Keresés

Részletes keresés

trafok Creative Commons License 2003.04.06 0 0 13
Nem értem miért ez a felháborodás?
Az elvtársak saját magukat járatják le, ezt megakadályozni a HírTv sem fogja!
eztEgyed Creative Commons License 2003.04.06 0 0 12
"Hogy kie a HirTv?
Hat a mienk, TV nezoke."

Hány éves vagy? Ekkora naívságot rég láttam...

Előzmény: Törölt nick (7)
Tamás Creative Commons License 2003.04.06 0 0 11
:-DDDDDDDDD
Előzmény: Gép-ész (10)
Gép-ész Creative Commons License 2003.04.06 0 0 10
Az még hagyján, de:

"szakértők ezrei vannak munka és lehetőségek nélkül"

A szakértőknek nem szokása, hogy munka nélkül legyenek, azért szakértők, mert elvileg rohadtul értenek valamihez...

Előzmény: 8ker (8)
swill Creative Commons License 2003.04.06 0 0 9
A hiteles, elfogulatlan médiumok keresztje, hogy fikázzák őket jobbról és fikázzák őket balról is.
Egyébként Kóczián Péter műsorai szvsz igen jók.
8ker Creative Commons License 2003.04.06 0 0 8
"...miközben a nemzeti oldalon tehetséges és kompetens újságírók, médiaemberek, filmesek, tévések, szakértők ezrei vannak munka és lehetőségek nélkül"...
Ez úgy baromság, ahogy van!
Tehetségesből és kompetensből a teljes magyar sajtóban nem léteznek "ezrek". Hol az a tíz?...
Előzmény: White Falcon (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.06 0 0 7
En kifejezetten szeretem Koczian Peter musorait, messze magasan a legszinvonalasabb es legkorrektebb a hasonlokhoz kepest, Philipet a jobboldali Fasynak tartom, azt hiszem, ezzel mindent elmondtam. A Jobbik meg kezd idegesiteni, eddig is idegen test volt, az elvakult csapkolodasaval csak arra ad lehetoseget, hogy a jobboldalra rakenodjenek annak jellemzoi.

Hogy kie a HirTv?
Hat a mienk, TV nezoke.
Valoban olyan csatorna, ahol nem folyik nyilt partpropaganda, ahol kb. egyenlo aranyban szolalhat meg a ket oldal, es feltunoen igyekszik ezen az uton maradni.

Szukseg volt ra nagyon, es jo, hogy van.

Előzmény: White Falcon (-)
8ker Creative Commons License 2003.04.06 0 0 5
A HírTV is azért kér fel szakértőket, hogy hitelesebb legyen. Szerencsére, nem (teljesen) azért hozták létre, hogy eljátssza a korunk Szabad Európája szerepét.
Akik ennél többre vágynak, javaslom:
- alakuljanak információs polgári csoportok,
- a tagjai üljenek le egy videokamera elé, és rohattkomcsizzanak, zsidózzanak, amíg a kazetta tart,
- ezeket a kazettákat cserélgessék egymás között, és így végre boldogok lehetnek: bármikor kapcsolják be a tévét, az ő műsoruk megy.
White Falcon Creative Commons License 2003.04.06 0 0 4
Csak egyetlen kérdést tennék fel nekik: Önök szerint Orbán Viktor és Áder János a szoc-lib tv-nek nyilatkozott?
Szinte hihetetlen,hogy mindezt csak azért,mert a Sajtóklubbot nem hívják meg(Jusztékat sem,szóval hol itt a bibi?!).Az nem zavarja őket,hogy a MerukTV-n vannak?
Előzmény: Tamás (1)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.06 0 0 3
Csak az az érdekes: ugyanazon a honlapon hozzák nyílvánosságra,hogy Pitekáj levelét nem hozza le egyetlen jobboldali médium,többek között a Demokrata sem,amelyiken a Westel elleni bojkottra szólítanak fel.Ilyenkor szoktam megkérdezni,hogy hány éves a kapitány...
Előzmény: vibor (0)
Tamás Creative Commons License 2003.04.06 0 0 2
A "jobbiknak" a kiegyensúlyozott tájékoztatás a zsidózást, a komcsizást jelenti...

