Keresés

Részletes keresés

hanta-girl Creative Commons License 2003.02.04 0 0 342
Én is:-))
Előzmény: kambekk (340)
kambekk Creative Commons License 2003.02.04 0 0 341
Az :)

Mér' ott is közölt titkus URL adatokat ?

Előzmény: BZoltan (339)
kambekk Creative Commons License 2003.02.04 0 0 340
megvetettem lábamat!

köszönet hanta szárnysegéd!

Előzmény: kambekk (338)
BZoltan Creative Commons License 2003.02.04 0 0 339
:) legyunk kovetkezetesek felkialtassal az index moderatorainak irt levelemet elkuldtem a korridornak is...Mekkora szemet vagyok :)
z
Előzmény: hanta-girl (337)
kambekk Creative Commons License 2003.02.04 0 0 338
meglesem

Előzmény: hanta-girl (337)
hanta-girl Creative Commons License 2003.02.04 0 0 337
Hát ez jól hangzik:-))
Na szóval a korridor fórumon van:-)) A szólj hozzá c. topiccsokorban.
Előzmény: kambekk (336)
kambekk Creative Commons License 2003.02.04 0 0 336
Fúú, nem is tudom... a legjobbat és abból is kétszer!

Szóval hováááááá ?!

Előzmény: hanta-girl (334)
BZoltan Creative Commons License 2003.02.04 0 0 335
:) latom kovetitek a sracot.. mondjuk ugy konnyu, hogy GPS-en kovetitek a fejeben levo csipet.

z

Előzmény: hanta-girl (334)
hanta-girl Creative Commons License 2003.02.04 0 0 334
Mit kapok,ha megmondom melyik fórumra tette át székhelyét kedvenc örültünk?
BZoltan Creative Commons License 2003.02.04 0 0 333
ja.. jo poen volt, ha rendesen csinalja a srac akkor geggbol en is szivesen aszisztaltam volna a hulyeseghez :), de nagyon megalapozatlan volt a sztory es az irl adat az hiba volt, ha egy gagyi pre-paid kartyas mobilszmmal csinalja akkor lehet, hogy mar az index cimoldalon lenne a sztorija (az index amugy is ra van kattanva a bulvar sztorikra)

z

Előzmény: kambekk (332)
kambekk Creative Commons License 2003.02.04 0 0 332
Oké!

Üdv

Mindenesetre egy idő után rátaláltunk ennek az ál-topicnak az izére, és már baromira mindegy volt, hogy létezik-e egyáltalán ez a Szabó Zoltán Miklós... Én abszolajte jóléreztem itt magam, de ha vége a dalnak akkor visszatérek a hasonlóan fikciós regényíró topichoz. Gyertek át ti is!

addig is Üdv

Előzmény: BZoltan (331)
BZoltan Creative Commons License 2003.02.04 0 0 331
Szerintem ennel egyszerubb a dolog... a moderator egyszeruen felhivta a megadott szamot, tudomasul vette, hogy a szam tulajodnos azt sem tudja, hogy mi az az index... aztan beszolt a programozknak, hogy a nick01 minden hozzaszoalsat radirozzak ki (nem majd egyenkent vegignezi, hogy melykben van irl adat :) )

aztan irt egy email-t nick01-nek, hogy nem nyert a jatek... nick01 pedig jelen pillanatban is vigan hasznalja valamelyik masik nick-jet amiben a hetkoznapi baratsagos forum felhasznalo :)

Nem kell tul komolyan venni az ilyeneket. Ha a moderatorok nem ebben a stilusban dolgoznanak...a forumok mar reg olyanok lennenek mint egy sulinetes chat-room. Hozzateszem meg igy is elegge olyan neha... 4-5 eve nagyon mas volt.

z

Előzmény: kambekk (330)
kambekk Creative Commons License 2003.02.04 0 0 330
Na,de ha törölték nick01-et cakkundpakk, akkor miért hagyták fönn a rá reagáló bemásolt adatokat tartalmazó hozzászólásokat? Nem lehet, hogy saját maga kérte, hogy likvidálják? És még csak egy szó sem hangott el a kimoderálásáról a közleményekben... Gyanúúúúúús
Előzmény: BZoltan (329)
BZoltan Creative Commons License 2003.02.04 0 0 329
A sajatjat azt szabad... de mivel a user semmilyen konkret kerdesre nem valasozlt, igyfelmerult a gyanu, hogy az amokfutasanak mas celja sincsen minthogy publikalja az emlitett adatokat...

z

Előzmény: Timna (328)
Timna Creative Commons License 2003.02.04 0 0 328
Ja, persze, az jogsértő. De olyan kontextusban hangzott el, mintha a sajátját nem volna szabad publikálnia.
Előzmény: BZoltan (327)
BZoltan Creative Commons License 2003.02.04 0 0 327
Timna,

miert vagy te abban biztos, hogy a sajat szamat adta meg nick01 nevu user? :)

fel sem merul benned, hogy egy teljesnenormalis embernek egy teljesennormalis haragosa a forumon csinal egy nicket es ugy tesz mintha a masik ember lenne es teszi az idiotat es publikalja a telefonszamat?

z

Előzmény: Timna (326)
Timna Creative Commons License 2003.02.04 0 0 326
Miért tiltanák a törvények? Épp csak hülye aki megteszi. Főleg ha azt akarja magáról elhitetni, hogy paranoid...
Előzmény: BZoltan (322)
kambekk Creative Commons License 2003.02.03 0 0 325
Oké, hogy mehgírtad a levelet. Na de így mi lesz a brigáddal ?! :)
Ha nincs meló, mitévők legyenek különlegesen képzett szánysegédeim ? :)

Mindazonáltal, fel kéne hívni (én a saját számomról nem akarom) a megadott számot és rákérdezősködni a dologra. Bár, ha Zoltán egyenlő lett volna nick01-el, akkor nem moderálták volna ki teljesen.

