Keresés

Részletes keresés

Nem tudom. Creative Commons License 2002.08.30 0 0 19
A legutobbi valasztasok alapjan. Igaz, hogy az MDF-et is oda soroltam, es lehet, hogy csak 48%-rol van szo. Mindenesetre a parlamenti kepviselok eloszlasa nem alulrol kozeliti a 30%-ot. N t.
Előzmény: arkanoid (17)
Droopy Creative Commons License 2002.08.30 0 0 18
Szvsz minket kereskedelmi tulaja nagyivben bele. a magyarorszagi belpolitikaba. Az egyik meg a musorszerkezetnel sem engedett magyar sajatossagokat, a masik meg rajott hogy hulyeseg volt engedni, ezert most valt.

Droopy

Előzmény: magyarpolgar (14)
arkanoid Creative Commons License 2002.08.30 0 0 17
Ismét megkérdezném, immáron egy kicsit erőszakosabban:

Áruld már el, kedves Nem tudom., hogy hogyan jött ki neked ez a 49% pro-Fidesz választópolgár?

Köszi.

Előzmény: Nem tudom. (15)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 16
bocsánat, azt hittem van benne ahisztokhata vér :)
Előzmény: hümhüm (13)
Nem tudom. Creative Commons License 2002.08.30 0 0 15
Ha igy jobban tetszik, induljunk ki az eredmenybol. Idealis Fidesz kormany alatt van egy erosen pro-MSZP/SZDSZ kereskedelmi media, es egy pro-FIDESZ kozszolgalati. MSZP/SZDSZ alatt pedig mindegyik pro-MSZP/SZDSZ annakellenere, hogy a nepessegnek egy tekintelyes szazaleka pro-FIDESZ (legutobbi valasztasok alatt a szavazopolgarok 49 szazaleka). Szerintem a FIDESZ alatt tobbfele velemeny lat napvilagot, es erdemesebb a szellemi sokfeleseget tamogatni. N t.
Előzmény: dr.Watson (8)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 14
de azt ugye együtt gondoljuk, ha van 3 legnézettebb tv Magyarországon és ez a 3 tv "osztja az észt" és ezt nézi a lakosság 100%-a
akkor nem kellene a jogi formulák mellett maradnunk hanem lehet erkölcsi közszolgálatiságról beszélni.
Ugye nem arányos egy kábel és egy földi tvről beszélni?
Azt úgyis tudjuk, hogyan osztotta ki a Horn kormány édeskedvének (RTL) a frekvenciát.
Előzmény: Droopy (9)
hümhüm Creative Commons License 2002.08.30 0 0 13
pontosítanám a topicnyitó elvtársat: pető iván, há nélkül. (a többi szót se érdemel)
Előzmény: magyarpolgar (-)
arkanoid Creative Commons License 2002.08.30 0 0 12
...itt kisebbseg alatt lehet, hogy az orszag 49%-a ertendo... - írja Nem tudom.

Kolléga, mikor olvastál utoljára híreket? Az a 49% ( mellesleg eccer majd meséld el, hogy hogyan jött ez ki neked? ), szóval az a 49% lassan alulról közelít a 30%-hoz... Ha már a számoknál tartunk.

Előzmény: Nem tudom. (5)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 11
ok akkor az arányok legyenek olyanok.
De akkor vegyük bele együtt az összes földi sugárzású tv-t. Ebben max. egyetértek.
Előzmény: Zrínyis (7)
donci2 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 10
A 49% helyett ezetúl írj 30t :)))))))))
Előzmény: dr.Watson (8)
Droopy Creative Commons License 2002.08.30 0 0 9
Nálam a "közszolgálati" tv definíciója
a földi sugárzású tv.

Nalam meg nem, mert pl a viasat3 budapesttol 64 km/re mar eleg megviselt minosegben lathato.

A mediatorveny szabalyozza a nem kozszolgalati orszagos csatornak kozszolgalatisagat.

Droopy

Előzmény: magyarpolgar (4)
dr.Watson Creative Commons License 2002.08.30 0 0 8
Igazán nem akarok okvetetlenkedni, de amit írsz, hogy "a tobbseg nem csinalhat akarmit, a kisebbsegeknek (itt kisebbseg alatt lehet, hogy az orszag 49%-a ertendo) is jogaik vannak." ezt figyelembe kellett volna venni 1998-2002 között is! A FIDESZ nagy ívben le....a, hogy az akkori kissebbségnek mihez lenne joga! Kuss volt és kész, mert ők így gondolták. Most meg sikítoztok. Juj de szörnyű ez az MSZP!
Ugyan már...
Előzmény: Nem tudom. (5)
Zrínyis Creative Commons License 2002.08.30 0 0 7
magyarpolgar: Mellesleg én is finanszírozom.

Zrínyis: Neked legalább éveken keresztül tetszett. Azt is írhatnám, hogy a pénzedért te legalább megkaptad, amit megérdemeltél. Se többet, se kevesebbet.

Előzmény: magyarpolgar (4)
donci2 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 6
Utána kellene gondolni, hogy mi a bánatot rontott
el ovi az elmúlt 4 évben a médiával kapcsolatban.

Lehetett volna például a konszolidált tvcsatornát
kiépíteni (akár a közszolgálat hátán), de nekik
csak éjjeli menedék-re és megyó elleni propaganda-filmre futotta. Gondold el ezeket finanszírozza
tovább a kormány. hát nem tudom, hogy helyesen
tenné-e.

El kellene gondolkodni néhány dolgon. A nyílt kommunistázás nem vezethet eredményre egy közszolgálati csatornán, mert előbb-utóbb mindenképpen kormányváltás lesz és akkor söprés.

