Keresés

Részletes keresés

lujza Creative Commons License 2004.07.16 0 0 7
Ez télleg jó kérdés....
Előzmény: Törölt nick (4)
lujza Creative Commons License 2004.07.16 0 0 6

"- Azok a generációk, akik 56-ban egymással szemben álltak, lassacskán kihalnak. A szereplők jelentős része ma már öregember, nem ezzel kell foglalkozni. "

Nem kéne ezt az aranyköpést megküdni a Wiesenthaléknak ? :O)

Előzmény: gobelin (1)
wizes Creative Commons License 2004.07.16 0 0 5

Och derágah!

14-es párizsi metró neve:Gobelin!

Mert ott vóttak a gobelin művészek!

Brach!

wizes.

Előzmény: gobelin (1)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.16 0 0 3
Miért nincs olyan nemzeti vagy nemzetközi szervezet, amely üldözi a kommunista bűnözőket és bűnösöket?
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2002.10.24 0 0 2
Bravó! Csak azért, mert már nincsenek nagyon - azaz a nagy kukit, hiszen öregszik az ország, sok a 70-es, 80-as éveikben járó embertársunk, akik megélhették valamelyik oldalon... - akik konkrétan emlékeznének a dologra, attól még ilyen módon, ilyen mértékben sz@rjuk le! Ilyen alapon 1848-at is elfelejthetjük, hiszen az abban résztvevők már mind kihaltak... sőt, lassan már a holocaustot is elfelejthetjük, csak idő kérdése, mikor halnak meg az emlékezni tudó hóhérok és áldozatok. A halottak meg nem beszélnek...

"Aki elfelejti a múltat, arra ítéltetik, hogy újraélje azt"

gobelin Creative Commons License 2002.10.24 0 0 1
ATV Emberközelben
2001.december 23.

Medgyessy:

"- Azok a generációk, akik 56-ban egymással szemben álltak, lassacskán kihalnak. A szereplők jelentős része ma már öregember, nem ezzel kell foglalkozni. "
Ezek után nem lehet csodálkozni, ha az igazi 56-osok, akik mégsem haltak még ki, nem vették át a Medgyessy által kreált 56-os, Nagy Imre díjat.

szürkesün Creative Commons License 2002.10.24 0 0 0
Legalább le0ázom, de nem tudok segíteni, mivel nem figyelem minden szavát a miniszterelnökúrnak
Előzmény: jerke (-)
jerke Creative Commons License 2002.10.24 0 0 topiknyitó
Ilyesmi van a köztudatban: az 56-os hősök nagy része már meghalt, nem kell ezzel a témával foglalkozni.

Barátaimmal vitatkozunk, hogy vajon tényleg mondta-e, és mi lehetett a szövegkörnyezet.
Tudja valaki, hogy hol, mikor modta? Utána lehet nézni?

Köszike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!