Keresés

Részletes keresés

shov54 Creative Commons License 2014.05.31 0 0 101

Ááá, semmi, kifejezetten imádom :)))

Előzmény: troglodita (100)
troglodita Creative Commons License 2014.05.30 0 0 100

mer' mi bajod a saslikkal meg a meglehetősen autentikus népzenével?

Előzmény: shov54 (98)
Hovirag78 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 99

Köszi ezeket már rég megnéztem, vannak még ilyenek, sajnos. Azért szerettem volna, hogy olyan írjon aki tavaly, vagy már az idén volt. Van-e változás?

Előzmény: shov54 (98)
shov54 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 98

Pl. ha 2009 óta nem változott a hely, én azt hiszem, hogy semmi pénzért nem mennék. De tényleg.

http://www.forum-hotel.ro/poze-fotoimpresii.php?hotel=camping-pescaresc-mamaia&id=8810

Gondolkodtam, hogy belinkeljem-e, de nem ritka dolog ilyesmivel találkozni:

http://www.youtube.com/watch?v=NeU8NqQMH38

Előzmény: Hovirag78 (95)
shov54 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 97

Annyit talán megér, de az utazás se lesz egy leányálom, főleg nem busszal, tudniillik az utak is kíválóak errefele..... Én bízom benne azért, hogy valami csoda folytán pozitív élményben lesz részetek összességében véve. Hátha szerencsétek lesz és csak civilizált itteniekkel találkoztok... Jó szórakozást kívánok nektek!  

troglodita Creative Commons License 2014.05.29 0 0 96

na, akkor ez tényleg nem drága ;-)

Hovirag78 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 95

T.e. és szállás ,utiköltség  40 e.

Előzmény: shov54 (93)
Hovirag78 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 94

Busszal.

Előzmény: shov54 (93)
shov54 Creative Commons License 2014.05.29 0 0 93

Fejlődik, de nem úgy, ahogy kéne. Legalább olcsó? Mivel utaztok?

Előzmény: Hovirag78 (91)
Hovirag78 Creative Commons License 2014.05.28 0 0 92

A lényeget kifelejtettem, voltunk 4 éve Erdélyben /Csiksomlyó,Homoródon szálltunk meg /,csodálatos táj, emberek.

Előzmény: Hovirag78 (91)
Hovirag78 Creative Commons License 2014.05.28 0 0 91

Köszönöm válaszodat! Sok helyen voltam már. / Adrián, Görögország, Spanyolország, Olaszország /

Itt a Fekete tengernél még nem. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem közelíti meg az előzőeket.

Fel vagyok készülve a legrosszabbra. Abban bízom, hogy már Románia is EU-s ország és fejlődik.

Szervezett utazás és nem akarok visszalépni.

Előzmény: shov54 (89)
troglodita Creative Commons License 2014.05.28 0 0 90

nem, utoljára hat éve jártam arrafelé, de akkor erősen elcsodálkoztam, hogy milyen kicsi volt az árkülönbség egy normál, szerény panzió és a mindenféle lepukkant kempingek között

Előzmény: Hovirag78 (88)
shov54 Creative Commons License 2014.05.28 0 0 89

Mi ezelőtt kb. 6 éve voltunk utoljára a román tengerparton (erdélyiek vagyunk) Costinesti-en, s azt hiszem, eleget mondok, ha azt mondom, hogy egyhamar (csak hogy ne mondjam, hogy soha többet) nem megyünk, az tuti. Persze különbözőek vagyunk, s különböző dolgok tetszenek mindenkinek, de a román tengerpart nem a tisztaságról, pihenésről szól. Általában nagyon zsúfolt, rengetegen vannak, de lehet, hogy június végén még nincs annyi ember. Ha jó idő van, akkor legalább hétvégén nagy valószínűséggel lesznek egy páran... Konkrétan a kempinget nem ismerem, nem hallottam róla, de sok jót nem tudnék elképzelni, kiindulva abból, hogy sok helyen hotelekben is nagy gond van a tisztasággal.

