Keresés

Részletes keresés

thebill Creative Commons License 2009.06.19 0 0 34
Ez a szálloda szerintem iylen arany középút mert viszonylag olcsó és kellemes is. Nem diákoknak való fesztivál idején, de mondjuk ha egy 40-es házaspár lemegy fesztiválozni lehet hogy ők már jól éreznék magukat!
Előzmény: sztripkak (32)
dartpal Creative Commons License 2009.06.19 0 0 33
Nyerek a lottón és nem lesz gond!:D Egy csapatot meghívok abba a szállodába, mert hát ha csak nyerek is azon a játékon 2 személyre szól:( Szóval ide lottó kell!:D
Előzmény: sztripkak (32)
sztripkak Creative Commons License 2009.06.19 0 0 32
Ezt a véleményt teljesen osztom. Tény hogy jó a szálloda de egy diák számára egy fesztiválkor amikor ezer más dologra költheted a pénzt nem a legjobb egy viszonylag drága szállodára költeni. Amúgy nagyon szép maga a szálloda is amiről szó van...!

Előzmény: dartpal (31)
dartpal Creative Commons License 2009.06.19 0 0 31
Csöves diákként azért nem olcsó hidd el!:D Bár valóban nem a legdrágábbak közé tartozik!
Előzmény: thebill (29)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.19 0 0 30
Nem pusztán az árat kell nézni szerintem (persze nagyon lényeges), hanem hogy a pénzért, amit kifizetsz, milyen szolgáltatást kapsz cserébe. Én az előbb említett hotellel ilyen szempontból is elégedett voltam.
thebill Creative Commons License 2009.06.19 0 0 29
Hát a mai hotel árak mellett ez még nem is olyan sok, hisz nagyon sok szálloda van ahol sokkalta drágábbak az éjszakák. Ez a két szálló elég olcsónak számít!
Előzmény: dartpal (28)
dartpal Creative Commons License 2009.06.19 0 0 28
Nekem egy éjszakára 10 ezer HUF kicsit sok nem tom ti hogy vagytok vele!
bambusznad Creative Commons License 2009.06.19 0 0 27
érdemes megnézni a játékot is ha vki le akar menni itt
lehet nyerni egy éjszakát ha jól látom
sztripkak Creative Commons License 2009.06.19 0 0 26
Sziasztok.

