Keresés

Részletes keresés

Gósztrájder Creative Commons License 2013.09.09 0 0 467

 

 

Az nem vélemény ha más - számodra ismeretlen  - emberek gondolatairól, szándékáról képzelegsz és azt ideírod. Ne akarj gondolatolvasó lenni.

 

Mellesleg én semmit nem írtam a hitemről. :)

 

 

Előzmény: netuddkivoltam (466)
netuddkivoltam Creative Commons License 2013.09.06 0 0 466

Én leírom a magam véleményét, és nem erőltetem senkire.

Tőlem te azt hiszel, amit akarsz. 

Legfeljebb én egég jó következtetéseket tudok levonni a te hitedből a személyiségedre. 

Előzmény: Gósztrájder (462)
netuddkivoltam Creative Commons License 2013.09.06 0 0 465

" De lehet hogy rossz társaságban mozgok."

 

Sőt. Nagyon is valószínű:-)))

Előzmény: mmBálint (459)
netuddkivoltam Creative Commons License 2013.09.06 0 0 464

Ja, ja.

Én is csak annyit mondtam, hogy a bőrszínt illetően igazuk van. (Vagyis a rasszizmust illetően nincs igazuk).

Előzmény: seven update sorbi (458)
netuddkivoltam Creative Commons License 2013.09.06 0 0 463

Nem rossz, de természetesen költői túlzás. 

Előzmény: Fernando1 Hierro (456)
Gósztrájder Creative Commons License 2013.09.06 0 0 462

 

Azt mégis honnan kellene nekem tudnom, hogy te melyik ujjadból szoptad ki, hogy mit akart/mire gondolt Alföldi és Szörényi?!

 

A légből kapott képzelgéseidet más emberek (akikkel valószínűleg még egyetlen szót sem váltottál) gondolatairól ne akard már ideerőltetni!

 

 

Előzmény: netuddkivogymuk (448)
mmBálint Creative Commons License 2013.09.06 0 0 461

(Biztos vagyok benne, hogy a tényközlők előtte látták valahol hogy Alföldi cipője oldalt egy kicsit koszos, a "mocskos" kitételt nyilván ezért, a valósághoz való ragaszkodásból biggyesztették expozéjuk elé.)

mmBálint Creative Commons License 2013.09.06 0 0 460

Hm, erre felidéztem a tiltakozók csendes tényközlését az Aréna előtt: "MOCSKOS BUUUUZZZIIIII!" - jelezték a résztvevők halkan. Nyilván semmiféle sértő szándékkal, kirekesztően vagy megbélyegző módon. Nem, nem.

Előzmény: seven update sorbi (458)
mmBálint Creative Commons License 2013.09.06 0 0 459

Fura módon én ilyet nemigen hallottam, olyat viszont sokat mikor "nemzeti" nem tartottak valakiket maguk közé tartozónak... :-) De lehet hogy rossz társaságban mozgok.

Előzmény: seven update sorbi (457)
seven update sorbi Creative Commons License 2013.09.06 0 0 458

Ebben vitatkoznék veled. A niggerezők általában ezt rasszista alapon teszik, és nem tényt közölnek. Viszont ha valaki azt mondja egy négerre, hogy néger, azzal semmi baj nincs.

Előzmény: netuddkivoltam (454)
seven update sorbi Creative Commons License 2013.09.06 0 0 457

Egy nemzet van, viszont vannak, akik nem tartják ehhez a nemzethez tartozónak magukat. Szivük joga megtenni, de akkor tisztességesen vallják is ezt meg.

Előzmény: netuddkivoltam (455)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2013.09.06 0 0 456

Honnan is idézem?

 

"Egymás ellen acsarkodva nem egy nemzet itt a nép"

Előzmény: netuddkivoltam (455)
netuddkivoltam Creative Commons License 2013.09.06 0 0 455

"Van egy másik nemzet, amely mindezeket és a komcsikat és a buzikat kirekeszti "

 

Itt van a nagy tévedésed. Egy nemzet van, és nincs azon belül másik nemzet. Vannak viszont a nemzetnek olyan tagjai, akik valóban kirekesztők. 

 

Hogy mondjak egy példát rá. A ballib8évben volt egy tüntetés a kirekesztés ellen. Nosza, elment egy Jobbikos társaság is Árpád sávos zászlóval, harcolni a kirekesztés ellen.....igen, kirekesztették őket!!!!

Előzmény: toromon36 (452)
netuddkivoltam Creative Commons License 2013.09.06 0 0 454

A bőrszínt illetően igen, igazuk van. 

Előzmény: Fernando1 Hierro (451)
seven update sorbi Creative Commons License 2013.09.06 0 0 453

"Nem egy nemzet van."

 

Hát hány? És milyen nemzetek vannak még itt?

Előzmény: toromon36 (452)
toromon36 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 452

Nem egy nemzet van. Van egy magyar nemzet, amely behívta, beengedte a kunokat, romákat zsidókat, németeket, örményeket, bolgárokat. Van egy másik nemzet, amely mindezeket és a komcsikat és a buzikat kirekeszti és nem veszi észre, hogy annyi "kisebbséget" ülgöz, hogy az együtt már többség.

Olyan mint Hitler. Ő is teli szájjal nyomta a dumát az ária "fajról" miközben köze nem volt hozzá. Na ilyen most az itthoni magyarkodás.  

