Keresés

Részletes keresés

Joci Zoli Creative Commons License 2010.09.18 0 0 59
Három hét múlva nagy mennyiségű sóskát, spenótot tudnék szállítani a spar üzleteinek!Megrendelés és ármegegyezés szerint őstermelői igazolvánnyal!
Telefonszám: 06 20 394 3484
flameofphoenix Creative Commons License 2010.02.12 0 0 57
Töröltették. Újabb megfélemlítések miatt.
flameofphoenix Creative Commons License 2010.02.09 0 0 56
Itt is lehet panaszkodni.

Panaszblog
cutty sark Creative Commons License 2009.04.07 0 0 55
cutty sark Creative Commons License 2009.04.07 0 0 54
Előzmény: cutty sark (53)
cutty sark Creative Commons License 2009.04.07 0 0 53
Friss képek
cutty sark Creative Commons License 2008.10.30 0 0 52
cutty sark Creative Commons License 2008.10.30 0 0 51
cutty sark Creative Commons License 2008.10.30 0 0 50
cutty sark Creative Commons License 2008.10.30 0 0 49
raktárrend
salaree Creative Commons License 2008.08.06 0 0 48
Jó volna ha a Pápai Interspár áruház vezetöje a dolgozoi terorizálásása helyet a barátnöje félre lépéseivel foglalkozna! Elgondolkodtato az a tény is, hogy korábbi állásai mért szüntek meg!? Végül de nem utolso sorban, jogtalan intézkedéseit a központ miért nem kérdöjelezi meg? Biztos ott van a segge vége!!!!!
cutty sark Creative Commons License 2008.03.25 0 0 47

A képek lemaradtak.

cutty sark Creative Commons License 2008.03.22 0 0 46
Találd meg az árut amit a vevő keres.
ges1220 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 45
szerettem volna venni az "akciós" 499. forintos marhapárizsiból ma délután a szentendrei intersparban, de közölték, hogy elfogyott. Az üzletvezetőnek oda kéne figyelni, hogy ilyen áruból legyen bőségessen.  Vagy, az eladó volt lusta hátra menni és kihozni néhány rudat. nem tudom milyen hozáállás ez!!!!!!!!!!!!!!!Remélem eljut ez az üzenet az illetékeshez.
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.30 0 0 44
Akkor újra. :)
rudika1 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 43
nekem biztosan nem meastick
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.29 0 0 42
Írtam neked e-mailt különben! :)
rudika1 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 41
Hát köszi!Biztos nagyon titkos ha nam adod meg.Na mindegy annyira ugysem érdekelt a dolog csak meséltem volna.Ari veder ci
rudika1 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 40
Igen szeretném ha küldenéd mailbe.Címem noncsi12345@citromail.hu
Elöre is köszi
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.29 0 0 39
Rudika küldök e-mailt, ha szeretnéd. :)
rudika1 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 38
És szabad tudni hogy hova költöztetek mert én is szívesen mennék.Köszi
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.28 0 0 37
Elköltöztünk. NEm maradunk olyan helyen, ahol cenzúrázzák a véleményünket! Máshova járunk. ÉS aktívak vagyunk. :)
rudika1 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 36
Ennyire ne legyetek aktívak pápai sparosok!!!!
rudika1 Creative Commons License 2007.08.28 0 0 35
Hello Deryna!
Nekem is van ismerősöm aki a spárban dolgozik,hát ő is mesélt dolgokat.Mondjuk ennyire konkrétan ő nem számolt be.Neked biztosan valaki rokonod dolgozik ott hogy ilyen jól informált vagy.Na mindegy , hajrá spar.Várom a további hozzászólásokat hogy mik a fejlemények.
Deryna Creative Commons License 2007.08.28 0 0 34
Akkor hát,folytassuk itt,emberek!Pápai spárosok,ide írjatok! Még egy oszt.vez. akinek elvették a kártyáját.Ez is túlmegy minden határon.Itt képesek megkérdezni a dolgozótól,hogy ugyan mi a szart csinál egész nap.Pedig azt se tudja hová legyen,annyi a dolga,elintéznivalója,hogy minden flottul működjön az osztályán.De semmibe veszik.Na meg a szöveg,hogy "ha ráérő időd van",csináld még meg ezt meg azt is.
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.23 0 0 33
Nagyon kihalt ez a topic, pedig lehetne ez az Interspar menekültjeinek fóruma is. Kíváncsi lennék, hogy minden Intersparban megalázzák-e a dolgozókat, vgagy csak a Pápai területi vezetője ilyen kis pöcs? Annyi rosszat láttam, olyan fokú a leki terror, hogy ezért már mehetne a munkaügyi per. A Tesco ehhez képest munkajogi fellegvár!
városlakó Creative Commons License 2005.03.04 0 0 32

A szolnoki Interspar parkolójában a kéregetők, koldusok túlságosan is elszaporodtak!

Az utóbbi 4 hónapban rengeteg koldus, kéregető van a parkolóban és az áruház közvetlen bejárata előtt is!

Sok embernek emiatt már a kedve is elment ott vásárolni, egyes kéregetők erőszakosak is. A parkolóban található bevásárló kocsi tárolóknál a koldusok ott állnak. Fölháborító, ami a szolnoki Interspar áruháznál folyik!

