Keresés

Részletes keresés

malaclopo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 437
köszööm; az igaz, hogy fogalmam sincs, mi ez, de a jó szándékodat értékeltem!
Előzmény: Igor Kolita (436)
Igor Kolita Creative Commons License 2004.02.28 0 0 436
Emberek!

Segitsünk malaclopón, és a törött csuklóján.Én mindjárt egy hasznos tárggyal segitem szegényt!

Sajnos csuklószoritót, és klaviatúrát nem tudok felajánlani, de ezt szivesen felajánlom a disznótolvajnak:)))

malaclopo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 435
olyjjan szegény vagyok, mint a templom egere, és, amiben írok, a worldben van helyesírásellenőrző; ez az átok leselejtezett klavi nem üti az n-t, a törött csuklómmal állandóan csuklószorító köllene, hogy kijavítsam; de, akkor az egyébkét is alacsony vérnyomásom átmenne minuszba, annyit viszont nem érnek fideszes kommunistáim, úgyhogy továbbra is n betű nélkül, még a mái napon, mert most megint több hónapos szünet jön; létrehoztam nektek egy jó meleg kuckót, lakjátok be, majd visszajövök, ha élek még
megtévesztett értelmiségi Creative Commons License 2004.02.28 0 0 434
Látom, bugyetyzsity Elvtárs intézkedett, és az Elvtársnő megkapta a soronkívüli Billentyűzet Elvtársat.
Vagy csak sikerült eltávolítani a magát az "n" mellé befészkelt osztályáruló Marmelád Elvt... Nemelvtársat?
Előzmény: malaclopo (431)
Igor Kolita Creative Commons License 2004.02.28 0 0 433
"ez a topic azért jött létre, mert az index fideszkommuistái megöltek egy szívemnek kedves nicket"

Ezek az index fideszkommuistái, szabotőrök!

Egyet de nem eleget!

Előzmény: malaclopo (429)
bugyetzsity Creative Commons License 2004.02.28 0 0 432
Folytasd.
Nem is sejted, milyen jót teszel ezzel.
Előzmény: malaclopo (431)
malaclopo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 431
vezéretek még miniszterelnök korában sem vállalta fel, hogy az ország házában tartso országértékelőt, ahol at ellenzék reagálhatott volna rá; ő csak kinyilatkoztatott akkor is; nagyon jól emléxem 2002 elején feltették neki a kérdést, mi lesz kampányügyileg! ez a sellemi zokni kijelentette, őt ez nem is érdekli, ő elkormáyozgat; csak azzal nem számolt, hogy, ha elfelejti bevezeti a nyílt diktaturát, akkor meghalt, mert a nép, az istenadta nép, olyjjan hülyje, hogy a parlamentáris demokráciában hisz, hetenkénti ülésekkel, ami nem háromhetenkénti, meg ellenzéki bizottságok felállításába, ami a vezéretek alatt ki volt csukva, mert simlicska megmodta, hülyének lenni állampolgári jog, vice versa, orbán alatt csak ennyi jogotok van, hát az istenadta nép magára vette, és emlxett a kádári évent 2 o.gyre, egy a költségvetés, egy pedig a zárszámadás elfogadása; ezért mutatta be a bányászjelvényt, amit azóta sem tudtok kiheverni; hídi csata, temetői füttyögés, fidesztraktorosok felvonulása, ami megint rosszul sült el, mert nem vót eláég az útlezárás, fdezsparaszt módjára még delikátumokat is alkalmaztak, aztat hitték a butaák, a ép velük van, pedig unják mán őket!
Előzmény: bugyetzsity (427)
bugyetzsity Creative Commons License 2004.02.28 0 0 430
Ez a hozzászólásod igen fényes bizonyíték valamire.
Sajnállak.
Előzmény: malaclopo (429)
malaclopo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 429
ez a topic azért jött létre, mert az index fideszkommuistái megöltek egy szívemnek kedves nicket, indexmoderátori, ezeknek külön járó, külöleges elbáás alapján azért is halt ennyi ideig, mert megutáltam a moderákat, hogy főtitkár, meg személyzetis és egyéb fideszkommunistákat külön elbírálásban részesítik! ocsmány dolog, de ez van! ezekek mindent szabad, mást meg megölnek!
Előzmény: Wic (426)
Wic Creative Commons License 2004.02.28 0 0 428
>> Megnyugtató, hogy a panelproli balosok, nem olyan tirpákok mint a fideszpolgárok.
vagy eccerűen csak nincs humorérzékük?
És besavanyodtak, látva Kovács László külügyér elvtárs mosolyát?
:o)
Előzmény: perelek (405)
bugyetzsity Creative Commons License 2004.02.28 0 0 427
én lennék a legboldogabb ha az csak a mi kiváltságunk lenne de em az, eftársnő, sajnos az em kiváltság, hanem elfogadott dolog és másak is van olyanja; vezérünket dícsérjük eleget nap, mit ap, most nem teszem, pedig tuti megmodta a frakót az ogy-ben, de szép volt, főleg az útalágazosodás; azo is csak röhögött a sok mosott agyú, hülye fideszes; de em baj, az legyen a legnagyobb örömük, nekünk jó így is, mi tudjuk, majd nem röhögek nem sokára; zsebembe csak a tinta csöpög, eftárső, mint bokának a pál uccai fiúkban, jaj, azok is fiúk, biztos füdeszesfanok, éljenek a pásztorok, most is vízbe kéne nyomni az összes nemecseket; élje Medgyessy, ja ezt em itt kell!
Előzmény: malaclopo (425)
Wic Creative Commons License 2004.02.28 0 0 426
>> abba a topicba különleges moderálás érvényesül, oda csak megrögzött fideszes, szocikat gyűlölők írhatnak, mást rögtön kimoderálnak;