Előzmény: netuddkivogymuk (449)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2013.09.06 0 0 451

Egyébként meg Alföldi épp ma ismerte el a ....."másságát", így aztán végülis igazuk volt a buzizóknak.

 

Ha valaki tényleg fekete, akkor igazuk van az őt niggerezőknek?

Előzmény: netuddkivogymuk (447)
mmBálint Creative Commons License 2013.09.05 0 0 450

"tetszik, nem tetszik, neked együtt kell élni a buzizókkal" - honnan olvastad ki hogy nem akarnék velük együtt élni? Valamit félrenézhettél, más felvetésére válaszolhatál.

 

"igazuk volt a buzizóknak" - ahhháá, és ez szerinted legitimálja a "mocskoz buzi" üvöltözést! :-) vicces vagy. (Segítek: nem a mondat igazságtartalmával volt a baj...)

 

"Csak egy magyar nemzet van. Kéretik tudomásul venni." - Igenis! Amúgy... senki nem mondott mást... :-) (Már látom is ezt amondatomat hogy fogják szét-értelmezni ;-) )

Előzmény: netuddkivogymuk (447)
netuddkivogymuk Creative Commons License 2013.09.05 0 0 449

Csak egy magyar nemzet van.

Kéretik tudomásul venni. 

Előzmény: Venyerin (445)
netuddkivogymuk Creative Commons License 2013.09.05 0 0 448

Amire válaszoltál. 

Előzmény: Gósztrájder (442)
netuddkivogymuk Creative Commons License 2013.09.05 0 0 447

Én is segítek neked értelmezni: 

Bár nem én buziztam Alföldit, de a buzizók is magyarok, és tetszik, nem tetszik, neked együtt kell élni a buzizókkal, ha itt akarsz élni. 

 

Egyébként meg Alföldi épp ma ismerte el a ....."másságát", így aztán végülis igazuk volt a buzizóknak. 

Előzmény: mmBálint (428)
Venyerin Creative Commons License 2013.09.05 0 0 446

Pontosan.

Előzmény: seven update sorbi (429)
Venyerin Creative Commons License 2013.09.05 0 0 445

"nem akar a magyar nemzet tagja maradni"

 

Nem, ő annak nem akar a tagja lenni, amit te magyar nemzetnek hívsz.

A te nézőpontodból nincs difi, mindenki máséból hatalmas.

Előzmény: netuddkivoltam (424)
Venyerin Creative Commons License 2013.09.05 0 0 444

"A magyarság önkritikus humorérzéke nagyjából a nullával egyenlő."

 

Szerencsére ez csak a magyarság egy pici (de igen sokat hangoskodó, lásd ezt a topicot) részére igaz.

Előzmény: Fernando1 Hierro (423)
Gósztrájder Creative Commons License 2013.09.05 0 0 442

Mit?

Előzmény: netuddkivoltam (388)
mmBálint Creative Commons License 2013.09.05 0 0 441

Amúgy meg nem akartam "kibújni", drága csevegőtársam, hisz minden alkalommal pontosan idéztem a korábbi hivatkozásokat, mindatokat - javaslom, tedd ezt Te is a félreértelmezés és az engemszidalmazás helyett! :-)

 

Magafajta Gy. Gerinctelen B. Libbant

Előzmény: seven update sorbi (439)
mmBálint Creative Commons License 2013.09.05 0 0 440

Akarja a fene "összekötni", épp csak mondom ami tényvalóság (ami nem azért tény persze mert én akarom): a "buzizók ellenezték Alföldi rendezését".

 

Így vala vagy nem így vala? Látsz-e ebben - ó! - kivetnivalót, te Nyilvánvalóan Nem Magamfajta (Hanem Gondolom Valami Más)?

Előzmény: seven update sorbi (439)
seven update sorbi Creative Commons License 2013.09.05 0 0 439

Szánalmas, ahogy egyrészt össze akarod kötni Alföldi rendezését ellenzőket a buzizókkal, majd amikor erre rámutatok, akkor gyáván ki akarsz bújni az alól, amit előtte írtál.

 

Pontosan az ilyen gyáva és gerinctelen alakok miatt van elege a magyarok többségének az ilyen Alföldi-féle, és őt mentegető libbantakból.

Előzmény: mmBálint (438)
mmBálint Creative Commons License 2013.09.05 0 0 438

Nem nem nem nem.

 

Az "ők és csak ők" az Ön tiszteletteljes hozzáköltése - és félreértelmezése.

 

Nem mondtam nem mondtam nem mondtam nem mondtam nem mondtam nem mondtam nem is gondoltam. :-)

 

Segítség: *a tengerparton lakóknak sok a gondjuk a szél miatt összekócolódott hajukkal* - NEM azonos ezzel: *Csak a tengerparton lakóknak van (és senki másnak nincs) gondja a szél miatt összekócolódott hajukkal.*

 

Segített, remélem. :-)

Előzmény: seven update sorbi (437)
seven update sorbi Creative Commons License 2013.09.05 0 0 437

Pedig pontosan ezt írtad: "a buzizók-üvöltözők tartják a "nemzetükhöz" méltatlannak az új rendezést", amiazt jelenti, hogy ők és csak ők tartják méltatlannak a rendezést a nemzetükhöz.

 

Mielőtt veszed a fáradságot, hogy engem oktass, tanulj meg úgy pontosan fogalmazni.

 

 

Előzmény: mmBálint (436)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!