Úgy döntöttem 3 héttel ezelőtt, hogy ezt az állapotot nem tűröm tovább, és a Spar Magyarország Kereskedelmi Kft.-hez fordultam a problémával. Választ 1. e-mailomra nem kaptam, de a 2.-ra már válaszoltak. A következő volt válaszuk:

 

"Tisztelt Vásárlónk!

Köszönjük türelmét.

Az Ön által említett jelenség megszüntetésének érdekében a biztonsági szolgálat létszámát 1 fővel növeltük, ennek köszönhetően gyakrabban tudnak fellépni a kéregetők, koldusok ellen. Az elmúlt hetek tapasztalata szerint az áruház bejárata előtt már csak elvétve találkozni kéregetőkkel.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőrfőkapitánysággal is felvettük a kapcsolatot a probléma megfelelő rendezése érdekében.


A jövőben is szeretettel várjuk áruházunkban és köszönettel fogadjuk esetleges észrevételeit is.

Üdvözlettel:

SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft.

Tel: 06-22-567-141"

 

Egyből válaszoltam is az e-mailukra, mert semmi nem változott azóta sem. A biztonsági őrök az ég világon semmit sem csinálnak!

 

Az 50m-re lévő Lidl-nél egyetlen kéregető, koldus sincsen. A Coránál sincsenek kéregetők, úgy tudom a biztonsági szolgálat elzavarja, aki ott próbálkozik.

Itt az Intersparnál meg sem akarják szűntetni ezt az álapotot!

 


 

 

 

városlakó Creative Commons License 2004.11.29 0 0 31

November 26-án pénteken még a Spar Magyarország Kereskedelmi Kft. ügyvezető igazgatójával az egyik internetes oldal riportot készített, akkor csak úgy áradozott arról az ügyvezető igazgató, hogy milyen jó is a Spar, valamint hogy további üzleteket nyitnak az országban.

 

Ezt elkiabálta, láthatjuk...

Előzmény: Wormie (30)
Wormie Creative Commons License 2004.11.27 0 0 30

Ez a cikk még szemérmesen hallgat arról, hogy melyik áruházban történt az eset. A TV2 viszont épp néhány perce számolt be róla, hogy a pécsi Interspar a rémtett színhelye.

/ Mondjuk az is jellemző, hogy mindjárt példát statuálnak, és a "túlrendelésért felelőst" elbocsátják.  Nem tartom kizártnak, hogy a főnökei pressziójára tették ki a pultokba a tudottan romlott húst!!! /

 

 

http://www.dunantulinaplo.hu/index.php?apps=cikk&d=2004-11-25&r=1&c=361577

 

Romlott hús az áruházban
Közbeléptek Csak néhány kiló került a vásárlók kosaraiba
Babos Attila


Pécs A közelmúltban hétszáz kilogramm lejárt szavatosságú sertés tőkehúst foglalt le a húskommandó egy kereskedelmi áruházlánc pécsi egységében. Az intézkedés előtt „csak” néhány kiló landolt a bevásárlókocsikban a kétes szállítmányból.


Lakossági bejelentés alapján vonult ki ellenőrzést tartani az állat-egészségügyi állomás egy pécsi bevásárlóközpontba nemrégiben. A gyanú beigazolódott, s hétszáz kiló, lejárt szavatosságú sertéshúst találtak, majd foglaltak le – erősítette meg a hírt dr. Vass Péter, a megyei állat-egészségügyi állomás igazgatója. A több száz kiló árut ezután, a szokásos eljárást követve, az állatkertbe szállították. A „gyorssegélyből” a ragadozók lakhattak jól.

A szállítólevélből kiderült, hogy a hatalmas tétel már kilenc napja érkezett, tőkehúst azonban csak a szállítást követő hét napig lehet árulni. A vélhetően túlrendelés miatt készleten lévő árut viszont nem vonták ki a forgalomból. Az iratokból azt is megtudták: a kétes portékából néhány kilónyit adtak el, vélhetően még a szavatossági időn belül.

Dr. Vass Péter kérdésünkre válaszolva elmondta, hogy a megyei hatóság munkatársai foglaltak már le ennél nagyobb mennyiségű romlott húst is, ekkora lebukás azonban jobbára csak a szállítmányozásban és ipari feldolgozásban fordul elő. Az áruházak hentespultjain sokkal ritkábban bukkannak szagló nyers húsra, s általában az ilyen esetekben is kirívó a húsz–harminc kilót meghaladó romlott áru. Információink szerint a hatóság komoly minőségvédelmi bírságot szabott ki, a túlrendelésért felelős személyt pedig azonnali hatállyal elbocsátották az áruházból.

városlakó Creative Commons License 2004.10.10 0 0 29

A Sparoknak és Intersparoknak az a legnagyobb bajuk, hogy kevés pénztárt működtetnek. Az Intersparban nagyon bosszantó, amikor délután 4 órakor csúcsidőben 5 pénztár üzemel és legalább 1 pénztárnál 6-an 7-en állnak.

 

Ausztriában a Spar-lánc a legdrágább egy 4 napja készült felmérés alapján.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!