Tehát wizes megrögzött fideszes, szocikat gyűlölő lenne? :o)

Előzmény: malaclopo (390)
malaclopo Creative Commons License 2004.02.28 0 0 425
ez csak az index kommunistának nevezett fideszeseinek kiváltsága és vágya; tőlem nagyon jól megférsz itt, csak várom már, hogy dícsérjétek végre vezéreteket, ma is milyjjen frankón megmontta a tutit Hódmezővásárhelyen; kellőképpen formálva van a tudatotok, tuggyátok, hogy legközelebbi kinyilatkoztatásáig mit kell szajkóznotok, szóval, szép lenne az élet, csak az árnyékolja be, hogy most nem vagytok kormányon, gyéren csöpög a lé a fidesz fanok zsebeibe!
Előzmény: bugyetzsity (423)
Igor Kolita Creative Commons License 2004.02.28 0 0 424
Disznótolvaj elftársnő igenis kipróbált harcos!

Bizonyitott is az origó +18 ában, a nála 30 évvel fiatalabb elftársaknál szóban!

A látokörével sincs baj, olyan mint a vörös lézerfény, abszolut párhuzamos!

Előzmény: Tub (422)
bugyetzsity Creative Commons License 2004.02.28 0 0 423
Sajnálom :(
Kár, hogy itt nincs moderáció :(, hiszen ez egy szabad topik :)

Pedig most milyen eccerű lenne engem likvidálni :-\

:)

Előzmény: Kovács Béla Sándor (421)
Tub Creative Commons License 2004.02.28 0 0 422
"malaclopo elvtársnő lehet, hogy a Pandora? :=o)"

:)
Háááát:)
Legalább olyan széleslátókörő az igaz, de azért talán mégsem:)

:)

Előzmény: személyzetis (414)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2004.02.28 0 0 421
Hát ezt valaki elbasz... szabotálta.
bugyetzsity Creative Commons License 2004.02.28 0 0 420
Basszus, a 400! :((((
Véletlen volt, eftársak, ne lőjetek!!!! :((

