Keresés

Részletes keresés

thw Creative Commons License 2002.09.04 0 0 38
1: engem nem az zavar, ha egy fideszes ugat, hanem ha barki. Jobban erdekelnek az ervekkel felszerelt ertelmes mondatok. Ilyen, a tegnapi Kozhangnal maradva, nem nagyon hangzott el a jobbosok kepviseleteben nyilatkozok szajabol. A balosokkal (tegnap, ugyane adasban nem volt bajom, de ez talan amiatt is lehetett, hogy nem hagytak oket szohoz jutni.
Nem Juszt terelte a temat a tevere, vagy a toritanar vagy a masik kezdte, es Juszt azert terelte folyton vissza (vagyis probalta), mert egyreszt valotlan adatok (szamok, tenyek, nevek kommentarral) hangzottak el, masreszt pedig ha valaki feldob egy vitatemat, akkor azt - foleg egy vitamusorban - illik vegigvinni.
Mellesleg jobban jartak volna a jobbosok, ha maradnak a teve temanal, mert ugy max. kicsit leegnek, igy viszont borzasztoan lejarattak magukat, pl a halott norol szolo hercehurcaval. Miutan arrol hetek ota cikkezik a sajto (mara talan -remelem, nem), hogy mit kapott a jobbos ujsagiro, nem beszelve egyeb zaftos, bizonyitott es/vagy bizonyitatlan reszletekrol, igen nehez - lehetetlen - elhinni, hogy ha megoltek volna egy tuntetot a rendorok, abbol nem lett volna orszagos meretu botrany. talan a Dunaba loktek a hullajat? Jobbos velemenytarsaid mondtak, senki nem jelentkezett se a lany neveben, se "erte". Letezik, hogy vki eltunt a tuntetesen, korhazi ellatast nem kapott (mert akkor a rokonait rogton ertesitik), es azota se szoltak a szulei/testverei/osztalytarsai/baratja, hogy haho, eltunt valaki????

Arrol nem az ATV tehet, hogy a jobbosok nem tudnak helyesen irni. En amugy nem lattam, hogy balra dolt volna az sms-ek szama, de ha megis, az igazsagos lett volna, tekintve, mennyit beszelt a jobboldal a balhoz kepest.

Előzmény: szarvasmarha (32)
thw Creative Commons License 2002.09.04 0 0 37
1: engem nem az zavar, ha egy fideszes ugat, hanem ha barki. Jobban erdekelnek az ervekkel felszerelt ertelmes mondatok. Ilyen, a tegnapi Kozhangnal maradva, nem nagyon hangzott el a jobbosok kepviseleteben nyilatkozok szajabol. A balosokkal (tegnap, ugyane adasban nem volt bajom, de ez talan amiatt is lehetett, hogy nem hagytak oket szohoz jutni.
Nem Juszt terelte a temat a tevere, vagy a toritanar vagy a masik kezdte, es Juszt azert terelte folyton vissza (vagyis probalta), mert egyreszt valotlan adatok (szamok, tenyek, nevek kommentarral) hangzottak el, masreszt pedig ha valaki feldob egy vitatemat, akkor azt - foleg egy vitamusorban - illik vegigvinni.
Mellesleg jobban jartak volna a jobbosok, ha maradnak a teve temanal, mert ugy max. kicsit leegnek, igy viszont borzasztoan lejarattak magukat, pl a halott norol szolo hercehurcaval. Miutan arrol hetek ota cikkezik a sajto (mara talan -remelem, nem), hogy mit kapott a jobbos ujsagiro, nem beszelve egyeb zaftos, bizonyitott es/vagy bizonyitatlan reszletekrol, igen nehez - lehetetlen - elhinni, hogy ha megoltek volna egy tuntetot a rendorok, abbol nem lett volna orszagos meretu botrany. talan a Dunaba loktek a hullajat? Jobbos velemenytarsaid mondtak, senki nem jelentkezett se a lany neveben, se "erte". Letezik, hogy vki eltunt a tuntetesen, korhazi ellatast nem kapott (mert akkor a rokonait rogton ertesitik), es azota se szoltak a szulei/testverei/osztalytarsai/baratja, hogy haho, eltunt valaki????
Előzmény: szarvasmarha (32)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 36
Veled nem.
Régen láttalak.
Na csodálatos az ország?
Előzmény: AliceCsodaországban (35)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.04 0 0 35
Most kivel fogadtál, és mibe?
Előzmény: magyarpolgar (30)
thw Creative Commons License 2002.09.04 0 0 34
tevezes= tevemusor keszitese, szleng szo, nem a tevenezesre (az ugyanis nem szleng)

