Keresés

Részletes keresés

Cicóka_ Creative Commons License 2002.09.07 0 0 22
Most ez nektek (hogy haza jöttök) jó vagy rossz?

Mert ha jó, akkor nem bánkódunk annyira.

Meg azért itthon is lehet netezni :o))

Előzmény: Kardszárnyú (17)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.07 0 0 21
Ne sírjál!
:)
Hoztam neked pzs.:)
Előzmény: sneci (20)
sneci Creative Commons License 2002.09.07 0 0 20
Én juszt isss sírok!:)))
Előzmény: Kardszárnyú (17)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.07 0 0 19
Én is remélem.:))))
Majd alakul.Remélem majd hiányzom egy kicsit!
:)
Előzmény: 4Hópihe (18)
4Hópihe Creative Commons License 2002.09.07 0 0 18
reméljük csak rövid idöt kell majd nélkülöznünk...é s jo lesz nektek is a jövökép.
Előzmény: Kardszárnyú (17)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.07 0 0 17
A távozásom oka:
Hazamegyünk, és amíg otthon nem lesz net, addig nem leszek, de aztán jövök.
:)
Addíg meg ne sírjatok!
:)
Sochx Creative Commons License 2002.09.07 0 0 16
Kit érdekel?
Előzmény: Kardszárnyú (-)
barlangirém Creative Commons License 2002.09.07 0 0 15
miért????????????????????????
Előzmény: Snakeins (14)
Snakeins Creative Commons License 2002.09.07 0 0 14
Döbbenten olvasom kedves Kardszárnyú!
Sokáig maradsz távol?
macskaclub Creative Commons License 2002.09.07 0 0 13
Ez a hír engem is szörnyen elszomorított !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon fogsz hiányozni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Kardszárnyú (11)
Nerdy Creative Commons License 2002.09.06 0 0 12
légyszíves ne titokzatoskodjál, hanem meséld el nekünk, hogy miért nem leszel

kivel fogok nosztalgiázni Siófokkal kapcsolatban???

brühühühühühühühühühühühühüüüüüüüüüüüüü

Előzmény: Kardszárnyú (11)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.06 0 0 11
Ne sírjatok, nem végleg tűnök el!
Csak nem leszek egy darabig!
:(
Előzmény: 4Hópihe (10)
4Hópihe Creative Commons License 2002.09.06 0 0 10
siruuunk(((
Előzmény: Kardszárnyú (9)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.06 0 0 9
Erre sajnos nem tudok válaszolni!
:(((((((
Előzmény: Cicóka_ (8)
Cicóka_ Creative Commons License 2002.09.06 0 0 8
:-(((
Mennyi az az 1 darabig?
Előzmény: Kardszárnyú (7)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.06 0 0 7
Hát nekem!:)
Csak egy ideig nem leszek!
:)
Előzmény: sneci (6)
sneci Creative Commons License 2002.09.06 0 0 6
Kinek fogok felhőt küldeni????
Előzmény: Kardszárnyú (5)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.06 0 0 5
Mert új lehetőségeim vannak kilátásban, és ez azzal jár, hogy nem leszek egy darabig!
:(
Előzmény: 4Hópihe (3)
Nerdy Creative Commons License 2002.09.06 0 0 4
MIÉRT ?????????????????????????????????????????????
Előzmény: Kardszárnyú (1)
4Hópihe Creative Commons License 2002.09.06 0 0 3
erre nem számitottam.
el kell bucsuznunk? vagy mi??
és miért????
Előzmény: Kardszárnyú (-)
sneci Creative Commons License 2002.09.06 0 0 2
Kár.
Előzmény: Kardszárnyú (1)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.06 0 0 1
Igen.
Előzmény: Wazze Lean (0)
Wazze Lean Creative Commons License 2002.09.06 0 0 0
Val0ban?
Előzmény: Kardszárnyú (-)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.09.06 0 0 topiknyitó
Aztán nem leszek egy darabig!
:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!