:)

Előzmény: bugyetzsity (417)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2004.02.28 0 0 419
400
Tub Creative Commons License 2004.02.28 0 0 418
400

:)

bugyetzsity Creative Commons License 2004.02.28 0 0 417
Remélem, hogy nem Pandora, hiszen őt már kiszavazták :(((((

Malaclopó etnőnek is van szelencéje? ;-)

:)

Előzmény: személyzetis (414)
megtévesztett értelmiségi Creative Commons License 2004.02.28 0 0 416
Ne gúnyolódjon az Elvtárs Elvtárs!

Malaclopo Elvtársnő leitta a billentyűzet Elvt... szóval leitta a klaviatyúrát, amikor csészealjból szürcsölte a csáját. Aztán még egy kis darab szederlekvárt is belepottyantott, végül a "n" végzetesen beragadt.
Viccelődés helyett intézze el Raktáros Elvtársnál egy új billentyűzet Elv... (na már megint) szóval egy új klaviatyúra kiutalást. Különben itt állhatunk szégyenszemre szembe a fidesznácikokkal, és malaclopo Elvtársnő még csak nemet sem tud mondani nekik. ("Em, em, soha!")

Előzmény: bugyetzsity (411)
személyzetis Creative Commons License 2004.02.28 0 0 415
Itt az ajándék 400 :)) és már itt sem vagyok! :(
személyzetis Creative Commons License 2004.02.28 0 0 414
A végén még lekésem a falujáró buszomat :( de a 400-zal ajándékozzuk meg az Elvtársakat! :)))
A Való Világ az origos hely, ha jól tudom. :). Pártgyűlés a Villában. :)))))))
malaclopo elvtársnő lehet, hogy a Pandora? :=o)
Előzmény: Tub (410)
Khrii Creative Commons License 2004.02.28 0 0 413
:)

:)

Előzmény: Tub (412)
Tub Creative Commons License 2004.02.28 0 0 412
Biztos csak a Zwack elvtársat kellett megtámogatni pártfeladatban:


:)

Előzmény: Khrii (409)
bugyetzsity Creative Commons License 2004.02.28 0 0 411
Eftársnő!

Árulja már el, hogyan kell a Magácska írásait desifrírozni?
Próbáltam a kihagyott betűket különböző sorokba rakni, hátha valami Pártüzenet kerekedik ki belőle, de nem jutottam semmire.

Előzmény: malaclopo (407)
Tub Creative Commons License 2004.02.28 0 0 410
Személyzetis elvtárs! :)
Hát nekünk kell ezeket a kiváló kommunista elvtársakat rávezetnünk a helyes útra?

:)
:)
:(

Előzmény: személyzetis (402)
Khrii Creative Commons License 2004.02.28 0 0 409
Csak azt nem tudom, hogy magácska mit keres itt, elvtársnő. Csak nem fideszes lett???
Nem undorodik tőlünk???

"ide még az index, magát kommunistának nevező fideszesei is írhatak, em úgy, mit a fideszkommunisták topicjába"

Na ebből láccik, hogy magácskánál valami nem kerek. És nem a mondataira gondolok...

Előzmény: malaclopo (407)
személyzetis Creative Commons License 2004.02.28 0 0 408
Ritkán :( de ide malaclopo elvtársnő látogatóba agitál mindenkit :)), mert ez egy szabad hely és nem tiltanak ki senkit :)))). Ezt készséggel elhihetjük, hisz az Igazi Kommunisták újabban még fizetnek is annak, aki belép a Pártba :DDDDD.
Origos Elvtársak! Mennyibe kerül most egy alapszervezet a nyugati határszélen? :)) Összedobjuk :( vagy adjuk el a maradék MOL részvényünket? :))
Előzmény: bugyetzsity (404)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!