Meggyőződésem szerint a konzervatív értékeknek helyük lenne a közszolgálatban. A probléma, hogy ki képviselje ezt. A jelenlegi hét-eéjjeli menedék garnitúra bebizonyította, hogy csak a jobb oldalt volt képes megszólítani (a bizonytalanokat sem), tehát őket el kellene távolítani. Mit lehet tenni? Tüntetni a kirúgottakért? Esetleg megpróbálni egy konszolidált állapotot létrehozni és megállapodásra törekedni?

Nem tudom, hogy ki lenne képes ezt az ellentmondást feloldani.

Kívánom, hogy a középjobb értékek lehetőséget kapjanak, de ez a középjobb ne a komcsizással, hanem igenis az értékeivel próbáljon híveket gyűjteni. Az elmúlt 4évben ez nem sikerült, de biztos lesz még rá lehetőség.

Hú de hosszú!

Hajrá Magyarország és hajrá Feyenord!!!

Előzmény: magyarpolgar (4)
Nem tudom. Creative Commons License 2002.08.30 0 0 5
Szerintem ezt az "ures a kassza", es az "Orbanek ugy loptak" ragalomhadjaratot abba lehetne mar hagyni (bar meg kell adni, mint kampanyfogasnak eleg jol bejott). De a kampanyido lejart.

Ha a kozszolgalati es kereskedelmi mediak egyarant politikailag semlegesek lennenek (vagy mondjuk 50-50%-ban oszlana meg a kereskedelmi sajtoban a Fideszt es az MSZP/SZDSZ-t tamogato musor) akkor helytallo lenne az amit irsz, hogy az adofizetok zsebebol ne fizessenek kampany TV-t. Viszont a helyzet az, hogy polgari demokraciaban a tobbseg nem csinalhat akarmit, a kisebbsegeknek (itt kisebbseg alatt lehet, hogy az orszag 49%-a ertendo) is jogaik vannak. A Fidesz a koz-TV tamogatasaval a jogos egyensulyt szerette volna helyrebillenteni, ami egy MSZP/SZDSZ media-diktatura alatt (ahol a torekves a sajto egysikuva tetele) nem fog bekovetkezni.

A sajtoszabadsagert mar csak azert is erdemes tuntetni, mert a szellemi sokfeleseg onmagaban ertek. Megha nem is ertek egy velemennyel, akkor is tanulhatok belole ha legalabb meghallgatom.

N t.

Előzmény: dr.Watson (3)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 4
Nos.
Nálam a "közszolgálati" tv definíciója
a földi sugárzású tv.
Nem pénzügyileg.
Pethő sem pénzügyileg írta a 13 %-ot.
Mert akkor nem 13%-ot írt volna.
Mellesleg én is finanszírozom.

dr.Watson Creative Commons License 2002.08.30 0 0 3
Egykicsit sántít az érvelésed.
Semmi probléma nem lenne az "Orbán-TV"-vel, ha az a bizonyos TV pont nem a magyar közszolgálati televízió lenne, a magyar adófizetők pénzéből, állami támogatással. De még milyen támogatással! Nem emlékszel véletlenül t. Orbán Viktorék hány milliárdot is tüntettek el a Magyar Televízióból, de úgy ám, hogy még jelenleg sem lehet tudni, hogy hová tünt a pénz?
Előzmény: magyarpolgar (-)
donci2 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 2
A probléma az volt, hogy a 13%-nak szóló műsort a
100% finanszírozta.
Előzmény: magyarpolgar (-)
parabel Creative Commons License 2002.08.30 0 0 1
Ha már annyira hiányzott egy vitapartner ( noha a témáról, azaz a közszolgálati tévéről minimum harminc topic fut jelenleg is a Polfórumon ):

A kormány egyszerűen sokallja azt a sok-sok milliárd forintot, amit az adófizetők pénzéből kifizettek, nagyrészt csókosoknak és haveroknak, akik 13%-os "nézettségű" adót tudtak csinálni az mtv-ből, ráadásul mindezt valami elképesztően elfogult és felháborítóan egysíkú tájékoztatással kombinálták.

Most már jobban érzed magad?

Előzmény: magyarpolgar (0)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 0
látom én nullázok.
pedig nem nulla mit írtam.
csak itt látszik, hogy a balosok egy normális felvetésre - ha nem teccik - inkább nem írnak semmit.
Most balos túlsúly van.
A lélek a tüntetésen.
Előzmény: magyarpolgar (-)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 topiknyitó
A közszolálati M1-ben ma Pethő Iván kiállt a táblája mellé. Ez szokás szdszéknél, kell a tábla.
Kiváncsi vagyok mikor upgrade-elnek plazmatévére a' la MSZP. Szóval kell a tábla mert az bevési a mondanivalót.
(itt nem leszek 100% pontos)
A tábla címe az volt: Orbán tv
a 3. pont az volt hogy kevés emberhez jutott el
13% (ez pontos) (kis betűkkel)

Nos ha csak 13%-hoz jutott el az "Orbán-tv"
akkor mit aggódik Pethő úr(?)

Szóval Önök próbáltak keresni a mai tüntetés ellen kritériumokat.

Ez balul sült el (szó szerint)

Ha oly kicsi a nézettsége akkor minek szenvedni.
Inkább pihenjen.

Persze a másik igazság, hogy Ön megpróbálta eladni magát direktmarketinges eszközökkel.
A választópolgár úgysem látja a logikát mert hülye.
Ezt Ön gondolja mert ekkora logikai bukfencet én nem tettem volna.

A logikát én látom.
Meg még biztosan néhányan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!