Keresés

Részletes keresés

morticia addams Creative Commons License 2003.04.17 0 0 18
fejlôdtél. például lekerült az a lap a TOP100-ból.
Előzmény: httq (14)
morticia addams Creative Commons License 2003.04.17 0 0 17
ez kóserbambival is túl ferdén állna.
Előzmény: httq (12)
morticia addams Creative Commons License 2003.04.17 0 0 16
az echt parasztnak max. annyi a vágya, hogy neki legyen egy lova. munkaeszköznek.
Előzmény: Lovakkal jöttél (11)
myofibrillum Creative Commons License 2003.04.16 0 0 15
(nem.)

érdekes óhaj.. mi hiányzik a boldogságához? egy ló, vagy egy lovas? a paraszttal a szénakazalban a legjobb. de pályázzon a királyra inkább. legalább szorítsa sarokba, vagy marokra, azzal őt is boldoggá teheti.

Előzmény: httq (14)
httq Creative Commons License 2003.04.16 0 0 14
(Ha már a ló vs. huszárnál tartunk, ma, vagyis holnap (17-én) hajnalban 01 óra 14 perckor lesz 4 éve, hogy megtettem az első, esetlen hozzászólásomat a fórumokhoz, különösebb tájékozódás nélkül, csak a kibaszott sok nicket láttam. Alig burkolt reklámfloodot készítettem elő több nicken - de elsőként biztos, hogy azon a nicken -, az akkor TOP 100-ban lévő honlapomhoz, mely a zsebpénzemet jelentette kapcsolt üzletekkel. Így bukkantam az Indexre, mint PR, reklámmarketing eszközre.

Szerinted azóta fejlődtem valamit?)

Előzmény: morticia addams (9)
httq Creative Commons License 2003.04.16 0 0 13
wazza: kóserszilvás.
Előzmény: httq (12)
httq Creative Commons License 2003.04.16 0 0 12
Nem is tudsz sakkozni. Azért, mert a toalettasztalodon néha éjjelente tilitolizol a kóservodkás üvegekkel, poharakkal, még nem jelenti azt, hogy ismered az Evans-cselt. (Pedig egyszerű, most azt játszom.)


Előzmény: morticia addams (9)
Lovakkal jöttél Creative Commons License 2003.04.16 0 0 11
Ez érdekes...
Ugye arisztokratának születni kell, ez így van lóéknál is. Kutyából nem lesz szalonna, nyilván egy parasztból sem lesz kanca. Ha mégis lóvá teszik, ezzel előléptetik. Legalábbis a sakkban. Fura.
Szerintem minden paraszt vágya az, hogy ló legyen egyszer.
Előzmény: morticia addams (10)
morticia addams Creative Commons License 2003.04.16 0 0 10
vagy lóvá ne tegyék a parasztot.
Előzmény: Törölt nick (7)
morticia addams Creative Commons License 2003.04.16 0 0 9
minden terepen változó. van ahol gyalog, van, ahol paraszt. ugyanúgy, mint a ló vs. huszár.
Előzmény: httq (3)
morticia addams Creative Commons License 2003.04.16 0 0 8
nohát, pontosan erre gondoltam. de vannak vidékek, ahol lósonkát meg lókolbászt is esznek. elôtte persze a lovakat belövik, ugye.
Előzmény: Lovakkal jöttél (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.16 0 0 7
csak gyaloggá ne üssék szegény huszárt
Előzmény: Lovakkal jöttél (5)
pffh Creative Commons License 2003.04.16 0 0 6
Mi tehetne boldoggá egy lila h2-t, ha nem a sárga d6?
Vagy egy gyaloghuszár?

És kell-e egyáltalán boldoggá tenni?
Minthogy a lílá szanszkritul kedvtelést jelent, ez a név már önmagában is az önfeledt, boldog létezésre utal. Kívánhatnánk-e ennél többet szeretteinknek?

Lovakkal jöttél Creative Commons License 2003.04.16 0 0 5
Nem tudtam jobban rámutatni az arisztokratikus gőg és a népi elnevezés közti meglehetősen széles szakadékra és értelmezési lehetőségekre.
Előzmény: httq (4)
httq Creative Commons License 2003.04.16 0 0 4
nem ló, huszár. és akkor pedig huszárokkal jöttél, ami pedig egészen más jelentéssárnyalatokkal bír. pl. lilah2 boldoggá tevését (avatását?) ezzel le is lehet tudni, egy aspektusból.
Előzmény: Lovakkal jöttél (2)
httq Creative Commons License 2003.04.16 0 0 3
nem paraszt, gyalog, ha szabad kijavítsalak.
Előzmény: morticia addams (1)
Lovakkal jöttél Creative Commons License 2003.04.16 0 0 2
Lehetetlen, kérem szépen.
Mondjuk én már a sakkot sem igazán értem. Ápolni kellene a hagyományokat, meg kellene tartani az arisztokratikus gőgünket. Gondoljon bele, szegény ló lealacsonyodott arra a szintre, ahol már egy paraszt is leütheti. Miféle módszer ez? Hogyan legyen így boldog egy ló?
Előzmény: morticia addams (1)
morticia addams Creative Commons License 2003.04.16 0 0 1
ez mi? világos lovat üti sötét paraszt?:)
Előzmény: pffh (0)
pffh Creative Commons License 2003.04.16 0 0 0
sárga d6
Előzmény: lilah2 (-)
lilah2 Creative Commons License 2003.04.16 0 0 topiknyitó
először az idiótába szántam, de aztán arra gondoltam, hátha lehet belőle valódi őrület. mindent bele :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!