Keresés

Részletes keresés

-= Big Boss =- Creative Commons License 26 órája 0 0 153026

Pénzcsinálási trükknek látszik. Érdeklődni kell, hogy másokkal is ez volt-e a helyzet és akkor van lehetőség egy per indításra.

Előzmény: Caitlin (153025)
Caitlin Creative Commons License 27 órája 0 0 153025

sok dolog van a tortenetben ami duhit/elkepeszt/felhaborit

1. remark-on ennyi valtozas durva. volt egy feladat ahol 8bol 1 pontot kapott eredetileg, most meg full pontot

2. abban az esetben ha remark miatt felmennek a jegyek, az egyetemi hely mas eluszott. tehat elcseszett egy hulye egy evet egy gyerek eletebol. 

3. baromi draga a remark keres. tehat eleve kizarja a nem jobb helyzetben levoket. es ez elkepesztoen nem fair. ok, h ha felfele megy akkor visszaadjak a penzt, de ezt elore ki kell fizetni. valahol olyan erzesem van, mintha fizetnek azert, h jobb jegyet kapjon, pedig rohadtul nem. es ez felhaborit. minimum, h ingyenes legyen a remark. miert a szulonek kell fizetni, h inkompetens volt az elso javito ember? 

Caitlin Creative Commons License 27 órája 0 0 153024

nem. 3 tantargy osszesen 8 papir (3/3/2 mat, fiz, filo)

a papirokat egyesevel kell kerni. az elso visszajott eredmeny +9 pontot hozott. 

valtozik-e a helyzet? nem hiszem. a megajanlott helyre nem jutott be. Tehat az az offer mar lejart, azt hiszem. Ha remarkingba felmegy annyira, h bekerult volna, akkor felhivjuk az egyetemet. de kerdes, h mikor, mert 2-an kezd (mindenkeppen) eindhovenben. 

tehat hacsak nem kapunk minden papirt vissza jovo csutortokig, ES kapunk irasos ajanlatot az uj jegyek alapjan az egyetemtol, akkor eindhoven. 

es en nem latom realisnak, h ennyi valtozo eseteben meglegyen az egyuttallas: jegy, ido, egyetem hajlandosaga. 

ha megis, akkor felegetjuk azt a hidat ha mar latjuk.... :) 

 

nalatok hova megy a gyerek? ha sikerul, es drukk, h sikeruljon!

Előzmény: netszkvid (153023)
netszkvid Creative Commons License 27 órája 0 0 153023

7 targybol csinalt A levelt a gyerek? Azta. En nem tudtam hogy ezt lehet. Vagy  E Bac- et csinalt? Ekkora volt a diszkrepencia a kozott ahogy erezte meg ahogyan sikerult? 

 

Nalunk ma jottek ki a gyerek Leaving Cert eredmenyei. El kellett mennunk a szomszed utcaba hogy halozat legyen 🫣😁

Az Ardennesben, Belgium es Fr o kozt vagyunk, a holiday rentalban 2 napja megszunt az internet, a faluban meg alig van, se belga se francia net. Kicsit atertekeltem az ir mobilszolgaltatonkat 😂. Nalunk kb ugy sikerultek ahogy gyerek varta ( illetve jobban egy hajszallal). De hogy felvettek e az elsonek megjelolt helyre, az csak jovo heten derul ki. A tavalyi pontok alapjan 12 ponttal lotte felul, igy hacsak nem volt nagy valtozas, akkor oda megy. De a nagy fejfajas a szallas lesz, az a menet most indul majd. 

 

Nalatok ettol valtozik az egyetem is? 

Előzmény: Caitlin (153022)
Caitlin Creative Commons License 27 órája 0 0 153022

kertunk remarking-ot. az egyik papir visszajott. 25% plusz. teljese abszurd. meg 6 van hatra. 

gyerek fogalmazta meg a helyzetunket jol: kafkat olvasni feludules lenne a rogvalosaghoz kepest.

(persze o ezt kevesbe szepen es irodalmian fogalmazta meg)

Caitlin Creative Commons License 30 órája 0 0 153021

koszi, de ezek nem opciok. 

Előzmény: ocso79 (153017)
benojeno Creative Commons License 1 napja 0 0 153020

A trópusokon minek lenne?

