03
Telefon: 06202165600
Ár: 45.000

Pepszi Creative Commons License 2003.08.31 0 0 374
Tali lehet.
Akár nálnuk is (érd).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!