Keresés

Részletes keresés

Gép-ész Creative Commons License 2002.12.16 0 0 365
Bocs az idiótáért, de nekem meg már túl késő van az efféle jókívánságokhoz, amiket tőled kaptam :) Ilyenkor nincs humorérzékem.
Előzmény: Törölt nick (364)
Gép-ész Creative Commons License 2002.12.16 0 0 362
Kösz a jókívánságokat. Én pedig kívánok neked és a többi idiótának igazi rendőrállamot, hogy rájöjjetek, hogy mi az.
Előzmény: Törölt nick (360)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.15 0 0 359
Össze vagyok tévesztve valakivel.
Nem fontos. Tudom, nem én vagyok itt az ÁSZ. Nem is sértődöm meg.

Legföllebb kételkedésemnek adtam hangot némely hír kapcsán. Topic címmel pedig kezdetektől problémám volt. Nem olvastál, vagy figyelmetlenül.
Ezt is megszoktam már. Nem sértődöm.

Zárójeles megjegyzésedre pedig kicsit off, másik topicba írtam, csak ott összevonáskor elveszett (mások szerint kicenzúrázták).
"Röpke negyven évem alatt soha nem gondoltam komolyan, hogy Erdélyt erőszakkal visszavehetnénk, vagy, hogy szépszóra mindenki beismerné tévedését és csk úgy visszaadják.
Persze siheder koromban nekem is volt olyan nagymagyarországos, kézzel festett, falraakasztható tányérkám, de hát ugye fiatalság ... .
Ha már realitását nem is láttam, mostanság azért valami új remény adatott. Ha a két ország EU-tag lesz, talán oldódnak a feszültségek, ha el nem is múlnak soha, mert mindig lesznek olyanok, akiket (vagy akiknek valamelyik ősét) személyes sérelem érte valamikor.
"Pedig az EU-ba lépéssel Erdély elszakítása végleges."
Hát igen. Annyira bizonyára az, amennyire néhány terület véglegesen tartozott ide vagy oda a történelem során. Erre én meg azt mondanám, ha Románia is belép az EU-ba, Erdélyt véglegesen az EU-hoz csatolják, vagyis hozzánk.
Nemzeti öntudatom a sárban. Sokan, sokat tehetnek erről. A románoknak csekély közük van hozzá.
Jó tüntetést!"
Írj, ha olyat találnál benne ami arra utal, betiltatnám ha tehetném!

Előzmény: Árgirus (357)
kodelka Creative Commons License 2002.12.15 0 0 358
a bevezetödhöz:
ha az agyrémeidböl indulsz ki, és nem a tények ismeretéböl, ne oktass ki másokat. Nem akarok senkit meggyözni, ilyen stilussal neked pedig nem fog sikerülni.
a témához:
1. szvsz az üzletvezetö beleegyezése nélkül alkalmazott rendört csak veszély esetén hivna, magyarul ne beszéljünk itt egy kis betanitott munkásként alkalmazott csókáról.
2. ha már olyan nagyon becsületes, akkor adja nevét a feljelentéséhez.
3.ha pl a szomszéd veri a párját, onnan milyen bizonyitékot visz be a rendör, ha egyáltalán kijönne?????

Százhalombattán halálra fénymásoltak valakit?
Olyan helyen, ahol a polgárokat érdekli a környezetük, már rég körbehányták volna az ilyen üzlet portálját.Ez a véleményem

Előzmény: HanG99 (356)
Árgirus Creative Commons License 2002.12.15 0 0 357
Eddig az volt a bajod; hogy mér írnak be nem igaz történetet.
Most má a topic címmel van bajod.
(holnap+ nem érted, hogy mér mehetnek ki az mberek tüntetni)

Ya!

Előzmény: Amocsok (354)
HanG99 Creative Commons License 2002.12.15 0 0 356
T. ébertárs, ki a demokrácián ökörködik, akarom mondani őrködik!