Előzmény: Index Hozzászóló (153015)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 1 napja 0 0 153019

Megnéztük mi is. Hát tényleg elég katasztrofális... Még jó hogy ingyen volt a jegy és fáláron a popcorn. 🍿 legalább jó volt.

Előzmény: seci (152973)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 1 napja 0 0 153018

Durva. Nesze neked hőszigetelés...

Előzmény: Index Hozzászóló (153015)
ocso79 Creative Commons License 1 napja 0 0 153017
Előzmény: Caitlin (153011)
cam aro Creative Commons License 1 napja 0 0 153016

 a porch teteje vajon meddig birja ? :) 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (153013)
Index Hozzászóló Creative Commons License 2 napja 0 0 153015

Itt sincs alattuk semmi a tetőn: hqdefault.jpg (480×360) (ytimg.com)

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (153013)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2 napja 0 0 153014

Nem néztem.

Előzmény: Már bocsánat (153010)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2 napja 0 0 153013

Szöveg lemaradt... Normális ez hogy ilyen legyen?

Amennyire látom, szomszéd felújítás alatt lévő házon (miénk is ilyen lehet, ugyanez a vörös cserép), vannak nagy szürke téglák (látszólag habarcs vagy bármi tömítőanyag és hőszígetelés nélkül), e fölött korhadt falécek, amikre föl vannak/voltak aggatva ezek a vörös cserepek amik ezek szerint csak díszétés (meg talán eső védelem). Nem vagyok egy szakértő, de ez nem tűnik túl minőséginkek, sem földrengésbiztosank még csak kicsit sem, sem pedig jó hőszigetlésűnek...

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (153012)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2 napja 0 0 153012

Caitlin Creative Commons License 3 napja 0 0 153011

nagyon szepen koszonom! 

Előzmény: ocso79 (152971)
Már bocsánat Creative Commons License 3 napja -1 0 153010

Magán szolgáltatónál mennyi lenne?

Nem tudom pontosan az itthoni árakat, de nem földhözvágósak, úgyhogy a legközelebbi idejövetelkor egyet beilleszteni? 1-2 nap alatt van rá időpont.

 

https://dunamedicalcenter.org/szolgaltatasok/vizsgalatok/radiologiai-diagnosztika/mr-vizsgalat

 

Ezt dobta első helyre a gugli, erre a kereső kifejezésre: MRI vizsgálati díjak

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (153009)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 3 napja 0 0 153009

GP-hez kértem idopontot ma reggel. Szeptember 16-ra kaptam... Hova lassul még az NHS... De legalabb face to face, nem telefonos...

Feleségem MRI-re vár tobb mint egy hónapja, eddig idopont se jott. Korhazi doki azt mondta, szerinte január-február kornyeken szamitson rá mert "jelentos a varolista"...

cam aro Creative Commons License 3 napja 0 0 153008

a vallasok a politizmus kezdetleges, de igen jo hatasfokal mukodo rendszerei voltak. 
mara csak kiszolgalo szervek .. bar meg onallonak tunnek.. 

ha megszunik az emberi butasag.. mindket rendszer onmagatol dol ossze. 
szvsz nem fog soha sem.
mert egyik rendszer sem erintett a javulasban . 
az emberek meg butak ahoz hogy valtozzanak. 
---
basszus.. meg csak kedd.. 
es mennyi hulyeseget beszelek.. :) 
be is fejeztem..
===========

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (153007)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 3 napja 0 0 153007

Azert kivancsi lennek, hogy most mekkora sikeruk lenne, ha most indulnanak. Mondjuk ha megnezem hogy egy-egy "mezei" influencernek van par millio kovetoje YouTube-on stb... :-))))

Előzmény: cam aro (153006)
cam aro Creative Commons License 3 napja 0 0 153006

b.c elott nem volt judas.. 

vagy nem tom.. 
zavaros ez a korai kereszteny/egyeb / tortenelem, foleg hogy csak mesekonyv maradt fent az osszesrol.. 
=========================================

Előzmény: Bmrenault (153005)
Bmrenault Creative Commons License 3 napja 0 0 153005

Júdás.com

Előzmény: cam aro (153004)
cam aro Creative Commons License 3 napja 0 0 153004

melyik verzio futott B.C. elott  :? 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (153003)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 3 napja 0 0 153003

Nem Facebook mondja, Google 😉

Előzmény: cam aro (153001)
cam aro Creative Commons License 3 napja 0 0 153002

Azt elküldi az ifjakat a "háborúba". Illetve öngyilkos osztag. Mért nem az okos megy?""

