Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.05 0 0 44
Nem Neked címeztem, hanem unblock az egész társaságnak aki fikázott!

Bocs

-b-

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.05 0 0 42
Üdv

Végig olvasva a topicot, van egy olyan érzésem, hogy a "törzstagok" kicsit el vannak szállva.
Mi a gond a topicnyitással? Ha nem tetszik nem írsz, nem nézed és kész! Senki nem kötelezi rá egyik(ünket)őtöket sem. Minek fikázni? Mert jó?
Miért?
Olyan érzésem, mint mikor valaki bemegy egy klubba, és látja a törzsvendégek arcán az undort. Megpróbál sört kérni, megkérdezi, hogy van e csapolt, aztán mindenki nekiugrik, hogy hülye nem látod a csapot? :(

"Tudod: az ilyesmihez alaposabb fórumos tájékozottság kell. Napi többszöri betekintés, és a szó- szót követ követése."
És ha valakinek nincs ideje? Nete? Akkor?

na mindegy

hali

-b-

Előzmény: Törölt nick (41)
viktor a takarító Creative Commons License 2002.12.05 0 0 40
Nézd vissza a nickem hozzászólásait, ha kedved van hozzá. 4000 feletti, és nemcsak huszos. Ez a nickem van és kész, hülye fejjel nem vagyok hajlandó beállni a többnickes hozzászólók közé.
Egyébként több beírást töröltek innen, ami tény.
Ha bármi egyéb véleményed van velem kapcsolatban, írd mélben.
Előzmény: Lesley (39)


Lesley Creative Commons License 2002.12.05 0 0 39
Viktor, félek, hogy alaposan eltévedtél. Vagy Te játszol cinkelt lapokkal, mondani akarom, ál-nickekkel?

Lesley

Előzmény: viktor a takarító (38)
viktor a takarító Creative Commons License 2002.12.05 0 0 38
Úgy látom, ezt a topikot szépen moderálták. Ha az én hozzászólásom jelentette az alapot hozzá, csak rajta, így tovább. Egy hülyének induló topikba hülye hozzászólás várható. Ez van. Akinek nem tetszik, olvasson, és nyisson úgy, hogy komolyan vegyék. Ha alulról szerválva nyitok Boris Becker ellen, ő sem fog komolyan venni, annak ellenére, hogy teniszpályán vagyunk.

Bocs, extraszex, de a topiknyitásod és a neved alapján a legkevésbé tűnsz ártatlanul butuska nicknek (szándékosan írtam nicket, mert ki tudja, hogy ki lehet mögötte), sokkal inkább egy nagyfokú naivitást imitáló sulinetes srácnak. Ez van.

extraszex Creative Commons License 2002.12.05 0 0 37
Fényűző egy szál vörösrózsa, ha kedvesen ,elegánsan nyújtják át, pompa: lehet egy tip-top jó színű trabant, ha ápolt, tiszta, a hátsóülésen egy lezseren oda dobott, pihe-puha meleg takaró, egy aranyos plüsálat izlésesen elhelyezve, stb.
Ahogy ti a pénzt tálaljátok, az hányinger keltő és csak egy papír halmaz.
Az aki szivesen húzna a "pénzlegyeződből", az most is éppen a sarkon, vagy valahol máshol áll.
Előzmény: extraszex (-)
igus Creative Commons License 2002.12.04 0 0 36
Ez most egy vicces hozzászólás volt ?
Vagy mi is van ide írva egyáltalán ?
Előzmény: Sheme (35)
Sheme Creative Commons License 2002.12.04 0 0 35
Elővennék a zsebemből egy marék aprót, majd először egy egyforintos, egy kettest, 5, 10, 20,50, 100Ft-os érmét tennék az asztalra.
Azután kitenném a dámát - 5eFt-os, majd egy marék 10eFt-os legyező szerűen kinyitnék és meglobogtatnék előtted!
És amikor már látom, hogy vörösödsz és nem mersz megszólalni, ennyit mondanék:
- Ha egyet húzhatok, akkor te is!