Ha megtanulnál olvasni, esetleg élvezetesebb lehetne a vélemények ütköztetése, mert akkor esetleg lennen véleményed, mellyel vitátni lehetne, de így, hogy benti lózungot kaptál, melytől nem térhetsz el, kicsit nehéz lenne téged meggyőzni, és hogy te győzzél meg bárkit is, ahhoz a tények alapfokú ismeretére lenne szükség. (elég a bevezetésből)
1) adott esetben valaki (fénymásolós) úgy érezte, hogy esetleg büntetendő cselekmény elkövetésében lenne bűnrészes, ha másolna. Minden magyar állampolgár köteles bűncselekményről értesülve, azt a hatóság tudomására hozni, ezért is várom, hogy Ovi mikor lesz kihallgatva bűnpártolás miatt, ugyanis nem szólt időben a hatóságnak a "szocik választási csalásáról"...
Hatóság kiment megnézni az esetet, megállapította, hogy intézkedés nem szükséges, de hogy ledokumentálhassák, miért nem avatkoztak be, kértek egy példányt az inkriminált iratból, nehogy később valaki rájuk verje, hogy be kellett volna avatkozni. Mint törvénytisztelő hivatalnokok, adtak átvételi elismervényt az általuk dokumentációs célból átvett iratról.
2) Nemrég volt egy eset talán Százhalombattán, ahol a hatóság a tudomására jutott esetben nem intézkedett, emberhalál lett a vége, talán eljárás is folyik a cselekvést elmulasztó rendőrök ellen.
3) Tanulság, inkább ellenőrizzen a rendőr, de a tények ismeretében döntsön, nem lehet mindent elintézni azzal, míg nem folyt vér, addig nem avatkozunk bele.
4) Magán példa: a lépcsőházatokban van egy szomszéd, aki veri a feleségét. Az asszony nem mer rendőrhöz fordulni. Neked kötelességed-e felhívni az esetre a rendőrség figyelmét, vagy elegendő, ha miután az asszony agyon lett verve, tanúskodsz a férj ellen, vagy ha az asszony kést ragadott önvédelemből, utána tanúskodsz az asszony mellett, vagy befogod a szádat, mert a saját lakásában mindenki azt csinál amit akar, te nem látsz semmit, nem hallasz semmit?

Valaki arról beszélt, hogy a "polgárokat" érdekli a környezetük, arra igyekeznek hatással lenni, példamutatással, meg akár beleszólással is, akkoris ha esetleg nem kérdi senki a véleményét.

Üdv HanG

Előzmény: kodelka (352)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.15 0 0 355
Mert lehetett volna pl. ez:
"Élnek még a bolsi reflexek"
Vagy:
"A két világháború közötti titkosrendőrség örökségéről"
Előzmény: Amocsok (354)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.15 0 0 354
Én aztat mondom, valami (sokminden) nincsen rendben.
Ami leginkább nincsen, az ügy kapcsán topicot nyitni a fenti címmel.
Előzmény: Árgirus (353)
Árgirus Creative Commons License 2002.12.15 0 0 353
Hát ya!
Eddig azt mondtad, hogy nem igaz + valószinütlen.
(kiderült; hogy igaz)
Most az mondod, hogy rendbe van ez így.

& a király nem meztelen.