teve=szleng szo, a teveben zajlo folyamatok attekintese (nem maga a televizio, mint kepdoboz, az ugyanis nem szleng)

ismetlem: egyikre sem mondtam, hogy Juszt ert hozza, de azert add csak a szamba a szavakat tovabbra is, ez olyan (doglott) Fideszes szokas.

"Lehetséges, hogy Juszt szemellenzővel jól látja a saját tv-jét"

Jusztnak van sajat teveje? Nem is tudtam. Csak nem te is szlenget hasznalsz?

"de pl, hogy mi folyik a köztv-ben abban nem vagyok biztos, hogy kompetens 100%-ban.
"
Juszt, mint az elmult evek soran eszrevehetted, hol ennel a tevenel van, hol annal, hol semelyiknel. Evtizedek ota a szakmaban van, ugyhogy szazalekokrol lehet vitatkozni, de hogy az o "helyzetismeti" szazaleka teveugyben mindig tobb lesz, mint a musorban tegnap reszt vetteke, az aztan tenyleg 100%.

Előzmény: magyarpolgar (30)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.04 0 0 33
Ja ha egy Fideszes "ugat" az zavar ha egy balos akkor jó fej,na látod ez a csőlátás:-(
Előzmény: thw (19)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.04 0 0 32
Én arról beszélek hogy jobbos betelefonálót még sohasem kapcsoltak be és az sms-ek 99% is balos.
Ha véletlenül van jobbos sms az tele van helyesírási hibával.(Közhang)
Ja és ha tényleg figyeltél akkor láthattad hogy Juszt minden kényes témáról visszaterelte a szót a tv-re amiben biztosan xivatni tudta őket.
Így könnyű és
ennyi véletlen nincs.
Előzmény: thw (21)
Snakeins Creative Commons License 2002.09.04 0 0 31
Kedves magyarpolgár!

Én már csak maradok a Spektrumnál és a National Geographicnál. Gyakran ott is állatok a főszereplők, de micsoda különbség!
Javaslom ezeket a csatornákat Neked is, nem lennél ennyire ideges. :-)
Üdv; S

Előzmény: magyarpolgar (23)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 30
a tévézéshez én is értek.
A tévéhez már nem annyira.

Lehetséges, hogy Juszt szemellenzővel jól látja a saját tv-jét de pl, hogy mi folyik a köztv-ben abban nem vagyok biztos, hogy kompetens 100%-ban.

Előzmény: thw (28)
Snakeins Creative Commons License 2002.09.04 0 0 29
Bingó! :-)
Előzmény: thw (24)
thw Creative Commons License 2002.09.04 0 0 28
Masold ide, kerlek, azt a reszt, ahol azt irtam, hogy Juszt ert a tevezeshez. En azt irtam, jobban tudja, mi ott a helyzet, azoknal, akik nem tevesek.
Előzmény: magyarpolgar (25)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 27
ha Lovas Lovas üzent volna sms-ben annak lett volna mondanivalója, értelme. Azért Lovast lehet politikailag bírálni a baloldalról de azért ész az ember. Nagyon ész.
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.04 0 0 26
Lovass elftárséknak nem üzengettek SMS-ben? ;-)
Előzmény: magyarpolgar (14)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 25
elolvastam ezt a hozzászólásodat..
egy dolog megfogalmazódott bennem:

Az miért trivi, hogy Juszt ért a tv-hez?

És ha csak hagyják (hagyták), hogy értsen hozzá?

Ebből a vetületből milyen a téma?