Én abban a hotelben voltam egyszer amit itt már linkeltek. Hansúlyozom hogy egyszer voltam és már elég rég szóval már annyira nem emlékszem rá. Minden volt a szobában ami kellett és a wellnes is nagyon jó volt. Habár én a tv-re voltam rákattanva kicsiként...! Visszagondolva elég gáz...:) Nah mind1,szóval jó hely.
bambusznad Creative Commons License 2009.06.19 0 0 25
sziasztok
a Civitas hotelt már ismerősök is ajánlották nekem , hogy meg voltak vele elégedve
idén lehet megnézzük a családdal :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.19 0 0 24
Hogy kinek mi a drága, az relatív... De itt minden kérdésedre választ kapsz szerintem, meg tudod nézni, hogy éppen mi akciós.
Előzmény: dartpal (22)
tulcsi Creative Commons License 2009.06.19 0 0 23
Mi is Sopronba szeretnénk menni a nyáron. Tudtok esetleg olyan szállást, ahonnan szerveznek kirándulást a Schneebergre? Előre is köszi!
dartpal Creative Commons License 2009.06.19 0 0 22
Nem volt drága a hely?
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.19 0 0 21
Én voltam a Civitasban, és az tetszett benne, hogy azt nyújtotta, amit előzetesen vártam. Modern, kényelmes (van szélessávú net, LCD tv-k), jó parkolási lehetőség. Biciklit is lehet kölcsönözni, azzal is érdemes barangolgatni a környéken a jó levegőn.
furgeforumozo Creative Commons License 2009.06.18 0 0 20
kipróbáltam a játékot, legfeljebb miértne nyerhetnék egyszer:D
Előzmény: guszti87 (18)
hastetheday Creative Commons License 2009.06.18 0 0 19
Ők is tele vannak akciós ajánlatokkal http://www.palatinussopron.com/ nézd meg ezt is azért, ki tudja melyikkel jársz jobban!
Előzmény: vistapista (16)
guszti87 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 18
Szerintem nem fogsz csalódni, ha valóban őket választod! A játék meg annyit mindenképpen érdemel, hogy kipróbáld! sose lehet tudni :)
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.18 0 0 17
Jó lenne megnyerni, de ilyenekben sosem voltszerencsém. Inkább lefoglalom most a szobát amíg akciós árak vannak:D Amúgy a Palatinus mellett döntöttem árban jobban tetszik:D
Előzmény: hastetheday (15)
vistapista Creative Commons License 2009.06.18 0 0 16
én pont az ára miatt néztem ki ezt a Civitast, mert most tele vannak akciós ajánlatokkal, csak szerettem volna bővebb tapasztalatokat hallani. Olcsó húsnak híg a leve ... szokták mondani, ezt szeretném elkerülni. Úgyhogy ha valaki tud még nyilatkozni a helyről azt szívesen venném! Köszi!
Előzmény: Törölt nick (14)
hastetheday Creative Commons License 2009.06.18 0 0 15
Nagyon jó mindkét hotel, szinte majdnem ugyanaz mindkettő és én ezt tapasztalatból mondom, nem azért mondom mert ezt olvastam róla! És tudjátok, hogy van nyereményjáték és mindkét hotelre érvényes!
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.18 0 0 14
Nézegetem a szállás lehetőségeket és lap.hu pont ezt a két hotel van tippnek megjelölve, ugyhogy nem lehetnek rosszak. Árakat is majd megnézem aztán szerintem majd az olcsóbbikba megyek.
Előzmény: vistapista (11)
hastetheday Creative Commons License 2009.06.18 0 0 13
Én már egyszer szálltam meg ebben a hotelben! Jó volt, szép a hotel és tiszta, igényes az egész, kedvesek voltak a vendégekkel ami nagyon fontos! És Jó helyen van a hotel.
Előzmény: vistapista (11)
simaliba Creative Commons License 2009.06.18 0 0 12
És a Palatinus Hotelen kívűl ismersz még jó hoteleket? Csak, hogy legyen miből válogatnom! Át kell nézegetnem, hogy melyik érné meg a legjobban!
Előzmény: guszti87 (10)
vistapista Creative Commons License 2009.06.18 0 0 11
mi egy másik hotelt szemeltünk ki magunknak, Civitas a neve. Itt járt már esetleg valaki?
guszti87 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 10
Mi a Palatinus Szállóban laktunk, én nagyon elégedett voltam vele(a korábban említettek miatt is), nagyon közel van hozzá a Gyógygödör nevű kocsma a főtéren, az volt a kedvencünk :) Tényleg nagyon finomak a borok, de aki a sört szereti, annak sem kell szerintem csalódnia.
Előzmény: simaliba (9)
simaliba Creative Commons License 2009.06.18 0 0 9
nagyon szeretem az ilyen helyeket, ahol egy helyen vagy közel vannak egymáshoz a látnivalók! Az tényleg jó, hogy gyalog el lehet mindent érni és nem kell autóba vagy buszra ülni, hogy bejárd a várost! És vannak borkóstolós helyek Sopronban? :D Azt tudom, hogy vannak fincsi borok, de vannak borozók is az éttermek meg a kávézók sokaságán kívűl??
Előzmény: guszti87 (8)
guszti87 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 8
Nem, Sopron nem nagy egyáltalán :) A belvárosi látnivalók közel vannak egymáshoz, sétálva elérsz mindent. Éppen az benne a jó, hogy nem kell messze menned semmihez, hanem szép nyugodtan lehet andalogni az utcákon a szép házak között :) A szálló, ahol laktunk szintén a főtérhez közel volt, így kényelmesen fel tudtuk deríteni a látnivalókat.
Előzmény: simaliba (6)
furgeforumozo Creative Commons License 2009.06.18 0 0 7
én a Volt idejére keresek vmi szállást Sopronban. Sátorozni nem szeretnék, szal inkább vmi rendes apartman v hotel meg ilyesmi. Jó lenne a központban és nem vhol kinn a prérin, mert hamár ott vagyok megnézném a várost is, még amúgyse voltam Sopronban, de jókat hallottam róla. Van itt olyan aki ott lakik vagy vágja a dolgokat arra fele?
simaliba Creative Commons License 2009.06.18 0 0 6
Köszönöm a gyors választ :) egész biztatóan hangzik így elsőre! És az eszembe se jutott, hogy Ausztriába is át lehet ugrani bármikor! Gondolom sok műemlék van Sopronban amit érdemes még megnézni! De ez a tűztorony csábítóan hangzik :D
És mennyire vannak közel egymáshoz a látnivalók? Gondolom nagy a város, és nem minden egy helyen van! Mennyi idő míg mindent körbejárunk és megnézegetünk? ez csak azért érdekel, mert ha szállásfoglalásra kerül sor, akkor tudjam, hogy mégis hány nappal számoljak, hogy beleférjen a pihenés is és a városnézés is!
Előzmény: guszti87 (5)
guszti87 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 5
Én mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy ha teheti, töltsön el pár napot a városban! Nagyon tiszta, gondozott; a "történelmi belváros" hangulata a nevéhez méltó. Nem véletlen, hogy annak idején az osztrákok szerették volna megszerezni... Amit mindenképpen "kötelező" megnézni, az a fő tér, a Tűztorony és környéke. Vannak nagyon jó éttermek, hangulatos kocsmák és nem kell messzire menni, ha más is érdekelne, mivel a határ túloldalán is el lehet barangolgatni. Szóval szerintem érdemes megnézni, nem fogsz csalódni benne! Én biztos, hogy visszatérek még, nagyon jól éreztem magam ott!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!