Keresés

Részletes keresés

Professzor úr Creative Commons License 2003.04.24 0 0 33
A magyarázat eggyel feljebb. Kicsit nehéz a felfogásod.
Előzmény: Ramos_ (32)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 32
ez nagyon gyenge volt!:) főleg, hogy a poént pont tőlem loptad!

vmi jobb?

Előzmény: Professzor úr (30)
Professzor úr Creative Commons License 2003.04.24 0 0 31
A 28-as számú hozzászólásból legalábbis ez következik.
Előzmény: Professzor úr (30)
Professzor úr Creative Commons License 2003.04.24 0 0 30
Lehet, hogy akkor szeretné őket.:-)
Előzmény: Törölt nick (29)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 28
Téged meg megnyomott vmi olasz fickó, hogy ennyire szereted őket?:)
Előzmény: Professzor úr (27)
Professzor úr Creative Commons License 2003.04.24 0 0 27
Valami olasz fickó megnyomta a nődet, hogy ennyire utálod őket?:-)
Előzmény: Ramos_ (24)
Tintin alias Creative Commons License 2003.04.24 0 0 25
Két dolgot nem szerettem soha életemben: az olasz focit és a Realt. Most az olaszt még egy kicsit jobban nem szeretem. Ennyi. Ettől még korlátlanul utálhatom a Real, asszem. Vagy nem?

ÉS TERMÉSZETESEN: FORÇA BARÇA! (akármi is van)

Előzmény: Ramos_ (24)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 24
Espana!:)

Amugy bocs a Barcásoktól:)
ezek szerint nem drukkolnak a Barcások a Reálnak!

Csak én az olaszok ellen

Előzmény: mondial (23)
mondial Creative Commons License 2003.04.24 0 0 23
Italia!:)
Előzmény: Ramos_ (20)
GDávid Creative Commons License 2003.04.24 0 0 22
nyugi. belőlük is azt váltotta ki, csak nem merik bevallani.:-)
Előzmény: Ramos_ (20)
TiB_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 21
Nekem? Semmi.
Felolem utalhatod nyugodtan.
Előzmény: Ramos_ (20)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 20
komolyan nem értem most mi bajod!

hagy utáljam már az olasz focit nagyon de nagyon!
A topicot csak azért nyitottam, mert azt hittem másokból is hasonló érzéseket váltott ki a Barca Juve meg a Valencia Inter meccsek megnézése!

tévedtem

Előzmény: TiB_ (18)
GDávid Creative Commons License 2003.04.24 0 0 19
1. Rivaldo nem a régi, és ezt nagyon sajnálom. és erről nem csak ő tehet. neki nem fekszik az olasz stílus
2. kedden én is a barcának szurkoltam, mert inkább egy spanyol csapat, mint egy olasz. és a szép focit mindig is támogatni fogom, még akkor is ha azt a barca játssza, akik nem igazán a szívem csücskei
TiB_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 18
Te tudod...
Előzmény: Ramos_ (10)
TiB_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 17
Yovan, legyen a Milan. Mert ha neadjsIsten az Internek drukkolnek akkor Virdistol kapnek a pofamra...:))
Előzmény: General Horny (9)
Szméagol Creative Commons License 2003.04.24 0 0 15
ezt már hallottam valahol :)
Előzmény: Törölt nick (14)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 13
Rivaldo miatt én is tudnék a Milannak! de az már nem Rivaldo, hanem egy vénember
Előzmény: General Horny (9)
Szméagol Creative Commons License 2003.04.24 0 0 11
belháború? :)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 10
én máshogy látom és igen be vagyok baszva de ez most mellékes!:)

Szerintem nem attól lesz valaki hu de nagy Barcás, hogy minél jobban utálja a Reált! bár tény hogy utálom őket, de jelen pillanatban nem is inkább nekik drukkolok mint az összes olasz ellen!

Mint írtam a kényszer nagy úr!

andd!
Te meg kusshadj

Előzmény: TiB_ (6)
General Horny Creative Commons License 2003.04.24 0 0 9
Én sem tudok drukkolni a realnak...sokat gondolkodtam és kénytelen vagyok a Milant választani...de csak és kizárólag RIVALDO miatt!
Előzmény: TiB_ (6)
Cocu Creative Commons License 2003.04.24 0 0 8
Nem drukkolok a realnak, csak annak, h ne olasz nyerjen!:))
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 7
Belőlem az olasz foci sokkal nagyobb utálatot vált ki mint a Reál Madrid, akiket amugy mélységesen elítélek:)

Ha neked jól esik szurkolj a Juvénak

Előzmény: V-Man (2)
TiB_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 6
Ramos!? bevagy b@szva?
Inkabb dogoljek meg de annak a szutykos csapatnak SOHA A BUDOS ELETBEN NEM FOGOK drukkolni

SÓM MÉS QUE UN CLUB!!!!!!

Előzmény: Ramos_ (-)
Szméagol Creative Commons License 2003.04.24 0 0 4
Rivaldo csak pados :)
Előzmény: Ramos_ (3)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 3
mivan hurkagyurka?:)

Az olasz fociról annyit, hogy még Rivaldóból is kiöltetek mindent ami a focira emlékeztet

Előzmény: Törölt nick (1)
V-Man Creative Commons License 2003.04.24 0 0 2
l0f@szt! azért ott nem tartunk, jövőre is lesz szezon...
Előzmény: Ramos_ (-)
Szméagol Creative Commons License 2003.04.24 0 0 0
Mert látens madridisták :)
Előzmény: Ramos_ (-)
Ramos_ Creative Commons License 2003.04.24 0 0 topiknyitó
Ezt én se hittem volna, de ők maradtak csak akikben még rejlik valami a fociből mint játékból!

A kényszer nagy úr!
Hajrá Reál Madrid!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!