Üdv

kambekk 100/1000 S

Előzmény: BZoltan (319)
fazekaslaci Creative Commons License 2003.02.03 0 0 324
Leradíroztuk a föld szinéről..
Most már keresheti bárki.. :)
hanta-girl Creative Commons License 2003.02.03 0 0 323
ÉBRESZTŐ! Lehet,hogy csak álmodtuk az egészet vagy valami mátrix lehetett. De nyomtalanul eltünt nick01.
BZoltan Creative Commons License 2003.02.03 0 0 322
nincs jelentosege... nekem speciel nem tetszett, hogy IRL adatokkal szpemmeli tele a netet egy magat nick01-nek hivo felhasznalo. Ezt tiltja a netiket is meg a modus moderandi is es a magyar koztarsasag torvenyei is.
Kell ennel tobb?
z
Előzmény: Dévér (320)
Dévér Creative Commons License 2003.02.03 0 0 321
de, igazad van! :))
Előzmény: BZoltan (319)
Dévér Creative Commons License 2003.02.03 0 0 320
Meg kéne bizonyosodni róla!
Előzmény: BZoltan (319)
BZoltan Creative Commons License 2003.02.03 0 0 319
Szevasztok,

nem tudom, hogy volt-e a koze a dologhoz, de a minap a kovetkezo levelet irtam a moderatoroknak nick01-gyel kapcsolatban.
-------------------
egy nick01 nevu felhasznalo majd minden hozzaszolasa utan egy IRL szemeley telefonszamat irja be mint szigno, plusz egy emilcimet meg egy tar.hu-s weboldalat.
A felhasznalo stilusa, megnyilvanulsai kulon lapra
tartoznak, de szerintem nem szerencses, hogy barki barkinek a valos telefonszamat netes forumokon terjeszti... Ugyanis korantsem vagyok meggyzodve arrol, hogy a nick01 nevu jatekos azonos azzal a szemellyel akie a telefonszam. kerlek benneteket, hogy az index forumainak tisztasaga es netikaja erdekeben jarjatok utanna, hogy jogosan a sajat IRL adatait publikalja e nick01 felhasznalo, vagy csak valami jatekos user probalkozik egy buta informacio-hackkel.

-------------------

Bocs ha elrontottam esetleg a jatekotokat.. de gonodolom ti sem orulnetek ha egy "kedves ismerosotok" a telefonszmotokat es a neveteket ilyen modon hasznalna fel.

Mindenezzel egyut korantsem biztos, hogy a nick01 juzer kimoderalasahoz kozvetlen koze lenne a levelemnek, es az sem biztos, hogy en voltama z egyetlen aki erre a netikatlansagra felhivta a moderatorok figyelmet.

minden jot,

z

hanta-girl Creative Commons License 2003.02.03 0 0 318
:-)))))))Jók voltunk:-))))
Előzmény: kambekk (316)
Dévér Creative Commons License 2003.02.03 0 0 317
Természetesen Uram!
Előzmény: kambekk (316)
kambekk Creative Commons License 2003.02.03 0 0 316
Számomra az öröm.

hanta-girlről és a legifjabb tagunkról, fazekalaciról se feledkezzünk meg!

Nélkülük sem ment volna...

Előzmény: Dévér (315)
Dévér Creative Commons License 2003.02.03 0 0 315
Uram! Áldom a sorsot, hogy magával dolgozhattam és remélem, hogy ezt továbbra is megtehetem Uram!
Előzmény: kambekk (313)
Dévér Creative Commons License 2003.02.03 0 0 314
Uram! (könnyezés) köszönöm az elismerést Uram!
Előzmény: kambekk (313)
kambekk Creative Commons License 2003.02.03 0 0 313
Tisztelt egybegyűltek, kedves olvtársak!

A feladatot végrehajtottuk.

Gratulálok az akció sikeres véghezviteléhez. Inkognitóját mindenki sikerrel megőrizte. A célszemély pillanatnyi likvidálása megtörtént.

Nem kis munka zárult most le kedves ügynöktársaim. Dévér Fő-szárnysegéd-dinamikációs-opponensstatikai attasé megmutatta, hogy minden lehetséges. Hogy a közös akarat és az összehangolt cselekvési stratégia ma, a XXI. század hajnalán is csodákra képes.
Egy új korszak veszi mától kezdetét itt, e csodálatosan határtalan ciber-világban. A nick-nélküliség világa. Ma reggelre egy olyan topicba léptünk, mely önmagába visszatérve, sajátságos kodisztika mentén megújúlt stratégiával új utat nyit a hipnotikus probáció világában.
Megpihenhetünk hát, de de feledjük, nick01-ek továbbra is köztünk élnek majd.
Munkánkat ezután is a teljeskorű szenzitivitással kell ellátnuk, nem megalkudva, csakis a jövő (de)generációját szolgálva.

Házi ünnepségünket a nagy költő -Nyomasek Bobó- két hallhatatlan sorával zárom:

Érdekel a tahóság?
Gyere, vár a hatóság!

Előzmény: hanta-girl (310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!