Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ghmc Creative Commons License 2014.02.18 0 0 21

Sziasztok! Nem tudja valaki hogy lehet egy 99-es Voyager távirányítót betanítani? Üdv!

Zoli.dezso Creative Commons License 2013.09.29 0 0 20

Helló! érdekelne hogy megvannak még a börülések és ha megvannak akkor 2003as grand voyagerbe jolenne?

Előzmény: jeepatti (17)
macskuszkitekattusz Creative Commons License 2013.09.18 0 0 19

Nem nagyon él ez a fórum. Kár.

macskuszkitekattusz Creative Commons License 2013.09.16 0 0 18

Sziasztok!

 

1999-2000 környéki gázolajos gépekkel van valakinek tapasztalata(szerviz fogyasztás tartósság). Nézegetek autókat, mert kellene egy nagyobb de nem horror árú évi 30-50000 km megtételéhez. Ami szóbajött a Fiat Multipla, Ford,vW-Seat  Galaxy-Saharan Alhanbra.

Ha esetleg CNG-s tapasztalat van róla az is érdekelne.

 

Köszönöm, ha valaki tud adatot.

jeepatti Creative Commons License 2013.07.19 0 0 17


Ha valakit érdekel egy komplett bőr belső jó állapotban
(ülések 4 fotel fűthető stb+ egy 3 személyes hátsó sor)
, akár tető kárpittal együtt van egy eladó (ajtó kárpit is van hozzá kompletten)
akciósom kompletten jó állapotban.

Árban 70 eft fix áron
98 körüli grand voyagerbe való

Sőt ha valaki nagyon gyors még adok hozzá +20 ért jelképes áron
egy + ülés szettet aminek csak a vezető ülés ülő része van kicsit repedve többi ok.
(HA jó kedvem van lehet ezzel együtt viheted 70 ben!!!)

MIELŐBB HÍVJ HA ÉRDEKEL! Amíg meg nem gondolom magam (302613501)

 

 

bogarasroli Creative Commons License 2012.12.03 0 0 13

Sziasztok. Ha esetleg valakit érdekelne Van 4 db új Beru ízzító gyertyám audi A4 1.9tdi be,vagy (Chrysler Voyagerbe 97utáni) teljes hossz 97mm fej hossz 29mm            +36-30-3021099      

mimi_bacsi Creative Commons License 2012.02.02 0 0 12

A barátom most vásárolt egy CHRYSLER GRAND VOYAGER SE 2.8 CRD, 2776 CM3, 110 KW teljesítményű autót használtan. Nem kapott hozzá semmilyen kézikönyvet. Az a kérdésem, tudtok-e segíteni, honnan lehet letölteni felhasználói kézikönyvet?

Men in 27 Creative Commons License 2010.05.02 0 0 11
Sziasztok!

Előtte állok egy Chrysler Voyager vagy Grand Voyager vásárlásának. Úgy gondoltam, ami pénzembe belefér, az a '96-'99-ig terjedő időszakban gyártott típusok lennének.
Tudom már, hogy használtautó vásárláskor mik azok a dolgok, amiket szemügyre kell vennem, mert volt már jó pár autóm és most a Felicia kombimat adom a másik nagy álmomért.
DE!
Jó volna, ha a Chryslernek kifejezetten erről a típusáról tudnátok mondani pár olyan dolgot, amire oda kellene figyelnem. Tudom, a használtautó vásárlás mindig is egy zsákbamacska marad, de Veletek, ill. a segítségetekkel bízom abban, hogy lecsökken a veszély a legminimálisabbra.