Előzmény: Antisystem (326)
kodelka Creative Commons License 2002.12.15 0 0 352
"Miért is nem ellene indult valami eljárás, ha már úgyis kint volt a rendőr?????"
az ilyen megbizhato, ébereftársra még szükség lehet. Most árnyékra vetödött, de nem szabad elvenni a kedvét :((
Előzmény: Törölt nick (319)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.15 0 0 351
Kííínooos?
Ne viccejj!
Az lenne kínos, ha komolyan venném. Olvastad már ennek a topicnak a címét? Néhány nagyon vehemens demokratán kívül itt már kezd körvonalazódni valami kompromisszum, miszerint 2-3 idétlen elbaltázott valamit. No ettől asztán itt tombol a terror.
Ja! Most olvasom utolsó mondatod, hogy te nem csodákszol. Mert azok barmok. Ugyi?
Bizonyára még jókat fogunk vitatkozgatni egyszer, de most nem tudom minek írtál?
Előzmény: The Magyar (349)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.14 0 0 350
: )
Melyik város Köztársaság terére gondolsz?
Egyébként csak az egyiken vagyok úgy szívvel lélekkel, csak mikor frissítettem, a két topic pont egymás mellett (alatt, fölöt (?)) volt. Gondoltam bevakkantok má oda is.
Jó ez a másolós sztori, mi?
Lehet kombinálni. Ha elég nagy a fantázia, akár a Fehérházig vagy a Kremlig is eljuthatunk egyetlen este.
Ügyeletes? Frászt.
Szerintem mindenki a BB-vel meg a 7i7-tel szórakoztatta magát, én meg csak úgy szórakoztattam magam ilyen kis képzeletbeli beszélgetésekkel.
Meg már láttam is fénymásolót, így kicsit szakértőnek is gondolom magam. Hát nem? Mindenki így csinájja.
Előzmény: Kempinski Péter (348)
The Magyar Creative Commons License 2002.12.14 0 0 349

Ezen ne csodálkozz. Elég kínos nekik az ügy... Érzésem szerint itt még lesz folytatás.

Ami történt, az most már évek múlva is hivatkozási alap lesz minden valódi demokrata számára. Akárcsak a december 1-jei koccintásuk Erdély elcsatolására.

Ezt talán még ők is érzik. De ha nem, akkor sem csodálkozom.

Előzmény: Kempinski Péter (348)
Kempinski Péter Creative Commons License 2002.12.14 0 0 348
Figyelem az aktivitásodat, látom, nagyon rajta vagy a két vodafone-topikon. Csak nem te vagy a hétvégi ügyeletes a Köztársaság téren? :))

Előzmény: Amocsok (347)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.14 0 0 347
Csak nem arra célzol, hogy a Vodafonnak semmi esélye?
Előzmény: helyreigazgato (346)
helyreigazgato Creative Commons License 2002.12.14 0 0 346

A bolsevik feljelentőkkel és rendőrspiclikkel nem igazán lehet konkurálni.

Amocsok Creative Commons License 2002.12.14 0 0 345
Jóestét!
Ilyen későn még gép előtt?
Csak nem valami mulaccság van arrafele?
Előzmény: Törölt nick (344)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.14 0 0 343
Most az a gond, hogy konkurense akadt a Demokráciavonalnak? Így egészséges a verseny. Vesszenek a multik!
Előzmény: helyreigazgato (342)
helyreigazgato Creative Commons License 2002.12.14 0 0 342


A Vodafon magyarul feljelentő szalon?

Amocsok Creative Commons License 2002.12.14 0 0 341
: )
No, Téged se fog senki bejelenteni bőbeszédűségért.

Vége a BB-nek. Utóbbi időben azt tapasztaltam, ilyenkor felesleges a gép előtt ülni, mert akik rohadtul nem nézik azt a mocskot, valamiért azok sem válaszolgatnak. (?)

Hol is jártunk?
Ja! Hogy a kádári időkből hogyan mentődött át ez a bejelentősdi. Nekem volt egy tippem erre, de bizonyára BB miatt csúszik a program.

DEMMARHA VAGYOK!!!
Most meg a 7i7 megy.
Na jó. Megyek, iszom egy sört.