Bizonyára olyan nedves lennél, mint a dzsungel a monszun után!

Előzmény: extraszex (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.04 0 0 33
Lehet, hogy csak a másik szeretetében szeretne fürödni, azt írta pompának, gondolom nem katélyra vágyik. Vagy mégis?
Előzmény: kobor62 (32)
kobor62 Creative Commons License 2002.12.04 0 0 32
Nem értem.
Gyöngéd szerető, vagy egy milliomos?
Nem érdekel a pénz, de fényűzés, pompa kell?
Nekem ez magas....
Neked orgazmust jelent ha valakinek tele a bukszája és körbehordoz a világban?
Mit is akarsz tulajdonképpen???
Előzmény: extraszex (24)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.04 0 0 31
Én sem tudtam eldönteni csak magamról biztosan, hogy hány éves és milyen korú vagyok, volt vmi topic arról, hogy hány évesek írnak ide, ott páran elmondták a nemüket is. Több a pasi, főleg ha marcangolni kell, jól látod.
Előzmény: extraszex (28)
Corte Creative Commons License 2002.12.04 0 0 30
extraszex
Nincs recept rá, ki a fiú, ki a lány. Sőt, aki az egyiknek mondja magát, az se biztos, hogy nem a másik. :))) Nincs mit tenni, olvasni kell, addig pedig úgy beszélni, hogy mindegy legyen, milyen nemű a másik. Azért van emanci nemigaz?
Előzmény: extraszex (28)
Sheme Creative Commons License 2002.12.04 0 0 29
de engem inkább a fényűzés,pompa, előzékenység,kényeztetés tud elvarázsolni.

Tehát: fényűzés, pompa az, ami téged elvarázsol. Vagyis ha látod, hogy márvány palotában tengődöm, fűthető WC ülőkén elmélkedem néha, krómozott evőeszköz segítségével táplálkozom, havonta vinnélek a világ egzotikus pontjaira azért, hogy hébe-hóba megpolíroztassam veled a kopasz bohócot...
nos akkor drágám tévedtél: erre mondják, hogy a legdrágább kurva a barátnő!

Sokkal egyszerűbben járok, ha készpénzért veszek testi örömöket, mintsem mutassam neked, milyen gazdag vagyok.

Egyébként ha megnyerném a lottón a mostani 5-öst, lefogadom akár miben, az iménti szövegemet simán elfelejtenéd. (Undorító vagy!)

Előzmény: extraszex (24)
extraszex Creative Commons License 2002.12.04 0 0 28
Arra lennék kíváncsi, hogy itt 90% a fiú, vag 99%, mert egyáltalán nemtudom határozottan eldönteni kia fiú és ki a lány. van erre valakinek jó orra akarom mondani jó recepje?
Előzmény: Törölt nick (26)
igus Creative Commons License 2002.12.04 0 0 27
Olvasd el Kobor 7. és 17. hozzászólását, aztán pedig olvasd az Erotikus Fantáziák topikot.

Vagy gyere el a honlapomra, és nézz szét nálam B-)))

Előzmény: extraszex (13)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.04 0 0 26
Így van, de sok topicban ugyanazoktól kapják meg.
Előzmény: Joana (21)
fekete_parduc Creative Commons License 2002.12.04 0 0 25
Ment egy kérdés magánban....
Előzmény: extraszex (24)
extraszex Creative Commons License 2002.12.04 0 0 24
Az igaz, hogy szeretem a pénzt, de engem inkább a fényűzés,pompa, előzékenység,kényeztetés tud elvarázsolni.
Szerencsére pénzből van nekem is bőven, inkább a győngéd szeretőkből van hiány.
padisah Creative Commons License 2002.12.04 0 0 22
Jó ötlet ez a topic !