Köszönöm segítségeteket!
kadika77 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 10

először is 2,5 nem 2,4 és igen alfa motorosak nagyon megbizható keveset eszik

 

Előzmény: nagyarpi (9)
nagyarpi Creative Commons License 2010.02.03 0 0 9
Ha ez a 2.4l-es akkor Alfa Rómeó, vagy valami euródiesel vagy mi. Egy nagy rakás....
Persze ez csak az én véleményem. mondjuk elég jó, hogy amikor a hengerfej behal nem kell az egészet cserélni ( négy különálló darab) persze az is igaz mindegyiken ugyanaz megy tönkre, persze nem csereszavatos. Így aztán vagy nagy szerencse, vagy az új. Mindenesetre amíg megy nem rossz! Ha valainek más a véleménye , vagy érzelmileg kötődik hozzá, BOCS. Mégegyszer ez az én véleményem!
Előzmény: Fabiodiv (7)
109ha300 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 8

Tényleg régia  topic... és régóta senki nem járt erre...
ha valaki többet akar megtudni ezekről a kocsikról, ajánlanék egy másik fórumot.:

 

http://www.nethirlap.hu/forumengine.php?par=1&topic=2849

 

Üdv: Csabi

Fabiodiv Creative Commons License 2008.11.18 0 0 7
Üdv!

Tudja vki, hogy a 144 LE diesel mocik miböl lettek belecsempészve a Voyager elejébe?
Vkinek esetleg személyes tapasztalata a fenti autóval?

Elre is thx, üdv: Fabio
Jóska a szaporító Creative Commons License 2008.11.07 0 0 6
igen ha folytatjuk. Nekem 92 x havi 3.3 Voyagerem van. Hat éve használom, szerelgetem.
Előzmény: nagyarpi (4)
Arti#2 Creative Commons License 2008.07.13 0 0 5
Elado: -/chrysler/ amerikai tipusu 1 pár hátso lámpaburok (új)

-/chrysler/ 1 pár első fényszórok (új)

OLCSÓN !!
nagyarpi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4
Üdv
Él még a topic??
Jó régi az előző hozzászólás!!
BMW Power Creative Commons License 2003.10.13 0 0 3
Hah a topicom :))))

Igen akartam egy ilyet (is), de minap javítottam egy újabbat 96-ost, az már a gömbölyű változat, meg kell hogy mondjam teccet, az is 2.5td volt, nagyon jó a beltere, csak az nem teccet hogy kicsit hangos a motor. Azthiszem ezért nem egy kelendő típus, már 2,3MFt-ért lehet talállni, de minap volt egy 1.9-ért motorhibával de lekéstem róla, pedig a tulaj szerint iszonyú nehéz volt eladni.
Szóval nem rossz ez, nagyon kényelmes.
Olasz motor, amcsi márka, osztrák összeszerelés szendvics. Érdekes jármű.

Amino Creative Commons License 2003.10.10 0 0 2
Üdv!

Én is egy ilyen járgányban gondolkodom, és érdekelnének a tapasztalatok.

BMW Power Creative Commons License 2003.04.16 0 0 1
hú de nagy a tolongás, b@sszus nem volt senkinek ilyen talicskája? Ekkora nagy fos ez?
Hirdet valaki most egyett ki sérüléssel 1,1M-ért meg van egy 1,4-ért.

Előzmény: BMW Power (-)
Dannert Creative Commons License 2003.04.15 0 0 0
Mielőtt még elmerül, fel0zom a topicod!:)
Előzmény: BMW Power (-)
BMW Power Creative Commons License 2003.04.15 0 0 topiknyitó
Hali!

Vásárolnék a családnak/cégnek egy ilyen gépet, (2.5 td)véleményeket tapasztalatot várok.

amiért veszem:
- 7 személyes
- a korabeli egyterüek között a leggyorsabb (dízel) 0-100: 12,4 Top: 181 km/h
- klíma, szervokormány, légzsák, el.ablak-tükör alapfelszereltség szinte mindegyikben.
- keveset fogyaszt, 7,4 a gyári vegyes adat.
- hátsó ülések kiszerelésével nagy raktér. (befér sok monitor :-))
- tetszik
- a motort (2.5td) az utolsó csavarig ismerem, olcsó hozzá minden, javítás nem probléma.

Berakok egy képet ha valaki nem tudná hogy hogyis néz ki:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Tehát tapasztalatokat várok, vélemények stb.
Ja és ha van eladó, akkor érdekel. Motorhiba jöhet minden mennyiségben, kaszni sérülés sem akadály.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!