Előzmény: bboj (339)
Kaszap Mátyás Creative Commons License 2002.12.14 0 0 340
A másolós főnököt kellett volna azonnal elvinni a rendőröknak és megkérdezni mit is csinált a nyilas időkben ha már élt akkro, vagy a Kádár alatt? Tuti hogy feljelentő volt a rohadt.
A rendőrök azzal, hogy mellé álltak, a nyilas és kádárista besúgókat igazolták, védelmezték. Adatokat gyüjtöttek egy ártatlan emberről aki legalapvetőbb állampolgári jagait gyakorolta. Hol az adatvédelmi biztos? Mi lesz ezzel a nyilvántartással, amibe ez az ártatalan ember belekerült? Ha jön egy ennél is durvább bolsi puccs majd elviszik az urat?
Tudtam, hogyha ezek visszajönnek vége a demokráciának, de ami itt történt az minden határon túl megy. Salgónak azonnal le kellene mondania. Ő az értelmi szerző, és sajnos az ő és a hozzá hasonlók besúgói multja és mivolta inspirálhatta azt a görényt ott a vodafonnál. Ide vezet, ha kétes elemeket neveznek ki magas posztra.
Előzmény: Gép-ész (320)
bboj Creative Commons License 2002.12.14 0 0 339
:DDDD
Előzmény: Amocsok (315)
Antisystem Creative Commons License 2002.12.14 0 0 338
Kedves Ostap, ebben is van logika, kétségtelenül. Akkor viszont megállapíthatjuk, hogy egy újabb ellentmondáshalmazt fedeztünk fel a magyar jogban. Nem egyedülálló, ilyen pl. az is, hogy büntetőjogilag felelsz, hogy a szexpartnered legalább 1 perccel betöltse a 14. életévét, ugyanakkor semmiféle jogod nincs, hogy erről meggyőződjél.

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (336)
Amocsok Creative Commons License 2002.12.14 0 0 337
Csak eszembe jutott, hogy nem is olyan régen milyen nagy kultusza lett hirtelen a bejelentgetésnek (egyesek talán még azt is képzelték, hogy az feljelentés). Én is megvótam szeppenve. Napokig utcára sem mentem, nehogy okot adjak valamivel a bejelentésre. Szavazásra menet a környéket vizslattam, nem figyel-é egy fiatalos, jólöltözött, gombostűvel lyuggatott kabátú egyén, akinek még esetleg nem volt meg a napi jelentésadagja. Talán ez a fénymásolós is akkortól ragadt itten.
Előzmény: magyarpolgar (332)
Gép-ész Creative Commons License 2002.12.14 0 0 335
Igen, jogsértést követett el. Nem is állítottam mást. Simán fel is jelenthette volna a röplapos arc. Hogy mért nem tette, az az ő dolga. Talán nem akart akkora barom lenni, mint a másolós. Én sem tettem volna. Nem vagyok az a feljelentgetős típus. Csak szépen elkönyveltem volna, hogy ez egy idióta, ide se jövök többet.
Előzmény: Törölt nick (330)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.12.14 0 0 334
Igazad van.

Egyébként ez miért nem volt probléma az elmúlt 4 évben.

Furcsa.

Jéé

Előzmény: Törölt nick (330)
vizsla24 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 333
De talám mégis inkább MP-nek - a félreértések elkerülése végett magyarpolgárnak van igaza. A legnagyobb állat az az alkalmazott volt, aki elolvasta azt, hogy mit fénymásol, aztán felhívta a rendőröket.
Előzmény: Gép-ész (328)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.12.14 0 0 332
Ez, hogy jön ide?

Én azon kaptam fel a vizet, hogy ha én bemegyek fénymásolni akkor X dpi-s papírt másolok ami képpontokból áll.

Az egyes képpontokon kívül egy jogállamban semmi köze a fénymásolónak mit másol.

(Komolyan gondolkodom, kipróbálom egy vodafonos üzletben, hogy egy bukjon a kormány szórólapot fénymásolok. Kíváncsi vagyok az eredményre. De egyébként ezek után a pofafonról fogok mindenkit lebeszélni)

Előzmény: Amocsok (324)
Gép-ész Creative Commons License 2002.12.14 0 0 331
Nem kéne hülyeségeket beszélni. Én a ragasztásról beszéltem, nem másról. Paksamétáról szó nincs, merthogy le se másolták.
Előzmény: Fine Tune (325)
Antisystem Creative Commons License 2002.12.14 0 0 329
Most paksamétát vett el, vagy 1 db-ot a jegyzőkönyv mellé?
Mert ez nagy kettő...

ÜdV

Előzmény: Fine Tune (325)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!