Hát most nincs igazuk? Nem komcsiznak, meg zsidóznak sehol, ezért ki kell egyensúlyozni... :-))))))))

Előzmény: vibor (0)
Tamás Creative Commons License 2003.04.06 0 0 1
feleslegesen hoztunk létre egy újabb, a szoc-lib "szakértőket" munkahelyhez (és pénzhez) juttató médiumot

Ilyenekért nem szoktak fizetni...

Előzmény: White Falcon (-)
vibor Creative Commons License 2003.04.06 0 0 0
Mi ezen a meglepő?
A "jobbiknak" a kiegyensúlyozott tájékoztatás a zsidózást, a komcsizást jelenti...

Méghogy tehetséges média szakemberek. Hahaha.

Előzmény: White Falcon (-)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.06 0 0 topiknyitó
Mint ismeretes,tavaly decemberben indult útjára a HírTV,mely egyfajta magyar CNN-ként szeretné mérsékelten,a szélsőségek mellőzésével tájékoztatni a közönséget.Az adó vezetője közismerten Borókai Gábor,ám tulajdonosi körében Selmeczi Gabriella is megfordul.Nekem személy szerint nincs gondom az adóval,a hírműsorait színvonalasnak tartom(mégha kezdő gyermekbetegségei vannak is),az már a személyes magánügyem,hogy Rákay Philipre nem vagyok kíváncsi,mint ahogy a Z+/Viva+/Viva műsorán sem néztem.Azért nyitottam,mert álmomban sem gondoltam volna,honnan éri igen komoly kritika csatornát.Sosem szoktam mások kárán örvendeni,de úgy érzem,mindenkinek joga van tudni,ha valakit megalapozatlanul ér sérelem,ezért alábbiakban beadok egy nyilatkozatot,melynek tartalmával ugyan nem értek egyet,de ilyenek is vannak ma Magyarországon:
Kié a Hír TV?

Kedves Barátaim!
Három hónap telt el a Hír TV beindítása óta. Ezért célszerűnek látszik egy mérleg készítése abban a tekintetben, hogy ez a csatorna megvalósította-e a vele kapcsolatos elvárásainkat, reményeinket, reprezentálja-e azt a nemzeti eszmeiséget, amelyet magunkénak vallunk és szerepelteti-e azokat a személyiségeket, akiket mi ott szeretnénk látni. Természetesen sokan vannak azok, akik nem tudják fogni, ezért azok véleményét kérdezem, akik rendszeresen nézik, hogy mi a véleményük.

Ezen kis közvéleménykutatás elé vágva felidézném a tegnap este, negyed tíz tájban látott, "Aktuális gazdasági ügyek" c. műsort, ahol három résztvevő vitatta meg az MNB kamat- és árfolyampolitikáját kb. fél órán keresztül.

A szereplők:

1. Kóczián Péter, műsorvezető
- háttér: előző munkahelye a Magyar Narancs
- kvalitásai: kappanhang, hülyegyerek arc, zselézett sünihaj, nagyranőtt napközis kinézet
- kiválasztási kritériumok: kontraszelekció

2. Várkonyi Iván, "szakértő"
- háttér: a Népszabadság munkatársa
- kvalitásai: a Népszabadság munkatársa
- kiválasztási kritériumok: a Népszabadság munkatársa

3. Szakonyi Péter, "szakértő"
- háttér: a Magyar Hírlap munkatársa
- kvalitásai: a Magyar Hírlap munkatársa
- kiválasztási kritériumok: a Magyar Hírlap munkatársa

Nem meglepő módon a három szereplő között nem alakult ki érdemi vita, ugyanis a legnagyobb egyetértésben fikázták az MNB-t és Járait.

Kérdezném tehát, hogy egyedül állok-e azzal a véleményemmel, hogy feleslegesen hoztunk létre egy újabb, a szoc-lib "szakértőket" munkahelyhez (és pénzhez) juttató médiumot, miközben a nemzeti oldalon tehetséges és kompetens újságírók, médiaemberek, filmesek, tévések, szakértők ezrei vannak munka és lehetőségek nélkül?

Bennfentes információm szerint a szoc-lib stratégia a Hír TV beindításakor a teljes ignorálás, blokád, agyonhallgatás, bojkott volt, ezt azonban átgondolták és mára okosan átalakították a minden résen való beszivárgásra és a Hír TV belűlről való elfoglalására.

A jelek szerint sikeresen.

Üdvözlettel,

Várkonyi Zsolt
hegyvidéki lokálpatrióta

Forrás: www.jobbik.net(A Jobbik internetes polgári kör honlapja)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!