Előzmény: thw (21)
thw Creative Commons License 2002.09.04 0 0 24
Gondolom, te a "semmit"-nel maradsz :O))
Előzmény: Snakeins (20)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 23
médiában igen.

Most már örülhetsz az egységes mszp-médiának.

Előzmény: Snakeins (20)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 22
az optimális eset.
Ne legyen ellenzék! hogy mernek pofázni?
Még ilyet!
Alaptalanul?
IGAZ!
Dicsőítse az ellenzék is országunk kormányának 50 nap alatt megvalósított száznapos programját!

Az optimum.

Előzmény: thw (19)
thw Creative Commons License 2002.09.04 0 0 21
Juszt melyik musoraban ugyanez a helyzet? Mert pl tegnap ejjel neztem az altala vezetett Kozhang ismetleset, amelyben ket balos, ket jobbos volt. Az igaz, hogy ket olyan jobbossal, akikbol egy is sok lett volna. Muveletlenek voltak, tajekozatlanok (foleg az aktualitasokban, amikrol vitaztak), de legalabb nekialltak Juszttal a magyar teverol vitazni olyan kerdesekben, amit egy teves nyilvanvaloan jobban tud.
Előzmény: szarvasmarha (6)
Snakeins Creative Commons License 2002.09.04 0 0 20
"nem fer döglött kutyába rúgni még 100-at, ha gondolják a tisztelt szerkesztő urak ők is beállhatnak egy őszinte maflásért."

Úgy gondolod, hgy a Fidesz megdöglöt?!
Ez jó hír!
De hát halottakról vagy jót vagy semmit...

thw Creative Commons License 2002.09.04 0 0 19
Szvsz a doglott kutyak nem ugatnak. A Fideszesek viszont igen (sokat es alaptalanul), es pont ez veluk a baj, amiert legszivesebben valoban belerugna az ember nemelyikukbe.
Udv.
Előzmény: magyarpolgar (-)
Alexander the Great Creative Commons License 2002.09.04 0 0 18

mondjuk a legutóbbi közhangban a Juszt elég hülye volt meg szemét az tény
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 17
Most kellet volna egy ilyen telefon mert jóöreg Varga képviselő Úr ült a fiatalok helyén. Azért őt nem tették volna helyre.
Előzmény: szarvasmarha (15)
netizen Creative Commons License 2002.09.04 0 0 16
Mijazaz ATV?
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.04 0 0 15
nézz meg egy közhangot kedden.
oda minden alkalommal betelefonál egy ügyeletes Mszp-s kovács néni.
Így kezdi:és akkor szeretném megkérdezni a fideszes fiatalembereket hogy.....
gondolom a szomszéd szobából kapcsolják:DDDD
Előzmény: magyarpolgar (9)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 14
buta jobbos sms-t még nem láttam - de komolyan.
Lehet rosszkor nézem a tv-t.
Előzmény: Ilja Iljics (12)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 13
van egy kis X a jobb felsőben.

De azért örülök, hogy Égszínkék Mosogatórongy azt mondja, hogy az előző et. szemetelt.

majdnem, hogy csodálkozom.

Előzmény: Törölt nick (11)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.09.04 0 0 12
Kezdem érteni, szóval, ha betesznek egy buta jobbos sms-t, akkor le akarják járatni a jobboldalt, ha meg egy buta balos sms-t, akkor szintúgy. Aha.
Előzmény: magyarpolgar (9)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.04 0 0 11
Nem értem mi bajod...
Ő az SMS-ével a TV képernyőjére szemetel. Te meg ide az én képernyőmre a topicoddal.
Hol itt a probléma? :-)
Előzmény: magyarpolgar (9)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 10
nem szoktam bántani senkit meg nem is vagyok túl erős 81 kilóval azért nem egy terminátor az emberfia.
De Istenemre azért ezzel az emberrel el tudnék beszélgetni ráadásul jogosan.
Előzmény: Törölt nick (8)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 9
mert ha egy normálisan megfogalmazott sms jön be az ok. azon gondolkodik az ember meg nyugodt marad.
De ilyen olcsó dolgokat sütnek el...
aminek ráadásul nincs köze a témához...
Előzmény: szarvasmarha (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!