 

 lebecsulod az egy fore juto hulyek szamat. (egesz szamban gondolkodj ) 
szorozd meg kettovel, az kb jo helyen jarunk. 

Előzmény: Bmrenault (153000)
cam aro Creative Commons License 3 napja 0 0 153001

Jézusnak életében állítólag csak kb. 120-150, más források szerint 500 tényleges elkötelezett követője volt.

Mohamednek állítólag kevesebb mint 10000 követője volt Mekka ostromakor, két évvel a halála előtt.

Buddhának állítólag kb. 500 megvilágosodott szer  ""


Egyébként én mindig ledöbbenek hogy milyen kevésen múltak ezek a világvallások ""

en is .
de allitolag maskent is lehetett.  :) 

(ez valami facebook statisztika ? ..mert hogy ezek a 'forrasok' tobbnyire  nem hitelesek.. )

 

 

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (152999)
Bmrenault Creative Commons License 3 napja 0 0 153000

Én azt nem értem mikor megy az okos/politikai vezetővel is behelyettesíthető/

Azt elküldi az ifjakat a "háborúba". Illetve öngyilkos osztag. Mért nem az okos megy? Ja 77 szüz vár...

Hidd el vannak birkák akik beveszik. Illetve a velem vagy, vagy ellenem szitu is eléggé rásegít.

Ki akarná a nyakát elvágatni mert hitetlennek mondják.

Európai eset a máglyára veled. Ott is elég jól terjedt.

Petike nem okos de legalább erős :D

 

Másik ugye mikor megyek átadom a cuccot 10ből 9 csoki nem köszön, köntösösök se. Sőt úgy veszik át a csomagot mint az urak.

Fehérből ez fordított arány. Sőt idősebb angolok mindig köszönnek. Új generációban van bőven Karen.

Románok is problémások.

Napi 80-95 cím.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (152999)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 3 napja 0 0 152999

Egyébként én mindig ledöbbenek hogy milyen kevésen múltak ezek a világvallások.

Pl.

Jézusnak életében állítólag csak kb. 120-150, más források szerint 500 tényleges elkötelezett követője volt.

Mohamednek állítólag kevesebb mint 10000 követője volt Mekka ostromakor, két évvel a halála előtt.

Buddhának állítólag kb. 500 megvilágosodott szerzetes, és 1000-2000 "lelkes amatőr" követője volt halálakor.

Hinduizmus nehezebb ügy, de sokan úgy gondolják hogy 2800-2600B.C. körül eredetileg pár egymással kapcsolatban álló proto-Indo-Aryan törzs körében alakult ki, maximum pár ezer fő.

Előzmény: Bmrenault (152996)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 3 napja 0 0 152998

Ja, volt poénos cikk pár hónapja, részletekre nem emlékszem, de valamilyen IT szakembereket vagy programozókat akartak toborozni Mo-ra Indiából meg Pakisztánból, aztán azok meg jót röhögtek, mondván, hogy dehogy mennek ők Mo-ra mikor ugyannyit mit az Mo-i ajánlatok a hazájukban is megkeresnek :-) Nem tudom ki akarna Mo-ra települni, mikor környező országokban ahol élnek határon túli magyarok ott már mindenhol több a fizu, akik meg tényleg szegény afrikai/ázsiai országokból jönnének annak meg ott a probléma hogy elvárás általában a magyar nyelv ismerete, amit ugye "kissé" nehezebb megtanulni mint az angolt LOL Ezért nem kell Orbánnak aggódnia, senki nem akar Mo-n letelepedni, azok a "migránsok" csak át akarnak menni Mo-n egy normálisabb EU országba...

Előzmény: seci (152995)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 3 napja 0 0 152997

Ja, az megy hogy megkeresem az illeto app .exe-jet, aztan csinalok hozza egy linket es azt kimasolom asztalra (illetve bemasolom desktop folderbe). Csak nem tudom miert nehezitettek meg ennyire. Valami erveles volt, hogy mert hogy a desktopot altalaban eltakarjak az ablakok, de hat nem kell azokat egyesevel csukogatni, ott van a Windows gomb + D ami azonnal elohozza a desktopot. Mindegy, 1st world problem :-)

Előzmény: seci (152988)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!