Keresés

Részletes keresés

ohiki Creative Commons License 2003.02.26 0 0 8
Nekem a kedvenceim a Barzojok. De tetszenek még a tigriscsíkos és a fekete-fehér Magyarok is és persze az álom az Ir farkas. Kicsiben pedig egy tigriscsíkos Whippet. Megyek is szétnézek a neten Whippet ügyileg.
csupaszabo Creative Commons License 2003.02.26 0 0 7
Bocs, de az azawakh nem azonos az arab agárrral, az ugyanis a sloughi. Az azawakh a tuaregek agara ha érdekelnek tenyésztők, kigyűjtöm Neked szívesen. De miért pont ezt a fajtát keresed? A magyar agár miért nem felel meg? Szerintem még jobb is mint a tuareg agár vagy az arabagár, mert a mi éghajlati viszonyainkat jobban tűri, ráadásul könnyebb beszerezni és lényegesen olcsóbb is. Arról nem is beszélve, hogy a magyar agárnak az észbeli képességei messze felülmúlják a többi agárét, még humora is van ! Persze Te tudod, mit akarsz, csak nem értem, miért ?
Előzmény: Azawakh (-)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.02.22 0 0 6
Azawakh Creative Commons License 2003.02.11 0 0 5
És tudtok véletlenül olyan német nyelvű fórumot ahol fel lehetne dobni ezt a témát.

Előzmény: Ördögpirula (4)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.02.10 0 0 4
Szívesen!:))
Nekünk borzasztó,de kint ez normális......
Majd lassan mi is elérjük ezt a szintet...árban és minőségben is....:)
ÖP
Előzmény: Azawakh (3)
Azawakh Creative Commons License 2003.02.10 0 0 3
Köszi a képet nagyon aranyos. Az a baj hogy borzasztó áron adják a németek és az osztrákok kb:3000$-tól felfele
Előzmény: Ördögpirula (0)
Filly Creative Commons License 2003.02.10 0 0 2
Németországba lenne érdemes kimenned. Nézz körül itt: www.agar.lap.hu
Előzmény: Azawakh (-)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.02.09 0 0 1
Vagy ha jó a nyelvtudásod,akkor valamilyen külföldi tenyésztővel is kommunikálhatsz.....
segítségül
ÖP
Előzmény: Ördögpirula (0)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.02.09 0 0 0
Próbálj infózni,hogy tenyésztenek-e itthon egyáltalán,és vedd fel a kapcsolatot a tenyésztőkkel....:)
Addig is:

ÖP
Azawakh Creative Commons License 2003.02.08 0 0 topiknyitó
Arab agárt keresek megvételre

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!