Nem tudom, hogy mi miatt választották a román tengerpartot, de sajnos nem az ország erőssége. Sok szép hely van erre is, de ide tényleg nem sorolnám be a tengerpartot, s még sok itteni így gondolja. Ha viszont külföldön még nem voltatok tengerparton, az annyiban lenne jó, hogy nincs amihez viszonyítani. 

Előzmény: Hovirag78 (86)
Hovirag78 Creative Commons License 2014.05.28 0 0 88

Bocs, de én kérdeztem ! Ismerős vagy ott ? Vagy hallottál valamit róla ?

Előzmény: troglodita (87)
troglodita Creative Commons License 2014.05.28 0 0 87

hmmm, mégis mennyibe kerül egy ilyen extrém kaland?

Előzmény: Hovirag78 (86)
Hovirag78 Creative Commons License 2014.05.28 0 0 86

Sziasztok! Valóban nem találok a román tengeri részről semmi infót.

Mi junius 30-án indulunk a Pescaresc Campingba 10 napra. Nagyon bízom benne, hogy valamivel jobb állapotban van, mint amit az előző fórumozó írt! Valaki nem tud erről a campingról frissebb infót ?

troglodita Creative Commons License 2014.05.20 0 0 85

Nekem is voltak rokonaim/ismerőseim a bolgár tengerparton, de engem nem győztek meg. A szokásos tengerparti futószalagturizmus: lezárt szállodák és elzárt tengerpartok, lustábbaknak szállodai medence ésatöbbi. Mint a nagyon buta (nyugat)ajrópaiaknak Tunézia vagy Egyiptom. Ehhez képest Románia maga az ősbalkán, persze kinek a pap, kinek a papné alapon.

Előzmény: Kispofi (84)
Kispofi Creative Commons License 2014.05.20 0 0 84

Érdekes, hogy amennyire pörög bolgár tengerpart topic, ide a román tengerpartra senki sem utazik? Pedig, kíváncsi lennék olyanok véleményére akik már jártak ott. A bolgár tengerparton már többször jártam és érdekes módon sok román turistát láttam, akik ott nyaraltak. Ha valakinek van friss infója megoszthatná velünk. 

troglodita Creative Commons License 2012.09.12 0 0 83

;-)))

Előzmény: kraszimre (82)
nanemonddmaa Creative Commons License 2012.03.27 0 0 81

Ha szeretnétek olcsón Bulgáriában nyaralni, akkor érdemes megnézni ezt az oldalt: http://nyaralasbulgariaban.hu/ 

Személyesen ismerem a srácot, aki szervezi az utakat. Csoportos kedvezménytől fogva sok lehetőséget ad arra, hogy olcsón megússz egy-két hetet a Bolgár tengerparton. A szállást érdemes minél előbb lefoglalni, januártól már fogadja a kéréseket. Amennyire én látom, mivel ottani szállodákkal van közvetlen kapcsolatban és nem utazási ügynökség, ő a legolcsóbb. 

parisiennestudio Creative Commons License 2012.02.27 0 0 80

Mamaia nagyon szép hely, már többször voltunk ott. :-)

AdamT4 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 79

Sziasztok!Ha bárkinek szüksége lenne mikrobuszra az utazásszervezéshez,hívjon bizalommal!

http://www.bls-mikrobusz.hu/

szoji80 Creative Commons License 2011.09.03 0 0 78

Üdv mindenkinek!

Mi 3 napja jöttünk haza a Pescaresc nevezetű camping mellett töltött nyaralásunkról. Azért mellett,mert másnap átmentünk a szomszéd campingbe ahol sokkal színvonalasabb faházban laktunk. A mi utazásunkat is a Sándornak nevezett úr intézte. Szerintem a fickó egy nagy svindler. Egy rövid sztori a sok közül. Egyik nap mesélte az egyik bácsika( mert néha azért átjártunk az ismerősöket meglátogatni), hogy megemlítették a Sándornak,hogy míért kerül 60 lejbe a Duna-Delta hajókirándulás (ami amúgy nagyon szép volt) ami a helyszínen 50 lej és biztosan van csoportos kedvezmény is erre azt felelte, had döntse már ő el,hogy mennyit kér. A tenger amúgy jó volt és a pescaresc campingben ért sokk után azért jól éreztük magunkat. Mi abba a campingbe és ezzel a szervezéssel soha többet nem megyünk. Másik helyre talán.

