Keresés

Részletes keresés

Ködmöni Laci Creative Commons License 2005.03.08 0 0 971
Hejjj, ha én ott lehetettem vóna, azt a magasasságos kutyaúristenit neki! Hát én meg ittam vóna vagy százötven pohár tekilát! Ingyen vót, mi? Sejtettem.
Előzmény: Philisteus (970)
Philisteus Creative Commons License 2005.03.08 0 0 970
Minek iszik az olyan, aki nem bírja? Ötven tequilát ivott egy versenyen, meghalt március 8. 13:19 [MTI/AP] Csak pár órával élte túl győzelmét egy tequilaivási verseny bajnoka. A dominikai Santo Domingo egyik diszkójában zajló versenyen a 21 éves Ricardo Garcia több mint ötven pohár tequilát ivott, amivel első lett. Később rosszul lett, és pár órával kórházba szállítása után alkoholmérgezés okozta szívelégtelenség miatt meghalt. A másik három döntős is kórházba került, állapotuk súlyos. Küldje el ezt a cikket Pedig egy putnoki házibajnokságon ezzel a teljesítménnyel dobogóra se került volna. P.
Geitenbeffer Creative Commons License 2005.02.02 0 0 969

Bazmeg, a szomszéd Subi tényleg megcsinálta, amiről múltkor részegen pofázott.

Ezt a cetlit téptem le a sárga busz megállójából:

 

>                           Fiúk és Lányok!
>     Szenzációs lehetõséget kínálok most Önöknek!
>
>     - ha nincs ideje rá
>     - ha úgy érzi káros hatással van Önre
>     - ha ma még vezetni akar
>     - ha még nem próbálta
>     - ha a szülõk nem engedik
>     - ha egyszerûen csak másnak akarna fizetni egy italt
>     - vagy ha nem akar szenvedni a másnapossággal járó
>     kellemetlenségekkel
>
>                                 BERÚGOK ÖN HELYETT!
>
>         Nem kell mást tennie, csak átutalnia azt az összeget, amit az
>ivásra
>                   fordítana. Küldje el erre a bankszámlaszámra:
>
>                             10404247-93107820-01100000
>
>                     és én vállalom, hogy a teljes összeget eliszom!
>
>                 Az utalásnál a közleményhez írja oda, hogy: berug.
>
>           Amennyiben kérdése van a szolgáltatással kapcsolatban, írjon a
>                         subidubidu.berug@uze.net e-mail címre.
>

geronim0 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 968
én rendszeresen 10 fölött vezetek.
Előzmény: Törölt nick (967)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.09 0 0 967
Egy bolgár csávó valami 9 ezrelék fölöttit produkált, elütötte egy kocsi, de koponyatörése és egyéb súlyos sérülése ellenére felettébb jókedvűen várta a mentőket a hír szerint :)))
Előzmény: kaviat (966)
kaviat Creative Commons License 2005.01.09 0 0 966
meséjj!

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: Törölt nick (965)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.08 0 0 965
(Megdőlt az alkoholszint-világrekord, hallottátok?)
geronim0 Creative Commons License 2005.01.08 0 0 964
buék gyökszik
geronim0 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 963
heten voltunk biztos vagyok benne
geronim0 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 962
A Putnok tours-nál befizettünk a nyaralásra de nem értünk oda ahová kellett volna. Nem értem. Most meg már megint itthon vagyunk. A Fekete tengeri üdülővárosba, Szocsiba tartó gép kedd este járt szerencsétlenül Rosztovnál, miután a személyzet gépeltérítés riasztást adott le, majd eltűnt a radar képernyőjéről. Nem sokkal a Tu-154-es lezuhanása előtt a Volga-Avia társaság Moszkva-Volgográd járatán közlekedő TU-134-as is eltűnt a tulai térségben, és egy Bucsalki nevű falu közelében zuhant le. A gépen harmincnégy utas és nyolc főnyi személyzet utazott. Senki nem élte túl a tragédiát. "A Szibir légitársaság Tu-154-es gépére negyvennégy személy volt regisztrálva, legtöbbjük nyaralni ment a tengerhez. A fedélzeten azonban csak harmincnyolcan tartózkodtak a lezuhanás pillanatában - hat fiatal ugyanis annyira részeg volt a felszállás előtt, hogy nem engedték fel őket a repülőre. Ez mentette meg az életüket." - írta az orosz napilap. A katasztrófát a gépen utazók közül senki sem élte túl. A légitársaság illetékesei szerint a szerencsétlenséget még a levegőben bekövetkező robbanás okozhatta, ezt a következtetést abból vonták le, hogy a gép darabjai nagy területen szóródtak szét. Az orosz hatóságok még mindig vizsgálják a két szerencsétlenség okát, egyelőre nem zárják ki a terrortámadás lehetőségét sem, mint ahogy fenntartják azt is, a katasztrófát emberi mulasztás vagy műszaki probléma is okozhatta.
Geitenbeffer Creative Commons License 2004.09.17 0 0 961
Kabaré Frank Creative Commons License 2004.06.04 0 0 959
Jó barátom és ivócimborám, yellow_ground a múltkor az árokparton heverte ki a friss szüretelésű csirkepáleszom okozta fáradalmakat.
Felhívom figyelmeteket kifinomult ízlésére, mely szerint még_a_biciklije_is_sárga.
ChrisRea Creative Commons License 2004.05.27 0 0 958
vodka + fröccs, pro és kontra:

Baranya megyei község, Birján kocsmájában a fiúk több alkalommal is vodkát és fröccsöt rendeltek társuknak, hogy lerészegítsék. Vendégük - akiről tudták, rendszeresen és nagy mennyiségben fogyaszt alkoholt - többször is menni akart, de egyikük mindig visszatartotta, visszakísérte az asztalhoz, és újabb italt rendelt neki. A férfi végül rosszul lett, s távozóban az italboltból összeesett. Ekkor a fiatalemberek a magatehetetlen embert segítség helyett koporsót formázó alakban téglákkal rakták körbe, egy-egy téglát még a lábfejére is tettek.
A sértett két hét múlva a kórházban elhunyt.
A szakértői vizsgálatok megállapították, hogy a férfi a véréből kimutatott 5,22 ezrelékes alkoholtartalom szerint heveny alkoholos mérgezésben szenvedett, az alkoholfogyasztás és halála között van okozati összefüggés. A nagy mennyiségű szeszesital hatása oxigénhiányos agykárosodást, szövődményként tüdőgyulladást, majd légzésleállást eredményezett, a férfit orvosi beavatkozás ellenére sem sikerült megmenteni.

Geitenbeffer Creative Commons License 2004.05.21 0 0 957
En Palotabozsok fele tobbet nem megyek, az kurvaisten.
Multkor akkorat fordult a busz Szebenynel, hogy osszerokaztam a hatso ulest...
Előzmény: Tesco Gazdaságos Kecske (956)
Tesco Gazdaságos Kecske Creative Commons License 2004.05.21 0 0 956
Amíg lecsillapodik itt a hangulat, tudok egy jó kiruccanást, már ki is néztem az elvirán!
Előzmény: Münich F. (955)
Münich F. Creative Commons License 2004.05.12 0 0 955
Melyikőtök közlekedik százzal nagygázzal talajon kölcsönladával úgy hogy halálragázolta azt a szerencsétlen embert a Serényi utcánál?
Egyre gázosabb hely ez Putnok...
geronim0 Creative Commons License 2004.05.05 0 0 954
Óriási tévedésben vagy . Ez Clemente a meghívott mixer. Azt mondta, náluk Dominikán becsületesebben isznak az alkoholisták, igaz nem fáznak és ha nincs pénzük akkor ingyen ihatnak igazi rumot. Micsoda különbség. Azt nem tudom ki hívta ide... micsoda vesztes...
Előzmény: Tesco Gazdaságos Kecske (953)
Tesco Gazdaságos Kecske Creative Commons License 2004.05.05 0 0 953
De hisz ez a nővérem, Klemensz!
Hírhedt bűvésztrükkjét mutatja be épp, amint a normandiai tesco-value-ból úgy vesz (von) ki egy újjal két (KÉT!) tablettát, hogy közben egy csepp E350 sem cseppen a háta megett tartott dobozos sörbe! (legalábbis az ízén nem érezni).

Zseniális!

Előzmény: geronim0 (952)
geronim0 Creative Commons License 2004.05.04 0 0 952
Itt a legjobb haverom a legújabb putnoki kocsmából.


DRT Creative Commons License 2004.03.16 0 0 951
Hahhh!

http://index.hu/gazdasag/magyar/bebe040316/

Philisteus Creative Commons License 2004.03.11 0 0 950
Putnokon tombol a rasszizmus! Még ilyet.

http://www.origo.hu/itthon/20040310szegyenbodeban.html

geronim0 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 949
na mindenki szégyellje el magát. hogy a f...omba lehet ennyit inni? elfelejtettek írni, erős a cefre? köcsögök!
sugárhányó Creative Commons License 2004.01.15 0 0 948
Hol van már a tavalyi márvány? Mit!
Előzmény: geronim0 (947)
geronim0 Creative Commons License 2004.01.12 0 0 947
ismerem ezt a fószert ez lopta el a márványkoptatott farmerdzsekimet Ürömön tavaly.
Előzmény: Labor (944)
4RESK Creative Commons License 2004.01.12 0 0 946
Buék, szesztársak!

Jó látom? Dudu iránymutatásai eltüntek? O-:

Geitenbeffer Creative Commons License 2004.01.09 0 0 945
Még most is a fülembe van az a zene, amit a gép játszott, amikor csilingeltek a huszasok...

"Váo! ájfígú!"

A mazlista... en vagy ket eve dobalom bele a szart, es meg atlosan se jott ki harom citrom soha.

Előzmény: Labor (944)
Labor Creative Commons License 2004.01.09 0 0 944
Rákkendroll.

B@sszameg

Előzmény: Labor (943)
Labor Creative Commons License 2004.01.09 0 0 943
Na szóval Rákkendroll.
Előzmény: Labor (942)
Labor Creative Commons License 2004.01.09 0 0 942
Dudu tiszteletére tartottunk egy rövid megemlékezést a pagátba. Hazafelé az öreg Szekeres Béla bát igazoltatta a rendőr, itt láthatjátok, amint a kerékpáregyenesentolás feladatot próbálja teljesíteni.

Ez a másik kép meg a Drótos Öcsit mutatja, amikor 46 forintot nyert a gyümölcsösön. href="http://www.tar.hu/laboratorium/forum/rnr.jpg">Rákkendroll..

Philisteus Creative Commons License 2004.01.08 0 0 941
Figyelj, indiánus, ha lejátszottad (nyilakkal mozog, pezsgőt iszik, ha nem eteted meg a becsomagolt Katica tortabevonó csokikkal, gyorsabban berúg), akkor a büfik és a pukik alapján szinte teljes bizonyossággal azonosítható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!