Most van fórum ahol lehet fikázni !!

Várjuk a további ötletes elképzeléseket...

(Bocs a topicnyitónak, az Erotikus fantáziáink topic már lefedte a témádat, ott kellemes írások olvasása közben szorgosan nedvesíthetsz)

Joana Creative Commons License 2002.12.04 0 0 21
Egy egész csomó ember van a HUSZban meg más fórumokon is, akinek nem vágják a fejéhez folytonosan, hogy nagyképü és ostoba. Viszont valóban vannak olyanok is néhányan, akik ezt minden topikban megkapják.
Előzmény: Törölt nick (16)
extraszex Creative Commons License 2002.12.04 0 0 19
Köszi!
eri
Előzmény: kobor62 (18)
kobor62 Creative Commons License 2002.12.04 0 0 18
Az eddigi olvasmányaim alapján ez nem társkereső fórum.
Persze, vannak gorombáskodások meg viccelődések, de alapjába véve a nő-férfi kapcsolat minőségéről, illetve minősítéséről szólnak a topikok.
Társkereséshez használd az illető nick emiljét, ha szimpatikusnak találod.
Ne add fel! Csak fel a fejjel.:-)

Üdv

Előzmény: extraszex (17)
extraszex Creative Commons License 2002.12.04 0 0 17
Valaki végre felvilágosítana, hogy miről is szól a "hölgyek, urak, szex" című fórum!!!
Már probálkoztam egyszer s akkor is elment a kedvem az egésztől, mert nem a szexről (esetleg játékos ugratásokról) hanem gorombáskodásról s gyerekes idétlenségekről volt szó.
Én arra merészeltem gondolni, hogy a szexuális örömünket,bánatunkat, és talán az igényeinkről írhatunk egymásnak, vagy talán még barátra, szexpartnerre is találhatunk.
Előzmény: extraszex (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.04 0 0 16
Ne aggódj! Ha írtál volna az elején vmi pikánsat akkor azért csesztek volna le. Lehet megkaptad volna még az unalmas, buta, fantáziátlan stb jelzőket is ezek mellé. Megtudhatnád, hogy itt keresel magadnak partnert, vagy túl nagy az arcod, ha esetleg még leírtad volna, hogy képes vagy elélvezni is. Tudod a nyuszi meg az ő sapkája. :))
Lehet a HUSZ-ba azok írnak akiket nem is érdekel valójában a szex, vagy csak annak a verbális formájára fogékonyak?

Tény azonban van hasonlóval foglalkozó topic már és ide elsőt írni elég nehéz is, főleg ezek utána.

Előzmény: extraszex (-)
kobor62 Creative Commons License 2002.12.04 0 0 15
Felhozom, aztán olvassgass:-)
Előzmény: extraszex (13)
extraszex Creative Commons License 2002.12.04 0 0 13
Ha megkérlek szépen mesélsz a fantázia topicról egy kicsit többet!
Előzmény: kobor62 (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.04 0 0 10
Ezexerint nem az én lelkivilágom van elferdülve...
Nekem is valami hasonló jutott SZ M-be :-)
extraszex Creative Commons License 2002.12.04 0 0 9
Lehet, hogy én vagyok naív, de szivesen vennék egy kedves hódolót. Szeretem, ha udvarolnak, aztán én is bedobom magam.
Előzmény: igus (5)
kobor62 Creative Commons License 2002.12.04 0 0 7
Nem erről szól az Erotikus fantáziák topik???
Talán olvass mielőtt témát nyitsz olyanról ami már létezik.
Na most, ha elejétől elolvasod a fantázia topikot és megállod bugyicsere nélkül, akkor gyere vissza és elmesélem.:-)
Előzmény: extraszex (-)
extraszex Creative Commons License 2002.12.04 0 0 6
Szivesen hallgatnám, ahogy felolvasol, de mesélj arról is, hogyan tovább!
Előzmény: loretta (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!