edesapa121 Creative Commons License 2011.04.01 0 0 77

Üdv,

Az Arrabona SE-t hogy találtad meg? Nem találok róluk semmit. Ez egy utazási iroda? Hogyan léptél kapcsolatba velük? Azért kérdezem,mert a kezembe kaptam egy programot (már fogalmam sincs honnan), de nem látok rajta elérhetőséget, csak egy ilyen felirat volt rajta. Köszönöm.

Előzmény: BabettJB (70)
BabettJB Creative Commons License 2010.09.13 0 0 76
Szia!
Megnéztem a videót, maga a szállás majdnem olyan, mint a miénk volt,
csak maga a környék volt másabb nálunk, a parton bárok, stb. nem volt
ilyen kietlen, ahogy a te videódon látszik.
Egy időre mi is elkerüljük ezt az országot, de még Bulgáriát is:)
csá, remélem más is megnézi, és felkészül mindenre:)
Előzmény: tschikosch (75)
tschikosch Creative Commons License 2010.09.09 0 0 75

Íme egy videó a szállásunkról:

http://www.youtube.com/watch?v=xJOaBw2WSGk

tschikosch Creative Commons License 2010.09.09 0 0 74

Szia!

Biztos,hogy nem egy helyen voltunk,mert Te Mamaia-n,mi pedig Vama Veche-n.

Annyit tudok,hogy ahol mi voltunk,annak a helynek a tulajdonosának van a Mamaia-i kempingben is fakuckói,mi csak átutazóban voltunk ott,amikor a Duna kanyarba utaztunk.Nem gondolkoztunk fogyasztóvédelmen,inkább csak felsóhajtottunk,amikor hazaértünk.Komolyan mondom,egy-két fajta helyen már aludtam,finnyás se vagyok,voltam öt évet külföldön is dolgozni,igazi magyar munkásszállón,de ez majdnem betett.Semmi pihenésünk nem volt.Igazából az ilyen helyek akkor voltak jók,amikor nyolcadikban osztálykirándulásra ment az ember.

Szeretném elfelejteni az egészet,meg az egész országot (Romániát).

Talán Erdélybe még egyszer valamikor elmegyünk szilveszterezni,azt mondják,ott teljesen más.

:-)

Kispofi Creative Commons License 2010.09.01 0 0 73
Végre van egy kis mozgás ebben a topicban. Már régóta vártam, hogy legyenek beszámolók a romániai tengerparttal kapcsolatban. Vannak még olyanok akik szintén megosztanák velünk az idevágó élményeiket?
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.01 0 0 72
hűha, hát ez sem az a túl lelkes beszámoló... ami a szállást illeti, a mi costinesti nyaralásunk ezek szerint üdítő kivételt képez, ráadásul nem is volt drága (70 lej/nap). mondjuk eléggé gyanakodva néztem én is a sok-sok hirtelen és nagyon pénzéhesen felhúzott "szállóra", sátorhelynek kinevezett udvarra, tömegszerencsétlenkedésre. de ha nem is a fogyasztóvédelem, az idő és a növekvő igények majd szépen kirostálják ezeket a szerencsétlen kényszervállalkozásokat a piacról...
Előzmény: BabettJB (70)
BabettJB Creative Commons License 2010.08.30 0 0 71
Szia!
Bocs, hogy így az ismeretlenből megszólítalak, de roppant ismerős a szállás körülménye, amit leírsz. Látom a beírásodból, hogy előbb itthon voltatok, de lehet, hogy ugyanazon a helyen "nyaraltunk"??? Bujáki Sándor, vagy Mihály, mint kemping
tulajdonos mond neked valamit???? Fogyasztóvédelmen gondolkodtál, mert mi igen...
csá
Előzmény: tschikosch (67)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!